Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-12, 14:14   #2611
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka¿ wiadomo¶æ
a gdybym chcia³a je delikatnie rozjasniaæ w tonacji popielatej to jaki kolor i jaki jaki oxy wybrac?
Nie wiem. Ale co¶ z wysokim OXY. Moze 9.22? I chyba uderzalabym w jakies super jasne blondy jak Majblond z majirel ale reki sobie nie dam uci±c:P Tutaj masz sporo przykladów i zdjec "po", poszukaj swojego przypadku;-) ---> http://blogblondbunny.blogspot.com
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-12 o 14:20
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 15:23   #2612
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]
Ja narazie nie farbuje, wypral mi sie majirel (7.11 + 1/3 7.22) i zostawil ¿ólty blond ale taki "przygaszony" i nieco popielaty wiec jest ok (ZERO czerwieni) Zdjecia ponizej (naprawde nie jest zle jak na wyprany kolor i blond "pod spodem";-) a przy tym jakos tak naturalnie). Nastepna bedzie chyba ta Igora jednak

Jezuuu ;D haha co Ty zmienna jeste¶... jednego dnia robisz to potem robisz tamto... :P Szkoda bo mnie ten 7/89 siê podoba...
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 15:40   #2613
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Jezuuu ;D haha co Ty zmienna jeste¶... jednego dnia robisz to potem robisz tamto... :P Szkoda bo mnie ten 7/89 siê podoba...
Dzi¶ farbowa³am CT 7/89 ( w³osy poziom 7, wcze¶niej farbowane Kolestonem 7/38) i nie ruszy³o NIC
Zadie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 16:05   #2614
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zadie Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ farbowa³am CT 7/89 ( w³osy poziom 7, wcze¶niej farbowane Kolestonem 7/38) i nie ruszy³o NIC
No w³a¶nie! Ja mia³am kiedy¶ to samo z Well± 7/89! Dlatego odradza³am j± tu ju¿ kiedy¶.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 17:12   #2615
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, czyli je¶li mam czerwony/machoniowy refleks to mam kupowaæ farbê z zieleni±, ¿eby zneutralizowaæ t± czerwieñ?(Tak wywnioskowa³am z ko³a barw:P)
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 17:19   #2616
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Najlepiej zielono-niebieski Ale zieleñ koniecznie konieczna je¶li jest czerwieñ.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 17:21   #2617
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Czyli z genezy 8BA wydawa³by siê byæ dobry...(B to oznacznie niebieskiego, a A zieleni). Tylko czy na moich ciemnych w³osach (farbowane na ciemny br±z farb± drogeryjna, ale ju¿ wyp³ukany w znacznym stopniu) co¶ da? Nie sprawi ¿e w³osy bêd± wielokolorowe?
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 17:30   #2618
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie! Ja mia³am kiedy¶ to samo z Well± 7/89! Dlatego odradza³am j± tu ju¿ kiedy¶.
¯enada z tym tonerem...niby poziom ten sam, woda oryginalna 1,9%, a w³osy mam ja¶niejsze i cieplejsze. Nie wiem, czy nie spróbujê tej Igory za tydzieñ, zamiast za dwa.
Zadie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 18:01   #2619
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No jak wychodzi Geneza 8BA to ju¿ mia³y¶my przyk³ad (Caate). Nijak popielato nie wysz³o

A ten extrakt cedrowy to jakie ma odniesienie do mixtonu? Czy to jest po prostu mocniejszy mixton?

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-02-12 o 18:03
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 18:14   #2620
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czyli je¶li mam czerwony/machoniowy refleks to mam kupowaæ farbê z zieleni±, ¿eby zneutralizowaæ t± czerwieñ?(Tak wywnioskowa³am z ko³a barw:P)
DOK£ADNIE!!! Szukaj farby z zieleni± i niebieskim i nie patrz na kolory na platach bo PALETY S¡ FARBOWANE NA BIA£YCH W£OSACH, wiec na milion % Ci to nie wyjdzie! Ko³o barw i nic innego!!!

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

AHA! I zmolestowa³am t± kole¿ankê o nazwê farby i farba nazywa siê OYSTER Perlacolor... Powiedzia³a ¿e zmiesza³a mi 3 odcienie, podobno najmocniejsze popielate farby jakie istniej±. Zmiesza³a 3 odcienie po to ¿ebym mia³a na g³owie taki kolor jak sobie wybra³am z jej paletki... Hmm, tak czy siak chyba bêdê chodziæ do niej bo nie wiem gdzie te farby dostaæ....

