Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-09, 19:22   #2821
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
dorosłych kobiet
uznaje się, że dorośli sami o sobie decydują
Niezaprzeczalnie.
Co jednak nie pozwala mi na facetów, którzy tuczą własne kobiety tylko dlatego, że czują w tym podniecenie i robią sobie z tego sport patrzeć bez obrzydzenia.
Mam na myśli oczywiście przypadki skrajne, a nie zamiłowanie do krągłości.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wlasnie zelu do brwi tez mi trzeba, ale takiego naprawde mocnego, ten z L'oreal wiem, ze ma opinie bardzo mocnego, ale moich brwi wcale nie trzyma
Jak na wątkowe dziwadło przystało napiszę, że ja w ogóle nie widzę potrzeby używania żelu (u siebie oczywiście). To znaczy potrzeba pewnie jest, ale ja jej nie dostrzegam .
Kupię pewnie jakiś żeby sprawdzić o co chodzi, ale nawet nie bardzo wiem czemu ma on służyć (naturalny kształt brwi mam okej i cały dzień pozostaje on w prawidłowym, takim jak mi się podoba kształcie).
Żeby nie było - kilka jutubowych tutoriali obejrzałam, teorię niby znam, ale mądrzejsza w tym temacie się nie stałam.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Raczej pozytywny!
Pierwsze koty za ploty, piąteczek wieczor, pijaństwo, weekend, zloty, piękna pogoda. Żyć nie umierać
I tak trzymać
Będzie dobrze, jeszcze wspomnisz moje słowa

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-09-09 o 19:15 Powód: naucz się prawidłowej odmiany koleżanko
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:32   #2822
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
jakie masz objawy? napisz jakby coś PW, może coś poradzę
W tym momencie tylko 2 - zawroty głowy i lekkie nudności Gdyby nie te zawroty, byłoby ok. Tym bardziej, że morfologię mam bardzo dobrą Nie chcę Ci zawracać głowy
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wlasnie zelu do brwi tez mi trzeba, ale takiego naprawde mocnego, ten z L'oreal wiem, ze ma opinie bardzo mocnego, ale moich brwi wcale nie trzyma
Wiem, że Corii polecała Macowy, ale go nie miałam.
Ten z L'oreala rzeczywiście nie jest za mocny. Mam też żel z Essence i dale bardzo ładny efekt, ale też nie utrwala jakoś nadzwyczajnie.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:33   #2823
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wiem, że Corii polecała Macowy, ale go nie miałam.
Ten z L'oreala rzeczywiście nie jest za mocny. Mam też żel z Essence i dale bardzo ładny efekt, ale też nie utrwala jakoś nadzwyczajnie.
Ale ja polecałam kolorowy. Kończe juz drugie opakowanie i za chwilę bedzie trzecie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:35   #2824
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Raczej pozytywny!
Pierwsze koty za ploty, piąteczek wieczor, pijaństwo, weekend, zloty, piękna pogoda. Żyć nie umierać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:36   #2825
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Niezaprzeczalnie.
Co jednak nie pozwala mi na facetów, którzy tuczą własne kobiety tylko dlatego, że czują w tym podniecenie i robią sobie z tego sport patrzeć bez obrzydzenia.
Mam na myśli oczywiście przypadki skrajne, a nie zamiłowanie do krągłości.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------



Jak na wątkowe dziwadło przystało napiszę, że ja w ogóle nie widzę potrzeby używania żelu (u siebie oczywiście). To znaczy potrzeba pewnie jest, ale ja jej nie dostrzegam .
Kupię pewnie jakiś żeby sprawdzić o co chodzi, ale nawet nie bardzo wiem czemu ma on służyć (naturalny kształt brwi mam okej i cały dzień pozostaje on w prawidłowym, takim jak mi się podoba kształcie).
Żeby nie było - kilka jutubowych tutoriali obejrzałam, teorię niby znam, ale mądrzejsza w tym temacie się nie stałam.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------



I tak trzymać
Będzie dobrze, jeszcze wspomnisz moje słowa
nie każda kobieta to niemota u ramienia samca to jedynie miałam na myśli
może o sobie decydować i to robi


mnie nie irytują ich domowe dewiacje, tylko to, że potem taka monstrualna otyłość angażuje mnóstwo postronnych osób, człowiek staje się niesprawny na własne życzenie a potem oczekuje, że inni będą go obsługiwać

wiele dorosłych nie potrafi przewidywać konsekwencji własnych czynów, nie umie spojrzeć w przyszłość dalej niż kilka najbliższych dni


edit: też żel rzadko nakładam, głównie kredką operuję
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2016-09-09 o 19:39 Powód: edit
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:36   #2826
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Mintishop:

