domowe sposoby na cellulit - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 17:16   #391
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
w ulotce tego vichy wiczytalam ze to ze w reklamie mowia ze gubi zbedne centymetry to znaczy ze poporostu napinajac skore ujedrniajac ja pozbywajac sie cellulitu (oczywiscie nie w ciagu dwoch godzin tylko conajmniej 2 miesiace ) zmiejsza obwod ud i posladkow . zbija ten tluszczyk, no hm... spłaszcza go ;] a w rezultacie pozbywa sie NA ZAWSZE
to chyba lekka sprzeczność
jeśli go spłaszcza teraz (bo nie spala przecież) to jak przestaniesz stosować krem, efekt na logikę biorąc, wróci do stanu poprzedniego, sprzed stosowania kremu...?

nie twierdzę że tak jest, tylko wydaje się to być logicznym
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:56   #392
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

moze zle sie wyraziłam dlatego tak to wyszlo, chcialam powiedziec ze jesli znika po uzyciu kremu cellulit to wraz z tym zmniejsza sie obwod uda, pozniewaz cellulit to te grudki tluszczu,a jak sie go pozbywam to nie zajmuje tyle przestrzeni, datego "zmniejsza objetosc ud"
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:01   #393
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
moze zle sie wyraziłam dlatego tak to wyszlo, chcialam powiedziec ze jesli znika po uzyciu kremu cellulit to wraz z tym zmniejsza sie obwod uda, pozniewaz cellulit to te grudki tluszczu,a jak sie go pozbywam to nie zajmuje tyle przestrzeni, datego "zmniejsza objetosc ud"
być może nie mówię że nie
jednak na sobie tyle mazideł przerobiłam (tzn na moim paskudnym cellulicie ) że nie wierzę w działanie kremu samego w sobie

nawet jeśli ten specyfik przyprasuje nieco te rozbuchane komórki tłuszczowe, to one się znowu powiększą po zaprzestaniu stosowania go...
masakra


Cytat:
Napisane przez morta Pokaż wiadomość
hmmm ja po prostu jestem drobna i mam mała masę mięśniową i każdy ruch powoduje jej szybką rozbudowę
z tymi grudkami to jest chyba tak, że krem powinien je rozbijać na mniejsze a nie zbijać w większe
mięsnie Ci się szybko budują...?
może powinnaś pomyśleć o karierze w sporcie
ja przy drobnej budowie muszę się nieźle nagimnastykować (dosłownie też ) żeby chociaż kg masy przybrać i utrzymać - a Ty piszesz, że każdy ruch zwiększa u Ciebie masę
pewnie trochę mylisz pojęcia, masa mięśniowa nie powstaje z powietrza, tylko z konkretnych ćwiczeń i konkretnej diety - ja teraz zwiększam masę, niestety, jeszcze na cellulit to nie wpłynęło ale moze jak dojdę do redukcji, to się trochę zmniejszy


oczywiście przy wszystkich domowych metodach jakie stwierdziłam, że będę stosować, też maziam się kremem
ujędrnia skórę rewelacyjnie, ale żeby cellulit zmniejszał... no cóż
mam to czerwone serum evelline, grzejące


myślę jeszcze o guam-ie...
juz sama nie wiem, co mogłoby na to paskudztwo zadziałać
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 15:02   #394
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Witam, czytam i czytam i postanowiłam się przyłaczyć do Was do walki z celulitem.
Też stosuje przeróżne sposoby i nie widzę żadnej poprawy póki co. Od stycznia jeżdżę średnio co drugi dzień na rowerze stacjonarnym (40-60 min), oprócz tego codziennie "spaceruję" pół godzinki wracając z pracy do domu, codziennie po kąpieli wklepuję balsam anty... Sorayi, od jakiegoś czasu robię peeling z kawy, czasem peeling z soli kuchennej z oliwką. I nic.... Ale ja wiem chyba dlaczego, ponieważ nie stosuje żadnej diety, jem bez opamiętania i przede wszystkim słodycze, dla mnie dzień bez czekolady, chipsów lub ciastek to dzień stracony ;(((
Nieraz już próbowałam przestać tyle żreć, ale nie mogę, jestem chyba uzależniona od jedzenia, )) hahaha
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:51   #395
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

