Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 19:44   #1171
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hydrolat na pewno nie zastąpi kremu, ale..... moim zdaniem krem nie jest konieczny, jeżeli cera tego nie wymaga. Można ograniczyć się do kremu na noc.
Jeżeli o mnie chodzi, to pod filtr nie nakładam kremu, bo mam za tłustą cerę i nie jest mi to potrzebny.

Edytowane przez orzech_w_karmelu
Czas edycji: 2013-05-24 o 19:46
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 20:04   #1172
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja rowniez nie uzywam kremu kazdego dnia bo wiekszosc mnie zapycha przy takiej czestotliwosci
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 20:12   #1173
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Z rana pod makijaż używam tylko hydrolatu, nie nakładam już później kremu nawilżającego i makijaż wygląda troszkę lepiej. Myślicie, że hydrolat może zastąpić krem? Czy raczej konieczne jest stosowanie też kremu?
Nie może. Ale dopóki Twoja skóra nie będzie się buntować, to nie musisz przecież używać kremu na dzień, możesz eksperymentować z samym hydrolatem. Teorii na na temat tego czego skóra potrzebuje jest dużo (np niektórzy twierdzą, że nie powinno się stosować kremu na noc, bo to skórze tylko przeszkadza w prawidłowym funkcjonowaniu). U jednego sprawdzi się taka, u drugiego inna, więc trzeba kombinować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 21:59   #1174
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hydrolat ma inne dzialanie i krem inne, a tak na marginesie ostatnio malowalam na zajeciach przyjaciolke w moim wieku ( 24 lata ) ja od 3 lat stosuje filtry zalezne od pory roku, ona nic, i nie wiedzialam jak umalowac powieke hehehe tak byla pomarszczona... wiem kwestia genow itd, ale sie zdziwilam
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 12:12   #1175
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej dziewczyny, na Was zawsze można liczyć
Zamówiłam próbki am, i dzięki Waszym radom udało mi się wybrać idealny kolor- golden light! I teraz tak, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zakup pudru brązującego (nigdy do tej pory nie używałam, jedynie brzoskwiniowego różu) i nie jestem pewna jakie odcienie bronzera powinnam brać pod uwagę..?
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 12:19   #1176
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, na Was zawsze można liczyć
Zamówiłam próbki am, i dzięki Waszym radom udało mi się wybrać idealny kolor- golden light! I teraz tak, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zakup pudru brązującego (nigdy do tej pory nie używałam, jedynie brzoskwiniowego różu) i nie jestem pewna jakie odcienie bronzera powinnam brać pod uwagę..?
Ale pytasz o Anabelle Minerals? Bo ta firma nie ma bronzerów Można do tego celu użyć różu honey
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 12:56   #1177
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ale pytasz o Anabelle Minerals? Bo ta firma nie ma bronzerów Można do tego celu użyć różu honey
Nie, nie am miałam na myśli, wiem że nie mają tylko o zwykłe drogeryjne bronzery mi chodziło
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-05-25 o 12:57
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 13:02   #1178
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Nie, nie am miałam na myśli, wiem że nie mają tylko o zwykłe drogeryjne bronzery mi chodziło
Ja używam jako bronzera próbki podkładu rozświetlającego golden medium Na nic innego by się nie przydał I bardzo lubię taki delikatny efekt.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 18:19   #1179
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie może. Ale dopóki Twoja skóra nie będzie się buntować, to nie musisz przecież używać kremu na dzień, możesz eksperymentować z samym hydrolatem. Teorii na na temat tego czego skóra potrzebuje jest dużo (np niektórzy twierdzą, że nie powinno się stosować kremu na noc, bo to skórze tylko przeszkadza w prawidłowym funkcjonowaniu). U jednego sprawdzi się taka, u drugiego inna, więc trzeba kombinować.
Zaczyna być widać suche skórki, więc raczej potrzebny będzie krem nawilżający.. Chyba, że spróbuję krem stosować na noc, a z rana tylko hydrolat..
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:45   #1180
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam cerę mieszaną i problem tkwi w tym, że jesli nałoże minerały na krem Barwy matujący nie błyszczę się kilka godzin, ale mam podkreślone rozszerzone pory, wszystkie nierówności skóry itd. Jeśli nałożę na tłusty krem nawilżający-minerały ładnie są wtopione w krem, efekt jak po fluidzie. Tylko w tym przypadku błyszczę się zaraz po nałożeniu podkładu (mam matujący). Mogę oczywiście zmatowić skórę pudrem w kamieniu no, ale jaki sens ma używanie na minerały pudru z talkiem, parafiną...? Obecnie nie mam możliwości kupienia pudru matującego mineralnego, a zalezy mi na "oczyszczeniu" skóry. Próbowałam zmatowić podkład skrobią ziemniaczaną. Efekt jest, ale chwilowy, mat jest delikatny, ale nie wymagam całkowitego. Niestety po dwóch godzinach nos jak latarka, czoło i broda też zaczynały nabierać "blasku".
Macie jakieś pomysły?
Dodam, że stosowanie podkładu na mokro nie sprawdziło się na żadnym z kremów. Nie chcę też zamieniać znów kremów.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:37   #1181
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Próbowałam zmatowić podkład skrobią ziemniaczaną. Efekt jest, ale chwilowy, mat jest delikatny, ale nie wymagam całkowitego. Niestety po dwóch godzinach nos jak latarka, czoło i broda też zaczynały nabierać "blasku".
Macie jakieś pomysły?
A spróbuj może użyć puder bambusowy. Ja mam akurat z Biochemii Urody i powiem, że rano jak nałożę to spokojnie cały dzień jest ok. Wiadomo że pod koniec dnia może nie jestem sucha czy matowa, ale też nie blyszcze jak lampa
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 17:45   #1182
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dzisiaj położyłam kryjący golden fairest na primerze z mąki ryżowej, której uzyłam równiez jako pudru wykończeniowego i efekt mnie zadowolił. żadnego ciasta, włażenia w pory
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:51   #1183
lucy93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną i problem tkwi w tym, że jesli nałoże minerały na krem Barwy matujący nie błyszczę się kilka godzin, ale mam podkreślone rozszerzone pory, wszystkie nierówności skóry itd. Jeśli nałożę na tłusty krem nawilżający-minerały ładnie są wtopione w krem, efekt jak po fluidzie. Tylko w tym przypadku błyszczę się zaraz po nałożeniu podkładu (mam matujący). Mogę oczywiście zmatowić skórę pudrem w kamieniu no, ale jaki sens ma używanie na minerały pudru z talkiem, parafiną...? Obecnie nie mam możliwości kupienia pudru matującego mineralnego, a zalezy mi na "oczyszczeniu" skóry. Próbowałam zmatowić podkład skrobią ziemniaczaną. Efekt jest, ale chwilowy, mat jest delikatny, ale nie wymagam całkowitego. Niestety po dwóch godzinach nos jak latarka, czoło i broda też zaczynały nabierać "blasku".
Macie jakieś pomysły?
Dodam, że stosowanie podkładu na mokro nie sprawdziło się na żadnym z kremów. Nie chcę też zamieniać znów kremów.