-10% na kosmetyki koreańskie na hasło "KBEAUTY"

Marki objęte promocją: Dr. G, Missha, Mizon, It's Skin, SKIN79, Holika Holika i Lioele

Kod jest ważny do 11.09.2016.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:37   #2827
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja polecałam kolorowy. Kończe juz drugie opakowanie i za chwilę bedzie trzecie
Rzeczywiście Pewnie też się kiedyś na niego skuszę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 19:37   #2828
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
W tym momencie tylko 2 - zawroty głowy i lekkie nudności Gdyby nie te zawroty, byłoby ok. Tym bardziej, że morfologię mam bardzo dobrą Nie chcę Ci zawracać głowy
ok, jakby coś, to pisz, poczułam się wywołana
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:39   #2829
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
No niezle, to po co ja chce sie odchudzac?
A tak serio, to nie rozumiem takich ludzi... Moim zdaniem to juz zaburzenie psychiczne. Sa rozne fantazje i fetysze, ale kurde - cos takiego?

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

A tak w ogole to polecam nowa kredke do brwi z Golden Rose. Ktos mi ja polecil, polecialam wczoraj zmacac, kupilam i dzis rano uzylam - piekna! Polecam kolory 101 i 102. Moja kolezanka na widok moich brwi dzisiaj tez poleciala kupic te kredke.
Też lubię tę kredkę

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
moim zdaniem kij ma dwa końce

gdybym była pracodawcą chętnie przyjmowałabym osoby z polecenia zaufanych pracowników




jesteś nauczycielką?





uu, z opisu fajne, ciekawe, jak skład




ale co Cię tu wkurzyło? nie chciałaś siedzieć obok jej faceta? chciałaś siedzieć obok niej?




i to mi się podoba

więcej otwartości dziewczyny
Wkurzyło mnie ogólnie to z jakimi fochami ta babka to mówiła, ciągle dodawała "o Jezu, och, nie dam rady tak siedzieć, o Jezu", poczułam się jakbym krzywdę jej zrobiła tym, że się tam dosiadłam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:39   #2830
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
nie każda kobieta to niemota u ramienia samca to jedynie miałam na myśli
może o sobie decydować i to robi


mnie nie irytują ich domowe dewiacje, tylko to, że potem taka monstrualna otyłość angażuje mnóstwo postronnych osób, człowiek staje się niesprawny na własne życzenie a potem oczekuje, że inni będą go obsługiwać

wiele dorosłych nie potrafi przewidywać konsekwencji własnych czynów, nie umie spojrzeć w przyszłość dalej niż kilka najbliższych dni
Właśnie
Wspomniana dziewczyna pomyślała o sobie jak o królowej, która będzie wydawać rozkazy, a nie zdaje sobie chyba sprawy z odparzeń, owrzodzeń i innych odleżyn - a to nie jedyne problemy ze zdrowiem, które mogą ją spotkać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:40   #2831
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wlasnie zelu do brwi tez mi trzeba, ale takiego naprawde mocnego, ten z L'oreal wiem, ze ma opinie bardzo mocnego, ale moich brwi wcale nie trzyma
Benefit
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 19:41   #2832
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ok, jakby coś, to pisz, poczułam się wywołana


GlamKitty, która z tych kredek jest chłodniejsza - 101 czy 102?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Benefit
Ta z boxa może?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:48   #2833
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
nie każda kobieta to niemota u ramienia samca to jedynie miałam na myśli
może o sobie decydować i to robi


mnie nie irytują ich domowe dewiacje, tylko to, że potem taka monstrualna otyłość angażuje mnóstwo postronnych osób, człowiek staje się niesprawny na własne życzenie a potem oczekuje, że inni będą go obsługiwać

wiele dorosłych nie potrafi przewidywać konsekwencji własnych czynów, nie umie spojrzeć w przyszłość dalej niż kilka najbliższych dni


edit: też żel rzadko nakładam, głównie kredką operuję
I znowu nic tylko się zgodzić. Może i moja wypowiedź zabrzmiała tak, jakbym oskarżała wyłącznie facetów w tym układzie, a tak nie jest.
Zresztą, tylko bardzo specyficzny typ kobiet wejdzie w taki układ. Są specjalnie łowione kobiety otyłe, samotne, z niską samoakceptacją. Tylko taka kobieta pozwoli sobą tak manipulować, a do tego jeszcze będzie szczęśliwa, że spotkała w końcu misiaczka, który ją kocha taką jaką jest.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:53   #2834
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


GlamKitty, która z tych kredek jest chłodniejsza - 101 czy 102?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------


Ta z boxa może?
101

Wysłane z 📱

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Benefit
No nie, znowu ten benefit!

