NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 15:37   #2491
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

silloe i inne dziewczyny, któe posiadacie żelowe eyelinery z essence - jakiego pędzla używacie do aplikacji? Ja używam ściętego z H&M ale jestem średnio zadowolona. Mam też ścięty z ecotools, który jest bardzo fajny ale używam go do brwi :/ Poradźcie coś Używała któraś z Was tego zgiętego z maestro?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 15:55   #2492
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

ja mam zgięty z maestro jak i m.in. eyeliner z essence. to jest bardzo dziwny, mokry eyeliner, ale wg mnie bardzo dobry, jak mało który siedzi na powiekach nieruchomo, a zmyć go mogę dopiero olejami. zgięty z maestro się nie nadaje, chyba, że do wykańczania końcówki kreski. nie nadaje się, bo praktycznie od razu skleja całe włosie i nie da rady jechać. ja używam do niego pędzelka, który wydał essence albo pędzelka kupionego w empiku ;] i się dobrze sprawdzają. acz jak się już trochę zużyje eyelinera, to używanie go jest ciężkie, trudno go nałożyć odpowiednią ilość na pędzel.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 16:21   #2493
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
silloe i inne dziewczyny, któe posiadacie żelowe eyelinery z essence - jakiego pędzla używacie do aplikacji? Ja używam ściętego z H&M ale jestem średnio zadowolona. Mam też ścięty z ecotools, który jest bardzo fajny ale używam go do brwi :/ Poradźcie coś Używała któraś z Was tego zgiętego z maestro?
Mam dwustronny z Catrice, z jednej strony zgięty, z drugiej ścięty. Używam zgiętego, robi ładną cienką kreskę.
(a tak w ogóle pędzli do eyelinera mam chyba 7, wciąż szukam swojego ideału)
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 17:03   #2494
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
właśnie, co to za paleta?! jaka nazwa macowego różu?

A ja tylko powrócę do wcześniejszej dyskusji - dziewczyny zainteresowałyście mnie kosmetykami MAP, co polecacie na początek? Spodobała mi się baza nawilżająca. Farbki do ciała też są dosyć ciekawe (to może być alternatywa dla tych popularnych na YT z MUFE?) no i cienie ;]
tak jak Aga polecam podkłady jedne z lepszych jakie mam
odnośnie baz to miałam z nimi doczynienia na szkoleniu, miałam kupić nawilżającą ale chce wcześniej skończyć MACa
ta nawilżająca to bardzo dobra baza, fajna jest też matująca tylko lubi niestety wysuszać..ale matuje naprawdę przyzwoicie
co do farb do ciała to sa ok, chociaż ja kryolany też bardzo lubie
Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
No to czas na moje kosmetyki,

W razie czego pytajcie.

Moja paleta z cieniami wreszcie wszystko mam w jednym miejscu i nie musze niczego otwierac i używam wszystkiego!

Moje lakiery do paznokci

Moje pudry, róże podkłady, bronzery, w tym pudełku po kremi jest odsypka metorytów imperiałów

Moje tusze do rzęs
śliczna kolekcja zazdroszczę paletki

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

Buzi, czy wiesz cos moze o nowych limitkach Meteorkow? Pogapilabym sie chociaz na nie troche .
oj niestety nic nie wiem o nowych meteorkach.. a coś ma nowego wyjść?
odnośnie nowości to podobają mi się z zimowej kolekcji Chanel czwórki Prelude na bank kupię, tylko marzy mi sie wersja amikowa:/

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dzisiaj zrecenzowałam glambox klik
Aga...

Edytowane przez buzichocho
Czas edycji: 2011-09-04 o 17:10
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 19:41   #2495
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
silloe i inne dziewczyny, któe posiadacie żelowe eyelinery z essence - jakiego pędzla używacie do aplikacji? Ja używam ściętego z H&M ale jestem średnio zadowolona. Mam też ścięty z ecotools, który jest bardzo fajny ale używam go do brwi :/ Poradźcie coś Używała któraś z Was tego zgiętego z maestro?
Ja również używam obustronnego z Catrice, zgiętej połowy i również uważam, że jest super, chociaż wg mnie mogłby byc troche cienszy. Jakbym miała możliwosc, to pewnie wziełabym zgięty z Maestro. Teraz czaje się na Inglotowy.
Skośnych mam 3, ten z Essence, druga połowa z Catrice i z H&M i żadym nie potrafie zrobic ładnej kreski, zacinam się, kiedy próbuję wywinac ogonek >.<
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:16   #2496
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Do eyelinerów Essence najbardziej pasuje mi najzwyklejszy pędzelek do eyelinera z Sephory: http://www.sephora.pl/pl/cid5891/pro...ne-pedzle.html nr 13 w dziale oczy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:52   #2497
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja pustą paletę znalazłam taką http://www.allcosmeticswholesale.com/smhlafrpa.html tylko nie wiem jak z jakością, ktoś może zna/ma/może coś powiedzieć?