spróbuj jako pudru uzyc skrobi ziemiaczanej, sama natura
mam cerę tłustą, po nałożeniu podkładu AM zawsze matowie skórę mąka, może to śmieszne, ale jest to i skuteczne i zdrowe dla skóry
__________________
23.08.2012r - ZAPUSZCZAM WŁOSY
lucy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:56   #1184
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, nie pobiela Was ta skrobia? Nie ciastoli się?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 22:10   #1185
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

u mnie nic a nic tylko po 2? 3? latach uzywania, skora sie przyzwyczaila i szybciej mat gubi ale ja "plaskiego biszkoptu" nie lubie Nie zamienie na nic
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 11:29   #1186
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie pobiela Was ta skrobia? Nie ciastoli się?
Bieli, ale ja nakladam pod podkład i dobrze wsmarowuje pedzlem.
Ciastoli mi zawsze na nosie, przy aplikacji podkladu, nie wiem czemu tak Moze pedzel jest zbyt mokry.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:55   #1187
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie pobiela Was ta skrobia? Nie ciastoli się?
Nie używałam nigdy skrobi ziemniaczanej, jedynie kukurydzianej Dry-Flo z Mazideł. To najbardziej drobny proszek, jaki znam. Mazidła piszą, że jest transparentna, ale efekt ostateczny moim zdaniem zależy od koloru cery - na jasnej praktycznie jej nie widać, ciemniejszą może bielić.