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:53   #2835
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
101

Wysłane z 📱
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 20:04   #2836
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Wiem, że jakiś czas temu telefony były na tapecie- poszukuję dla mamy telefonu do 1000 zł, koniecznie dobry aparat, LTE i wyświetlacz 5 cali minimum. Typowałam Z1, pewnie obecnie by tak kosztowała, ale jej nigdzie nie ma - odrzucam allegro, bo tam właściwie sama chińszczyzna.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 20:04   #2837
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
I znowu nic tylko się zgodzić. Może i moja wypowiedź zabrzmiała tak, jakbym oskarżała wyłącznie facetów w tym układzie, a tak nie jest.
Zresztą, tylko bardzo specyficzny typ kobiet wejdzie w taki układ. Są specjalnie łowione kobiety otyłe, samotne, z niską samoakceptacją. Tylko taka kobieta pozwoli sobą tak manipulować, a do tego jeszcze będzie szczęśliwa, że spotkała w końcu misiaczka, który ją kocha taką jaką jest.
Ja tak pociągnę temat, troszkę z innej strony.
Mój Misiaczek też mnie kocha taką jaką jestem, ale pewnie wiele by dał, żebym więcej czasu spędzała w kuchni. Kiedyś było inaczej. W ciąży miałam takie mdłości, że tylko mandarynki mogły mnie uratować, a po ciąży kolki. A potem to już zapomniałam w którym miejscu nasza kuchnia stoi.
Nauczyłam się pyskować i te sprawy. Komu by się tam chciało w upały przy garach siedzieć.
Są faceci, którzy tuczą swoje kobiety i są kobiety które zaniedbują w tej materii faceta.
Mama mi tylko palcem kręci, że nieładnie postępuję, bo gdy pyta, co na obiad, odpowiadam, że nic.
Teściowa wciąż opowiada o tym, że najważniejsze w związku są łóżko i stół ( od 30 lat jest sama).
No ale wychodzę z założenia, że Misiek ma łeb na karku, dwie rączki i lodówkę. Poradzi sobie.
Poza tym ma w pracy stołówkę.

Oj tak sobie żartuję, nie myślcie, że aż taka straszna jestem. Organów pomocy społecznej ratującej Miśka wzywać nie trzeba.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 20:07   #2838
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

aaaa i lista zniżek z elle

https://static.credit-agricole.pl/as...upow_11256.pdf
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 20:19   #2839
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja tak pociągnę temat, troszkę z innej strony.
Mój Misiaczek też mnie kocha taką jaką jestem, ale pewnie wiele by dał, żebym więcej czasu spędzała w kuchni. Kiedyś było inaczej. W ciąży miałam takie mdłości, że tylko mandarynki mogły mnie uratować, a po ciąży kolki. A potem to już zapomniałam w którym miejscu nasza kuchnia stoi.
Nauczyłam się pyskować i te sprawy. Komu by się tam chciało w upały przy garach siedzieć.
Są faceci, którzy tuczą swoje kobiety i są kobiety które zaniedbują w tej materii faceta.
Mama mi tylko palcem kręci, że nieładnie postępuję, bo gdy pyta, co na obiad, odpowiadam, że nic.
Teściowa wciąż opowiada o tym, że najważniejsze w związku są łóżko i stół ( od 30 lat jest sama).
No ale wychodzę z założenia, że Misiek ma łeb na karku, dwie rączki i lodówkę. Poradzi sobie.
Poza tym ma w pracy stołówkę.

Oj tak sobie żartuję, nie myślcie, że aż taka straszna jestem. Organów pomocy społecznej ratującej Miśka wzywać nie trzeba.


Kategoria "mężczyzn tuczących kobiety" istnieje i jest pewnie dość liczna. Twoja kategoria "kobiet nie tuczących mężczyzn" nie została dotąd zdiagnozowana. Jesteś wyjątkowa!

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Too faced limitowana paletka (chyba nowa)

https://www.toofaced.com/p/eye-shado...tent=Msg-1_ANP
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 20:24   #2840
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Szkoda, ze do Swarovskiego nic nie ma. Może w Twoim Stylu będzie, chociaż nie wiem, bo likwidują nierentowne sklepy a już ostatnim razem też zmniejszyli zniżki z 20 do 15 %
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 20:27   #2841
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dzięki .
Fajna oferta pralni -30% .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 21:14   #2842
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


GlamKitty, która z tych kredek jest chłodniejsza - 101 czy 102?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------


Ta z boxa może?
W boksie jest Gimme Brow, też spoko, ale jak ktoś ma niesforne, to Ready, Set cośtam - bezbarwny do utrwalenia.

