Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 09:11   #61
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
ale nie o tym mialam pisac. poprostu zastanawialam sie czemu ta kobieta wvbrala takie zycie.. z alkoholem, z wyzwiskami.. z zapijaczonym facetem..
bo mysli ze nie stac ją lub nie zasługuje na nic lepszego
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 09:52   #62
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

payo_proff
Jak już napisałam wcześniej(proszę najpierw czytać inne posty),że wpisując słowo ukochany miałam na myśli:Partnera,Chłopaka,F aceta,TŻ,Męża itd...
Zresztą,kobiety zaślepione milością,kochające często wybaczają niestety takie zachowania i dalej ich facet jest ich ukochanym...I to też było już wcześniej napisane...

Poza tym jakbyś przeczytał wcześniejsze posty,to byś wiedział,że nie tylko jakiś zwykły menel,żul itd tak potrafi się zachować...ale także osoby powszechnie uważane za wykształcone,porządne itd...
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 09:58   #63
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Bul taki czas, ze to ja sie tak zwracalam do mojego TZ-ta, ale to byla wyjatkowa sytuacja, bo zrobil cos naprawde strasznego(zdrada) i ciezko mi bylo mu wybaczyc
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 10:06   #64
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Bul taki czas, ze to ja sie tak zwracalam do mojego TZ-ta, ale to byla wyjatkowa sytuacja, bo zrobil cos naprawde strasznego(zdrada) i ciezko mi bylo mu wybaczyc
Wkońcu jakaś nowa sytuacja...Ale przyznam Ci,że sama nie wiem jakbym się zachowała gdyby mnie coś takiego spotkalo Pewnie nie potrafiłabym zachować spokoju i troche bym mu nawtykała.Biedny jego los!!!!Ale to zachowanie w afekcie.Ważne,żeby sie nie powtarzało...
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 10:24   #65
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Cytat:
Napisane przez Medżi_86 Pokaż wiadomość
Wkońcu jakaś nowa sytuacja...Ale przyznam Ci,że sama nie wiem jakbym się zachowała gdyby mnie coś takiego spotkalo Pewnie nie potrafiłabym zachować spokoju i troche bym mu nawtykała.Biedny jego los!!!!Ale to zachowanie w afekcie.Ważne,żeby sie nie powtarzało...
Jestem praktycznie na 100% pewna, ze sie nie powtorzy.Zrobil to, bo myslal, ze nie chce juz z nim byc, bo wyjechalam na 9 miesiecy za granice do pracy Strasznie sie wstydzi, ze tak postapil, a ja mu dalam za to niezla szkole Trwal troche czasu ten moj proces wybaczania
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 10:31   #66
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Jestem praktycznie na 100% pewna, ze sie nie powtorzy.Zrobil to, bo myslal, ze nie chce juz z nim byc, bo wyjechalam na 9 miesiecy za granice do pracy Strasznie sie wstydzi, ze tak postapil, a ja mu dalam za to niezla szkole Trwal troche czasu ten moj proces wybaczania
A to się cieszę,że wszystko się dobrze skonczyło!!! I mam nadzieję,że Jego i zarazem Twoje zachowanie się już nigdy nie powtórzy
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:14   #67
payo_proff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zlokalizowany
Wiadomości: 12
GG do payo_proff
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Cytat:
Napisane przez Medżi_86 Pokaż wiadomość
payo_proff
Jak już napisałam wcześniej(proszę najpierw czytać inne posty),że wpisując słowo ukochany miałam na myśli:Partnera,Chłopaka,F aceta,TŻ,Męża itd...
Zresztą,kobiety zaślepione milością,kochające często wybaczają niestety takie zachowania i dalej ich facet jest ich ukochanym...I to też było już wcześniej napisane...

Poza tym jakbyś przeczytał wcześniejsze posty,to byś wiedział,że nie tylko jakiś zwykły menel,żul itd tak potrafi się zachować...ale także osoby powszechnie uważane za wykształcone,porządne itd...
JA wiem co Ty miałas na mysli dziewczynko. Po prostu jesli chłopak dziewczynie mówi ze jest dla niego zwykłą szmatą o ona zaślepiona, ciagle go kocha i wybacza...to pozdrawiam te wszystkie dziewczyny A jesli robi to pod wpływem alko. to może zamiast picia robotą się zajmie synek. Jesli po wypiciu zachowuje sie jak skończony kretyn to nie pije, prosta kalkulacja.
payo_proff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 19:56   #68
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Cytat:
Napisane przez payo_proff Pokaż wiadomość
A jesli robi to pod wpływem alko. to może zamiast picia robotą się zajmie synek. Jesli po wypiciu zachowuje sie jak skończony kretyn to nie pije, prosta kalkulacja.
My też to wiemy CHŁOPCZYKU...(było już to także napisane )Tylko niestety niektórzy faceci nie potrafią tego zrozumieć
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:58   #69
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 144
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Partner, Chłopak, Facet,TŻ (swoja drogą nie cierpię organicznie tego skrótu ), Mąż. Nieważne. Moim zdaniem kobieta, która pozwala się tak traktować nadaje się do psychoterapii. Bynajmniej nie jestem złośliwa, taka kobieta ma po prostu tragicznie niskie mniemanie o sobie, poczucie własnej godności u niej wynosi 0. To choroba, którą można leczyć.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:31   #70
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Dobre kilka lat wczesniej nie pozwolłabym nigdy żeby facet zwrócił się do mnie w wulgarnych słowach, teoretycznie. Byłam przez 2,5 roku w związku gdzie mój eks pare razy tak się do mnie zwrócił, za każdym razem pod wpływem alkoholu, nastepnego dnia przepraszal, były kwiaty etc. wybaczałam, ale zadra w sercu i niesmak pozostawał.
Mój obecny TŻ nigdy by się do mnie w ten sposób nie zwrócił, jemu w głowie się nie mieści żeby w ten sposób odezwać sie do kobiety. Kiedy opowiedziałam mu kiedyś jak pare razy zwrócił się do mnie eks, to był w szoku jak mogłam być z takim palantem i burakiem, mi tez trudno było znaleśc odpowiedź na to, no ale miłośc bywa slepa. Na pewno po raz kolejny nigdy bym na to nie pozwoliła, bo ja ucze się na błedach.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 00:40   #71
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

Nawet gdy się kłócimy to nie padają żadne wyzwiska i nie padły jeszcze w ciągu tych trzech lat. dla nas obojga wzajemny szcunek to podstawa.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 09:49   #72
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Brak szacunku,czyli WYZWISKA z ust ukochanego...

heheheh,
a taka Doda z Radziem to nonstop na siebie bluzgaja i sie wyzywaja

a tak na serio - ja z moim eksem jak sie klocilismy to lecielismy po calosci
jak jest ostra klotnia i silne emocje to sorry, wiadomo ze sie rzuca miechem

ale obecnie jest to jednak nie do pomyslenia
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.