Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 10:20   #3991
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Krem z retinolen ma zaledwie 0,35% stabilnego retinolu, czyli niewiele. Ja używam serum z retinolem, ktore ma stężenie 1% + kwasy, a mam 30 lat. Wy zeszłym roku używałam serum oliwkowego ze stężeniem 0,5%. Dostępny retinol bez recepty ma niewiele wspolnego z retinoidami na recepte i nie wyrzadzi nikomu krzywdy, ani wcale nie jest tak silny jakby sie moglo wydawac. A juz napewno nie w dawce 0,35%. Przeciez to wszytsko zalezy od stanu skory. Jak ktos ma np. zmarszczki mimiczne to samo nawilzenie przeciez nie pomoze. A z retinolem robi sie przeciez polroczne przerwy to skora sie az tak nie przyzwyczaji, zeby nie reagowac.

Skoro służy Twojej skórze to fajnie

Może ja też po niego sięgnęale poczekam do jesieni
bo z tego co słyszałam to może powodowac przebarwienia i nie powinno się go używać wiosną i latem-nie mylę się

A Twoja cera jak po tym retinolu?jakieś zmiany na +?
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:48   #3992
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Wydaje mi się, że kremy przeciwstarzeniowe to troszkę propaganda Odżywianie skóry jest ważne w każdym wieku.. stosownie do jej potrzeb. Słyszałam, że retinol jest dobry na pory i wzmacnia naczynia krwionośne.. mojej skórze się to przyda. Poza tym stężenie jest takie, że.. nie wiem czy będą jakieś efekty
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 12:47   #3993
sandeye
Przyczajenie
 
Avatar sandeye
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa, Wrocław, Lublin
Wiadomości: 11
GG do sandeye
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dokładnie, kremy przeciwstarzeniowe to propaganda, mają więcej szkodliwej chemii, niż właściwych ilości potrzebnych nam skład,( jak np q10, od którego krem z jego zawartością powinien mieć pomarańczowy prawie że kolor, bo silnie barwii)
Najważniejsze jest właściwe odżywianie, oczyszczanie i nawilżanie. Mojej babci takie działanie służy( też używa produktów z BU- żel hialuronowy, olejek myjący z pomarańczą, arganowy i eliksir winogronowy, bardzo sobie chwali te produkty). Im wcześniej zaczniemy skórę dokarmiać potrzebnymi składnikami tym lepiej.
Trzeba też pamiętać o zasadzie że lepiej zapobiegać niż leczyć, w tym przypadku sięgać po retinol kiedy zajdzie potrzeba skóra i tak sama weźmie z danego specyfiku to co jest jej potrzebne i w odpowiedniej ilości.
__________________
kredkomania.blogspot.com - kolorowy blog Gołabka i swayart.comuf.com - portfolio
sandeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 13:05   #3994
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Skoro służy Twojej skórze to fajnie

Może ja też po niego sięgnęale poczekam do jesieni
bo z tego co słyszałam to może powodowac przebarwienia i nie powinno się go używać wiosną i latem-nie mylę się

A Twoja cera jak po tym retinolu?jakieś zmiany na +?
Nie mylisz sie, latem i wiosna powinno sie go odstawic, ja zaczelam w listopadzie i i tak uzywam wysokiego filtra przez ten caly czas
Jezeli chodzi o moja skore po retinolu to dobrze go toleruje, szalu nie ma, napewno nie pogorszyl stanu mojej skory, zmarszczki mimiczne sa delikatnie wygladzone, ale mogloby byc jeszcze lepiej. Chociaz musze przyznac, ze odkad przerzuciłam sie na naturalna pielegnacje skory, czyli ok. 2 lata to stan mojej skory zdecydowanie sie poprawil a pod wzgledem zmarszczek nic nowego sie nie pojawilo

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że kremy przeciwstarzeniowe to troszkę propaganda Odżywianie skóry jest ważne w każdym wieku.. stosownie do jej potrzeb. Słyszałam, że retinol jest dobry na pory i wzmacnia naczynia krwionośne.. mojej skórze się to przyda. Poza tym stężenie jest takie, że.. nie wiem czy będą jakieś efekty
Myślę, że takie stężenie krzywdy Ci nie zrobi i nie uzależni Twojej skory Moje naczynka mają się całkiem niezle po retinolu chociaz stosuje go zamiennie z olejkami, wiec wszystko pewnie wplywa na caloksztalt. Filtr, regularny peeling i nawilzanie(w tym rowniez od wewnatrz) i jak na poczatek przygody z retinolem takie stezenie powinno wystarczyc

