szampon Vichy do łupieżu tłustego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 16:56   #1
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Exclamation

szampon Vichy do łupieżu tłustego


Witam
Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że skorzystałam z wyszukiwarki i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.I patrzyłam również na KWC gdzie nie znalazłam takiego produktu.
Chodzi mi o to,że byłam ostatnio u pani dermatolog, zrobiła mi trichoskopie i trichogram (jesli pomylilam nazwy to przepraszam ale jakoś tak sie nazywały te badania) ponieważ strasznie wypadają mi włosy od dłuższego czasu. powiedziała żebym kupiła sobie szampon Vichy do łupiezu tłustego. zamierzam to zrobić ale zastanawiam sie czy może któraś z wizażanek już go stosowała w przypadku wypadających włosów i czy on dał jakieś pozytywne bądź negatywne efekty? jest drogi dlatego chciałabym sie najpierw dowiedzieć czy w ogóle warto wydawać pieniadze.

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 10:12   #2
lolili_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 18
Dot.: szampon Vichy do łupieżu tłustego

"odgrzewam starego kotleta" bo mam taki sam problem w ogóle od łupieżu tłustego mogą wypadać włosy??
lolili_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 18:37   #3
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: szampon Vichy do łupieżu tłustego

Zobaczcie czy Wasze szampony mają w składzie Sodium Lauryl Sulfate(SLS) lub Sodium Laureth Sulfate(SLES), które sa przyczyną powstawania m.in łupieżu.

Są o tanie detergenty syntetyczne, stosowane od dawna w przemyśle do odtłuszczania i mycia urządzeń oraz pomieszczeń. Możemy je znaleźć w praktycznie każdym szamponie, żelu myjącym, czy płynie do kąpieli. Są to prawdopodobnie najbardziej niebezpieczne ze składników stosowanych w pielęgnacji skóry i produktach do pielęgnacji włosów. To związki chemiczne powodujące lepsze pienienie się produktu, do którego są dodawane. Powodują przesuszenie skóry, zaburzają wydzielanie łoju i potu, podrażniają skórę, wywołują świąd i wypryski. P
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.