Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 23:59   #1
malwinaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2

Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka


Jestem z chłopakiem trochę ponad dwa miesiące. Nikogo wcześniej nie miałam. Niesamowicie mnie pociąga. Ja jego też. Czuję się przy nim tak dobrze i bezpiecznie. Ciągle o nim myślę. Dotyka mojego biustu, wkłada rękę pod bieliznę i tak niesamowicie delikatnie całuje. Uwielbiam to. Robimy wszystko stopniowo. Pamiętam jak z samego początku nie pozwoliłam mu nawet złapać mnie za rękę. Sam pocałunek też odwlekałam. Teraz jego dotyk sprawia mi taką przyjemność. Nie skupiamy się tylko na tym. Robimy mnóstwo rzeczy razem, mamy wspólne pasje. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że nie chodzi mu tylko o jedno. Ale jak jesteśmy sami jest mi tak dobrze. Możemy przez kilka minut nic nie mówić przytuleni do siebie (tak normalnie). Chciałabym, żeby jemu też było dobrze, ale za nic nie mogę się przemóc, żeby go tam dotknąć. Dotykam twarzy, rąk, czasem brzucha i klatki piersiowej. Mam też wrażenie, że zbyt mało jest w tym wszystkim mojej inicjatywy. Wszystko on robi. Normalnie mam dosyć silny charakter. Często ja decyduję co będziemy robić, gdzie pójdziemy. A gdy jesteśmy zupełnie sami nie potrafię dominować, nawet wręcz robię się sztywna i czekam co on zrobi. Może to przez to, że tak bardzo mi się podoba. Nigdy nie robię niczego wbrew sobie. Tylko że w tym względzie bardzo chciałabym coś zrobić, ale mam kompletną blokadę. Myślałam o winie Oboje prawie w ogóle nie pijemy alkoholu, więc jak dla mnie nawet jedna lampka byłaby wystarczająca. Tylko że zawsze byłam przeciwna takim wspomagaczom dla odwagi. Zostaje więc pewnie tylko czekać, aż kiedyś się przemogę. Zastanawiam się jak bardzo facet może się podniecić samym dotykaniem kobiety, wiedząc (widząc), że jest jej dobrze? Czy to, że ja go nie dotykam sprawia mu jakiś zawód/niedosyt? Nie rozmawiałam z nim jeszcze o tym, ale wiem, że nie będzie mnie do niczego naciskał, powie, że mu to wystarcza tylko dlatego, żeby nie robić mi przykrości. Jeżeli chodzi o wszystko inne mówimy sobie wszystko szczerze.
malwinaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 00:19   #2
NoLCiA886
Raczkowanie
 