Chocia¿ na allegro patrzê i co nieco jest z tych farb, ale ¿eby osi±gn±æ to co mam musia³abym zawsze mieszaæ 3 odcienie w odpowiednich proporcjach, co mi sie troche nie kalkuluje (zalezy od stanu wyj¶ciowego w³osów czy wiecej niebeiskiego czy zielonego czy fioletu)... kolezanka siê ¶mia³a ¿e takie kombinatorki jeste¶my ze jeszcze trochê i by¶my na zagranicznych stronach szuka³y i siê zlitowa³a... ;D kaza³a tylko powiedziec zeby patrzec po odcieniach a nie po kolorach na palecie... czyli to co wczesniej mówi³am, bo ka¿demu co innego wyjdzie... ahhhh zagadka rozwi±zana ))))) b. siê ciesze )))

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-02-12 o 18:26
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 19:44   #2621
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

To super, tylko... sk±d siê wziê³a ta paleta z Igory???? Bo to by³a na bank ta paleta...
Tak czy inaczej, wgryz³y¶my siê w temat Igory przez przypadek, wiêc mo¿na zaryzykowaæ A potem testujemy dalej inne

A ja siê machnê³am Genez± 7CN + mix popielaty + mix grafitowy na oxy 3% i barrrdzo mi siê podoba! Nie ma mega ch³odu, ale kolor br±zu, jaki mi siê marzy³ od ho ho ho!!
Gdyby go jeszcze ciut wych³odziæ, spopieliæ to...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-02-12 o 19:45
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 19:57   #2622
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

S³uchajcie, a .11 to ma bazê zielon±? Pytam albo o Igorê, albo o tê Oyster.

W ogóle to chyba te¿ sobie zrobiê jakie¶ malowanie w³osów akwarelami, ¿eby zobaczyæ, jakie kolory mi dadz± popiel.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 20:08   #2623
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
To super, tylko... sk±d siê wziê³a ta paleta z Igory???? Bo to by³a na bank ta paleta...
Tak czy inaczej, wgryz³y¶my siê w temat Igory przez przypadek, wiêc mo¿na zaryzykowaæ A potem testujemy dalej inne

A ja siê machnê³am Genez± 7CN + mix popielaty + mix grafitowy na oxy 3% i barrrdzo mi siê podoba! Nie ma mega ch³odu, ale kolor br±zu, jaki mi siê marzy³ od ho ho ho!!
Gdyby go jeszcze ciut wych³odziæ, spopieliæ to...
Poka¿ fotki..
Hmm no to która¶ dziewczyna rzuci³a, ¿e to paleta igory... jakby to mia³o jakie¶ wiêksze znaczenie (a t³umaczy³am milion razy ze to zwyk³a sklejka po podpisywana przez ni± ¿eby ustaliæ jaki chce kolor i poziom) nie wiem nic na temat tych farb tych Igora (prócz piêknej palety)
Shade ja to w ogóle my¶lê, ¿e to jest choroba nasza bo ja z tej mieszanki Oystera nie zrezygnuje ju¿ nigdy ale korci mnie dalej wiele :P Chociazby mój elumen który lezy i czeka juz 3 miesi±c ;D

ChickenCrazy: baza zielona jest w kazdej farbie ukryta pod innem numerem!!! Nie ma regu³y w tym moim oysterze zielona baza to 0.11 a z igorze .3....
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 20:30   #2624
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Tak, tak, wiem, ¿e numeracja zale¿y od farb, dlatego pyta³am o te dwie akurat. Skoro baza zielona, to ju¿ raczej nie bêdê bra³a zielonego mixtonu. Pokombinujê jeszcze z akwarelkami i zobaczê, co mi wyjdzie.

Ale wiecie, mam takie dylematy, je¶li chodzi o u¿ycie fioletu. Bo u mnie fioletowe (niby niebieskie z nazwy, a w rzeczywisto¶ci fioletowe) p³ukanki nie dawa³y nic. No bo ja raczej mam pomarañcz do wygaszenia, a nie ¿ó³ty.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 22:52   #2625
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Poka¿ fotki..
Hmm no to która¶ dziewczyna rzuci³a, ¿e to paleta igory... jakby to mia³o jakie¶ wiêksze znaczenie (a t³umaczy³am milion razy ze to zwyk³a sklejka po podpisywana przez ni± ¿eby ustaliæ jaki chce kolor i poziom) nie wiem nic na temat tych farb tych Igora (prócz piêknej palety)
Shade ja to w ogóle my¶lê, ¿e to jest choroba nasza bo ja z tej mieszanki Oystera nie zrezygnuje ju¿ nigdy ale korci mnie dalej wiele :P Chociazby mój elumen który lezy i czeka juz 3 miesi±c ;D

