Łupki (na skraju włosów), sypkie, białe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-22, 10:32   #1
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191

Łupki (na skraju włosów), sypkie, białe


Witam, borykam się z takim problemem, że wokół skóry na twarzy (przy włosach) pojawiają mi się takie białe łupki, myłam włosy head shouldres, ale po nim i tak występowały, ale mniej, ale z kolei ten szampon wypłukiwał mi kolor z włosów, zmieniłam parę tyg wcześniej farbę do włosów bez amoniaku i szampon wtedy też zmieniłam do włosów farbowanych, efekt jakby minął, ale ostatnio znów zafarbowałam włosy farbą z amoniakiem, bo mi jeszcze zostało opakowanie i myję włosy cały czas szamponem do włosów farbowanych, ale znów się pojawiły. To znowu zafarbowałam bez amoniaku, szampon dalej ten sam i nadal są. Co najgorsze to je zdrapię, ale jakby się odradzały na drugi dzień, a po myciu włosów też się pojawiają może ktoś miał taki przypadek
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 14:08   #2
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: Łupki (na skraju włosów), sypkie, białe

Wyrzuć Hae&Shoulders w cholere, to jest najgorszy szampon jaki stosowalam i zamiast poprawic mi stan skory glowy tylko go pogorszyl. Jak chcesz sobie cos poprawic szamponem to juz predzej musisz sie szarpnąc na Nizoral.
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 18:54   #3
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Łupki (na skraju włosów), sypkie, białe

Tylko, ze jak uzyje jakis nowy szampon to nie dosc, ze pojawiaja sie te łupki to jeszcze wlosy, szczegolnie na czubku sa matowe, klapniete, jakies takie tluste, i to po umyciu szamponem. Dlatego tez mi ciezko cos kupic. Ale narazie jestem na etapie probowania i zobacze wtedy.
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 19:54:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.