Avatar NoLCiA886
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Co Cię blokuje przed tym, żeby go tam dotknąć? Obrzydza Cię czy po prostu się boisz, że coś zrobić nie tak? Jesteście jeszcze bardzo krótko ze sobą, może musisz nabrać przekonania co do jego osoby.
NoLCiA886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 00:29   #3
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Cytat:
Napisane przez malwinaxy Pokaż wiadomość
Jestem z chłopakiem trochę ponad dwa miesiące. Nikogo wcześniej nie miałam. Niesamowicie mnie pociąga. Ja jego też. Czuję się przy nim tak dobrze i bezpiecznie. Ciągle o nim myślę. Dotyka mojego biustu, wkłada rękę pod bieliznę i tak niesamowicie delikatnie całuje. Uwielbiam to. Robimy wszystko stopniowo. Pamiętam jak z samego początku nie pozwoliłam mu nawet złapać mnie za rękę. Sam pocałunek też odwlekałam. Teraz jego dotyk sprawia mi taką przyjemność. Nie skupiamy się tylko na tym. Robimy mnóstwo rzeczy razem, mamy wspólne pasje. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że nie chodzi mu tylko o jedno. Ale jak jesteśmy sami jest mi tak dobrze. Możemy przez kilka minut nic nie mówić przytuleni do siebie (tak normalnie). Chciałabym, żeby jemu też było dobrze, ale za nic nie mogę się przemóc, żeby go tam dotknąć. Dotykam twarzy, rąk, czasem brzucha i klatki piersiowej. Mam też wrażenie, że zbyt mało jest w tym wszystkim mojej inicjatywy. Wszystko on robi. Normalnie mam dosyć silny charakter. Często ja decyduję co będziemy robić, gdzie pójdziemy. A gdy jesteśmy zupełnie sami nie potrafię dominować, nawet wręcz robię się sztywna i czekam co on zrobi. Może to przez to, że tak bardzo mi się podoba. Nigdy nie robię niczego wbrew sobie. Tylko że w tym względzie bardzo chciałabym coś zrobić, ale mam kompletną blokadę. Myślałam o winie Oboje prawie w ogóle nie pijemy alkoholu, więc jak dla mnie nawet jedna lampka byłaby wystarczająca. Tylko że zawsze byłam przeciwna takim wspomagaczom dla odwagi. Zostaje więc pewnie tylko czekać, aż kiedyś się przemogę. Zastanawiam się jak bardzo facet może się podniecić samym dotykaniem kobiety, wiedząc (widząc), że jest jej dobrze? Czy to, że ja go nie dotykam sprawia mu jakiś zawód/niedosyt? Nie rozmawiałam z nim jeszcze o tym, ale wiem, że nie będzie mnie do niczego naciskał, powie, że mu to wystarcza tylko dlatego, żeby nie robić mi przykrości. Jeżeli chodzi o wszystko inne mówimy sobie wszystko szczerze.
Miałam tak jak Ty
Chciałam, ale jakoś nie mogłam albo się wstydziłam. Teraz wiem, że raczej jakoś krępowałam się go tam dotknąć, również mój chłopak bardzo mnie pociągał (pociąga), ale jakoś onieśmielało mnie to by włożyć mu rękę w slipki czy ogólnie pomasować go tam, ale stwierdziłam pewnego razu, że chcę, muszę i nie ma, że nie! No i odważyłam się i było cudownie, jemu i mi Więc więcej odwagi

Edytowane przez Tygri
Czas edycji: 2013-07-26 o 00:30
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 00:32   #4
malwinaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Raczej krępuje mnie to i za dużo myślę.
malwinaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 00:36   #5
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

No to musisz się odważyć, sama musisz zdecydować kiedy, ale ja tak samo się krępowałam i w końcu odważyłam, tak nawet... na głęboką wodę poszłam I dla obu stron było baaardzo przyjemnie
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 00:38   #6
NoLCiA886
Raczkowanie
 