ChickenCrazy: baza zielona jest w kazdej farbie ukryta pod innem numerem!!! Nie ma regu³y w tym moim oysterze zielona baza to 0.11 a z igorze .3....
Hmm, czyli kombinuj±c z odcieniem 8-11, muszê dobraæ na pomarañczowy i czerwony refleks korektory 0-22 i 0-33. Sporo wyjdzie, ale zakup na d³u¿ej. Chyba ¿e zawierzyæ producentowi w ten cool anti-red dodatek- tak zacznê, a potem doinwestujê w razie braku spe³nienia obietnicy
Zadie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-12, 23:01   #2626
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Poka¿ fotki..
Hmm no to która¶ dziewczyna rzuci³a, ¿e to paleta igory... jakby to mia³o jakie¶ wiêksze znaczenie (a t³umaczy³am milion razy ze to zwyk³a sklejka po podpisywana przez ni± ¿eby ustaliæ jaki chce kolor i poziom) nie wiem nic na temat tych farb tych Igora (prócz piêknej palety)
Shade ja to w ogóle my¶lê, ¿e to jest choroba nasza bo ja z tej mieszanki Oystera nie zrezygnuje ju¿ nigdy ale korci mnie dalej wiele :P Chociazby mój elumen który lezy i czeka juz 3 miesi±c ;D

ChickenCrazy: baza zielona jest w kazdej farbie ukryta pod innem numerem!!! Nie ma regu³y w tym moim oysterze zielona baza to 0.11 a z igorze .3....
Poka¿ê, ale czekam na ¶wiat³o dzienne

Paleta Oyster jest ca³kiem niez³a! Kolory piêkne! Mixy te¿!! A tak¿e cena i pojemno¶æ!! Oj oj... Chyba Igora zaczeka
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 09:51   #2627
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dostêpny jest krem koloryzuj±cy z tej OYSTER PERLACOLOR. W dodatku jest bez amoniaku, mo¿e tego spróbowaæ

Do takich kremów te¿ potrzebny jest oksydant? Wie kto¶?

Edytowane przez KinkyGirl
Czas edycji: 2013-02-13 o 10:37
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 14:03   #2628
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dostêpny jest krem koloryzuj±cy z tej OYSTER PERLACOLOR. W dodatku jest bez amoniaku, mo¿e tego spróbowaæ

Do takich kremów te¿ potrzebny jest oksydant? Wie kto¶?
Krem koloryzuj±cy to te¿ farba i oczywi¶cie miesza siê j± z oxy, ewentualnie o ni¿szym stê¿eniu.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:09
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 14:07   #2629
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Jezuuu ;D haha co Ty zmienna jeste¶... jednego dnia robisz to potem robisz tamto... :P Szkoda bo mnie ten 7/89 siê podoba...
Veronique, chyba z kims mnie pomylilas bo ja nigdy nie powiedzia³am, ¿e bede farbowac Wella
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 14:14   #2630
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wklejam paletê Oyster - dla zainteresowanych. Pominê³am wszelkie ciep³e kolory typu kasztany, miedzie itd.

Naprawdê bogata kolorystyka. Podoba mi siê!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg oyster.jpg (53,8 KB, 85 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg oyster2.jpg (42,1 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7336c0419b01e77ececaac79d6bee31e.jpg (183,0 KB, 85 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c1376f067cc3d777198200ff50e75ff6.jpg (193,2 KB, 48 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 14:19   #2631
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Wklejam paletê Oyster - dla zainteresowanych. Pominê³am wszelkie ciep³e kolory typu kasztany, miedzie itd.

