Aparaty ortodontyczne cz. XVI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-28, 18:16   #2791
doma456
Raczkowanie
 
Avatar doma456
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zetakpowiem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak było z Waszymi ósemkami? Czy w większości przypadków faktycznie należy się ich pozbyć przed założeniem aparatu?
Obecnie jedną dolną widać w połowie, dwie górne siedzą póki co w dziąsłach i widoczne są tylko na zdjęciach.
Jestem jeszcze przed konsultacjami, ale chciałabym zebrać jak najwięcej informacji jak to może wyglądać.
Ja mam tylko górne ósemki. Jak spojrzałam na zdjęcie, to najpierw miałam banana na twarzy, potem - UPS, będzie usuwanko. xD Ale Orto powiedziała, że nie trzeba. Zastanawiam się czy i tak nie usunąć, ale ostatnio słyszałam, że i to nie gwarantuje nie przestawienia się zębów. A miejsca na górze mam sporo
__________________
Aparat stały metalowy
góra 20.02.2017 -
dół 20. 02.2017 -
instagram
doma456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 18:31   #2792
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie już 3 tyg z aparatem.
A za 2 tyg pozbywam się pierwszej ósemki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale zleciało.
Od początku wiedziałaś, że będziesz miała ósemki usuwane?
Jak się czujesz w aparacie, po tych trzech tygodniach? Ty też masz damona, jak ja, dlatego wypytuję Ja szósty dzień z aparatem. Jest coraz lepiej. Ale o ugryzieniu czegoś nie ma mowy! I seplenie jeszcze :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Gaabbi
Czas edycji: 2017-03-28 o 18:39
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 19:46   #2793
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Ale zleciało.
Od początku wiedziałaś, że będziesz miała ósemki usuwane?
Jak się czujesz w aparacie, po tych trzech tygodniach? Ty też masz damona, jak ja, dlatego wypytuję Ja szósty dzień z aparatem. Jest coraz lepiej. Ale o ugryzieniu czegoś nie ma mowy! I seplenie jeszcze :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, od początku wiedziałam o ósemkach.
Czuje się świetnie
Nie doznałam jak do tej pory bólu zębów. Jem co chcę (ale kroję, bo boję się o zamki ). Minęło uczucie, że mam coś w ustach i zapominam, że mam aparat.
Poza tym pilnuję godzin zmiany wyciągu na nowy. To taka mała niedogodność.
Lubię ten mój metal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 20:12   #2794
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

ja mam separatory pomiedzy 5 i 6 oraz pomiedzy 6 i 7 i zauwazylam, ze od wczoraj mnie mega boli 5 z jednej strony... Nie wiem czy to oznacza, ze jak wyjma mi separator to sie okaze, ze sie popsula czy co
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 20:43   #2795
doma456
Raczkowanie
 
Avatar doma456
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
ja mam separatory pomiedzy 5 i 6 oraz pomiedzy 6 i 7 i zauwazylam, ze od wczoraj mnie mega boli 5 z jednej strony... Nie wiem czy to oznacza, ze jak wyjma mi separator to sie okaze, ze sie popsula czy co
Myślę, że to raczej od tych separatorów. Ale rozumiem obawy, też miałam takich milion. Szczególnie, jak kilka dni przed aparatem (nie miałam separacji więc to nie od tego) zaczęła boleć mnie szóstka/siódemka, myślałam, że przez to opóźni się aparat. Ale założyła mi go orto i ustaliła termin kilka dni później na ew. wymianę plomby, jeżeli ból nie ustanie, żeby sprawdzić co tam pod tą plombą jest. A jeżeli przestanie to odwołać. Ale tak mnie bolały zęby od aparatu, że nie byłam w stanie stwierdzić co mnie boli Także na razie mam "obserwować" rozwój sytuacji.
__________________
Aparat stały metalowy
góra 20.02.2017 -
dół 20. 02.2017 -
instagram

Edytowane przez doma456
Czas edycji: 2017-03-28 o 20:45
doma456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 20:57   #2796
MeetMeHalfway
Przyczajenie
 
Avatar MeetMeHalfway
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
GG do MeetMeHalfway
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Hej wszystkim mam problem może ktoś się orientuje jeśli przerwa między wizytami podkręcaniem u ortodonty będzie około 3 miesięczna to żeby mogą wrócić do stanu poprzedniego ?? Jak to wyglada po wizycie i naciągnięciu zeby z tego co obserwuje od razu po wizycie zaczynaja się schodzić a potem już nic się nie dzieje aż do następnej wizyty. Nie mogę się dostać do ortodonty wcześniej i stad moje obawy ze cała wizyta pójdzie na marne jeśli zaczną się znowu przesuwać .. miał ktoś może taka sytuacje ??
MeetMeHalfway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 21:15   #2797
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez doma456 Pokaż wiadomość
Jutro pierwsza wizyta kontrolna i zastanawiam się nad kolorem ligatur Miałam różowe, a teraz myślę na błękitnymi (ale ostatnio orto ich nie miała) i czarnymi. Miałyście czarne ligaturki?
Często miałam czarne ligatury tutaj zdjęcie, które kiedyś tam wrzucałam na forum (akurat z czarnymi ligaturami).
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1489784478