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sandeye Pokaż wiadomość
Dokładnie, kremy przeciwstarzeniowe to propaganda, mają więcej szkodliwej chemii, niż właściwych ilości potrzebnych nam skład,( jak np q10, od którego krem z jego zawartością powinien mieć pomarańczowy prawie że kolor, bo silnie barwii)
Najważniejsze jest właściwe odżywianie, oczyszczanie i nawilżanie. Mojej babci takie działanie służy( też używa produktów z BU- żel hialuronowy, olejek myjący z pomarańczą, arganowy i eliksir winogronowy, bardzo sobie chwali te produkty). Im wcześniej zaczniemy skórę dokarmiać potrzebnymi składnikami tym lepiej.
Trzeba też pamiętać o zasadzie że lepiej zapobiegać niż leczyć, w tym przypadku sięgać po retinol kiedy zajdzie potrzeba skóra i tak sama weźmie z danego specyfiku to co jest jej potrzebne i w odpowiedniej ilości.
A najlepiej gdyby te wszytskie zasady byly stosowane zarowno od zewnatrz, ale i od wewnatrz. Skora sie wtedy odwdzieczy napewno
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 19:24   #3995
mollynw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Z biochemi kupiłam:
eliksir winogronowy -SUPER
olejek arganowy -ok
puder banbusowy -dobry, matuje bardzo dobrze choc wyadje mi sie ze jednak troszke bieli twarz

olejek monoi i maslo shea-ok choc olejek ciut lepszy
żel hialuronowo-peptydowy -ale jeszcze nie uzywałam


Ach. Jezeli ktos jest chetny i wczesniej uzywał, to mam do sprzedania jeden krem Retin-a 0,5mg/g wazy do 05.014r.

Edytowane przez mollynw
Czas edycji: 2014-03-04 o 19:26
mollynw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 19:55   #3996
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zamawiałam wiele razy w BU i nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła. A nawet jeśli by się zdarzyła - wysłałabym to zdjęcie, poczekała 48h i dopiero wtedy się buldoczyła o swoje, jeśli nie będą chętni na ugodowe załatwienie sprawy. Bez przesady. Zauważyłam, że jak podchodzę miło do innych, to inni są bardzo mili dla mnie i zawsze jest po mojej myśli
I teraz każdy kto chciałby zamówić coś z BU już nie zamówi, bo taki zły sklep
Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Ale co za dramat na Boga, kazdy sklep ma jakas tam polityke firmy i przy takiej ilosci zamowien musza miec jakis system zeby to wszystko mialo rece i nogi.

Nie rozumiem, o co sie tak bardzo burzysz. Przeciez to jest tylko zdjecie...
Ja zamawialam wiele razy z BU i wszystko bylo jak trzeba, bede polecala go wszytskim zainteresowanym.
Cytat:
Napisane przez Emola Pokaż wiadomość
Kredka666, blackdaisy całkowicie was popieram! O co tyle szumu i dramatu?
Mawis czy oni ci odmówili wymiany tego nieszczęsnego serum odbudowującego (nic o tym nie piszesz) czy tylko o to to zdjęcie się tak rzucasz. Bez przesady....
Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
mazidla też ostatnio maja różne opinie.Sklepom już tak nie zależy jak na początku. Też kupowałam już na BU ale te nowości mnie zaskoczyły. W regulaminie nic nie ma na temat zdjęć, rozumiem, że zdjęciem masz udowodnić swoją rację a jak nie zrobisz to jesteś naciągaczką? A co jeśli mam popsuty aparat a o telefonie aparatem nie ma mowy? Własnie mam sytuację taką, że wysłanie zdjęcia byłoby kłopotem. Rozwiązaniem byłoby dla mnie otwarcie paczki przy kurierze/na poczcie i sprawdzenie zawartości.
Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Ja miałam podobną sytuację tylko zamiast pomylić produkty pomylono składnik w serum odbudowującym właśnie, tj. zamist oleju z wiesiołka otrzymałam wit. B5. Tez kazali zrobic mi zdjecia, co uczyniłam w tym samym dniu, bo nie widziałam w tym problemu. Brakujący olej dosłali na swoj koszt oczywiscie, a witamine "zatrzymalam w gratisie".
Co do serum uspokajającego naczynka polecam serum azelo, ktore pieknie uspokaja skore, nawet przy tradziku rozowatym. Oczywiscie po jakims czasie od zaczecia stosowania. Moj ulubiony kosmetyk z BU.
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. I doskonale rozumiem sklep, bo na pewno nie wszyscy klienci są uczciwi i honorowi Mniejsze, nowsze sklepy pozwalają sobie na takie reklamacje "na słowo" i dogadzanie klientowi, bo tym samym ich do siebie przekonują, klienci sobie sklep chwalą i zostają. Nie każdy sklep ma taką politykę i nie musi mieć. Jest tyle różnych do wyboru, że nie trzeba trzymać się usilnie tego, który nam przeszkadza
Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie wielu klientów próbowało ich naciągnąć i w końcu "poszli po rozum do głowy" Dla nas jedna flaszka hydrolatu to grosze, ale jeśli w sklepie mają kilka takich "reklamacji" w miesiącu to już spory problem, bo przecież za dosłanie produktu też sklep musi zapłacić.