Avatar NoLCiA886
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

To Twój chłopak, kochasz go i nie powinnaś czuć przy nim wstydu ani się krępować. Odważ się, a na pewno on jak i Ty będziecie zadowoleni
Ale też nie zmuszaj się do niczego, nie o to w tym chodzi.
NoLCiA886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 00:55   #7
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Napij się tego wina To nic złego, nie będziesz przecież pijana w sztok, tylko bardziej odważna
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 01:16   #8
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Cytat:
Napisane przez malwinaxy Pokaż wiadomość
Jestem z chłopakiem trochę ponad dwa miesiące. Nikogo wcześniej nie miałam. Niesamowicie mnie pociąga. Ja jego też. Czuję się przy nim tak dobrze i bezpiecznie. Ciągle o nim myślę. Dotyka mojego biustu, wkłada rękę pod bieliznę i tak niesamowicie delikatnie całuje. Uwielbiam to. Robimy wszystko stopniowo. Pamiętam jak z samego początku nie pozwoliłam mu nawet złapać mnie za rękę. Sam pocałunek też odwlekałam. Teraz jego dotyk sprawia mi taką przyjemność. Nie skupiamy się tylko na tym. Robimy mnóstwo rzeczy razem, mamy wspólne pasje. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że nie chodzi mu tylko o jedno. Ale jak jesteśmy sami jest mi tak dobrze. Możemy przez kilka minut nic nie mówić przytuleni do siebie (tak normalnie). Chciałabym, żeby jemu też było dobrze, ale za nic nie mogę się przemóc, żeby go tam dotknąć. Dotykam twarzy, rąk, czasem brzucha i klatki piersiowej. Mam też wrażenie, że zbyt mało jest w tym wszystkim mojej inicjatywy. Wszystko on robi. Normalnie mam dosyć silny charakter. Często ja decyduję co będziemy robić, gdzie pójdziemy. A gdy jesteśmy zupełnie sami nie potrafię dominować, nawet wręcz robię się sztywna i czekam co on zrobi. Może to przez to, że tak bardzo mi się podoba. Nigdy nie robię niczego wbrew sobie. Tylko że w tym względzie bardzo chciałabym coś zrobić, ale mam kompletną blokadę. Myślałam o winie Oboje prawie w ogóle nie pijemy alkoholu, więc jak dla mnie nawet jedna lampka byłaby wystarczająca. Tylko że zawsze byłam przeciwna takim wspomagaczom dla odwagi. Zostaje więc pewnie tylko czekać, aż kiedyś się przemogę. Zastanawiam się jak bardzo facet może się podniecić samym dotykaniem kobiety, wiedząc (widząc), że jest jej dobrze? Czy to, że ja go nie dotykam sprawia mu jakiś zawód/niedosyt? Nie rozmawiałam z nim jeszcze o tym, ale wiem, że nie będzie mnie do niczego naciskał, powie, że mu to wystarcza tylko dlatego, żeby nie robić mi przykrości. Jeżeli chodzi o wszystko inne mówimy sobie wszystko szczerze.
Ojjj, nawet nie wiesz, jak bardzo Ale dziwny jest kontekst tego pytania, bo to, że się podnieci, to dobrze, ale to podniecienie musi znaleźć ujście. Lubisz, jak Cię stopniowo dotyka, a wyobraź sobie, że całuje Cię w uszy i szyjkę, stajesz się coraz bardziej rozpalona, lecz nie robi nic poza tym, jego ręka nie wędruje na biust (tak, jak to lubisz) lub w innym kierunku... Facet pewnie Cię rozumie, zresztą jest wiele osób, które są altruistami i czerpią największą radochę ze sprawiania przyjemności innym - pozostaje tylko Tobie to polecić! Nie sztywniej, nie wstydź się, rób to co on, zacznij go po prostu dotykać, najpierw przez spodnie, a potem, pardon, włóż mu rękę w bokserki i się nie bój. To nie gryzie, a sama zobaczysz, jakie jest i dla Ciebie przyjemne, gdy czujesz tę twardość i moc, spowodowaną tylko i wyłącznie podnieceniem Twoją osobą.
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 01:17   #9
normalnyfacet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 115
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Cytat:
Napisane przez malwinaxy Pokaż wiadomość
Myślałam o winie Oboje prawie w ogóle nie pijemy alkoholu, więc jak dla mnie nawet jedna lampka byłaby wystarczająca. Tylko że zawsze byłam przeciwna takim wspomagaczom dla odwagi.
Kiedy trzeba, nawet komandosi dostają leki łagodzące lęki. Wino jest bardzo dobre, bo nie tylko dodaje odwagi, ale też podnosi libido.


Cytat:
Zastanawiam się jak bardzo facet może się podniecić samym dotykaniem kobiety, wiedząc (widząc), że jest jej dobrze?
Baaaaaaaardzo.