AAAAAA!!!!! Znalazlam w koncu kogos, kto buszuje po tej stronie ))
Myszolapka, kupowalas tam juz cos? Ceny powalaja mnie na skronie, a i jest masa rozow i cieni w miniaturowych pojemnosciach, co mi sie podoba, masa tanich szminek MAC, pedzle Bobbi Brown, poezja.
Probowalam cos odszyfrowac z ich polityki wysylkowej i naprawde ne jestem w stanie wykalkulowac, ile kosztuje przesylka.
Jak kupuje lakery do paznokci (nawet i 10 plus jakies kremy i gadzety) w jednej amerykanskej firme, place 15 czy 16 dolcow i zawiera juz ubezpieczenie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 15:58   #2498
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
AAAAAA!!!!! Znalazlam w koncu kogos, kto buszuje po tej stronie ))
Myszolapka, kupowalas tam juz cos? Ceny powalaja mnie na skronie, a i jest masa rozow i cieni w miniaturowych pojemnosciach, co mi sie podoba, masa tanich szminek MAC, pedzle Bobbi Brown, poezja.
Probowalam cos odszyfrowac z ich polityki wysylkowej i naprawde ne jestem w stanie wykalkulowac, ile kosztuje przesylka.
Jak kupuje lakery do paznokci (nawet i 10 plus jakies kremy i gadzety) w jednej amerykanskej firme, place 15 czy 16 dolcow i zawiera juz ubezpieczenie.
Guacamole, ja co prawda nie Myszołapka, ale się wtrącę

Jak chcesz sobie sprawdzić koszty wysyłki na ACW, to wrzuć co Ci się podoba do koszyka i przejdź do checkout, wpisz jakiekolwiek dane (np.aaa, bbbb) i wyskoczą Ci koszty wysyłki.

Ja zamawiam zawsze 3 do 4 niezbyt ciężkich rzeczy iz tego co pamiętam to opcja Priority kosztowała mnie koło 15$ i szła do mnie ok. 2 tygodni.

Zamawialam u nich kilka i za każdym razem byłam mega zadowolona

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2011-09-05 o 16:05 Powód: blad orto :)
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:09   #2499
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Nieshya, dzieki wielkie za info
A ta przesylka Priority to z ubezpieczeniem? Bo ja sie juz gubie, co sklep to inna interpretacja...

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-05 o 16:10
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:16   #2500
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nieshya, dzieki wielkie za info
A ta przesylka Priority to z ubezpieczeniem? Bo ja sie juz gubie, co sklep to inna interpretacja...
w ACW przesyłką rejestrowaną jest tylko przesyłka Express Mail, którą później dostarcza Ci kurier pocztexu. Reszta to przesyłki nierejstrowane (czyli bez ubezpieczenia) z zaznaczeniem, że jedna idzie tak jakby przesyłką ekonomiczną, a druga priorytetem.

Ale skoro Ty ze Skandynawii, to może nikt Ci na poczcie nie ukradnie
__________________



Edytowane przez Priyaa
Czas edycji: 2011-09-05 o 16:17
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:27   #2501
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
w ACW przesyłką rejestrowaną jest tylko przesyłka Express Mail, którą później dostarcza Ci kurier pocztexu. Reszta to przesyłki nierejstrowane (czyli bez ubezpieczenia) z zaznaczeniem, że jedna idzie tak jakby przesyłką ekonomiczną, a druga priorytetem.

Ale skoro Ty ze Skandynawii, to może nikt Ci na poczcie nie ukradnie

DZieki!!! )
Fakt, nic mi tu nie ukradna, bo przez cale wieki karano tu odcinaniem rak za kradzieze. Jeeszcze w 19 wieku sie zdarzalo, nie mowiac o paleniu na stosach i topieniu w bagnach Dobre to byly czasy.
Nie ukradna, ale dowala mi takie clo (tzn. VAT, ale nazywam to clem), ze sie nie podniose i potulnie wroce do truskawy albo ibeja na pojedyncze sztuki do 20 dolcow. Za zakup na polskie 230 zlotych dowalili mi 60 zlotych. Samego podatku bylo jakies 20 procent, a reszte wziela poczta, bo sie pofatygowala wypisac rachuneczek ))).

