Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 09:32   #571
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

spróbuj toniku pichtowego własnej roboty, na dermatologii jest o nim więcej
kupujesz w aptece nafte kosmetyczną petroleum d-5 40 ml i olejek pichtowy 10 ml, mieszasz to w buteleczce i używasz jak tonik, ja wlewam mniej nafty wtedy działanie przynajmniej u mnie jest lepsze

albo maseczki aspirynowej, zwykła aspiryna nie musująca i nie z witaminą C
5 tabletek polewasz łyżeczką ciepłej wody i do tego łyżeczka jogurtu naturalnego, aspiryna sie rozmiękcza i nakładasz na twarz na ok 20 minut

pozdrawiam!
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 10:51   #572
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

kremy z kwasami - przeszukaj forum pod tym kątem, poczytaj artykuły Basi:
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
i opinie o poszczególnych kremach w KWC. myślę, że w Twoim przypadku sprawdziłby się Acne Derm, bo działa na trądzik, przebarwienia potrądzikowe i zaskórniki.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 17:46   #573
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Dziękuje nie wiem ja sie wam odwdziecze juz od damna myslałem o zakupie acne derm ale wstrzymywałem sie z tym.Dopiero od niedawna zauwazyłem jakiem mam problemy z wagierkami .Poczytam sobie jeszcze artykuł na temat kwasow.Pozdro i wielkie dzieki!!!!!!!
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 18:12   #574
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

W moim przypadku naprawdę skuteczny okazal sie Benzacne, teraz mam dosłownie idealną cerę
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:25   #575
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Arrow Wągry i rozszerzone pory, pomocy

leze w domku chora no i tak mnie wzielo na pielegnacje skory wiec znacie jakies DOMOWE sposoby na oczyszczenie skory z wagrow i przedewszystkim zamkniecie ich? slyszalam o zielonej glince no ale nie mam jak z domu wyjsc po nia no i o maseczce z szalwii ale po niej to jestem burak prosze was o domowe sposoby (bo te sa najlepsze ) a wrecz blagam aa i uzywalam tonik pichtowy wlasnej roboty pierwszy tydzien no moze dwa byly spoko twarz oczyszczona itd a teraz nic przestalo na mnie dzialac

P.S. szukalam juz na forum tych tematow ale nici
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:59   #576
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Wągry i rozszerzone pory, pomocy

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=447625
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=447628

a to czytałaś?
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:12   #577
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Dot.: Wągry i rozszerzone pory, pomocy

wiekszosc tak ale i tak dzieki za pomoc
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 10:32   #578
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wągry i rozszerzone pory, pomocy

Sądzę, że jednak nie przeczytałaś wcześniejszych wątków - gdybyś to zrobiła, wiedziałabyś, że nie ma idealnych domowych sposobow na oczyszczenie skóry i zamknięcie porów. Bo wygląd porów jest uwarunkowany genetycznie, nie mamy zbyt dużego wpływu na ich wielkość i wygląd. W walce z wągrami pomagają kwasy, zielona glinka oraz retinoidy na receptę. Jeśli ktoś ma bardzo zanieczyszczoną skórę, musi się naprawdę uzbroić w cierpliwość, bo oczyszczanie takiej skóry będzie bardzo długotrwałym procesem.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:58   #579
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Thumbs up Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

ok zamykam temat uzbroiłem sie w wiedze wystarczajaco czas ruszyc do akpetki papa dziekuje za posty
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:16   #580
danioooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Zaskórniki podskórne ...:(

byłam u dermatologa jush jakiś czas temu i stwierdził ze mam zaskórniki podskórne (na nosie). zaspisał żel na złuszczanie - isotrexin i na wysuszanie beznzacne...ale to nie przynosi żadnego skutku. może poradzisz mi coś sensownego ...
danioooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:21   #581
tremadok
Przyczajenie
 
Avatar tremadok
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
GG do tremadok
Dot.: Wągry i rozszerzone pory, pomocy

hej, a czy ktoś używał preparatu biotherm, tego który ma zwężac pory??? chciałam go wypróbować,ale nie wiem czy jest sens pakować w niego tak dużą kasę, jeśli nie bęzie skuteczny..... prooooosze
__________________
tremadok
tremadok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 22:24   #582
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Zaskórniki podskórne ...:(

wpisz w wyszukiwarkę zaskórniki. Tam będzie milion i więcej rad !!!!
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:32   #583
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Zaskórniki podskórne ...:(

http://www.wizaz.pl/forum/search.php
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 00:22   #584
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wągry i rozszerzone pory, pomocy

