Mam duży problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 08:55   #1
pm1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7

Mam duży problem


Witam, tak jak w temacie - mam dość duzy problem.
Od 2 dni mam poważny ból kręgosłupa (dzwigalam łózko i cos mi sie musialo przestawic). Wczoraj w izbie przyjec zaaplikowano mi zastrzyk przeciwbolowy - Olfen. Pojechalam do domu, ale nie poczulam żadnej poprawy.
Po 3.5h od zastrzyku dostalam odretwienia lewej strony ciała i zapadła mi sie lewa powieka.
Na pogotowiu dowiedzialam sie ze to raczej nie od kregoslupa, bo wtedy paraliż poszedłby w nogi.
Lekarz neurolog powiedzial, iz wszystkie moje funkcje neurologiczne są wporządku i to prawdopodobnie reakcja na zastrzyk z Olfenu.
Podano mi kolejny zastrzyk, tym razem antyalergiczny i wysłano do domu. (oczywsicie mam obserwowac czy nie dzieje sie nic zlego)
Jednak od wczorajszej wizyty poprawa widoczna w oku jest niewielka, została opuchlizna na powiece. Czuje sie przez to strasznie.
W internecie znalazłam inf. dot. skutkow ubocznych leku Olfen, wsrod ktorych nie znalazałam odretwien i paralizu.
Czy ktos mial podobne reakcje na ten lek? Czy ta zapadnieta powieka wroci do normy? Proszę o odpowiedź...
pm1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.