Co poradzić, że mają najlepsze
Pomada też spoko.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 05:33   #2843
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dzien dobryyy

Wysłane z 📱

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W boksie jest Gimme Brow, też spoko, ale jak ktoś ma niesforne, to Ready, Set cośtam - bezbarwny do utrwalenia.

Co poradzić, że mają najlepsze
Pomada też spoko.
A, wiem ktory to

A z Golden Rose zele do brwi sa slabe?

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:02   #2844
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wiem, że jakiś czas temu telefony były na tapecie- poszukuję dla mamy telefonu do 1000 zł, koniecznie dobry aparat, LTE i wyświetlacz 5 cali minimum. Typowałam Z1, pewnie obecnie by tak kosztowała, ale jej nigdzie nie ma - odrzucam allegro, bo tam właściwie sama chińszczyzna.
od tygodnia mam samsunga S7 ( bardzo lubię samsungi, mam już któryś z kolei) oprócz fajnego dizajnu świetnie się go używa, aparat ma najlepszy chyba na rynku w fonach
ma wszystko co trzeba oprócz warunku ceny


Piszecie o żelach do brwi, ja mam takie marne, że nie ma co zelować, jak poprawiam kolor to pędzelkiem precyzyjnym i cieniami



wątek to zuuuoooooo
zamówiłam l'ange noir

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

i śpią, a ja juz wyprasowałam wszystko, i umyłam podłogi
ha !

potrzebuje obrusa, zwykłego jasnobeżowego bez wzorków i udziwnień ino gdzie szukać
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:07   #2845
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Nie spia! Ja od 6:20 ogladam serial 😃 I rozkminiam, czy isc dzis do pracy, czy jutro...

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:09   #2846
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nie spia! Ja od 6:20 ogladam serial 😃 I rozkminiam, czy isc dzis do pracy, czy jutro...

Wysłane z 📱
mega rozkminka
dziś jutro się wybyczysz
na długo musisz?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:14   #2847
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Witam
Umówiłam się na biegi, mam chwilkę, wypiję kawkę i nastawię pranie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:17   #2848
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

ja pobiegam jutro, dziś robimy urodziny, biegam po domu


BTW jedzenie przy kompie ma swoje plusy ujemne
znalazłam za monitorem ziele angielskie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:22   #2849
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mega rozkminka
dziś jutro się wybyczysz
na długo musisz?
6 godzin
Ale nie ide, zrobie dzis mamie niespodzianke i posprzatam cala chalupe

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:27   #2850
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
od tygodnia mam samsunga S7 ( bardzo lubię samsungi, mam już któryś z kolei) oprócz fajnego dizajnu świetnie się go używa, aparat ma najlepszy chyba na rynku w fonach
ma wszystko co trzeba oprócz warunku ceny


Piszecie o żelach do brwi, ja mam takie marne, że nie ma co zelować, jak poprawiam kolor to pędzelkiem precyzyjnym i cieniami



wątek to zuuuoooooo
zamówiłam l'ange noir

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

i śpią, a ja juz wyprasowałam wszystko, i umyłam podłogi
ha !

potrzebuje obrusa, zwykłego jasnobeżowego bez wzorków i udziwnień ino gdzie szukać
Miska szacuneczek, ze sobie to wszystko ogarnelas tak z rana. Zwlaszcza, ze pewnie u Ciebie tez upaly. Dzien bedziesz mogla przyjemnie spedzic.

Ja wczoraj lezalam jak stonka po oprysku przez pogode. Wiec dzis bede musiala nadrabiac porzadki poki jeszcze slonce sie nie podnioslo za wysoko.
Tyle, ze zrobilam korinkowe pianki i chyba za duzo wody dalam do galaretki, bo owszem ladnie sie zbrylily, ale nie na tyle by je rozkroic i samodzielnie trzymac. Moze przy kolejnym podjesciu bedzie lepiej. Nie dalam jednak zadnej zelatyny, wiec moze dlatego tez nie byly takie "zbite"?


W kwestii aparatu w telefonie- nie zgodze sie. Ani samsungi, ani iphony nie maja takich aparatow jak ma sony.


Dzien dobry

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
6 godzin
Ale nie ide, zrobie dzis mamie niespodzianke i posprzatam cala chalupe

Wysłane z 📱
Idz do pracy. Bedziesz miala z glowy.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.