alufa - tylko się nie przestraszyć :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-23, 08:37   #1
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
znudzona sobą i swoim wyglądem, a także jesienno-zimowym dołem (nie ukrywajmy) postanowiłam zrobić coś ze sobą.

mam w zamiarze zapuszczać włoski i grzywkę i o grzywkę głównie mi chodzi. mogłybyście zaproponować idealną dla mnie?

druga sprawa - włosy. są baaaaaardzo cienkie i wyglądają dość mizernie :/ kręcą się na końcach. kolor jest okropnie nijaki - nie namawiajcie mnie na zmianę koloru. w tej chwili mam blond pasemka i bardzo osłabione włosy. nie chcę być za 10 lat łysa :/ ewentualnie na jakoś szamponetkę mogę się skusić. aktualna grzywka lata we wszystkie strony i nigdy nie zostaje tam, gdzie jej karzę

sprawa 3. WIECZNIE PODKRĄŻONE OCZY. czy ktoś z nimi wygrał? nie wiem czy widać na zdjęciach, ale moje oczy są dodatkowo jakby zapadnięto do środka co powoduje, że wyglądam jak panda. od dziecka mnie to irytuje i nie umiem się z tym pogodzić.

sprawa 4 blada cera - w połączeniu ze sprawą 3 wyglądam jak śmierć myślałam o jakimś kremie brązującym. solarium odpada.

sprawa 5 - makijaż. cokolwiek nie zrobię spływa :/ tusz jeszcze bardziej podkreśla podkówki, cienie tak samo, korektor złazi spod oka nie bardzo mogę eksperymentować bo jestem alergiczką...

mój typ kolorystyczny to LATO.


bardzo proszę Was o porady. będę wdzięczna za wszystkie symulacje i propozycje

fotki dodaję tutaj bo edytować nie można
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (91,8 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (73,6 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (77,1 KB, 635 załadowań)
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:22   #2
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

Na cienie pod oczami polecam rozświetlacze (taki rodzaj korektora) np.Bourjois, L'oral - świetnie działają, tylko musiałabyś sparwdzić jak zadzialają na twoją delikatną skórę, włosy - polecam szampon Regeneal Welli (jest w KWC) lekko rozjaśni włosy, a tak wogle to wydaje mi sie ze spokojnie mogłabyś zmienić kolor bo widać ze włosy są zdrowe i lśniące, a to ze cienkie - taka ich uroda, w porównaniu do moich twoje są mega zdrowe narazie daje propozycje z grzywkami, ale mam prośbę - moglabyś ać zdjęcie z grzywką spiętą do tyłu? bo nie widać czy masz wysokie czoło czy tak się wydaję przez grzywkę,
pozdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 74981110_SFQJngsn_ho2.jpg (4,9 KB, 1249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Heilbronn01_633252958333125000.jpg (4,7 KB, 1241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t4t4t4.jpg (3,0 KB, 1254 załadowań)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:42   #3
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

wielkie dzięki za pomoc
za chwilkę przejrzę KWC.
skóra pod oczami niemiłosiernie mi się świeci. czy ten rozświetlacz nie pogorszy stanu rzeczy??

poniżej fotka czoła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.JPG (51,8 KB, 437 załadowań)
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:48   #4
kachasmoq
Raczkowanie
 
Avatar kachasmoq
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 63
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

hm.. moim zdaniem duzo ladniej Ci bez grzywki
kachasmoq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:16   #5
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

Cytat:
Napisane przez kachasmoq Pokaż wiadomość
hm.. moim zdaniem duzo ladniej Ci bez grzywki
Tez mi sie tak wydaje

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
wielkie dzięki za pomoc
za chwilkę przejrzę KWC.
skóra pod oczami niemiłosiernie mi się świeci. czy ten rozświetlacz nie pogorszy stanu rzeczy??