No jak najadasz się słodyczami to codzienne ćwiczenia na cellulit i tak nie pomogą, dieta jest bardzo ważna przecież
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 19:50   #396
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Lavanda z tego co piszesz wnioskuje ze chyba bardzo lubisz sport, a nawet jestes sportsmenka:P tez bym chciala miec takie zaciecie ;] i dziwi mnie to ze u osoby wysportowanej i ciagle cwiczacej tez pojawia sie cellulit..

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
jem bez opamiętania i przede wszystkim słodycze, dla mnie dzień bez czekolady, chipsów lub ciastek to dzień stracony ;(((
Nieraz już próbowałam przestać tyle żreć, ale nie mogę, jestem chyba uzależniona od jedzenia, )) hahaha
moze sprobuj wprowadzic do swojego jadlospisu np wase, te takie zbozowe z ziarnami co mozna je jesc z serkami twarogowymi np. . zawieraja duzo blonnika i zmniejsza Twoje łaknienie na slodycze. albo moze jest jakis preparat tak jak na obgryzanie paznoki jest gorzki lakier tak cos na slodycze:P:P
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:13   #397
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
Lavanda z tego co piszesz wnioskuje ze chyba bardzo lubisz sport, a nawet jestes sportsmenka:P tez bym chciala miec takie zaciecie ;] i dziwi mnie to ze u osoby wysportowanej i ciagle cwiczacej tez pojawia sie cellulit..

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------


moze sprobuj wprowadzic do swojego jadlospisu np wase, te takie zbozowe z ziarnami co mozna je jesc z serkami twarogowymi np. . zawieraja duzo blonnika i zmniejsza Twoje łaknienie na slodycze. albo moze jest jakis preparat tak jak na obgryzanie paznoki jest gorzki lakier tak cos na slodycze:P:P
to prawda, lubię ćwiczyć
teraz przy cyklu ukierunkowanym na zwiększenie masy mięśniowej raczej spodziewam się zwiększenia cellulitu niż zmniejszenia
ale już niedługo przejdę na rzeźbę i redukcję i może trochę się to paskudztwo zmniejszy..
u mnie winne są tabletki anty, przed nimi nie miałam grama cellulitu, a nie ćwiczyłam wtedy wcale
no ale nie ma szans na razie na odstawkę, więc masaże, masaże, masaże, prysznice, ćwiczenia, rozsądna dietka, dużo płynów, termoaktywna evellina i samozaparcie, bo kurde.... chcę w tym roku ultrakrótkie satynopodobne szorty i koniec


a co do tego co piszesz o pieczywie typu wasa etc - to słuszna racja
ja też lubię słodycze, kto nie lubi heh ale trzeba je ograniczać niestety - ja lubię zamiast czekolady (wiadomo, że to nie to samo ale zawsze ) orzeszki jakieś (niesolone), pestki dyni, słonecznika etc, morelki suszone, śliwki, daktyle..
zawsze są troszkę zdrowsze
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 20:15   #398
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: domowe sposoby na cellulit

