aupair z Californii - jestescie???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-13, 23:22   #1
edyta08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Wink

aupair z Californii - jestescie????


Witajcie dziewczyny!!!!
Pisze z nadzieja, ze ktos sie odezwie.
Obecnie przebywam w Californii,a dokladniej okolice Dublina od 4 miesiecy, opiekuje sie 3 letnia dziewczynka i czasem bywa roznie. Troche mi smutno i teskno za domem ale jakos trzeba sobie radzic. Niestety w mojej okolicy niema aupair z Polski, albo niewiem o ich istnieniu, a szkoda bo taki ziomek to dobra sprawa. Za kazdym razem jak dostaje wykaz z agencji z emailami dziewczyn to szukam jakiejs z Polski ale niestety widze tylko swoj adres. Jak jestescie to sie odezwijcie !!!!!
Piszcie o waszej pracy, smutkach i radosciach, a takze o ciekawych miejscach, ktore warto zobaczyc. Ja polecam zobaczyc wielki market Mall - jest swietny, a w Santa Cruze jest bardzo ladnie.
pozdrawiam
edyta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:16   #2
edyta08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Question Dot.: aupair z Californii - jestescie????

Chyba jednak marne szanse na odezwanie sie kogos, a szkoda. Myslalam, ze moze tak mozna nawiazac jakies znajomosci, bo buszowanie samemu po Californii to nietaka swietna zabawa
edyta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 21:13   #3
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: aupair z Californii - jestescie????

Ja jestem z CA ale nie jestem aupair wiec nie moge podzielic sie z Toba moimi wrazeniami .. Ale wiem, ze sa tu polskie aupair. Radze Ci poszukac polskiego kosciola tam znajdziesz dziewczyny, ktore robia co Ty. W moich okolicach, to chyba jest ich z kilka. A jestem z San Jose, to tak z 45minut samochodem od San Francisco.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 21:41   #4
edyta08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Wink Dot.: aupair z Californii - jestescie????

Hej
dzieki ze sie odezwalas, tak myslalam zeby wybrac sie do San Jose, ostatnio bylam w kosciele w Union City ale niestety byli tylko starsi ludzie albo dzieci, zadnej mlodziezy. Czasem tak strasznie mi smutno i chce mi sie wracac, ale przedemna jeszcze 8 miesiecy. Wiem, ze jakbym teraz wrocila to niewykorzystalabym swojej szansy poznania innego karju i zobaczenia czegos nowego.
edyta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 21:57   #5
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: aupair z Californii - jestescie????

Przyjedz kiedys do San Jose tylko na 10:30 bo na ta pozniejsza msze na 12:30 nie ma tylu mlodych ludzi. A i jeszcze zapisz sie na SFpolskis (poszukaj ich strony na yahoo albo google) to sa mlodzi ludzi, ktorzy organizuja co jakis czas rozne imprezy. Zaraz poszukam linku do zdjec do wkleje.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 22:00   #6
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: aupair z Californii - jestescie????

http://melastmohican.net/photo/

zobacz sobie, tam na pewno sa jakies aupair

a tu link do grupy SF..tylko chyba musisz sie tam najpierw zalogowac
http://groups.yahoo.com/group/SFPolskis-Forum/
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 06:08   #7
edyta08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Wink Dot.: aupair z Californii - jestescie????

Dzieki nineczka!! Jestes kochana z tymi linkami. Napewno skorzystam z tego sprubuje tam czegos poszukac, a do San Jose mam zamiar wybrac sie w nastepna niedziele. Widze, ze jestes obyta we wszystkim i dobrze sobie radzisz, ciesze sie z tego ze sie odezwalas na moj watek. Mam nadzieje, ze Tobie sie bardziej tu podoba niz mi, bo ja czasem chcialabym spakowac sie w ciagu minuty i zwiewac do domu. Pozdrawiam
edyta08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 06:15   #8
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: aupair z Californii - jestescie????

ja mam troche inna sytuacje, bo jestem tu z mezem i nie przylecialam tutaj jako aupair, tylko od razu do meza. Jestem zorientowana choc sama jakos nie mam czasu sie udzielac w tych roznych grupach ale wiem, ze sie czesto spotykaja i z checia witaja nowe osoby. Na pewno jak sie tam zalogujesz tzn na tej stronie, to odezwie sie do Ciebie duzo osob.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.