poniżej fotka czoła
w razie czego tu jest link do tego szamponu :http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6748 można go dostać w takich dużych hipermarketach
rozświetlacz raczej nie powinien pogorszyć sprawy
i mama jeszcez pytanie: która fotka jest najbardziej aktualna?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 13:41   #6
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

czytałam o szamponie
na pewno go kupię. no i jakąś solidnie nawilżającą odżywkę, bo widziałam, że wysusza...
najbardziej aktualne są te z 1 postu. bez grzywki czuję się beznadziejne. takie gołe czoło :P

uważacie, że powinnam zapuścić grzywkę, a póki co podpisać ją do góry? ok

dzięki za rady. proszę o więcej
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 15:53   #7
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

skoro głupio sie czujesz bez grzuwki to próbuj ją doprowadzić to stanu takigo jak grzywka na trzecim zdjęciu w moim pierwszym poście, a pozatym wogle doradziłabym zapuszczanie włosów i prostownice
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 20:24   #8
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

oj to będzie trudne. wtedy byłam uczesana w dobieranego i ona się sama tak pięknie ułożyła. codziennie natomiast rozłazi się we wszystkie strony, no a włosy zapuszczam.

nikt więcej nie pomoże??
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 22:53   #9
lolgirl
Raczkowanie
 
Avatar lolgirl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 95
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

nom. grzywkę obowiązkowo przydało by się zapuścić i potem na boczek ją.. i z tego co widzę. nie masz stopniowanych włosów, tak? i są tylko troszkę za ramiona? heh. polecałabym prostownicę. z taką nie wiadomo jaką długością włosów z którymi nie ma co za bardzo zrobić dużo by zdziałała. sama do niedawna miałam włosy takiej długości i na loki i fale się nie nadawały, a po prostowaniu wyglądały idealnie, z tym że to akurat ograniczam ostatnio żeby za bardzo nie niszczyć włosów. no i najlepiej postopniować troszkę te włoski. kolorek jest bardzo ładny. podoba mi się też jasna oprawa twoich oczu. ;D co do reszty. na buzię obowiązkowo jakiś rozświetlacz. cera widzę bez większych problemów co powinno być twoim dużym atutem. poza tym. tak jak widać na załączonych fotkach którejś z wizażanek, może by tak spróbować użyć trochę kredki? masz chyba całkiem duże oczy , a do takich kredka wyjątkowo ładnie wygląda. i jeszcze jedno. uśmiech na twarz. wystarczy minimalnie zmienić wyraz ust, minkę i od razu zmienia się cały wyraz oczu i twarzy i od razu też wyglądasz dużo korzystniej. duży sukces zdjęć 'tych ładnych' dziewczyn kryje się w samym wyrazie twarzy, mince która wyraża pewność siebie, zadowolenie. itd. ;p z wielką chęcia będę obserwować twój wątek i twoje zmiany. a na razie popróbuj sobie z makijażami. chciałabym cię zobaczyć z oczkami podkreślonymi kredką ;D
lolgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 07:50   #10
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

Cytat:
Napisane przez lolgirl Pokaż wiadomość
nom. grzywkę obowiązkowo przydało by się zapuścić i potem na boczek ją.. i z tego co widzę. nie masz stopniowanych włosów, tak? i są tylko troszkę za ramiona? heh. polecałabym prostownicę. z taką nie wiadomo jaką długością włosów z którymi nie ma co za bardzo zrobić dużo by zdziałała. sama do niedawna miałam włosy takiej długości i na loki i fale się nie nadawały, a po prostowaniu wyglądały idealnie, z tym że to akurat ograniczam ostatnio żeby za bardzo nie niszczyć włosów. no i najlepiej postopniować troszkę te włoski. kolorek jest bardzo ładny. podoba mi się też jasna oprawa twoich oczu. ;D co do reszty. na buzię obowiązkowo jakiś rozświetlacz. cera widzę bez większych problemów co powinno być twoim dużym atutem. poza tym. tak jak widać na załączonych fotkach którejś z wizażanek, może by tak spróbować użyć trochę kredki? masz chyba całkiem duże oczy , a do takich kredka wyjątkowo ładnie wygląda. i jeszcze jedno. uśmiech na twarz. wystarczy minimalnie zmienić wyraz ust, minkę i od razu zmienia się cały wyraz oczu i twarzy i od razu też wyglądasz dużo korzystniej. duży sukces zdjęć 'tych ładnych' dziewczyn kryje się w samym wyrazie twarzy, mince która wyraża pewność siebie, zadowolenie. itd. ;p z wielką chęcia będę obserwować twój wątek i twoje zmiany. a na razie popróbuj sobie z makijażami. chciałabym cię zobaczyć z oczkami podkreślonymi kredką ;D
włosy mam przed ramiona i jakoś nie chcą rosnąć wiele razy chciałam przejść z prostej na bok, ale za każdym razem fryzjerka nie tak mnie zrozumiała moje włosy bardzo wolo rosną więc długo będę musiała czekać...