Naprawdê bogata kolorystyka. Podoba mi siê!
wow...
Kurcze, mam ochote na 8.11 + troche 8.22 + ten ASH intensyfikator
Problem w tym, ¿e nie widzê ¿adnego .22. Wiecie moze pod czym to sie kryje? Czyzbym musiala zakupic intensyfikator fioletowy zamiast tego, takze?
No to bedzie mieszanie...
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:21
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 14:25   #2632
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
wow...
Kurcze, mam ochote na 8.11 + troche 8.22 + ten ASH intensyfikator
Problem w tym, ¿e nie widzê ¿adnego .22. Wiecie moze pod czym to sie kryje? Czyzbym musiala zakupic intensyfikator fioletowy zamiast tego, takze?
No to bedzie mieszanie...
No w³a¶nie tu nie ma dwójek Ka¿dy producent ma swoje oznaczenia i lipa :/
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 16:15   #2633
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ dziewczyny, wracam do tego w±tku Nadrobi³am wczoraj zaleg³o¶ci i proszê o porady. Nie mogê wrzuciæ zdjêæ :/ spróbujê pó¼niej mo¿e jeszcze, ale tak na oko mam poziom 5/6 z po³yskiem rudo-czerwonym. Ok. pó³tora roku temu farbowa³am za wasz± porad± goldwellem, pó¼niej u fryzjerki farb± Allwaves i by³am zadowolona ale ju¿ drugim razem farba s³abo chwyci³a i zniknê³a mi po 3 myciach. Na wakacjach zdenerwowa³am siê i zafarbowa³am siê drogeryjn± na ciemny br±z ¿eby utrzymaæ ciemny odcieñ. By³y czarne ale wymy³y siê, pó¼niej farbowa³am same odrosty ciut ja¶niejszymi farbkami i mam na g³owie to co mam :P Ogólnie chcia³abym pokomibnowaæ i powalczyæ znowu o ten zimny br±z Zastanawiam siê tylko nad rozj±¶nieniem ich o 1 ton, tak do poziomu 6/7, i st±d moje pierwsze pytanie, czy uda mi siê to zrobiæ nie stosuj±c rozja¶niacza i dekoloru, bo dzisiaj fryzjerka u¶wiadomi³a mnie ¿e nie -.-
Veroniqe22 przegl±daj±c posty urzek³y mnie twoje w³osy

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2013-02-13 o 16:27
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 20:31   #2634
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie tu nie ma dwójek Ka¿dy producent ma swoje oznaczenia i lipa :/
No jest 7.2 baaaaaaaaaaardzo fioletowe

Jutro mam nadziejê przeprowadziæ próbê z akwarelami, ale my¶lê o 8.11, mixtonie popielatym i .... no w³a¶nie nie wiem, czy zieleñ czy fiolet Bo sam 8.11 zielonkawy jest trochê, hmmm...
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-13, 21:27   #2635
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
No jest 7.2 baaaaaaaaaaardzo fioletowe

Jutro mam nadziejê przeprowadziæ próbê z akwarelami, ale my¶lê o 8.11, mixtonie popielatym i .... no w³a¶nie nie wiem, czy zieleñ czy fiolet Bo sam 8.11 zielonkawy jest trochê, hmmm...
w próbie akwarelowej sama zobaczysz, ze bez czerwonego, niebieskiego i zielonego popiel nie wyjdzie. A moze uda ci sie jakims innym zestawieniem kolorow go osiagnac! daj znac jak poszlo;-)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 19:37   #2636
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No wiêc robi³am te testy i chyba najlepiej wychodzi³o mi z mieszank± niebieskiego z zielonym (zielonego mniej). Z fioletem wychodzi³o jakie¶ za bardzo br±zowe, a ja chcê popielate. Generalnie nie jest ³atwo, bo ciê¿ko dobraæ proporcje i natê¿enie barwników.
Zrobi³am próby na samych farbach i przy dodaniu fioletu do pomarañczu, niebieskiego i zielonego powstawa³ typowy br±z, natomiast przy samym pomarañczu z niebieskim i zielonym taki przyt³umiony, zgni³obr±zowy kolor. Jakby do tego dodaæ popiel, to chyba by³oby idealnie i tak zamierzam spróbowaæ (baza zielona, mixton niebieski i popielaty). Co wyjdzie, to wyjdzie, najwy¿ej bêdê kombinowaæ dalej.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-15, 10:22   #2637
Idevia
Przyczajenie
 