Cytat:
Napisane przez zetakpowiem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak było z Waszymi ósemkami? Czy w większości przypadków faktycznie należy się ich pozbyć przed założeniem aparatu?
Obecnie jedną dolną widać w połowie, dwie górne siedzą póki co w dziąsłach i widoczne są tylko na zdjęciach.
Jestem jeszcze przed konsultacjami, ale chciałabym zebrać jak najwięcej informacji jak to może wyglądać.
Ja mam zatrzymane ósemki dolne i wyrośnięte ósemki na górze. Żadnych nie usuwałam orto po obejrzeniu zdjęcia RTG uznał, że dolne ósemki nie mają wpływu na stłoczenie zębów (nie napierały na siódemki), więc nie ma sensu pchać się w bądź co bądź inwazyjny zabieg tak czy siak, mam kontrolować sytuację

Cytat:
Napisane przez MeetMeHalfway Pokaż wiadomość
Hej wszystkim mam problem może ktoś się orientuje jeśli przerwa między wizytami podkręcaniem u ortodonty będzie około 3 miesięczna to żeby mogą wrócić do stanu poprzedniego ?? Jak to wyglada po wizycie i naciągnięciu zeby z tego co obserwuje od razu po wizycie zaczynaja się schodzić a potem już nic się nie dzieje aż do następnej wizyty. Nie mogę się dostać do ortodonty wcześniej i stad moje obawy ze cała wizyta pójdzie na marne jeśli zaczną się znowu przesuwać .. miał ktoś może taka sytuacje ??
Wydaje mi się, że nic się nie stanie za wyjątkiem tego, że postępy staną w miejscu po prostu łuk wypracuje tyle ile się da, a później będzie trzymał to wszystko w ryzach do następnego "podkręcenia"
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 21:23   #2798
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez MeetMeHalfway Pokaż wiadomość
Hej wszystkim mam problem może ktoś się orientuje jeśli przerwa między wizytami podkręcaniem u ortodonty będzie około 3 miesięczna to żeby mogą wrócić do stanu poprzedniego ?? Jak to wyglada po wizycie i naciągnięciu zeby z tego co obserwuje od razu po wizycie zaczynaja się schodzić a potem już nic się nie dzieje aż do następnej wizyty. Nie mogę się dostać do ortodonty wcześniej i stad moje obawy ze cała wizyta pójdzie na marne jeśli zaczną się znowu przesuwać .. miał ktoś może taka sytuacje ??
cofnąć się nic nie cofnie po prostu zadziała to co ma zadziałać i stanie aż do następnej aktywacji...
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 21:35   #2799
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Często miałam czarne ligatury tutaj zdjęcie, które kiedyś tam wrzucałam na forum (akurat z czarnymi ligaturami).
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1489784478



Ja mam zatrzymane ósemki dolne i wyrośnięte ósemki na górze. Żadnych nie usuwałam orto po obejrzeniu zdjęcia RTG uznał, że dolne ósemki nie mają wpływu na stłoczenie zębów (nie napierały na siódemki), więc nie ma sensu pchać się w bądź co bądź inwazyjny zabieg tak czy siak, mam kontrolować sytuację



Wydaje mi się, że nic się nie stanie za wyjątkiem tego, że postępy staną w miejscu po prostu łuk wypracuje tyle ile się da, a później będzie trzymał to wszystko w ryzach do następnego "podkręcenia"
O ja! Miałaś prawie identycznie pokrzywione zęby na dole, jak ja mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 16:47   #2800
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Gdyby ktoś z Warszawy szukał szczoteczek Curaprox, to poza Złotymi są też w Wola Parku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 16:58   #2801
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

dzisiaj założono mi separatory, czy odczuwałyście ból/dyskomfort przy noszeniu ich? Jeśli tak, to po jakim czasie - od razu czy np. na drugi dzień? Bo ja póki co nic...
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 17:25   #2802
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Gdyby ktoś z Warszawy szukał szczoteczek Curaprox, to poza Złotymi są też w Wola Parku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobrze, bo jutro się tam wybieram
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 17:41   #2803
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
To dobrze, bo jutro się tam wybieram
Dopiero dziś zauważyłam, że mają stoisko i nie muszę śmigać do Złotych.