Nie ma co się oszukiwać, uczciwość to towar deficytowy - nawet staruszki kradną w sklepach więc trudno się dziwić, że sklep się broni. Niestety uczciwi klienci muszą cierpieć za nieuczciwych, chociaż akurat zrobienie zdjęcia i przesłanie do sklepu to przecież nie jest duży problem .

Podobną sytuacje miałam w innym sklepie, wysłałam zdjęcie i w odpowiedzi dostałam właściwy produkt, a wysłany przez pomyłkę mogłam sobie zostawić jako gratis
Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Ja bym odesłała to serum, bo na co ci ono, w liscie poprosiła o dosłanie tego co zamowiłas, plus rekompensata lub zwrot pieniazkow za Twoja wysyłke tego niezamowionego serum na Twoje konto. Z tym zjeciem to bez sensu bo mozna w necie znalesc i wysłac czyjes. Mało profesjonalnie sklep postepuje.

co do gratisów oni nie daja, szkoda.

Mozna im to wszystko jednak wybaczyc bo produkty maja rewelacyjne

Ja juz kiedys miałam podona sytuacje, ale nie w BU i tak to sie odbyło jak opisałam, kazdy zadowokony.

chyba tego serum nie pootwierałas??
boks z BU nie ma końca - po opublikowaniu postu na forum dostałam stosik maili, w końcu łaskawie uznali reklamację - odesłałam 26.02 to nieszczęsne serum odbudowujące - za paczkę zapłaciłam 14 zł, o czym poinformowałam BU i dostałam taką oto odpowiedź z wyliczanką

Szanowna Pani, Dziękujemy za informacje. Oczekujemy więc na dotarcie paczki. Rozumiemy, że jest to paczka wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej? Pomocny będzie numer nadania. Zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej paczka priorytetowa kosztuje 11zł, natomiast paczka ekonomiczna kosztuje 9.50zł. Przesyłka polecona dla tak małego produktu mieści się w koszcie do ok. 8zł Na takie koszty byliśmy z Panią umówieni. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy produkt i zajmiemy się rozwiązaniem reklamacji. Pozdrawiamy, Zespół 'Biochemia Urody'

na nic z nimi nie byłam umówiona, a od 26.02 lutego minęło już sporo czasu, paczkę pewnie dostali...ciekawe, ile zajmie im rozpatrzenie "reklamacji" czy zmuszą jednak mnie do zwrócenia się do prawnika z prośbą o interwencję
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 07:20   #3997
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Szczerze to mnie też zadziwił koszt wysyłki 14 zł to Gabaryt B Priorytetowa Strasznie drogą Cię policzyli.. chyba, że pudełko kupowałaś czy coś..

Dziewczyny a jakie macie doświadczenia z flavo c?
Azelo jest ciekawe skoro wspomaga naczynka i redukuje przebarwienia, ale ja mam skłonność do zapychania i to mleczko oliwkowe sama nie wiem..
Dotąd na dzień stosowałam z wit. C, ono było dosyć olejowe przez co sprawdzało się w warunkach zimowych. Teraz planuje na noc stosować krem z retinolem a na dzień mi zostaje serum odbudowujące.. ono będzie wystarczające? Ma ktoś jakieś doświadczenia z nim?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 08:07   #3998
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

14 zł za wysyłkę małego pakuneczku? Czym Ty wysyłałaś? Ja takie rzeczy za niecałe 8 zł wysyłam.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 08:31   #3999
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