no niestety mam problemy z cerą. nie non stop, ale jak się zacznie wyglądam fatalnie myślałam o tym, aby zacząć używać podkładu, ale jak już mówiłam nie powinnam za dużo eksperymentować


kosmetyków jako takich nie posiadam. będę kupowała sobie stopniowo. chciałabym kupić jakiś dobrze kryjący cień. przez wszystkie inne prześwitują zasinienia

pokazuję fotkę z mojej studniówki ZNOWU BEZ UŚMIECHU ALE JAKOŚ NIE LUBIĘ EMANOWAĆ RADOŚCIĄ...

proste włosy, dłuższa grzywka (niedawno ją ścięłam i dlatego wyglądam tak jak wyglądam) i mocno podkreślone oczy. warto zaznaczyć, że bardzo szybko spod tego makijażu zaczęły wyłazić mi cienie obawiam się że czarna kredka spowoduje ten sam efekt :/




dziękuję za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100dniowka.jpg (48,0 KB, 263 załadowań)
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 11:58   #11
lolgirl
Raczkowanie
 
Avatar lolgirl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 95
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

nom włoski rzeczywiście krótkie, ale nie ma co się martwić, urosną, grzywka tak samo ;D cerę to ja też mam problemową, ale trochę fluidu, pudru, korektora i efekt jest w miarę zadowalający. i od razu tez mówię. fotka z ostatniego postu boska, śliczny makijaż od razu widać, że w podkreślonych oczkach ci bardzo do twarzy, a to że makijaż nie jest idealny 24 h na dobę to każdy tak ma. że cień się ściera a buźka zaczyna błyszczeć powoli. wydaje mi się, że problem makijaży przy odpowiednio dobranych kosmetykach naprawdę dałoby się załatwić. zrób sobie listę must-to-have kosmetyków. i powolutku zacznij eksperymentować, rób fotki, to nie boli ;D w końcu zobaczysz że wyjdzie ładnie. i pytanko mam. mówisz, że jesteś alergiczką. a miałaś już jakieś konkretne uczulenia na konkretne kosmetyki?
lolgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 12:19   #12
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

Cytat:
Napisane przez lolgirl Pokaż wiadomość
nom włoski rzeczywiście krótkie, ale nie ma co się martwić, urosną, grzywka tak samo ;D cerę to ja też mam problemową, ale trochę fluidu, pudru, korektora i efekt jest w miarę zadowalający. i od razu tez mówię. fotka z ostatniego postu boska, śliczny makijaż od razu widać, że w podkreślonych oczkach ci bardzo do twarzy, a to że makijaż nie jest idealny 24 h na dobę to każdy tak ma. że cień się ściera a buźka zaczyna błyszczeć powoli. wydaje mi się, że problem makijaży przy odpowiednio dobranych kosmetykach naprawdę dałoby się załatwić. zrób sobie listę must-to-have kosmetyków. i powolutku zacznij eksperymentować, rób fotki, to nie boli ;D w końcu zobaczysz że wyjdzie ładnie. i pytanko mam. mówisz, że jesteś alergiczką. a miałaś już jakieś konkretne uczulenia na konkretne kosmetyki?
nikt nie badał mnie pod tym kątem. z tego co pamiętam AVON mnie niemiłosiernie uczulał. podkłady, korektory... te nieavonowskie również powodowały uczulenie. jestem pewna w 100 % że demakijaż był ok. uczulają mnie też niektóre pomadki. do tego stopnia, że potem muszę używać maści ze sterydami... dlatego unikam wszelkich kosmetyków...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 10:24   #13
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
moja nowa grzywka
nadal nie jest to szczyt marzeń
włosy urosły tylko tyle co widać - mówiłam, że rosną masakrycznie wolno
proszę o grzywkowe rady

zapomniałam o fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI0027.JPG (36,2 KB, 137 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-08-29 o 19:59 Powód: post pod postem
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:56   #14
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

to ja obecnie (nie licząc grzywki, bo teraz jest prosta)
bardzo prosiłabym o pomoc w doborze makijażu
tym razem nie będę wybrzydzać jestem zbyt zdesperowana, by użalać się nad alergią - kupie kosmetyki apteczne i jestem gotowa w nie zainwestować

zdjęcia wrzuciłabym do 1 postu, ale edytować nie mogę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowy folder2 022.jpg (73,5 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowy folder2 065.jpg (40,4 KB, 190 załadowań)
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:48   #15
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