Cytat:
Napisane przez tremadok
hej, a czy ktoś używał preparatu biotherm, tego który ma zwężac pory??? chciałam go wypróbować,ale nie wiem czy jest sens pakować w niego tak dużą kasę, jeśli nie bęzie skuteczny..... prooooosze

Nie wiem dokladnie o jaki Biotherm Ci chodzi ale domyślam się - tu masz trochę opinii:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4610
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 22:43   #585
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Red face Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

AJjj juz mnie dawno tutaj nie było ale powiem wam jedno własnie koncze tonik ocanica i zamierzam kupic w aptece ten pichtowy :P a do tego dodam sobie acne derm zeby wygładzic twarz i usunac zaczerwienienia . Co o tym myslicie dobry pomysł probował juz ktos tak?? Oprocz tego przydałby sie jakis dobry peeling bo tez mi sie konczy moze doradzicie cos rewelacyjnego bo niezbyt orientuje sie na rynku dziekuje pozdro
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 23:09   #586
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez broker19
AJjj juz mnie dawno tutaj nie było ale powiem wam jedno własnie koncze tonik ocanica i zamierzam kupic w aptece ten pichtowy :P a do tego dodam sobie acne derm zeby wygładzic twarz i usunac zaczerwienienia . Co o tym myslicie dobry pomysł probował juz ktos tak?? Oprocz tego przydałby sie jakis dobry peeling bo tez mi sie konczy moze doradzicie cos rewelacyjnego bo niezbyt orientuje sie na rynku dziekuje pozdro
Myślę że acne derm będzie dla ciebie dobry
Spróbuj peelingu z kapsułek ananasa firmy Ortis. Ja stosuję wersję z mlekiem w proszku To najlepszy peeling jaki miałam a używałam już naprawdę różnych Wrzuć w wyszukiwarkę forumową hasło Ortis i dowiesz się wszystkiego
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 23:25   #587
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Okej a co myslisz o stosowaniu acne derm i tego toniku nie bedzie zadnych przeciwskazan nie uzywałem acne takze nie wiem

P.S wpisałem na Google Ortis a tu pierwsza strona to okna drewniane ale znalazłem to co szukałem/chyba ciezko dostac ten peeling ja chce cos lajtowego cos co znajde w kazdej drogerii lub aptece
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 23:37   #588
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez broker19
Okej a co myslisz o stosowaniu acne derm i tego toniku nie bedzie zadnych przeciwskazan nie uzywałem acne takze nie wiem

P.S wpisałem na Google Ortis a tu pierwsza strona to okna drewniane ale znalazłem to co szukałem
To czy będzie dobrze działać na ciebie to mozemy się dowiedzieć dopiero jak będziesz go stosował Takich rzeczy nie da się przewidzieć Na jednych dany kosmetyk działa na innych nie a jeszcze innym może krzywdę wyżądzić hehe To kwestia indywidualna
Mówiąc o wyszukiwarce miałam na myśli tą naszą wizażową wyszukiwarkę Było też o tym na Biochemii Urody sporo
Kapsułki Ortisu wcale nie jest trudno dostać i wcale nie są mocne, wręcz przeciwnie są łagodne a przy tym ładnie usuwają martwy naskórek Poza tym działają jak peeling enzymatyczny więc nie roznoszą po skórze bakterii z ewentualnych stanów zapalnych przez co nie powodują wysypu
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 23:39   #589
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