wysłałam to w tej paczce, w której dostałam - listy nie są od pewnego czasu ubezpieczone - a paczka jest - wcale nie wybrałam najdroższej opcji, jakąś PACZKA48 czy coś takiego.
Pytałam czym mam to odesłać, nie odpowiedzieli - a teraz robią mi wyliczanki. Mogli przysłać swojego kuriera, jak im ceny poczty nie pasują. Żenada po prostu.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 08:35   #4000
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A po co Ci ubezpieczona paczka? No to logiczne, że policzyli więcej, a nie jest to potrzebne przecież. Robiąc zwrot wystarczy zwykła polecona prio czy nawet ekonomiczna.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 10:09   #4001
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ale zwykła paczka jest też chyba ubezpieczona.. tylko listy nie są jeśli się pozainformacyjne nośniki przesyła.
No nieważne, nie ma co się boksować o 3 zł Strasznie masz dużo zachodu o jedną, głupią pomyłkę ja z mazideł musiałam wysyłać całe, wielkie pudło (tzn. odsyłać ) i dostałam w ramach rekompensaty darmową wysyłkę przy następnym zamówieniu też byłam trochę zirytowana, bo wolałabym aby mi nie dawali darmowych wysyłek tylko żeby kurier odebrał to pudło.. tak to musiałam wychodzić z pracy i to taszczyć nie we własnym interesie (sama też byłam poszkodowana, bo nie dostałam swojego zamówienia). Do tego były jakieś jaja.. bo na stronie www mieli stary adres siedziby i musiałam drugi raz pognać na pocztę aby zmienić nadanie na inny adres, właściwy. Ogólnie troszkę mnie mazidła poganiały Od tamtej pory raczej wybieram inne sklepy - chyba, że kupuje hydrolaty.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Można łączyć azelo-oliwkowe serum z kremem z retinolem?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2014-03-05 o 10:02
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 11:02   #4002
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Szczerze to mnie też zadziwił koszt wysyłki 14 zł to Gabaryt B Priorytetowa Strasznie drogą Cię policzyli.. chyba, że pudełko kupowałaś czy coś..

Dziewczyny a jakie macie doświadczenia z flavo c?
Azelo jest ciekawe skoro wspomaga naczynka i redukuje przebarwienia, ale ja mam skłonność do zapychania i to mleczko oliwkowe sama nie wiem..
Dotąd na dzień stosowałam z wit. C, ono było dosyć olejowe przez co sprawdzało się w warunkach zimowych. Teraz planuje na noc stosować krem z retinolem a na dzień mi zostaje serum odbudowujące.. ono będzie wystarczające? Ma ktoś jakieś doświadczenia z nim?
Flavo c uzywalam wraz z serum pod oczy i na naczynka i sama nie wiem ktore, ale ktores zrobilo mi taka kasze na twarzy, ze bez megatapety wstyd mi bylo wyjsc z domu, a oba sa stosunkowo lekkie. Wiele osob za to chwali sobie bardzo flavo c. Mam skore mieszana w kierunku tlustej i poza tym zadne najciezsze serum z BU nie wyrzadzilo mi wiecej krzywdy, takze jak widac jest to czesto kwestia indywidualna i czasami trzeba poprostu sprawdzic to na sobie. Serum odbudowujące ma formule olejowa, jezeli chodzi o nawilzenie to mysle, ze spokojnie powinno wystarczyc, mi nawet nie wchlania sie calkowicie tak jak jest na stronie BU napisane, takze zdarza mi sie pomieszac je z zelem hialuronowym. A jaka wogole masz cere?
Zastanawialam sie wlasnie nad tym serum z wit.C na dzien ale skoro piszesz, ze nadaje sie raczej w warunkach zimowych to byc moze skusze sie ponownie na serum sap z wit c z zsk, bo bylo lekkie i nie wyrzadzilo mi takiej krzywdy jak prawdopodobnie flavo.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Można łączyć azelo-oliwkowe serum z kremem z retinolem?
Wprawdzie kremu z retinolem nie mialam, ale azelo laczylam juz z roznymi kosmetykami i bylo ok Jak masz watpliwosci to zawsze mozesz jeszcze napisac do Bu, mi zawsze szybko odpisywali w takich sytuacjach.
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 11:11   #4003
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Flavo c uzywalam wraz z serum pod oczy i na naczynka i sama nie wiem ktore, ale ktores zrobilo mi taka kasze na twarzy, ze bez megatapety wstyd mi bylo wyjsc z domu, a oba sa stosunkowo lekkie. Wiele osob za to chwali sobie bardzo flavo c. Mam skore mieszana w kierunku tlustej i poza tym zadne najciezsze serum z BU nie wyrzadzilo mi wiecej krzywdy, takze jak widac jest to czesto kwestia indywidualna i czasami trzeba poprostu sprawdzic to na sobie. Serum odbudowujące ma formule olejowa, jezeli chodzi o nawilzenie to mysle, ze spokojnie powinno wystarczyc, mi nawet nie wchlania sie calkowicie tak jak jest na stronie BU napisane, takze zdarza mi sie pomieszac je z zelem hialuronowym. A jaka wogole masz cere?
Zastanawialam sie wlasnie nad tym serum z wit.C na dzien ale skoro piszesz, ze nadaje sie raczej w warunkach zimowych to byc moze skusze sie ponownie na serum sap z wit c z zsk, bo bylo lekkie i nie wyrzadzilo mi takiej krzywdy jak prawdopodobnie flavo.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------