Za jakiś czas porobię zamówienia na kolorówce na ich matujące proszki (głównie ciekawią mnie krzemionka i mikrosfery silikonowe), może znajdę coś, co będzie lepsze niż Dry-Flo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:27   #1188
zeberko22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć dziewczyny Przeczytałam cały wątek i skusiłam się na próbki matującego golden fair, korektor medium i do tego pędzelek z pixie w gratisie dostałam róż nude
Byłam troszkę sceptycznie nastawiona, ale pokładałam nadzieje w tym podkładzie i nie zawiodłam się- trafiłam super z kolorem, podkład trzyma się, kryje, nie widać go na twarzy i aplikacja w sumie całkiem prosta;D Wreszcie moja cera może odpocząć od ciężkiego Revlona i troszkę pooddychać....
Ja nakładam póki co na gołą twarz na sucho (mam cerę mieszaną) i tylko utrwalam minimalną ilością pudru transparentnego( akurat mam "my secret" sproszkowany).
__________________
2012- architektura krajobrazu, UP Wrocław
2011- finanse i rachunkowość, UE Wrocław

Edytowane przez zeberko22
Czas edycji: 2013-05-28 o 17:28
zeberko22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:38   #1189
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie pobiela Was ta skrobia? Nie ciastoli się?
Moja skóra zazwyczaj zaczynała się błyszczeć po 3-4 godzinach od przypudrowania. Od czasu, gdy stosuję skrobię nie mam problemu z nadmiernie świecącą skórą. Makijaż spokojnie utrzymuje mat nawet 9-10 godzin. Według mnie skrobia jest neutralna dla twarzy - nie zapycha, nie powoduje dodatkowych wyprysków. Wystarczy delikatnie omieść twarz pędzlem i gotowe. Nic mi się nie ciastoli
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 21:32   #1190
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W takim razie będę testować skrobię! Skoro polecacie
Ciekawe jak spisze się na minerałach
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 12:58   #1191
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja osbiście nie znoszę skrobi ziemniaczanej, mieni się okropnie i nie matowi. Za to kocham puder bambusowy Z Biochemii Urody, niezastąpiony i matuje w 100%. Ale za to ten sam puder bambusowy z dodatkami oferowany na ich stronce powoduje ze minerały bardzo szybko mi się 'zsiadaja' :/ wiec nauczona doświadczeniem zamawiam ten naturalny (bez jedwabiu czy tlenku cynku)

Mam swoje pierwsze Annabelle - KOCHAM!!! co za krycie co za jakosć! Niech sie LL chowają :P Dostałam podkład kryjący golden fair, korektor medium (jest zbędny mimo ze mam średniej jakości cerę, bo podkład Annabelle kryje 2 razy mocniej niż korektor LL!) i dostałam sporą próbkę golden light, rózu honey który jest cudwony (brązik, rózy nie uzywam!). A zamieniałam Warm peach z Lily lolo. WP było brzoskwiniowo-zółte, te Annabelle są za to żóto-bezowe, inna tonacja ale przepiękna. Jak kogoś interesuje nieco jaśniejszy odcień niż WP to powinien zamówić golden fairest. Golden fair jest o jakieś 5% ciemniejsze od WP, albo po prostu inna tonacja robi swoje

Jest to bardzo hojna firma, bardzo mnie do siebie tym przekonali ze az tak wielkie próbki dostałam w gratisie. Potrafią dbać o klienta, to sie ceni!!!
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 16:57   #1192
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Myślałam, ze znalazłam mój wymarzony podkład. Rano jak go nakładam to cud, miód i orzeszki ale potem strasznie się święce po 3 h, a jak go zmywam to czuję krostki na skórze, chyba mnie zapycha lub uczula... Ale nie wiem jaki składnik by to mógł być
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 17:36   #1193
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Moze to być efekt kremu z konserwantami. Moze jakiś zdrowszy byłby lepszy a moze zrobiłaś wczoraj tak jak ja i zjadłaś pół czekolady hehe Moze to być wina kremu, podkładu, czegos matujacego, moze nawet pechowej diety dnia wczorajszego, albo zbliżające sie 'dni', albo co gorsza jakiegos stresu w ciągu dnia:///// Czas pokaże czy Ty (i ja też) będziemy mogły malować sie Annabelle
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 19:36   #1194
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Ja osbiście nie znoszę skrobi ziemniaczanej, mieni się okropnie i nie matowi. Za to kocham puder bambusowy Z Biochemii Urody, niezastąpiony i matuje w 100%. Ale za to ten sam puder bambusowy z dodatkami oferowany na ich stronce powoduje ze minerały bardzo szybko mi się 'zsiadaja' :/ wiec nauczona doświadczeniem zamawiam ten naturalny (bez jedwabiu czy tlenku cynku)

Mam swoje pierwsze Annabelle - KOCHAM!!! co za krycie co za jakosć! Niech sie LL chowają :P Dostałam podkład kryjący golden fair, korektor medium (jest zbędny mimo ze mam średniej jakości cerę, bo podkład Annabelle kryje 2 razy mocniej niż korektor LL!) i dostałam sporą próbkę golden light, rózu honey który jest cudwony (brązik, rózy nie uzywam!). A zamieniałam Warm peach z Lily lolo. WP było brzoskwiniowo-zółte, te Annabelle są za to żóto-bezowe, inna tonacja ale przepiękna. Jak kogoś interesuje nieco jaśniejszy odcień niż WP to powinien zamówić golden fairest. Golden fair jest o jakieś 5% ciemniejsze od WP, albo po prostu inna tonacja robi swoje