Cytat:
Czy to, że ja go nie dotykam sprawia mu jakiś zawód/niedosyt?
To wie tylko on. Ale jeśli wie, że nikogo wcześniej nie miałaś i jesteście ze sobą tak krótko, to na pewno to rozumie.
normalnyfacet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:52   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Cytat:
Napisane przez malwinaxy Pokaż wiadomość
Raczej krępuje mnie to i za dużo myślę.
A mi sie wydaje,ze dwa miesiące to BARDZO MAŁY okres czasu zeby posuwać się coraz bardziej do przodu
A moze trochę czasu ??
Jak chwilę poczekasz to serio- tragedia się nie stanie. 2 miesiące to naprawdę KRÓTKI okres czasu na to zeby sie przemóc na taki krok,który wcale nie jest najmniejszy..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:59   #11
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 138
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Jeżeli to Twój pierwszy partner i nie miałaś wcześnie styczności z dotykiem meśkich części ciała, oczywiście intymnych to bardzo normalne. Musisz uświadomić sobie, że to nic złego ani obrzydliwego, tak samo jak ty masz wagine on ma penisa. To dość krępujące ale z biegiem czasu oswisz się z jego skarbem Tak facet może się podniecić i może sprawiać mu przyjemność tylko i wy łącznie pieszczenie kobiety. Nie rób nic wbrew sobie i podejdz do tego z czasem bez po śpiechu. Nie musisz od razu dotykać go całego, zacznij np o dotyku przez jego spodnie czy bieliznę, dotykaj jego okolic ud czy podbrzusz. Sama zobaczysz, że podczas takich niewinnych pieszczot, wszystko potoczy się bardzo naturalnie i pod wpływem podniecenia, sama zaczniesz go pieścić.
__________________
<ciach_reklama>
p_atrycja 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 16:33   #12
maniowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Cytat:
Napisane przez malwinaxy Pokaż wiadomość
Jestem z chłopakiem trochę ponad dwa miesiące. Nikogo wcześniej nie miałam. Niesamowicie mnie pociąga. Ja jego też. Czuję się przy nim tak dobrze i bezpiecznie. Ciągle o nim myślę. Dotyka mojego biustu, wkłada rękę pod bieliznę i tak niesamowicie delikatnie całuje. Uwielbiam to. Robimy wszystko stopniowo. Pamiętam jak z samego początku nie pozwoliłam mu nawet złapać mnie za rękę. Sam pocałunek też odwlekałam. Teraz jego dotyk sprawia mi taką przyjemność. Nie skupiamy się tylko na tym. Robimy mnóstwo rzeczy razem, mamy wspólne pasje. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że nie chodzi mu tylko o jedno. Ale jak jesteśmy sami jest mi tak dobrze. Możemy przez kilka minut nic nie mówić przytuleni do siebie (tak normalnie). Chciałabym, żeby jemu też było dobrze, ale za nic nie mogę się przemóc, żeby go tam dotknąć. Dotykam twarzy, rąk, czasem brzucha i klatki piersiowej. Mam też wrażenie, że zbyt mało jest w tym wszystkim mojej inicjatywy. Wszystko on robi. Normalnie mam dosyć silny charakter. Często ja decyduję co będziemy robić, gdzie pójdziemy. A gdy jesteśmy zupełnie sami nie potrafię dominować, nawet wręcz robię się sztywna i czekam co on zrobi. Może to przez to, że tak bardzo mi się podoba. Nigdy nie robię niczego wbrew sobie. Tylko że w tym względzie bardzo chciałabym coś zrobić, ale mam kompletną blokadę. Myślałam o winie Oboje prawie w ogóle nie pijemy alkoholu, więc jak dla mnie nawet jedna lampka byłaby wystarczająca. Tylko że zawsze byłam przeciwna takim wspomagaczom dla odwagi. Zostaje więc pewnie tylko czekać, aż kiedyś się przemogę. Zastanawiam się jak bardzo facet może się podniecić samym dotykaniem kobiety, wiedząc (widząc), że jest jej dobrze? Czy to, że ja go nie dotykam sprawia mu jakiś zawód/niedosyt? Nie rozmawiałam z nim jeszcze o tym, ale wiem, że nie będzie mnie do niczego naciskał, powie, że mu to wystarcza tylko dlatego, żeby nie robić mi przykrości. Jeżeli chodzi o wszystko inne mówimy sobie wszystko szczerze.
Ważne, że chcesz. Według mnie po prostu potrzebujesz trochę czasu, żeby obyć się z nim, poznać go dobrze (również fizycznie). W końcu będziesz chciała dotykać go coraz częściej, wiem z własnego doświadczenia .
Nie rób więc niczego wbrew sobie, On na pewno to zrozumie, jeśli mu na Tobie zależy. A jak kocha, to poczeka. Wreszcie przyjdzie czas, że będziesz gotowa na więcej.
Mój tż przy pierwszych "dotykankach" prawie doszedł, o czym dowiedziałam się kilka miesięcy później. Dotykanie drugiej osoby, którą się kocha, jest niesamowicie przyjemne. Ba, ja czasem nawet nie mam ochoty na seks, ani pieszczoty, ale nachodzi mnie chęć sprawienia przyjemności Jemu. Jak ja mam ochotę, to po prostu się upominam. Być może odczuwa lekki niedosyt, gdyż go podnieca to, co robicie na osobności i tak jak ktoś to napisał - jego podniecenie nie ma żadnego ujścia. Zawsze jednak może ulżyć sobie sam i wstrzymać się, aż będziesz gotowa.