Wprawdzie kremu z retinolem nie mialam, ale azelo laczylam juz z roznymi kosmetykami i bylo ok Jak masz watpliwosci to zawsze mozesz jeszcze napisac do Bu, mi zawsze szybko odpisywali w takich sytuacjach.
Wydaje mi się, że serum z wit. C nie jest aż tak ciężkie, aby nie sprawdziło się na wiosnę.. Moja skóra? Sądzę, że normalna - mieszana. Rzadko się świecę, ale zdarza się na czole Zdarza mi się przesusz na policzkach i w okolicach ust. Najgorszy problem to nierówny koloryt (płytkie unaczynienie ), cienie. Wypryski okazyjnie. Na policzkach czasem zaskórniki.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 11:28   #4004
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że serum z wit. C nie jest aż tak ciężkie, aby nie sprawdziło się na wiosnę.. Moja skóra? Sądzę, że normalna - mieszana. Rzadko się świecę, ale zdarza się na czole Zdarza mi się przesusz na policzkach i w okolicach ust. Najgorszy problem to nierówny koloryt (płytkie unaczynienie ), cienie. Wypryski okazyjnie. Na policzkach czasem zaskórniki.
Wydaje mi sie, ze w/w kosmetyki bylyby dobre dla Ciebie, ale oczywiscie tak jak wczesniej pisalam wszystko jest kwestia indywidualną. Wkleje zestawienie i przeznaczenie serum jakie kiedys otrzymalam z BU, moze to sie komus przyda:
"SERUM:
- Jeśli chodzi o Serum, do wyboru mamy Serum w postaci lekkiej
emulsji, utworzone na podobnej zasadzie jak kremy, tylko bez dodatku
substancji zagęszczających i z mniejszą ilością składników
tłuszczowych oraz Serum-olejki mające postać olejków, które jak na
oleje przystało są tłuste. Serum-olejki można aplikować samodzielnie
najkorzystniej na jeszcze wilgotną od hydrolatu skórę lub w połączeniu
z wybranym żelem hialuronowym na zasadzie Dwufazowego nawilżacza
opisanej na naszej stronie.
W zależności od przeznaczenia i działania sera można podzielić:
# Działanie antyoksydacyjne, wspomagające ochronę przeciwsłoneczną:
Serum flavo-C15EF, Eliksir winogronowy, Serum rozjaśniające,
Serum-olejek GRANAT EKO, Serum-olejek z wit.C10
# Serum z witaminą C: Serum flavo-C15EF, Serum-olejek z wit.C10,
Eliksir winogronowy, Serum rozjaśniające
# Skóra tłusta, trądzikowa, zanieczyszczona: Serum-olejek LEMON EKO,
Serum AZELO-oliwkowe, Serum oliwkowe RENEW (dla cery dojrzałej i
tłustej)
# Przy trądziku różowatym: Serum AZELO-oliwkowe, Serum-olejek na blizny
# Problem przebarwień pigmentacyjnych i potrądzikowych, szary koloryt
cery: Serum rozjaśniające, Serum AZELO-oliwkowe, Serum flavo-C15EF,
Eliksir winogronowy, Serum oliwkowe RENEW
# Problem blizn: Serum-olejek na blizny, Serum-olejek LEMON EKO
# Silne działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, na zmarszczki
mimiczne: Eliksir winogronowy, Serum-olejek RENEW z retinolem,
Serum-olejek 3xROSE, Serum-olejek GRANAT EKO, Serum flavo-C15EF, Serum
oliwkowe RENEW
# Skóra sucha, odwodniona, tłusta-przesuszona, podrażniona, wymagająca
regeneracji: *Serum odbudowujące*, Serum-olejek na blizny,
Serum-olejek 3xROSE, Serum-olejek z wit.C10, Serum-olejek RENEW z
retinolem, Serum-olejek GRANAT EKO,
# Skóra naczynkowa, delikatna: Serum na okolice oczu i naczynka,
Serum-olejek na blizny, Serum-olejek z wit.C10, Eliksir winogronowy,
Serum flavo-C15EF, Serum-olejek 3xROSE"
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 09:18   #4005
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dostałam łaskawą odpowiedź od BU - zwrócili mi za paczkę 11 zł zamiast 14 które zapłaciłam i oddali za nieprzysłany produkt - czysta bezczelność, ponieważ nie chciałam zwrotu pieniędzy tylko to co zamówiłam.

