Orly - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 11:04   #1
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544

Orly


Zakładam wątek o lakierach Orly, a co... są już inne znane marki, to dla porządku niech będzie i Orly . Zapraszam do opisywania wrażeń i wstawiania zdjęć pomalowanych pazurków. Firma ma również bogatą kolorystykę a jej lakiery są podobno wyjątkowo trwałe, sama niestety jeszcze nie testowałam bo jak na złość dystrybutor w moim mieście wycofał się z Orly
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:28   #2
u la la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Orly

Słyszałam o nich kiedyś, ale nie spodkałam się w sklepie, w zasadzie to niegdy ich nie szukałam specjalnie. na allegro ich nawet nie znalazłam. A zdjęcia to takie wyszukałam. Bardzo ładne kolory. ciekawe jak wygladaja naprawde
u la la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:33   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Orly

Odkopuje watek bo moze znajda sie inne milosniczki lakierow Orly
Poki co mam tylko dwa kolory ale planuje z czasem powiekszyc kolekcje.Wrzucam zdjecia

Sugar Plum to opalizujacy na fiolet roz,ciekawie wyglada w zaleznosci jak uklada sie pod katem swiatla.

Velvet Rope to ciemny nasycony fiolet z drobinkami,one nie sa wyczuwalne choc podczas zmywania lakieru jest maly problem zeby bezproblemowo je zmyc ale to juz taki urok
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-11-03 o 19:35
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 09:59   #4
greenaple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Orly

Witam Serdecznie

Jestem tu nowa chętnie maznę coś w tym temacie ale mam parę pytań
mianowicie
jak robić foto pomalowanych paznokci w świetle dziennym czy z fleszem, by oddać prawdziwy kolor lakieru, zawsze wolałam cieszyć się kolorkiem na paznokciach niż go fotografować.
Jeszcze jedno jak potem dodać takie zdjęcie byście mogły je zobaczyć wejść w zakładkę(zaawansowane (dodawanie fotek))??????????????.


Pozdrawiam cieplutko i lecę malować paznokcie 1 kolorkiem jaki mi wpadnie w ręce.
greenaple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:21   #5
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

No prawdziwy kolor lakieru to tylko w świetle dziennym, jak najbardziej naturalnym. Ewentualnie takim, który dominuje w danym momencie, czyli jak brak kochanego słoneczka i nie można zrobić dobrej fotki korzystając ze światła z zew to trzeba robić w świetle sztucznym (mało światła naturalnego też nie odda prawdziwego koloru bo fotka będzie za ciemna), ale trzeba pamietać żeby ustawić odpowiednio opcje aparatu.

Co do dodawania fotki to: tak
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:02   #6
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly



Mam mój od dawien dawna wymarzony zestaw Orly - Once Upon A Time
Ale ponieważ późno wracam do domku, to fotki lakierków będą w weekend - wiem, że to nie ładnie tak trzymać kogoś zniecierpliwionego, ale musiałam się pochwalić

ps. Orly Matte też mam

tak dla smaku fotka zestawiku (robiona po ciemku - stad flash)
ale można już na niej zobaczyć, że są 2 z drobinkami i 4 maty. Więcej nie powiem, bo na razie nie widziałam ich w świetle dziennym
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-11-18 o 19:04
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:45   #7
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Orly

Zadam jedno pytanie: SKĄD ???
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 13:37   #8
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Orly

dołączam się: gdzie je można kupić?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 15:37   #9
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

Są na stronce Krainy Paznokci : http://www.stylizacja-paznokci.nawww.pl/
ja akurat mam tą hurtownię niedaleko więc się osobiście stawiłam
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:09   #10
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Orly

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Są na stronce Krainy Paznokci : http://www.stylizacja-paznokci.nawww.pl/
ja akurat mam tą hurtownię niedaleko więc się osobiście stawiłam
uuu, jakie przystępne ceny chyba się skuszę, ale muszę namówić też siostrę, żeby podzielić się kosztami przesyłki
doczytałam, że sprzedaż jest tylko dla osób z branży kosmetycznej ...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2009-11-19 o 18:33
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:11   #11
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Orly

I sprzedali bez problemu? Na stronie jest napisane, że tylko dla osób z branży... a wypatrzyłam fajny zestaw dwulakierowy za 40pln
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 08:55   #12
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

Generalnie to nie ma problemu, ale ceny dla takich jak my są po prostu wyższe o 50%.

