Wyższa Szkoła Filologiczna - ważne pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 12:02   #1
miliondollarbaby
Przyczajenie
 
Avatar miliondollarbaby
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Exclamation

Wyższa Szkoła Filologiczna - ważne pytanie


Witam. Wiem, że jest już jeden wątek nt. WSF, ale nie działa mi ikonka szybkiej odpowiedzi (klikam i nic się nie dzieje).

Chciałam wybrać się na niestacjonarną filologię angielską ze specjalnością nauczycielską. Mieszkam daleko od wrocławia, mam dość skomplikowaną sytuację życiową, dlatego zaciekawił mnie e-learning.

Niestety posty które czytam o szkole napawają wręcz przerażeniem. Z większości z nich wynika, że utrzymać się jest bardzo trudno, panuje bałagan i ogólnie lepiej się tej szkoły wystrzegać...

Bardzo proszę o wszelkie informacje związane z tą szkołą, szczególnie od osób studiujących zaocznie. Drogie Wizażanki pomóżcie bo już naprawdę nie wiem co robić
miliondollarbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:37   #2
Paris167
Raczkowanie
 
Avatar Paris167
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 106
Dot.: Wyższa Szkoła Filologiczna - ważne pytanie

Cześć
Studiuję na wsf filologię hiszpańską, ale postaram się odp.
Po pierwsze elearning dotyczy tylko niektórych wykładów, na ćwiczenia normalnie trzeba chodzić. Zajecia są w soboty do 20 i niedziele do ok 15. W pierwszym semestrze mieliśmy więcej o dwa przedmioty więc w soboty siedzieliśmy dłużej w drugim, już było trochę lepiej. Co do poziomu, trzeba się uczyć, żeby nie wypaść. Z mojej grupy wiele osób odpadło, bo nie wytrzymało tempa, ale wszystko jest spokojnie do zrobienia.
Nie spotkałam się z bałaganem w dziekanacie, wszystko jest w porządku i przede wszystkim jest dość sprawnie załatwiane. Wykładowcy są w porządku i starają się dobrze pracować. Po każdym semestrze są ankiety ewaluacyjne dzięki czemu student czuje, że ma na coś wpływ.
Paris167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.