Reasumując, NIE POLECAM nikomu i nigdy więcej nic nie zamówię w tym żałosnym sklepie, który naciągnął mnie na 3 zł za przesyłkę i nie przysłał brakującego produktu. Naprawdę, żenujące.

Mało tego, nie próbujcie pisać o problemach z zamówieniami na wizazu, albo gdziekolwiek indziej, bo się BU obrazi i poda was do sądu, bo:

"Tresc wpisów dotyczyła przebiegu reklamacji do zamówienia nr 307979 w serwisie
BiochemiaUrody.com oraz zawierała kopie prywatnych korespondencji, w zwiazku z manipulowaniem
faktami dopuszcza moralne przestepstwo oszczerstwa objete Kodeksem Karnym zgodnie z Ustawa z dnia
6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz.U. nr 88, poz. 553 z pózn. zm.) i podlega karze sadowej."

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2014-03-07 o 09:23
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 09:44   #4006
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

No wiesz... poszłaś z nimi na noże opisując ich w złym świetle na forum.. więc też nie poszli Ci na rękę

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze w/w kosmetyki bylyby dobre dla Ciebie, ale oczywiscie tak jak wczesniej pisalam wszystko jest kwestia indywidualną. Wkleje zestawienie i przeznaczenie serum jakie kiedys otrzymalam z BU, moze to sie komus przyda:
"SERUM:
- Jeśli chodzi o Serum, do wyboru mamy Serum w postaci lekkiej
emulsji, utworzone na podobnej zasadzie jak kremy, tylko bez dodatku
substancji zagęszczających i z mniejszą ilością składników
tłuszczowych oraz Serum-olejki mające postać olejków, które jak na
oleje przystało są tłuste. Serum-olejki można aplikować samodzielnie
najkorzystniej na jeszcze wilgotną od hydrolatu skórę lub w połączeniu
z wybranym żelem hialuronowym na zasadzie Dwufazowego nawilżacza
opisanej na naszej stronie.
W zależności od przeznaczenia i działania sera można podzielić:
# Działanie antyoksydacyjne, wspomagające ochronę przeciwsłoneczną:
Serum flavo-C15EF, Eliksir winogronowy, Serum rozjaśniające,
Serum-olejek GRANAT EKO, Serum-olejek z wit.C10
# Serum z witaminą C: Serum flavo-C15EF, Serum-olejek z wit.C10,
Eliksir winogronowy, Serum rozjaśniające
# Skóra tłusta, trądzikowa, zanieczyszczona: Serum-olejek LEMON EKO,
Serum AZELO-oliwkowe, Serum oliwkowe RENEW (dla cery dojrzałej i
tłustej)
# Przy trądziku różowatym: Serum AZELO-oliwkowe, Serum-olejek na blizny
# Problem przebarwień pigmentacyjnych i potrądzikowych, szary koloryt
cery: Serum rozjaśniające, Serum AZELO-oliwkowe, Serum flavo-C15EF,
Eliksir winogronowy, Serum oliwkowe RENEW
# Problem blizn: Serum-olejek na blizny, Serum-olejek LEMON EKO
# Silne działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, na zmarszczki
mimiczne: Eliksir winogronowy, Serum-olejek RENEW z retinolem,
Serum-olejek 3xROSE, Serum-olejek GRANAT EKO, Serum flavo-C15EF, Serum
oliwkowe RENEW
# Skóra sucha, odwodniona, tłusta-przesuszona, podrażniona, wymagająca
regeneracji: *Serum odbudowujące*, Serum-olejek na blizny,
Serum-olejek 3xROSE, Serum-olejek z wit.C10, Serum-olejek RENEW z
retinolem, Serum-olejek GRANAT EKO,
# Skóra naczynkowa, delikatna: Serum na okolice oczu i naczynka,
Serum-olejek na blizny, Serum-olejek z wit.C10, Eliksir winogronowy,
Serum flavo-C15EF, Serum-olejek 3xROSE"
Dzięki
Doszłam do mnie paczka z BU początkiem tygodnia, ale nie miałam czasu wyrobić serum i kremu trochę się na to azelo napaliłam

Zastanawiam się czy nie dokupić i nie używać tych 3 produktów na zmianę gdyż krem z retinolem - boje się - wysuszenia. Serum odbudowujące niby super nawilża.. ale brakuje mi tego działania na przebarwienia , czegoś odżywczego. Może azelo jako 3. Czy to nadto bogaty zestaw?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 10:38   #4007
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

nie zamierzam zawracać głowy mojemu radcy prawnemu sprawą za kilka złotych, ale z ciekawości skontaktowałam się z Miejskim Rzecznikiem Praw Konsumentów. Otóż, z informacji uzyskanych telefonicznie, wynika, że
-sklep powinien mi zwrócić faktycznie poniesione koszty odesłania,
-powinien również przysłać brakującą rzecz na własny koszt,
-zamierzam zamówić podobne serum z wit. C na mazidłach - poniosę więc powtórne koszty przesyłki i mogę zwrotu tych kosztów dochodzić od BU

wniosek do rzecznika jest prościutki do wypełnienia, resztą się już zajmą oni

no
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 11:31   #4008
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.