Ja sobie juz planuje zakupy z odbiorem w PL, albo wysle mame tysiac razy na poczte, bo to nie jeden sklep, jaki mam zamiar obrobic ))

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Nieshya, daje Ci link do sklepu, gdzie masz pigmenty MACa we wzglednie przyzwoitych cenach. Maja tez z-palette itp. To akurat jest sample, ale maja tez duze opakowania Mac.

http://www.geniecosmetics.co.uk/pigm...ory-p-367.html
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 16:33   #2502
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nieshya, dzieki wielkie za info
A ta przesylka Priority to z ubezpieczeniem? Bo ja sie juz gubie, co sklep to inna interpretacja...
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
w ACW przesyłką rejestrowaną jest tylko przesyłka Express Mail, którą później dostarcza Ci kurier pocztexu. Reszta to przesyłki nierejstrowane (czyli bez ubezpieczenia) z zaznaczeniem, że jedna idzie tak jakby przesyłką ekonomiczną, a druga priorytetem.

Ale skoro Ty ze Skandynawii, to może nikt Ci na poczcie nie ukradnie
Dokładnie tak jak napisala Priyaa - tylko Express jest ubezpieczona
ACW ma zreszta info co do wysyłki i jej ubezpieczenia - KLIK

Ja zawsze brałam Priority (a jak była jeszcze kiedyś możliwość - First Class) i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby przesyłka była uszkodzona, a co najważniejsze - żadna nie zaginęła w drodze

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
DZieki!!! )
Fakt, nic mi tu nie ukradna, bo przez cale wieki karano tu odcinaniem rak za kradzieze. Jeeszcze w 19 wieku sie zdarzalo, nie mowiac o paleniu na stosach i topieniu w bagnach Dobre to byly czasy.
Nie ukradna, ale dowala mi takie clo (tzn. VAT, ale nazywam to clem), ze sie nie podniose i potulnie wroce do truskawy albo ibeja na pojedyncze sztuki do 20 dolcow. Za zakup na polskie 230 zlotych dowalili mi 60 zlotych. Samego podatku bylo jakies 20 procent, a reszte wziela poczta, bo sie pofatygowala wypisac rachuneczek ))).

Ja sobie juz planuje zakupy z odbiorem w PL, albo wysle mame tysiac razy na poczte, bo to nie jeden sklep, jaki mam zamiar obrobic ))

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Nieshya, daje Ci link do sklepu, gdzie masz pigmenty MACa we wzglednie przyzwoitych cenach. Maja tez z-palette itp. To akurat jest sample, ale maja tez duze opakowania Mac.

http://www.geniecosmetics.co.uk/pigm...ory-p-367.html
Dzięki serdeczne za linka ozłocę Cię normalnie

Co do ACW - nigdy nie zdarzyło mi się zapłacić cła.
ACW ma "zwyczaj" wpisywania na przesylce nizszej wartosci paczki niz rzeczywista - wiem, wiem, nie jest to uczciwe, ale z drugiej strony to oni wychodzą z tego typu "inicjatywą" - ja sama ich o to nie proszę ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:48   #2503
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Dzieki za ozlocenie )) Czuje sie juz blyszczaca

Z tym clem to jest tak, ze w PL bardzo rzadko dopada. Kupowalam lakiery do paznokci i jakies specyfiki z USA za ponad 350 zlotych - wiem, jestem szalona la la la - i nic.
W Szwecji wszystko, co przekracza 20 dolarow lacznie z przesylka jest ryzykowne. Dlatego zazdroszcze Wam tych amerykanskich zakupow. Mi pozostaje Europa i Truskawa lub okazjonalnie ibej, albo planowanie zakupow z wyprzedzeniem, gdy wybieram sie do rodziny w PL.

Korci mnie paletka do szminek Japonesque pakowana razem z malym naczynkiem do topienia. Mam kilka koncowek z jasnych szminek, ktore bym podrasowala jakims perlowym pigmentem i przelala do takiej paletki. Co o tym myslicie?

http://www.cocktailcosmetics.co.uk/L...ck-Palette-Kit#

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

A tu podaje kilka linkow do sklepow z niszowymi markami, jak i Mac-ami. Sprzedaja tam rozne puste palety, akcesoria, beauty blender i jego tansze klony, NYX, OCC, Sleek mejkap itp. Wsio UK. Przesylka ok. 7 funtow za wszystko. Znalezione na stronie z-palette, bo ja tez te sklepy oficjalnie sprzedaja.