dobre niestety nie jestem tak dobrze obeznany w tym temacie a tak apropos pisałem do ciebie na gg a tu zero odzewu heh nie chce romansowac ale pisac na bierzaco jakby co moj numer to 5609349/Dodam jeszcze ze stosuje peeling enzymatyczny erisa jest naprawde ok ale daje taki sobie efekcik nie wiem czy nie powinien stosowac czegos ostrzejszego:P boje sie tylko podraznien:P najpierw wyciagne syfki na wierzch acne dermem + tonik pozniej bede peelingowal hyhy
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 00:15   #590
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez broker19
dobre niestety nie jestem tak dobrze obeznany w tym temacie a tak apropos pisałem do ciebie na gg a tu zero odzewu heh nie chce romansowac ale pisac na bierzaco jakby co moj numer to 5609349/Dodam jeszcze ze stosuje peeling enzymatyczny erisa jest naprawde ok ale daje taki sobie efekcik nie wiem czy nie powinien stosowac czegos ostrzejszego:P boje sie tylko podraznien:P najpierw wyciagne syfki na wierzch acne dermem + tonik pozniej bede peelingowal hyhy
Sory że nie odpisałam na gadu ale nie lubię jak ktoś mnie na zaczepia dlatego nigdy nie odpowiadam chyba że ktoś się podpisze hehe Oczywiście nie chodzi mi o osoby z forum tylko takie które po prostu wyszukują kogoś żeby pogadać więc nie bierz tego do siebie
Co do peelingu to powinieneś go systematycznie używać bo powoduje on odblokowanie porów z zalegającego martwego naskórka który blokuje je i w rezultacie może przyczynić się do powstawania zmian na skórze i zaskórników
Czytałeś już o Acne Derm?? Wiesz o tym że trzeba przy nim stosować filtry?? Wiem że dla wielu osób jest to uciążliwe ale niestety niezbędne. Jeżeli nie chcesz używać filtrów to może zrezygnuj z tego Acne Dermu i spróbuj czegoś innego?? Np. maseczka z zielonej glinki Argiletz'u (sypka albo w postaci pasty, ceny od ok 5 do 42 zł) albo maseczka na bazie glinki wulkanicznej Lerosett'u (ok.47 zł) i do tego jeszcze Biodermine Biocedex'u (18-19 zł) i mydełko siarkowe Barwy (2-3 zł). No i tonik pichtowy który i tak już masz w planach
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 17:41   #591
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Cool Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Okej tonik jak mowiłem kupie w niedalekiej przyszłosci a co do kremu na syfki sie zastanowie o pozostałych preparatach ktore wymieniłas w poprzedniej wiadomosc pierwsze słysze,a szkoda ;-) . Tylko nie wiem po co mi filtry skoro zima zazwyczaj siedze w domu a kremik stosowałbym na noc .Jak bedziesz na forum odpisz plz.....
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 18:35   #592
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez broker19
Okej tonik jak mowiłem kupie w niedalekiej przyszłosci a co do kremu na syfki sie zastanowie o pozostałych preparatach ktore wymieniłas w poprzedniej wiadomosc pierwsze słysze,a szkoda ;-) . Tylko nie wiem po co mi filtry skoro zima zazwyczaj siedze w domu a kremik stosowałbym na noc .Jak bedziesz na forum odpisz plz.....
Zmartwię cię ale filtry są niezbędne przy kwasach (a Acne Derm zawiera kwas azelainowy) szczególnie w zimę gdyż właśnie teraz jest najwięcej szkodliwego dla skóry promieniowania UVA. Chyba że chcesz potem mieć problem do końca życia z przebawieniami skórnymi które jest naprawdę trudno usunąć Nie ważne że będziesz stosował kwas na noc, skóra po nim jest uwrażliwona na promieniowanie cały czas a nie tylko kiedy on znajduje się na skórze. Musisz zrozumieć że w mieszkaniu też jesteś narażony na promieniowanie (no chyba że nie masz w domu okien hehe ), przez szyby,rolety i zasłonki też ono przenika. Poza tym chyba wychodzisz z domu czasem hehe Tak więc bezpieczny możesz się czuć tylko w nocy Tak więc filtr z faktorem conajmniej 50 jest niezbędny
Uważam też że warto wcześniej spróbować innych metod a dopiero potem sięgać po kwasy dlatego poczytaj o preparatach o których wspomniałam http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ i na forum
polecam też lekturę : http://www.biochemiaurody.com/DzialSun/UV1.htm i http://www.biochemiaurody.com/DzialSun/UV2.htm
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 22:01   #593
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