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------


Juz nieraz kupowałam jakieś tabletki w aptece z błonnikiem i takie zmniejszające łaknienie, ale brałam je 3 dni i dalej wracałam do słodyczy. Nie mam silnej woli, ot i cały problem. Czasem jak mnie jakoś tak najdzie, to przez tydzień staram się nie jeść tyle (zwłaszcza słodyczy), ćwiczę wtedy do upadłego, wypisjam 3 litry wody i jestem dumna z tego że mam wtedy brzuch nawet nie płaski, a wręcz "wklęsły" i niestety po tygodniu mija ten zapał. Winą tego wszystkiego jest to, że zawsze jadłam ogromne ilości, mama nieraz się śmiała, ze to jedzenie co zjadam, to jakby "za płot wyrzucać", bo zawsze byłam megachuda. No ale latek przybywa, metabolizm już nie ten, celulicik się zaczął robić... Cieszę sie mimo wszystko, że jem wszystko i jem naprawde dużo i na szczęscie nie tyję. Koleżanki mi mówią, że gdyby one tyle jadły to już by sie w drzwi nie mieściły, a ja noszę już jakieś 6-7 lat cały czas rozmiar 36-38 (w liceum nosiłam 34!!! i to było za szerokie!) Więc myślę, ze gdybym zaczęła po tym zarciu tyć, to bym przestała sie zajadać, a tak to sie zmagam bez sensu z celulitem!
Ale sie opisałam!!! Ale tak mnie jakoś naszło na zwierzenia!
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:52   #399
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja nie jestem specjalną zwolenniczką suplementów tam, gdzie można zastosować naturalne środki dlatego wrócę do tego co pisałam powyżej - spróbuj zamiast słodyczy=pustych kalorii zajadać jakieś owocki/bakalie - moze i akurat coś podejdzie



pomyśl nad kolejną czekoladką "o nie cellulicie, nie nakarmię cie tym razem" hihi taka mantra
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 08:36   #400
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

lavanda je tez stosowalam tabletki anty i przytylam jakies 5 kilo, niby nie widac tego po moim ciele ale gdzies te 5 kilo jest ;] no i juz schudnac nie moge co bym nie robila nie chudne wiecej jak 3 kilo. ale nie wiedzialam ze moga sie tez przyczynic do cellulitu (?)
vanassa tez mam przyjaciolke ktora zjada dziennie 4 batoniki a jest chuda jak paluszek , mowie jej ze sie to kiedys zacznie na niej odbijac . kiedys musi :P
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 14:33   #401
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
lavanda je tez stosowalam tabletki anty i przytylam jakies 5 kilo, niby nie widac tego po moim ciele ale gdzies te 5 kilo jest ;] no i juz schudnac nie moge co bym nie robila nie chudne wiecej jak 3 kilo. ale nie wiedzialam ze moga sie tez przyczynic do cellulitu (?)
vanassa tez mam przyjaciolke ktora zjada dziennie 4 batoniki a jest chuda jak paluszek , mowie jej ze sie to kiedys zacznie na niej odbijac . kiedys musi :P
na pewno sie to kiedyś na niej odbije, tak jak na mnie na przykład w postaci celulitu

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
ja nie jestem specjalną zwolenniczką suplementów tam, gdzie można zastosować naturalne środki dlatego wrócę do tego co pisałam powyżej - spróbuj zamiast słodyczy=pustych kalorii zajadać jakieś owocki/bakalie - moze i akurat coś podejdzie



pomyśl nad kolejną czekoladką "o nie cellulicie, nie nakarmię cie tym razem" hihi taka mantra
hehe dobra ta mantra, ale faktycznie wiosna idzie, wakcje, urlop, trzeba wziąć sie za siebie, ale zacznę od jutra, bo właśnie wsunęłam 3 czekoladki ptasiego mleczka ;(
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 15:30   #402
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Niektórzy to maja jednak fajnie Najadaja sie ile chcą i nawet nie tyją, tylko pozazdrościć
Ja musze się cały czas kontrolować z jedzeniem. A nawet jak wydaje mi się ze mało jem to i tak tyję. Od czago to zależy?! :P
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:22   #403
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez morta Pokaż wiadomość
Wiesz Lavaenda mi się po prostu szybko mięśnie budują. Jedni mają z tym problem a inni nie. Lubię swoją drobną budowę dlatego nie chce zbyt dużo ćwiczyć. Oczywiście mówimy tu o konkretnych ćwiczeniach, bo jak ćwiczyć to na całego myślę żeby przerzucić się a jogę
Ale nie wiem czy na cellulit będzie miała taki wpływ jak ćwiczenia, dlatego potrzeby tu będzie dobry kosmetyk ;p
tylko uwazaj jaki rodzaj jogi wybierzesz bo w zaleznosci od tego jak jest prowadzona moze byc albo bardziej silowa, rozbudowujaca miesnie lub taka spokojniejsza.
ale bez kremu sie nie obejdzie, tak jak krem nie obejdzie sie bez cwiczen
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:25   #404
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Jednak te Wasze uwagi podziałały mi troche na "psychikę" i dziś jednak zrobiłam coś przeciwko swojemu celusiowi: poszłam na półgodzinny spacerek, zjadłam zamiast kolejnego ptasiego mleczka-jogurcik i zrobiłam porządny peeling z kawy i odrazu lepiej sie czuje.
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:57   #405
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