żadnych rad?
bardzo proszę o odpowiedź
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:12   #16
Paranoir
Raczkowanie
 
Avatar Paranoir
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 107
GG do Paranoir
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

Przede wszystkim: MASKARA DO RZĘS!!!!

Polecam Max Factor 2000 Calorie [troszkę droga bo ok 35-40zł, ale daje naprawdę wspaniały efekt ]
Produkt zastępczy:Avon, Daring Curves Mascara [ w promocji można go dorwać nawet za 9,90 zł, ]

Chodzi o to aby podkreślić oczy. Mam podobny typ urody do Ciebie, cerę również tzn. problem "złażącego" podkładu.
Polecam Ci Max Factor PanStick ok 30zł ,naprawdę wytrzymały
albo Rimmele Cool Matt Mousse ok 30zł.

Oczy obrysować miękką czarną kredką, zalotka, pomalować rzęsy i to najszybszy makijaż jaki można wykonać, a nie jest "ciężki" ani wieczorowy a podkreśla właśnie oczy.

Na usta błyszczyk
__________________
Le ciel étoilé au-dessus de moi et la loi morale en moi.

Immanuel Kant
Paranoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 17:25   #17
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

Cytat:
Napisane przez Paranoir Pokaż wiadomość
Przede wszystkim: MASKARA DO RZĘS!!!!

Polecam Max Factor 2000 Calorie [troszkę droga bo ok 35-40zł, ale daje naprawdę wspaniały efekt ]
Produkt zastępczy:Avon, Daring Curves Mascara [ w promocji można go dorwać nawet za 9,90 zł, ]

Chodzi o to aby podkreślić oczy. Mam podobny typ urody do Ciebie, cerę również tzn. problem "złażącego" podkładu.
Polecam Ci Max Factor PanStick ok 30zł ,naprawdę wytrzymały
albo Rimmele Cool Matt Mousse ok 30zł.

Oczy obrysować miękką czarną kredką, zalotka, pomalować rzęsy i to najszybszy makijaż jaki można wykonać, a nie jest "ciężki" ani wieczorowy a podkreśla właśnie oczy.

Na usta błyszczyk

rimmel matt mousse jest super

nie mam chwilowo czasu na robienie fotek, ale jak wyjdę na prostą ze swoimi sprawami to się zaprezentuję
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:08   #18
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

Mam najokropniejsze wory pod oczami na świecie i wypróbowałam maaaasę korektorów. Dla mnie bezkonkurencyjny jest Biotherm Forget it. Wygląda jak mała tubeczka ale starcza na długo. Osobiście używam odcienia 10, a skórę mam bardzo jasną, więc może i Tobie by pasował.

Na "blady" wygląd - dobrze dobrany podkład i puder. Nie wybieraj na siłę ciemniejszych podkladów, tak, żeby wyglądać na opaloną. Będziesz wyglądać dziwnie. Do jasnej cery też wypróbowałam maaaaaasę kosmetyków i na razie najlepszy jest Stay Real Nivea Beaute (mój odcień 2). + naprawdę fajny puder dający wrażenie, że skóra jest taka brzoskwiniowa i zdrowa, a nie blada to Bourjois Pastel Teint (odcienia nie pamiętam, ale jakiś jasny).

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Aha, byłabym zapomniała, są jakieś preparaty, które poprawiają koloryt cery, tylko nie mogę sobie przypomnieć w tej chwili ale popytaj w aptece
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 09:44   #19
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: alufa - tylko się nie przestraszyć :/

Paranoir i lowczyni_okazji - dziękuję za odzew
jak tylko będę miała czas to pokażę co wyszło z rad wszystkich Wizażanek
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.