Ubezpieczenie NNW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-23, 11:19   #1
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301

Ubezpieczenie NNW


Chciałabym ubezpieczyć siebie i dziecko (no tżta też) od nnw, pobytu w szpitalu, na życie itp. Uważacie, że jest to potrzebne? Jakie i gdzie macie ubezpieczenia? Koszty? Trudności w otrzymaniu ewentualnego odszkodowania? Co polecacie?

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2012-07-23 o 11:21
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 16:06   #2
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ubezpieczenie NNW

tez sie chetnie dowiem, bo od 2 lat ide sie ubezpieczyc i jakos nigdzie nie dotarlam
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 18:32   #3
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Ubezpieczenie NNW

Ja mam jedynie ubezpieczenie grupowe w pracy na siebie i syna (tż nie jest moim mężem więc się nie załapał). Do wyboru mieliśmy PZU i Cardiff. Początkowo miałam PZU nie było z nim żadnych problemów ale Cardiff zaproponował lepsze warunki i przeszłam do Cardiffu. Nie wiem jak jest z ubezpieczeniem indywidualnym.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:24   #4
newelwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 92
Dot.: Ubezpieczenie NNW

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Chciałabym ubezpieczyć siebie i dziecko (no tżta też) od nnw, pobytu w szpitalu, na życie itp. Uważacie, że jest to potrzebne? Jakie i gdzie macie ubezpieczenia? Koszty? Trudności w otrzymaniu ewentualnego odszkodowania? Co polecacie?
według mnie jest to niezbędne. oboje jesteśmy ubezpieczeni w grupówkach jak i odkładamy kasę na prywatną gwarantowaną emeryturę z dokupioną opcją ubezpieczenia. planujemy też ubezpieczyć dziecko jak tylko dostanie PESEL.

głównym problemem jest to, którą opcję ubezpieczenia wybrać i jakiej firmie zaufać. główne reguły wyboru: ograniczone zaufanie do przedstawiciela, dokładne czytanie OWU i przyrównanie ofert do potrzeb.
my zaufaliśmy ING i Compensie.

a koszty? to zależy od kieszeni. można coś fajnego znaleźć już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie. wymaga to trochę czasu, ale da się.
newelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:43   #5
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Ubezpieczenie NNW

My z mężem mamy polisy grupowe w pracy (Compensa oraz Allianz), oprócz tego jedną sobie opłacamy indywidualnie jest to produkt Moja Rodzina w InterRisk, w ramach niego można ubezpieczyć również dziecko.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 08:23   #6
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Ubezpieczenie NNW

A ja odkąd pracuję nie zdecydowałam się jeszcze na ubezpieczenie grupowe.
Mąż jest ubezpieczony.

Ja nie widzę sensu się ubezpieczać, młodej też nie ubezpieczę.

Choć jedna pani mnie męczy, żeby się spotkać w sprawie ubezpieczenia dziecka. Chyba zaproszę, bo jestem ciekawa co mi powie.

Generalnie wolałabym ta kwotę odkładać na coś oszczędnościowego, albo 3 filar
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 09:36   #7
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Ubezpieczenie NNW

Dzięki Wiem, że opcja grupowa zwykle jest trochę lepsza i tańsza. Niestety nie mam takiej możliwości. Muszę wybrać coś indywidualnego. A że gdzieś w przyszłości nadal widnieje nad nami wizja pobytu w szpitalu o jednak lepiej coś mieć na taką ewentualność.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 09:52   #8
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Ubezpieczenie NNW

Firma InterRisk ma ciekawe produkty, w pierwszej firmie, w której pracowałam, tam właśnie było ubezpieczanie grupowe.

Potem przez pewnie czas miałam kontakt z IR, bo firma w której pracowałam ubezpiecza u nich cześć swojego mienia, o bardzo dużej wartości.
I nigdy nie miałam problemów.

Więc wg mnie też warto ich ofercie się przyjrzeć.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:25   #9
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ubezpieczenie NNW

tez sie rozejrze. moja matka mojej corce zalozyla cos w ING, cos wlasnie chyba oszczednosciowego do 18 roku zycia.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 15:34   #10
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: Ubezpieczenie NNW

Dobre ubezpieczenie NNW znajdziesz też w Compensie i nie kosztuje zbyt dużo.
Jak będziesz zainteresowana to poszukam polisy TŻ (leży u mnie) i podam Ci ile kosztowała i na jaką sumę ubezpieczenia jest wystawiona...
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:07   #11
kropeczka92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Ubezpieczenie NNW

witam. Wiem może nieodpowiednie miejsce na takie ogłoszenia, ale zaczęłam współpracę z Generali Finance i w związku z tym jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany zakupem ubezpieczenia życiowego, majątkowego, NNW, grupowego, rentowego, na pobyt w szpitalu.. proszę o kontakt. Nr tel 726703805.
Pozdrawiam
kropeczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 13:40   #12
Naneko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Ubezpieczenie NNW

Ja ubezpieczona jestem w Axa( grupówka) a mężowi i córeczce wykupilismy ubezpieczenie w Aviva. Dla mnie istotne było nie tylko ubezpieczenie od śmierci, ale także od chorób, a tam jest sie ubezpieczonym od prawie każdej choroby. Jeśli np. moja Zuza zachoruje na zapalenie ucha albo zapalenie oskrzeli to po zdiagnozowaniu tego w szpitalu ( dziecko nie musi leżeć w szpitalu, istotna jest tylko diagnoza) dostaje odszkodowanie. Wiadomo, ze dzieciaki często chorują na takie rzeczy, więc podejrzewam, ze nie raz skorzystamy z tego. Wiadomo, że wolałaby nie korzystać, ale jak już to będzie chociaż na lekastwa.
Kiedyś wystarczyła diagnoza lekarza rodzinnego lub pediatry w przypadku dzieci, niestety było dużo wyłudzeń odszkodowan i teraz trzeba się pofatygować na pogotowie. Na dobrą sprawę nieważna jest firma, w której się ubezpieczamy, ale dostosowanie warunków ubezpieczenia do naszych potrzeb. Ja umówiłam się z kilkoma agentami na rozmowe, przedstawiłam czego oczekuję i na podstawie ofert wybrałam
Naneko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 14:35   #13
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ubezpieczenie NNW

hej , mam pytanie. . Które towarzystwo polecacie do ubezpieczenia się ?? U mnie w pracy jest takie słabe a chodzi mi głownie od NW . Jest problem iz w tamtym roku przebywałam na leczeniu psychiatrycznym i byłam leczona na depresję . Prawie doszło do ubezpieczanie w Axa , ale moja depresja może być przeszkoda w wypłacie odszkodowania potem bo mogą dociekać czy jeśli wydarzyłby mi się wypadek nie był on spowodowany depresją i przyjmowanymi ewentualnie lekami . Macie może rozeznanie czy wszędzie tak jest ?? Agent mi powiedział że jak będę szczera i przyznam się do leczenia to oni mi tego ubezpieczenia nie dadzą a jak zataję ta informację to mogą być właśnie potem problemy z wypłatą odszkodowania

Przepraszam , za pisanie w tym wątku ale robiłam na szybko i nie zauważyłam że jestem w wątku dla mam
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-19 15:35:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.