vanessa są tez inne smakołyki oprocz czekolady i innych slodyczy ;] np tak jak mowisz jogurcik itp. Ja chodzilam na joge prez poltora roku i ogolnie maialm problemy z krazeniem i po tej jodze zawsze sie dobrze czulam . a jak juz wiem lesze krazenie krwi mniej odkladania sie szkodliwych substaji w organizmie
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 10:21   #406
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Jednak te Wasze uwagi podziałały mi troche na "psychikę" i dziś jednak zrobiłam coś przeciwko swojemu celusiowi: poszłam na półgodzinny spacerek, zjadłam zamiast kolejnego ptasiego mleczka-jogurcik i zrobiłam porządny peeling z kawy i odrazu lepiej sie czuje.
o! i brawo


kupiłam jakiś czas temu na mazidłach jakiś olejek z alg do masażu antycellulitowego, zrobiłam masaż chyba dwa razy i zapomniałam
potrafię się zmobilizować do ćwiczeń, a masażu nie umiem regularnie robić bosh...
muszę wygrzebać ten olejek i znowu spróbować...

a Wy robicie jakieś masaże?
ja męczę czasami cellu bańką chińska, ale z tą systematycznością w temacie masowania.... lipa
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 10:59   #407
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja też męczę faceta, trudno samemu masować bańką tyłek

ale on nie umie masować
uda bańką spokojnie się da, tylko jak się zmusić... ehhh

fajna jest jeszcze ta gąbka Syrena, chyba było coś o niej tutaj, nieźle drapie
może skupię się na "masażach" nią
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 12:26   #408
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja masuje się taka szorstka rekawicą. Niestety czesto brakuje mi motywacji ;/ ale kiedyś przez miesiąc chyba robiłam to dzień w dzień po kompaniu: balsam plus masaż rekawicą, każda noga po piec minut i naprawdę były duże efekty! tylko rece mnie nieziemsko bolały...
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:34   #409
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez aggratka Pokaż wiadomość
Ja masuje się taka szorstka rekawicą. Niestety czesto brakuje mi motywacji ;/ ale kiedyś przez miesiąc chyba robiłam to dzień w dzień po kompaniu: balsam plus masaż rekawicą, każda noga po piec minut i naprawdę były duże efekty! tylko rece mnie nieziemsko bolały...
też mam gdzieś w domu rękawicę...
w ogóle, mam kolekcję przedmiotów do masażu antycellulitowego jakoś z ciekawości kupuję, użyję raz i odkładam
takie plastikowe z wypustkami mam, zaokrąglonymi; inne bardziej gumowe niż plastikowe, z "kolcami" - fajnie masuje, dość mocno, ale właśnie ręce bolą rękawice itp przedmioty, rękawicopodobne hihi jakieś takie z rączką i obracającą się główką z kolcami masującą...
to te, które mi się przypomniały teraz
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 22:57   #410
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a co to te bańki sa? juz nie raz slyszalam cos o tym , jak to wogole dziala? Lavanda masz bardzo dobry masazer, gumowy z kolcami taki najlepszy a jak Cie rączki bola to musisz poprosic silnego mężczyzne aby ci pomogl;]

kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:13   #411
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
a co to te bańki sa? juz nie raz slyszalam cos o tym , jak to wogole dziala?
to są takie gumowe (niebieskie) bańki - zasysa się lekko skórę i "jeździ" po udzie itd - nie dla osób ze skłonnością do naczynek, bo mogą pękać niestety
i faktycznie, czasami bolesne (nawet jak się mocno nie zasysa skóry) - niekiedy siniaczki się pojawiają nawet

niestety, nie wiem czy to skuteczne, bo jak pisałam, z systematycznością w kwestii masaży jest u mnie cienko...
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:29   #412
Maka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Mój sposób:

Najpierw aby uścislić: 37 lat, szczupła, szerokie biodra z tendencją do bryczesów, cellulit na bioderkach i udach.

1. Jestem dośc leniwa w kwestii sportu. Nie lubię tzw aerobików, siłowni itp. Uprawiam sport sezonowy np. snowboard, jeżdże konno ale ten sport nie daje nic poza przyjemnością.

2. wprowadziłam w zycie dietę Montigniac'a. Unikam wszystkich produktów z grupy wysokiego IG. Nie ukrywam, że cierpię bo jestem czekoholiczką w stadium zaawansowanym. W każdym razie piję zielona herbatkę, którą nie słodzę. Można przywyknąć. Duże ilości wody mineralnej lub gorzkiej zielonej herbaty oczyszcza, a to ważne. Nie będę tu pisac o zakazie picia coli, piwa, i innych świństw bo to oczywiste
2. zaopatrzyłam się w mieszanki płatków i otrębów w sklepie ze zdrową zywnością i pożeram ich sporą porcję z chudym mlekiem na śniadanie.

3. Także podumowając zdrowe odzywianie to pierwszy i najważniejszy krok.
4. Ja jako straszny leniuch wykrzesałam z siebie minimum mobilizacji i zakpiłam magic leg na allegro za 69 PLN. 15 minut ćwiczeń dziennie. Oczywiście czasem opuszczam ale te 15 można z siebie dać. Maszyna jest lekka i łatwa i co najwazniejsze wzmacnia dupsko i uda po stronach zew i wew.
5.Masaż bańką chińską. Nie mam środków na zabiegi w gabinetach także trudno. Staram się masować choć co drugi dzień. Powiem tak próbowałam kiedyś endermologii, która miała zdziałać cuda i nawet lipolizy. Nic nie warte, szkoda pieniędzy moim zdaniem. Bańka jest wystarczająco skuteczna.
6. Wcieram 2 x dziennie krem antycellulitowy. Cenowo z niższej półki. Lubię Eveline czerwony choć jest raczej na zimę bo mocno rozgrzewa. Zmieniam kremy np Garnier, Dax, itp. W kazdym razie tanie. Nie wymyslono jeszcze chyba żadnego cudownego środka bo by o nim było głośno zapewne.
7. systematyczność. Z tym jak wiadomo jest zawsze najgorzej.
w kazdym razie mnie powyższe metody pomogły i nie mam już cellulitu..... no może minimalny.
8. czyli zdrowe odzywianie, dużo wody, kremy (nie zapominam o pilingu- cukrowy Garnier jest super), minimum ruchu i bańki. Powinno pomóc.