A co zamówiłaś z BU? Jakieś wrażenia masz (abstrahując od wojny, rzecznika i niemiłej korespondencji ) ??
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:21   #4009
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Najpewniej strasznie złe, wyrzuciła paczkę do kosza, bo NIENAWIDZI BU

Straszne wojny, straszne. Ja takich problemów nie mam
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 13:46   #4010
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Najpewniej strasznie złe, wyrzuciła paczkę do kosza, bo NIENAWIDZI BU

Straszne wojny, straszne. Ja takich problemów nie mam
To niedobrze.. ja bym ją przygarnęła
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 13:48   #4011
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
To niedobrze.. ja bym ją przygarnęła
Słuchaj, jest jeszcze szansa, może dopiero idzie w kierunku kosza

Jak pachnie hydrolat z róży? Domyślam się, że różanie Ale jaka to róża? Do czego możecie przyrównać? Róża jak te pachnidła z Bułgarii, róża jak dżem, róża jak kwiatek? I czy będzie on dobry do suchej skóry?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 14:02   #4012
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Słuchaj, jest jeszcze szansa, może dopiero idzie w kierunku kosza

Jak pachnie hydrolat z róży? Domyślam się, że różanie Ale jaka to róża? Do czego możecie przyrównać? Róża jak te pachnidła z Bułgarii, róża jak dżem, róża jak kwiatek? I czy będzie on dobry do suchej skóry?
Nie przestanę mieć nadziei

Miałam kiedyś hydrolat z róży i pachniał jak płatki róży.. taki delikatny zapach, słodkawy. Bardzo lubię hydrolat z róży. Był to mazidłowy. A teraz o ile pamiętam zamówiłam z BU . Wrócę do domu , sprawdzę i Ci napiszę wrażenia.

Pachnidła z Bułgarii to rozumiem że jakiś mocny, intensywny tandetny zapach?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 14:12   #4013
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie przestanę mieć nadziei

Miałam kiedyś hydrolat z róży i pachniał jak płatki róży.. taki delikatny zapach, słodkawy. Bardzo lubię hydrolat z róży. Był to mazidłowy. A teraz o ile pamiętam zamówiłam z BU . Wrócę do domu , sprawdzę i Ci napiszę wrażenia.

Pachnidła z Bułgarii to rozumiem że jakiś mocny, intensywny tandetny zapach?
Będę wdzięczna

Niee, to ten ichni oryginalny olejek różany. Mocny zapach, strasznie mocny, jak dla mnie to taki "różańcowy", jeśli wiesz o czym mówię. Nie lubię tego zapachu. W małej ilości pewnie przyswajalny

Ogólnie zapachu róży nie lubię, ale mam już dwa kosmetyki różany i są w porządku, nie drażnią. Krem Garden Roses z Make Me Bio i błyszczyk z Pat & Rub. Je polubiłam, dlatego chcę hydrolatu spróbować, bo zapach pszenicy samopszy jest nie do zniesienia.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 14:14   #4014
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość


A co zamówiłaś z BU? Jakieś wrażenia masz (abstrahując od wojny, rzecznika i niemiłej korespondencji ) ??
zamawiałam któryś raz z kolei i zawsze byłam zadowolona, tym razem zostawiłam u nich pieniądze ostatni raz
a zamówiłam
Olejek myjący - pomarańczowy -owszem, fajny i wydajny, nie jest problemem zrobić samemu
Olej tamanu EKO - 50 ml - śmierdzi nieludzko, ale działa skutecznie
Olej z pestek malin - surowy - trudno powiedzieć, dałam kilka kropel do maski zrobionej z ekstraktu truskawki
Hydrolat z pszenicy samopszy - niezbyt ciekawy zapach
Hydrolat z czarnej porzeczki EKO - nie testowałam jeszcze
Serum-olejek antyoks. GRANAT EKO - taki sobie, jakiś spektakularnych efektów nie widzę
Zestaw na Tonik pielęgn. dla cery TŁUSTEJ - dodałam do hydrolatu z pszenicy
Eliksir winogronowy DNA - rzadki, lepki, dla mnie nie nadaje się do samodzielnego stosowania, jedynie pod krem ujdzie
oraz

serum z wit. C zamiast którego dostałam jakieś serum odbudowujące

szkoda, że nie sprawdziłam wcześniej na mazidłach, że mają już gotowe zestawy - zamiast tych serum, wzięłabym z mazideł - zwłaszcza to z retinolem i wit. c wygląda obiecująco.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Najpewniej strasznie złe, wyrzuciła paczkę do kosza, bo NIENAWIDZI BU