A mi acne derm nie pomógł na wągry dalej są i to na nosku i brodzie..
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 22:23   #594
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Apiska
A mi acne derm nie pomógł na wągry dalej są i to na nosku i brodzie..
Bo nigdy nie ma gwaracji że coś poskutkuje na daną osobę, człowiek się nie przekona póki nie spróbuje Nawet w bardzo skomplikowanych i drogich zabiegach przeprowadzanych przez dermatologa czy kosmetyczkę nie ma gwaracji

Broker możesz spróbować też maseczki i toniku aspirynowego ale to też kwasy więc potrzebne są filtry No ale wiele osób jest zadowolnoch z takiej kuracji No i znów polecam wyszukiwarkę wizażową
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 23:15   #595
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Agusiu, dobrze piszesz! Czytam, ze nauka wyraznie nie poszla w las

Brokerze : kwasy swietnie dzialaja na wszelkie problemy z nadmiernym rogowaceniem naskorka, ale brak ochrony przed UV moze spowodowac w polaczeniu z kuracja kwasowa wiecej szkody niz pozytku.
Co z tego ,ze kwasy stosowalbys tylko w nocy? Z tego co sie orientuje nie bylo zadnego konfliktu atomowego i nie siedzimy na stale w betonowych bunkrach nieprzepuszczajacych swiatla. Jesli nie chcesz sobie w konsekwencji sprawic za jakis czas, na wypielegnowanej skorze brzydkich, brazowych plam i przebarwien, chron skore (chociaz to powinenes robic praktycznie ZAWSZE i przez caly rok) albo zrezygnuj z kwasow.

Apisko: Na mnie AD tez nie bardzo podzialal (2 tubki) ale Piti bardzo go sobie chwali - kazda skora inna
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 23:33   #596
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Agusiu, dobrze piszesz! Czytam, ze nauka wyraznie nie poszla w las
Ano chyba nie poszła hehe To wszystko dzięki wam i Basi no i eksperymentom na sobie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 21:12   #597
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Cool Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Spoko kupie sobie jakies filtry ale to wszystko mnie bedzie kosztowało majatek, ake coz jak chce sie wygladac lepiej to trzeba bulic . A co do tego konfliktu to wcale nie musi go byc nasz swiat jest wystarczajaco skazony nawet korzystajac z urokow natury narazamy zdrowie . Promieniowanie prawie jak w Czarnobylu chyba sie przeniose do bunkrow nad rzeke o!.


P.S Wyszukiwarka kosmetykow jest beznadziejna, albo nie umiem sie nia posługiwac
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 01:01   #598
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez broker19
Spoko kupie sobie jakies filtry ale to wszystko mnie bedzie kosztowało majatek, ake coz jak chce sie wygladac lepiej to trzeba bulic . A co do tego konfliktu to wcale nie musi go byc nasz swiat jest wystarczajaco skazony nawet korzystajac z urokow natury narazamy zdrowie . Promieniowanie prawie jak w Czarnobylu chyba sie przeniose do bunkrow nad rzeke o!.


P.S Wyszukiwarka kosmetykow jest beznadziejna, albo nie umiem sie nia posługiwac
Wyszukiwarka jest genialnym wynalazkiem w tym morzu kosmetycznych propozycji.

Jesli chcesz, mozesz kupowac filtry do ciala - sa w wiekszych opakowaniach co w przeliczeniu na mililitr, taniej wychodzi. Dobre, stabilne i nie drogie ma L'Oreal i Garnier.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 07:41   #599
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez broker19
P.S Wyszukiwarka kosmetykow jest beznadziejna, albo nie umiem sie nia posługiwac
Podejrzewam niestety że nie umiesz się posługiwać.
Ja zawsze znajduję to co mi potrzebne - no chyba że nie jest opisane w KWC - a skoro ja umiem i mogę to Ty na pewno też
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:37   #600
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Wink Dot.: Wągry co poskutkuje pomocy!!!!!!!!

okej zazne zbierac po nowym roku to moje postanowienie bo widze ze wsyztskie produkty czyli tzw blokery sa bardzo drogie moze podacie cos wydajnego godnego polecenie i wogole taniego.Takie cos naj naj naj....





P.S. I nie odpowiadajcie ze takie cost to tylko Panu w Erze doradza HAHA
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.