Jest to bardzo hojna firma, bardzo mnie do siebie tym przekonali ze az tak wielkie próbki dostałam w gratisie. Potrafią dbać o klienta, to sie ceni!!!
U mnie taki mix (podkład z Annabelle Minerlas + puder bambusowy) totalnie się nie sprawdził. Efekt? Skóra błyszczała się już po dwóch godzinach!
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:48   #1195
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mnie też matowi na 3-4 godz później musze przyłożyć chusteczkę higieniczna. Nic nie zdziała cudów przy cere mieszanej (a kosmyków z konserwantami nie używam wiec nie mogę narzekać, coś za coś). Ciesze sie ze mam mieszana a nie sucha to przynajmniej później sie starzejeDD

Co do skrobi ziemniaczanej to ona jest mieniąca z natury tak jak sam ziemniak. I nawet jeśli matowi to ja jej na starcie dałam czerwoną kartkę bo czułam się w niej jak świecąca choinka Dobrze ze jest forum, każda z nas ma inna cerę, lubi coś innego dlatego każda z nas poleca inny produkt. My czytamy porównujemy z własną cerą i próbujemy dopasować coś dla siebie
Ze skrobią można zawsze spróbować bo jej koszt jest raptem coś koło 2-3zł i jest ogólnodostępna

Z poprawkami ale lubie puder bambusowy I podoba mi sie efekt pół -matu po przyłożeniu chusteczki higienicznej. Buzia wtedy wygląda na nawilżoną zdrową i nieświecącą. Ale jak to zaznaczam - tak jest na mojej mieszanej cerze (bardzo suche poliki i koło ust, reszta mieszana

Co do kolezanki której popsuła sie dziś cera - jak masz to przemyj buźkę wacikiem z wodą utlenioną, dzieki niej takie małe uczulenie sie wciągnie Zawsze moze być to reakcja na pierwsze użycie kosmetyku, czasami tez tak mam i to znika przy drugim-trzecim razie.

Zyczę miłej nocki!
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:44   #1196
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
U mnie taki mix (podkład z Annabelle Minerlas + puder bambusowy) totalnie się nie sprawdził. Efekt? Skóra błyszczała się już po dwóch godzinach!
I jak sobie z tym poradziłaś? Bo ja też łącze z pudrem bambusowym i jednego dnia jest super trzyma się cały dzień mat, ale np. wczoraj byłam zdziwiona jak spojrzałam w lusterko i się okazało że się świecę jak latarnia
Może to od pogody, a może zaczyna mi się skóra przyzwyczajać... Muszę poobserwować co to się będzie działo w najbliższych dniach...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 11:13   #1197
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zamówiłam sobie próbki matujących golden fairest i fair i korektor light
i dostałam gratis matujący neutral fair. niestety tym razem nie poszczęściło mi się, bo neutral to strasznie różowy jest, kompletnie nie moja tonacja. zużyje jako cień na oczy chyba
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:53   #1198
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sansimila Pokaż wiadomość
zamówiłam sobie próbki matujących golden fairest i fair i korektor light
i dostałam gratis matujący neutral fair. niestety tym razem nie poszczęściło mi się, bo neutral to strasznie różowy jest, kompletnie nie moja tonacja. zużyje jako cień na oczy chyba
Mogłabyś napisać czy jest widoczna różnica między golden fairest a fair? Fairest zrobił się dla mnie ciut za jasny i myślę nad fair. Mnie też neutral fair, nie przypadł go gustu, po pomalowaniu sie wyglądałam jak świnka z odrobiną pomarańczy, przedziwny kolor

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2013-06-01 o 22:54
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 10:05   #1199
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja niestety nie mam możliwości porównania tych dwóch odcieni, ale wiele razy spotkałam się z wypowiedzią, że golden fair jest podobny do golden fairest tyle że jest bardziej żółty.U mnie natural fair też wyglądał świnkowo-różowo , natomiast golden fairest - trupio :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 11:43   #1200
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

sprawdzała na szyi i golden fair jest lekko ciemniejszy, bardziej w pomarańczowo-brąz, ale nie ma dużej różnicy pomiędzy odcieniami cały czas piszę o formule matującej oczywiście
jak się będzie sprawował na twarzy to jeszcze nie wiem, kupiłam go z myślą o lecie jak opalę trochę ciało, bo twarzy nie opalam; także nie jestem w stanie przewidzieć efektu
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.