Ahh... aż Wam pozazdrościłam! Wspomniały mi się pierwsze miesiące z moim Tż
Poznawanie się nawzajem to ajwspanialszy okres
maniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 09:36   #13
Belmondokrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Niewinność...
Spokojnie i bez pośpiechu
Ważne, żeby było higienicznie i nie nachalnie
Jeśli masz ochotę, ale się krępujesz, to przecież normalne
Trema po prostu
Jesteś młoda i nie byłaś nigdy w takiej sytuacji, prawda?
Ciała drugiej osoby trzeba się nauczyć, w takim tempie w jakim jest to naturalne
Bardzo dobrze, że Ciebie to kręci, naturalne, że się krępujesz
Jeśli będziecie mieli na tyle czasu i sprzyjające okoliczności, to z pewnością do tego dojdzie, gdy będziecie oboje po kąpieli, żeby czuć się swobodnie, gdy nie będzie nikogo, kto mógłby zakłócić Waszą przyjemną chwilę
Sądzę, że jeśli zaczniesz go delikatnie dotykać w różnych miejscach jego ciała, a przy okazji on Ciebie, to naturalnie dojdzie do tego, że oboje będziecie nago i jego męskość zostanie przez Ciebie zdobyta
Faceci uwielbiają ten rodzaj dotyku, więc możesz być pewna, że on będzie zachwycony każdym dotykiem z Twojej strony
Nie musisz od razu zdobywać się na jakieś nie wiadomo jak intensywne pieszczoty, niech to wszystko stanie się naturalnie!
Powodzenia!
__________________
Homo sum; humani nihil a me alienum puto
Belmondokrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 13:46   #14
MirusFeles
Kasienia
 
Avatar MirusFeles
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

...

Edytowane przez MirusFeles
Czas edycji: 2016-06-07 o 22:57
MirusFeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 22:27   #15
ekrystal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 183
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Heh też mi się moje z mężem początki przypomniały. Co to były za czasy, jak to fajnie było pierwszy raz przytulić się do siebie nago. Tacy zakochani i zwariowani byliśmy. Chociaż ja się bardziej krępowałam odwrotnych sytuacji, kiedy to mnie rozbierano. Osobiście radze powoli się przytulać, głaskać go, a samo jakoś pójdzie. NAm poszło już po 2 tygodniach, ale byliśmy wtedy obydwoje na studiach, to zresztą kwestia indywidualna jest bardzo.

Ewentualnie może nakręć go żeby sam powoli sie rozebrał i do ciebie przytulił. No i wcale nie musisz zaczynać od wkłądania tam na ślepo łapek, możesz mu powiedzieć żeby sam go przy tobie dotykał lub coś w tym stylu, jeżeli to cie bardziej ośmieli do pierwszego kroku w strone dotykania go.
ekrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 23:21   #16
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Dwa miesiące to bardzo krótki staż związku, myślę, że wszystko, czego potrzebujesz, to trochę więcej czasu na oswojenie się z nowymi doznaniami
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 14:34   #17
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dot.: Mam blokadę przed dotykaniem chłopaka

Nie jestescie ze soba długo może po prostu tobie potrzebne jest więcej czasu.On Może czuć niedosyt ale tio na twoją korzyśc bo będziesz go jeszcze bardziej kręcić.
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.