Pęka mi kącik ust od strony wyciągu.
Carmex łagodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ateris
Czas edycji: 2017-03-29 o 19:17
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 20:27   #2804
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez Flaviek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z was może miała operację ortognatyczna?
tak, ja miałam. Wczoraj zdjełam aparat pewnie mój zgryz jeszcze możnabyłoby polepszyć to i tak się cieszę jak teraz wyglądam bo jest o niebo lepiej niż było

przed, w trakcie i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10817074_746331888754957_574763856_o.jpg (97,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0378.jpg (62,1 KB, 61 załadowań)
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 20:51   #2805
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
O ja! Miałaś prawie identycznie pokrzywione zęby na dole, jak ja mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A na jakim etapie leczenia teraz jesteś? przepraszam jeśli już gdzieś to na forum pisałaś czytam wszystkie komentarze, ale niekoniecznie kojarzę nick z historią leczenia
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:52   #2806
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Gryziecie normalnie kanapki?
Ja kroję, bo mam wrażenie, że zamki zostaną w bułceDo tego czuję dolne zęby przy takim wgryzaniu się w coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 11:16   #2807
kasia15051
Raczkowanie
 
Avatar kasia15051
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ja też miałam takie uczucie na początku Pamiętam, że z tyddzień lub dwa tak się męczyłam i kroiłam te kanapki ale baaaardzo mnie to denerwowało i w końcu odważyłam się normalnie odgryzać, na początku bardzo ostrożnie a z czasem się przyzwyczaiłam
kasia15051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 11:31   #2808
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja normalnie jem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:09   #2809
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
dzisiaj założono mi separatory, czy odczuwałyście ból/dyskomfort przy noszeniu ich? Jeśli tak, to po jakim czasie - od razu czy np. na drugi dzień? Bo ja póki co nic...

Ja zaczęłam odczuwać, ale dopiero po kilku dniach i to nie zawsze. Odczuwałam jedząc niektóre rzeczy taki nietypowy ból 5.
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 12:26   #2810
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja jem normalnie ale czuje lekki dyskomfort więc sporadycznie jadam pieczywo... i tak mi orto zalecił odstawienie białego
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:28   #2811
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Dziewczyny od wczoraj jestem oficjalnie Aparatka ! Mam na gorze aparat ceramiczny i na dole metalowy, oba samoligaturujace. Cale zakladnie trwalo u mnie az 3 godziny ! Najgorsze bylo zakladnie pierscieni na szostkach. Pozniej jakos poszlo, moj ortodonta mial jeszcze troche problem z zalozenie drutu na dolna szczeke, bo tam mam zeby ekstremalnie zbite. Teraz to bazuje tylko na miekkich potrawach. Wczoraj bylam w stanie zjesc tylko jogurty i jakas zupke, dzisiaj odwazylam sie cos tam pogryzc, ale tez nie za duzo, bo zeby bola. Musze jeszcze dojsc do wprawy z myciem zebow i bedzie ok.
Orto mi mowil, ze zamki ceramiczne sie nie odbarwiaja, wiec sie ciesze, ze bede mogla jesc praktycznie wszystko - oczywiscie jak zeby przestana mnie bolec - mam nadzieje, ze nie bedzie to dlugo trwalo.

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
właśnie glupio mi sie zrobilo, a pucuje zabki ile wlezie
To normlane, tez tak mialam. Nie ma po prostu szans pod gumkami wyczyscic zebow. Jak mi wczoraj je wyciagneli to tez byl lekki smrodzik ...

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
ja mam separatory pomiedzy 5 i 6 oraz pomiedzy 6 i 7 i zauwazylam, ze od wczoraj mnie mega boli 5 z jednej strony... Nie wiem czy to oznacza, ze jak wyjma mi separator to sie okaze, ze sie popsula czy co
Mnie ostatnie 3 dni przed sciagnieciem coraz to mocniej bolaly zeby i tez sie martwilam, ze jest cos z nimi nie tak. Ale po sciagnieciu juz nie mam tego bolu - teraz to obie szczeki mnie tak samo bola

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
dzisiaj założono mi separatory, czy odczuwałyście ból/dyskomfort przy noszeniu ich? Jeśli tak, to po jakim czasie - od razu czy np. na drugi dzień? Bo ja póki co nic...
Ja czulam bol dopiero po 24godzinach - bol byl tylko przy jedzeniu. Ostatnie 3 dni byly najgorsze. Z dnia na dzien coraz mocniej bolaly mnie zeby podczas jedzenia i juz nie moglam sie doczekac kiedy mi je w koncu wyciagna.

