letrox a atywia = :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-06, 11:37   #1
dzianikami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3

letrox a atywia = :/


Witam! Moja kobieta bierze od prawie roku atywie. Zawsze okres był regularnie. Stwierdzili u niej niedoczynność tarczycy i przepisał jej lekarz lek lenox 50. Nie stety lenox raz brała rano a raz nie ogolnie mało wyjadła. Atywie tez zamiast zjadać o 20:00 tak jak ja pilnowałem tylko brała trzy godziny wcześniej lub później. Teraz mija 7 dzien od odstawienia a okresu jak nie było tak nie ma. Jutro rano zrobimy test ale boję się bo to jest chyba najgorszy z momentów na @ . Co o tym myślicie ?
dzianikami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:55   #2
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: letrox a atywia = :/

Moze Atywii tez czasem w ogole nie brala tak jak letroxu? Niepoważna dziewczyna.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 12:18   #3
dzianikami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: letrox a atywia = :/

Pilnowałem żeby brała ma ustawiony budzik i ja też sprawdzałem opakowanie. Naszczęście stwierdzam że brała. Miesiąc luty był właśnie taki że pytam przykładowo o 22:00 czy brała na co " no już biorę " wcześniej brała co do minuty. A lenox trzeba brać nadczo. Że niepoważna to zgadzam się z Toba :/ Mowiłem że z hormonami nie ma żartów.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Czy te brania tabletek trzy godziny szybciej lub pozniej mają wpływ na obniżenie anty ? Czy te pojedyncze strzaly letroxu mają wpływ na brak okresu ? Czy ja mam się bac ? :/
dzianikami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:11   #4
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: letrox a atywia = :/

Z wzięciem pigułki antykoncepcyjnej można się spóźnić do 12 godzin i takie spóźnienie nie obniża ich skuteczności. Natomiast chora tarczyca może powodować zaburzenia miesiączkowania, chociaż twoja dziewczyna ma krwawienie z odstawienia a nie okres. Ale może właśnie problem tkwi w niebraniu tego letroxu? Sama mam niedoczynność, wiem jakie to ważne. Twoja dziewczyna może sobie całkiem nieźle zaszkodzić.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 11:49   #5
dzianikami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: letrox a atywia = :/

Test zrobiony wyszedł negatywnie. Krwawienia z odstawienia wciąż nie ma. Postanowiłem dokończyć temat ponieważ przeglądarka google wyszukała mój temat może komuś za pare lat się przyda , a jak ja szukałem podobnych tematów to były rozpoczęte a nie dokończone.
dzianikami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 12:49:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.