Straszne wojny, straszne. Ja takich problemów nie mam
nie, nie wyrzuciłam do kosza, ale zakupy na BU uważam za pieniądze wyrzucone w błoto w dużej części, zwłaszcza serum granat i eliksir są bardzo średnie, żeby nie powiedzieć, że słabiutkie w działaniu


cieszę się, że takich problemów jak ja nie masz i zazdroszczę jednocześnie
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 14:16   #4015
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;45484651]zamawiałam któryś raz z kolei i zawsze byłam zadowolona, tym razem zostawiłam u nich pieniądze ostatni raz
a zamówiłam
Olejek myjący - pomarańczowy -owszem, fajny i wydajny, nie jest problemem zrobić samemu
Olej tamanu EKO - 50 ml - śmierdzi nieludzko, ale działa skutecznie
Olej z pestek malin - surowy - trudno powiedzieć, dałam kilka kropel do maski zrobionej z ekstraktu truskawki
Hydrolat z pszenicy samopszy - niezbyt ciekawy zapach
Hydrolat z czarnej porzeczki EKO - nie testowałam jeszcze
Serum-olejek antyoks. GRANAT EKO - taki sobie, jakiś spektakularnych efektów nie widzę
Zestaw na Tonik pielęgn. dla cery TŁUSTEJ - dodałam do hydrolatu z pszenicy
Eliksir winogronowy DNA - rzadki, lepki, dla mnie nie nadaje się do samodzielnego stosowania, jedynie pod krem ujdzie
oraz

serum z wit. C zamiast którego dostałam jakieś serum odbudowujące
[/QUOTE]

Tamanu pachnie ładnie, rosołkiem! Ale pszenica samopsza zgadzam się, nie mogłam znieść. A szkoda, bo dobry jest...

Serum odbudowujące mi by się przydało
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 14:18   #4016
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna

Niee, to ten ichni oryginalny olejek różany. Mocny zapach, strasznie mocny, jak dla mnie to taki "różańcowy", jeśli wiesz o czym mówię. Nie lubię tego zapachu. W małej ilości pewnie przyswajalny

Ogólnie zapachu róży nie lubię, ale mam już dwa kosmetyki różany i są w porządku, nie drażnią. Krem Garden Roses z Make Me Bio i błyszczyk z Pat & Rub. Je polubiłam, dlatego chcę hydrolatu spróbować, bo zapach pszenicy samopszy jest nie do zniesienia.
Ja najlepiej wspominam hydrolat geraniowy z mazideł. Przepiękny zapach i super skuteczny.. Świetny. Od lat go nie widziałam (albo nie trafiałam na niego).
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 14:41   #4017
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
zapach pszenicy samopszy jest nie do zniesienia.
[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;45484651]Hydrolat z pszenicy samopszy - niezbyt ciekawy zapach[/QUOTE]

Możecie coś więcej napisać o tym zapachu? Z czym Wam się kojarzy? Czy jest intensywny (np. w porównaniu z kocanką)? Czy jest wyczuwalny przez dłuższy czas po użyciu, czy tylko podczas aplikacji?
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2014-03-07 o 14:42
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 14:47   #4018
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Możecie coś więcej napisać o tym zapachu? Z czym Wam się kojarzy? Czy jest intensywny (np. w porównaniu z kocanką)? Czy jest wyczuwalny przez dłuższy czas po użyciu, czy tylko podczas aplikacji?
Nie mam porównania do innych śmierdziuchów jak kocanka. Dla mnie pachnie zbożem i trawą - w sumie tak powinien pachnieć, ale tan zapach jest tak intensywny, że ciężko się używa. Jak zboże w pigułce Zawsze po nakładam krem, więc już go nie czuć, poza tym mało czuję kosmetyki, które są na twarzy, poza momentem nakładania.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:15   #4019
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Sprawdziłam pachnie jak ten mazidlowy delikatnie kwiatowy bardzo ładny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Sprawdziłam pachnie jak ten mazidlowy delikatnie kwiatowy bardzo ładny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oczywiście chodzi o hydrolat z róży

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:24   #4020
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dzięki
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.