Edytowane przez spamie
Czas edycji: 2017-03-30 o 12:29
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:32   #2812
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez spamie Pokaż wiadomość
Dziewczyny od wczoraj jestem oficjalnie Aparatka ! Mam na gorze aparat ceramiczny i na dole metalowy, oba samoligaturujace. Cale zakladnie trwalo u mnie az 3 godziny ! Najgorsze bylo zakladnie pierscieni na szostkach. Pozniej jakos poszlo, moj ortodonta mial jeszcze troche problem z zalozenie drutu na dolna szczeke, bo tam mam zeby ekstremalnie zbite. Teraz to bazuje tylko na miekkich potrawach. Wczoraj bylam w stanie zjesc tylko jogurty i jakas zupke, dzisiaj odwazylam sie cos tam pogryzc, ale tez nie za duzo, bo zeby bola. Musze jeszcze dojsc do wprawy z myciem zebow i bedzie ok.
Orto mi mowil, ze zamki ceramiczne sie nie odbarwiaja, wiec sie ciesze, ze bede mogla jesc praktycznie wszystko - oczywiscie jak zeby przestana mnie bolec - mam nadzieje, ze nie bedzie to dlugo trwalo.
ja zakładam jutro pokażesz jak wygląda twoj aparat na zebach? Ja też zakladam samoligaturujący
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:46   #2813
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
ja zakładam jutro pokażesz jak wygląda twoj aparat na zebach? Ja też zakladam samoligaturujący
Ok, ale oszczegam, ze moje zeby sa mega krzywe i brzydkie. W aparacie niestety jeszcze bardziej rzuca sie to w oczy. Zdjecie wrzuce pozniej, bo najpierw musze isc do mojego orto, bo z jednej strony drut wystaje mi na koncu i troche zranil mi juz policzek.... Wosk pomaga,ale wole to zalatwic przed weekendem.
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 14:47   #2814
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez spamie Pokaż wiadomość
Ok, ale oszczegam, ze moje zeby sa mega krzywe i brzydkie. W aparacie niestety jeszcze bardziej rzuca sie to w oczy. Zdjecie wrzuce pozniej, bo najpierw musze isc do mojego orto, bo z jednej strony drut wystaje mi na koncu i troche zranil mi juz policzek.... Wosk pomaga,ale wole to zalatwic przed weekendem.
ok, trzymam za słowo

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Jak długo zajmuje założenie aparatu na zeby i hyraxa/haasa?
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 17:49   #2815
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
ok, trzymam za słowo

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Jak długo zajmuje założenie aparatu na zeby i hyraxa/haasa?
Oto moje okropne zeby w aparacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 1.png (656,5 KB, 71 załadowań)
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:00   #2816
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez spamie Pokaż wiadomość
Oto moje okropne zeby w aparacie

Fajny pijany aparat . Ja za niecały miesiąc zakładam gorę i jestem ciekawa jak będzie wyglądał. Też będzie pijany .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:29   #2817
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez spamie Pokaż wiadomość
Oto moje okropne zeby w aparacie
Zobaczysz jak szybko się wyprostują W pierwszych 3 dniach będziesz już widzieć pierwsze efekty, a po miesiącu to się wręcz nie poznasz!
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 19:02   #2818
SzklanyFlakonik
Raczkowanie
 
Avatar SzklanyFlakonik
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Jutro z rana wizyta! Nie moge sie doczekac, ciekawe co mi babeczka tym razem zalozy mialam miec ta wizyte juz 2 tygodnie temu ale musialam przelozyc ze wzgledu na zajecia, ktore i tak odwolano po cichu licze na to, ze podlaczy mi juz jedynke do luku
SzklanyFlakonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 19:25   #2819
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Fajny pijany aparat . Ja za niecały miesiąc zakładam gorę i jestem ciekawa jak będzie wyglądał. Też będzie pijany .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki, mam wrazenie, ze przez aparat moja wada jest jeszcze bardziej widoczna...
Jak bedziesz miala juz zalozony aparat to pochwal sie swoim pijanym aparatem


Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Zobaczysz jak szybko się wyprostują W pierwszych 3 dniach będziesz już widzieć pierwsze efekty, a po miesiącu to się wręcz nie poznasz!
Mam taka nadzieje.
Dzieki dziewczyny

Edytowane przez spamie
Czas edycji: 2017-03-30 o 19:32
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 19:32   #2820
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja to zmian póki co nie widzę, ale ta moja wada też nie jest jakaś wielka.
Wciąż czekam na złączenie się jedynek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1490898744332.jpg (18,7 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez ateris
Czas edycji: 2017-03-30 o 20:02
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-18 11:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.