Makeup Artist Provisions
Website: www.makeup-provisions.com

Love-Makeup.co.uk
Online Store Website: www.love-makeup.co.uk
CocktailCosmetics.co.uk
Online Store Website: www.cocktailcosmetics.co. uk
RadiantBabe-Beauty.co.uk
Online Store Website: www.radiantbabe-beauty.co.uk
Genie Cosmetics
Online Store Website: www.geniecosmetics.co.uk

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-05 o 16:45
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:11   #2504
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Kochane, dziekuje slicznie za wskazowki co do mineralkow
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:22   #2505
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość


Aga...
pięęękna nie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:42   #2506
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Mam taka niesmiala propozycje ) tzn wstepna propozycje. Robie zakusy na pigmenty MAC, o taki zestaw:
http://www.mybeautyclinic.net/2010/0...-stacked1.html

... i chcialabym ewentualnie podzielic sie na pol z kims zainteresowanym z Wawy. Z Wawy, bo ja tylko na tydzien w pazdzierniku zawitam, tak mysle. Zestaw 4 sztuk po 3 gramy kosztuje ok. 120 zet (z rabatem ok. 27 zet za sztuke), z moim rabatem byloby mniej. Mnie interesuje ten jasny brzoskwiniowy i ktorykolwiek z reszty.

Ktosia bylaby chetna? Ja bym kupila, pojawila sie w Wawie w pazdzierniku (na 90 procent), w jakims ciemnym i podejrzanym zaulku z pigmentami pod pacha i gazeta w reku i bysmy sie podzielily.

Ja raczej nie wiem, czy jest sens zkladania watku wymiankowego, bo ja do PL tylko 3 razy witam w roku, a przesylki moglyby dobic wymianke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11397983002.jpg (60,8 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-06 o 20:26
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 22:27   #2507
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Buzi - piękny zbiór

Ja ograniczyłam "działalność" na forum - szczerze, jestem tu tylko dla grupki moich "przyjaciół".

Zbioru jak podkreślam nie pokażę - tyle razy wbijano mi chamsko szpilę, że mam dosyć Jeśli ktoś ma zamiar się dowatrosciować to nie moim kosztem.

Przyjaciele go w profilu zobaczą - i tylko oni - nikt więcej

Dlatego będę jedynie pytać o to i owo - nic więcej. Informuję więc osoby, które chcą go zobaczyć, ale nie są moimi przyjaciółmi (a wiem, że są tu "dobre dusze", z którymi się nie przyjaźnię, ale i tak lubię ich posty i ich czytać - i wiem, że mi szpili nie wbiły) - dajcie mi znać na PW to zobaczycie. Pod koniec roku będzie w profilu i tylko tam.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-09-05 o 22:52
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 23:09   #2508
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Zbioru jak podkreślam nie pokażę - tyle razy wbijano mi chamsko szpilę, że mam dosyć Jeśli ktoś ma zamiar się dowatrosciować to nie moim kosztem.

Przyjaciele go w profilu zobaczą - i tylko oni - nikt więcej

Dlatego będę jedynie pytać o to i owo - nic więcej. Informuję więc osoby, które chcą go zobaczyć, ale nie są moimi przyjaciółmi (a wiem, że są tu "dobre dusze", z którymi się nie przyjaźnię, ale i tak lubię ich posty i ich czytać - i wiem, że mi szpili nie wbiły) - dajcie mi znać na PW to zobaczycie. Pod koniec roku będzie w profilu i tylko tam.
Jakoś nie widzę tu tłumu osób błagających cię o pokazanie swojego zbioru.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 10:31   #2509
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jakoś nie widzę tu tłumu osób błagających cię o pokazanie swojego zbioru.
Właśnie się zastanawiam o co dziewczynie chodzi...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 11:22   #2510
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pięęękna nie?
booooska w październiku też sobie taką sprawię
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 12:33   #2511
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
booooska w październiku też sobie taką sprawię

Macie może informacje kiedy będą palety w sprzedaży ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 12:39   #2512
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Macie może informacje kiedy będą palety w sprzedaży ?
po 5 października
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:09   #2513
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Buzi, ogladalam sobie paletke Chanel prelude i przyznam, ze powalila mnie na rzesy. Taki zestaw mieniacych sie bezo-szaro-brazow by mnie uszczesliwil, ale pewnie by sie zdublowal mi nieco ze 'skorzanym' Diorem. Fakt Prelude jest chlodniejsza, a 'skorka' cieplejsza i zlocista, ale dla mnie oszczednej w cieniach - nie robiloby to roznicy w codziennym uzyciu.

