jakie kolory cieni-blagam o rade ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-27, 15:28   #1
zakia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 21

jakie kolory cieni-blagam o rade ;)


witam bardzo prosze o porade co do makijazu, tzn generalnie niby wiem jak sie mam malowac,ale jakos ostatnio nie moge uzyskac zadowalajacego efektu, szukam odpowiedniego koloru cieni do powiek, by moc w miare mocno podkreslic oczy i przy okazji nie wygladac blado ( wiem wiem, z tak blada cera ciezko tego uniknac,ale juz niedlugo sie ladnie opale.. dziekuje za wszystkie wskazowki ps.wlosy mam teraz troche jasniejsze
zakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 17:53   #2
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: jakie kolory cieni-blagam o rade ;)

Witaj Zakia Na zalaczonym przez Ciebie zdjeciu nie widac dokladnie, czy uzylas eye-linera czy czarnej kredki na gornej powiece. Jednak polecalabym Ci pozostac przy tym sposobie makijazu, malujac tuszem kreske unoszaca sie ku gorze (taka w stylu lat 60.)Masz duze oczy, wiec mozesz sobie pozwolic na taki makijaz. Jesli nie czern tuszu lub kredki, to ciemny szary z odrobina granatu. Co do cieni to najprawdopodobniej pasuje Ci bardzo ciemny, stonowany odcien zimnej zieleni (lecz nie takiej lansowanej ostatnio owocowo-slonecznej wersji). I jeszcze.. czy na pewno chcesz sie opalic? Jesli zawsze masz tak nieskazitelna cere jak na zdjeciu, to moze nie warto wygladac jak 85% dziewczyn straszacych zbyt ciemna cera? Pozdrawiam!
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 23:28   #3
zakia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 21
Re: jakie kolory cieni-blagam o rade ;)

hej dzieki za odpowiedz-podpowiedz sama nie wiem jak na zdjeciu jestem pomalowana..generalnie uzywam czarnej kredki, eyelinera na imprezy bo bardziej trwaly i wyrazisty..fioletow uzywam ale ostatnio mam wrazenie ze blado wygladam w nich, a zieleni nie probowalam ale sprobuje a opalic sie nie mam wyboru-wyjezdzam na pol roku na studia do hiszpanii pozdrawiam
zakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 09:55   #4
Szympulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 70
Re: jakie kolory cieni-blagam o rade ;)

[i] Witaj
Pozwolilam sobie na kilka eksperymentow z Twoimi oczkami, by szybko przekonac sie , jakie kolory dodaja Ci najwiecej uroku.
Moim skromnym zdaniem, sa to:
ciemna, zgaszona zieleń, blekitno-szary, kreci (delikatny brunatny w niewielkiej ilosci).
Nie rezygnuj tez z eyelinera,
Pozdsrawiam cieplo
Szympulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-29, 09:23   #5
gusiaczek15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 20
GG do gusiaczek15
Re: jakie kolory cieni-blagam o rade ;)

Wydaje mi sie ze pasuja do ciebie te chlodniejsze kolory np. niebieski, rozowy a nawet moze czarny pasuje tesh zielony :P nio to chyba tyle papa
gusiaczek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.