Ponoć normalny masaż ręczny, odchudzający jest bardzo skutezny ale chwilowo brak środków.
Maka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:47   #413
marzusiax
Przyczajenie
 
Avatar marzusiax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Cool Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Medżi_86 Pokaż wiadomość
Jest kilka domowych sposobów do walki z OKROPNYM CELULITEM. Przede wszystkim:
- regularne ćwiczonka
- można pic czerwoną albo zieloną herbatkę
- peeling kawowy świetnie wygładza skórę i najlepiej po nim zastosować balsam ujędrniający albo antycelulitowy.Balsam dobrze wmasować i ja owijam sie raz na jakiś czas folią spożywcza dla lepszego efektu
- masaż przy pomocy własnych rączek, rączek chłopaka lub przyrządu do masażu
- masaże prysznicem na przemian cieplą i zimną wodą-należy kończyć taki masaż zimną wodą

Więc powodzenia dziewczynki!!!!!Damy rade
ja do tego masażu przez chłopaka ;P użyłabym olejku do masażu wymieszanego z serum wyszczuplającym i kilkoma proplami OLEJKU GERANIOWEGO powodzenia
marzusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 14:30   #414
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez marzusiax Pokaż wiadomość
ja do tego masażu przez chłopaka ;P użyłabym olejku do masażu wymieszanego z serum wyszczuplającym i kilkoma proplami OLEJKU GERANIOWEGO powodzenia
tylko podobno trzeba uważać na olejek geraniowy przy stosowaniu antytabsów
http://www.kej.pl/olejek_eteryczny_geranium.html

kupiłam kiedyś innej firmy geraniowy olejek i w ulotce była informacja, by nie stosować go przyjmując jednocześnie piksy
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:28   #415
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

uzywam mojego kremiku juz od jakis prawie 3 tygodni. i normalnie sie w nim zakochałam moj celludestock poprawil wyglad moich ud, w lustrze widze mniej tych paskudnych grudek , odkładam juz pieniązki na nowe bikini :d
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:50   #416
Maka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: domowe sposoby na cellulit

...a te olejki to gdzie kupujecie ? to takie spożywcze czy specjalne ??

zrobiłam sobie maseczkę, której przepis znalazłam na ktores ze stron walu czyli kawa ropzuszczalna, cytryna, cynamon dodałam pół łyżeczki żelatyny bo ma ponoc dokładnie takie samo działanie jak kolagen. tak czy siak pachniało ładnie i skóra była super gładka w dotyku.

Znalażłam w necie jeszcze coś takiego jak rolka z igłami dermaroller. Ciekawa jestem czy któras to stosowała. Na innym wątku laski sobie chwalą tą rolkę jako cud na skórę twarzy .... ciekawe czy by pomogło na cellulit.
Maka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 16:43   #417
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

A co własciwie daje taki olejek? Chyba nie dziala tak jak krem?
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:28   #418
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

kolezanka ma racje piszac ze olejek jest lepszy do masazu pobudzajacego wiec antycellulitowego;] ale ja sobie mysle ze masaz olejkiem z jednej strony a balsam czy kremik z drugije, bo przeciez nacodzien do twarzy uzywasz kremu a tylko raz na tydzien lub rzadziej nakladasz maseczke odzywcza. to chyba podobne
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 12:10   #419
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez malypaz Pokaż wiadomość

wydaje mi się, że nie ma takich specyfików, co by do końca usuwały rozstępy czy cellulit.chyba, że zrobi sie jakiś zabieg.
Zgadzam się, ze rozstepów usunąc się nie da, ale celulit jak najbardziej! Tylko to niestety wymaga czasu i nie lada wysiłku...

Poza tym tez uwazam ze olejki sobie a kremy sobie bo w dobre końcu kremy zawieraja jakies tam specjalne substancje wnikajace wgłab skóry, a olejki żeby łatwiej się masowało po prostu

A co do wymiany kremów... kurcze, ja wiem ze skóra sie przyzwyczja, ale po psotu mam okropny problem ze znalezieniem takiego, kóry mnie nie uczula albo pomaga bardziej niz szkodzi, wiec jak juz znajde odpowiedni, to uzywam go do oporu
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:21   #420
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

moj celludestock jest hipoalergiczny wlasnie miedzy innym sie na niego zdecydowalam bo tez mam wrazliwa skore .nie korzystalam jeszcze z masazu oliwką , czy ona sie szybko wchałania i niepozostawia tlustej powłoki ??
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.