Avatar Idevia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej dziewczyny

Dobrze wiem przez co przechodzicie, sama przez ostatnie dwa lata walczylam o ch³odniejszy odcieñ, czego bym nie nalozy³a, odrosty zawsze wychodzi³y jasno lub ciemno ry¿e.
Ostatnio pofarbowa³am odrosty farb± Joico najja¶niejszy blond naturalny, doda³am intensyfikatora srebrnego i fioletowego (na wypadek gdyby oksy 12% rozja¶ni³o mi w³osy ciemny popielaty blond do kurczaka)- i znowu mia³am jasno rude wlosy
Powiedzia³am sobie do¶æ, zacze³am kombinowaæ tak d³ugo a¿ wykombinowa³am. Skoro s± rude to brakuje im niebieskiego. Nie chcia³am kolejnego farbowania (woda utleniona, amoniak itp).
Po tym jak stwierdzi³am, ¿e polewanie w³osów wod± z gotowanej kapusty modrej to ¶rednio trafiony pomys³, zakupi³am toner zmywalny, który stosowany jest przez punków, gotów i innych krejzoli
Te tonery s± jak od¿ywki z duz± ilo¶ci± pigmentu, bez amoniaku i nie miesza siê ich z wod± utlenion±. W Polsce s± takie La Riche Directions, ale za granic± s± te¿ inne firmy : Crazy Color, Ion, Manic Panic, Special Effects, Stargazer, pe³no tego. Byæ mo¿e pigment fryzjerski zmieszany z odzywk± zadzia³a³by podobnie. Joico ma nowe tonery, które my¶lê, ¿e te¿ da³yby radê
http://ladysi.com.pl/koloryzacja-ver...118ml/p,288596
Zakupi³am czysty niebieski i zmiesza³am pó³ ³y¿eczki z du¿± porcj± od¿ywki do w³osów bez silikonów (proporcja ok 1: 40 bo mam mimo wszystko jasne w³osy)
Na³o¿ylam pêdzlem na ry¿e odrosty (suche w³osy), zawinê³am foli± spo¿ywcz± i rêcznikiem i zostawi³am taki kompres na ok 30 min. Potem sp³uka³am w³osy bez dodatkowego mycia ich.
Efekt- ¶redni popielaty blond, taka typowa mysza, tyko bardzo jasne blond pasemka wysz³y popielato- niebieskawe. Za³±czam fotki po, przed nie zrobi³am ale mia³am odrosty mniej wiêcej takiego koloru jak ta dziewczyna z fotki po lewej stronie.
Efekt pewnie zniknie po kilku myciach w³osów ale wolê zrobiæ tak± akcjê raz na tydzieñ, dwa ni¿ pakowaæ we w³osy ci±gle nowe farby, a efekt i tak jest krótkotrwa³y i niszczy w³osy na d³u¿sz± metê.
Mo¿e Wam te¿ to pomo¿e.
Za³±czy³am fotki, te po prawej to moje w³osy. Jest to ch³odny be¿ bo nie chcia³am stali na odrostach.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 9N na moich odrostach.jpg (15,7 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mysza1.jpg (120,4 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mysza2.jpg (142,4 KB, 38 za³adowañ)

Edytowane przez Idevia
Czas edycji: 2013-02-15 o 11:40
Idevia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-15, 13:56   #2638
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zapewne w przysz³ym tyg., po jakich¶ 3-4 miesi±cach w koñcu siê ufarbujê. w sumie nie mogê narzekaæ szczególnie na kolor, ale mam poczucie, ¿e brakuje mu g³êbi. mam na stanie Alfaparfa (tego, co ostatnio), ale wiecie co mnie kusi? jaki¶ z³oty br±z... pewnie muszê popukaæ siê w g³owê, bo w koñcu, powoli zaczynam nak³adaæ farbê na do¶æ ch³odne w³osy, a nie czerwonawe po poprzednich eksperymentach...
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-15, 20:29   #2639
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Idevia - piêkne dziêki, za wypisanie marek tych tonerów, kiedy¶ fryz5 ich próbowa³ i pamiêtam, ¿e fajnie jemu zneutralizowa³a tylko w³a¶nie nietrwale.

Endo- Ty w z³otkocelujesz? szleju siê najad³a¶, hehehe

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-17 o 14:54
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-16, 00:10   #2640
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Idywia - piêkne dziêki, za wypisanie marek tych tonerów, kiedy¶ fryz5 ich próbowa³ i pamiêtam, ¿e fajnie jemu zneutralizowa³a tylko w³a¶nie nietrwale.

Endo- Ty w z³otkocelujesz? szleju siê najad³a¶, hehehe
jeszcze nie mam zapasy popielu i metaliku, które muszê zu¿yæ nasz³o mnie jednak na jakie¶ zmiany, czasami mam wra¿enie (zw³aszcza na pocz±tku), ¿e ten popiel jest za mocny. to, czego siê bojê, to czerwienie, miedzie, z³otko jest fajne.

ogó³em sama ju¿ nie wiem, jakim typem jestem, kiedy¶ wydawa³o mi siê, ¿e ch³odnym, ale np. skórê mam ¿ó³taw±/oliwkow± i u¿ywam ¿ó³tych podk³adów, ró¿y brzoskwiniowych, z bi¿uterii wolê z³ot± ni¿ srebrn±, problemem s± u mnie naczynka, na których punkcie mam obsesjê, st±d jak ognia unikam czerwieni na w³osach
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.