Ogladalam tez blusze Chanel, i ten polecony przez Ciebie Reflex wyglada fantastycznie. Nie moge sie zdecydowac, bo podoba mi sie jeszcze 59 Imprevu oraz inny z 'love' w nazwie. Reflex jest najmocniejszy i najbardziej mieniacy, a 'love cos tam' najjasniejszy i dosc dyskretny. Wszystkie 3 sa 'spokrewnione' z bardzo modna obecnie brzoskwinia.

Jako, ze moj chlop zahacza dzis o lotnisko i 'domagal sie' listy moich zakupow, poprosilam go o taki blusz. W realu wyglada bardziej brzoskwiniowo, a plusem jest to, ze ma obydwie funkcje: blusz i rozswietlacz. Teraz wszedl do sklepow, na lotniskach kosztuje jakies 40 zlotych mniej, jak mysle. No i jest dosc duzy - 7,5 grama.

http://joeychong.wordpress.com/2011/...-vintage-pink/

Na tym blogu widzialam tez kilka fotek naszego polskiego Inglota, ktory sprzedaje sie w USA i Australii, a takze kilku innych krajach. Inglot wyglada baaardzo apetycznie i mysle, ze sie pokusze na cos. Co zabawne, ta marka jest tam na tym samym poziomie cenowym, co Illamasqua czy nawet MAC i tak jest tez postrzegana. U nas.... Inglot jest po prostu starym dobrym kumplem drogeryjnej Vipery. No i sprawdza sie, ze 'cudze chwalimy, swego nie znamy'

Polecam ten blog dla fanek Chanel, bo tu masa nowosci i limitek przedstawiana jest na biezaco. http://cafemakeup.com/

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-06 o 16:59
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:18   #2514
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Bardzo marzy mi sie taki kuferek, ale w rozsadniejszej cenie . ten jest megawypasiony, ale nawet i za pol ceny to obraza dla mojego portfela .

Teraz na przecenie truskawkowej 'chodzi' po jakies 450 zlotych. Czy mozliwe jest znalezienie czegos podobnego w cenie nie wyzszej niz 150?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05570977709.jpg (36,8 KB, 61 załadowań)
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:26   #2515
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Bardzo marzy mi sie taki kuferek, ale w rozsadniejszej cenie . ten jest megawypasiony, ale nawet i za pol ceny to obraza dla mojego portfela .

Teraz na przecenie truskawkowej 'chodzi' po jakies 450 zlotych. Czy mozliwe jest znalezienie czegos podobnego w cenie nie wyzszej niz 150?
szkoda że bezkółkowy.

Poniżej 150 chyba nie ma szans na coś podobnego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:44   #2516
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
szkoda że bezkółkowy.

Poniżej 150 chyba nie ma szans na coś podobnego
Aga, to jest mini - kosmetyczka o wymiarach, zaraz przelicze te paskudne cale....
L8.5inch x H8inch x D5.5inch
21,6 cm x 20,3cm x 14 cm

a marka to Shu Uemura

http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../55722/#DETAIL

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-06 o 16:45
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:58   #2517
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Znalazlam jeszcze inna 'puszke' na kosmetyki - Japonesque.
Nie chce mi sie przeliczac cali na cm, ale jest ona nieco wieksza, a cena - lepsza ok. 70 dolcow.
zastanawiam sie tylko, czy Inglot produkuje podobne.Jesli tak, moze by sie cos tanszego znalazlo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CS-051-detail.jpg (9,0 KB, 24 załadowań)
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:19   #2518
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Aga, to jest mini - kosmetyczka o wymiarach, zaraz przelicze te paskudne cale....
L8.5inch x H8inch x D5.5inch
21,6 cm x 20,3cm x 14 cm

a marka to Shu Uemura

http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../55722/#DETAIL
aaa i tyle kosztuje?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:29   #2519
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
aaa i tyle kosztuje?
No wlasnie. W zadku by mi sie przewrocilo, gdybym miala tyle kasy wywalic na to pudlo.

Jeszcze taka opcja, dosc zgrabna kosmetyczka, ale znowu 200 zlotych.
http://eleven.se/japonesque-small-ro...case-5605.html

Kurka, jak czasem nazbieram sobie kosmetyczek przy okazji zakupow, to potem je rozdaje. A teraz sama nie mam - ot paradox
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:32   #2520
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Kurka, jak czasem nazbieram sobie kosmetyczek przy okazji zakupow, to potem je rozdaje. A teraz sama nie mam - ot paradox

ja mam to samo
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 13:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.