Jak byłam w hurtowni to bardzo miła Pani mi wyjaśniła, ze ceny z netu są dla profesjonalistów, ale jak ktoś nie jest profesjonalistą to płaci ceny detaliczne, czyli to co jest w necie +50%.

No kurde niestety ale jak sobie pomyślę, że to są bardzo dobre lakiery no i mają po 18 ml!! to nie jest wcale tak źle - wychodzi 36 zł za lakier w cenie standardowej (a nowe INGOTy będą po 30) więc wolę dodać te 6 zeta i mieć coś lepszego.

Ale nie musicie mi wierzyć na słowo , w weekend będę robić swatche i pewnie poddam jeden z lakierów morderczej próbie
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 09:27   #13
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Orly

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Generalnie to nie ma problemu, ale ceny dla takich jak my są po prostu wyższe o 50%.

Jak byłam w hurtowni to bardzo miła Pani mi wyjaśniła, ze ceny z netu są dla profesjonalistów, ale jak ktoś nie jest profesjonalistą to płaci ceny detaliczne, czyli to co jest w necie +50%.

No kurde niestety ale jak sobie pomyślę, że to są bardzo dobre lakiery no i mają po 18 ml!! to nie jest wcale tak źle - wychodzi 36 zł za lakier w cenie standardowej (a nowe INGOTy będą po 30) więc wolę dodać te 6 zeta i mieć coś lepszego.

Ale nie musicie mi wierzyć na słowo , w weekend będę robić swatche i pewnie poddam jeden z lakierów morderczej próbie
Wiesz co, ale się wkurzyłam. Marża 50% ?
Pop...yło ich?

To ja kicham taką zabawę, i wszystkich polskich dystrybutorów!

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Aha. Czekam na swatche :P
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 09:55   #14
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

Wiem, że to dość sporo, ale z drugiej strony sprowadzenie tych lakierów do polski kosztuje. Jak porównasz do OPI to tam cena dla dystrybutorów to 28 zeta, a normalna to 49 zł. Jest po prostu inne- lewe źródło OPI.
Możesz też spróbować dogadać się z jakąś znajomą stylistką, namawiając ją do zrobienia zakupów i od niej po prostu odkupić.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 17:16   #15
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

Wreszcie zrobiłam fotki, ale jestem zła, bo udało mi się zrobić zdjęcia tylko 3 lakierów, bo kurde zanim się zorientowałam to już było ciemno (w sumie to dzisiaj i wczoraj cały dzień było ciemno )
Ale zdecydowałam, że wezmę lakiery i aparat ze sobą na kurs (będą się na mnie patrzeć jak na wariata, jak zobaczą mnie robiącą w przerwach zdjęcia paznokci ) Także jak pogoda pozwoli to jutro zrobię fotkę Happily ever after.

Konkrety:
Normalnie przepraszam z góry ale będę się nad tymi lakierami rozpływać jak masełko na słońcu . Pędzelki są super, świetnie maluje się nimi przy skórkach, 3 pociągnięcia i pomalowane Formuła jest w sam raz, nie rozpływa się na boki (tak jak przy najnowszej kolekcji OPI ), w większości przypadków (wyj. do tej pory to Pixie Dust) pokrywa w 2 warstwach, wszystko się samo ładnie wyrównuje. Jak źle chlapnęłam pędzelkiem to mi się zrobiło troszkę bąbelków ale tylko troszkę. W większości wypadków nakładanie przebiegło czysto i gładko.

Mirror Mirror
Jest SUUUUPER!! Takiego szarego długo szukałam!! Po 2 warstwach jest super krycie. Kolorek jest bardziej neutralny, kremowy. Identyczny jak mój pilot od TV

Pixie Dust
Też szary, ale bardziej przejrzysty, wpada w błękit, no i ma takie "szklane" drobinki (nie powiedziałabym, że są srebrne)
Jest kapitalny, chociaż po 2 warstwach lekko miejscami prześwitywał, więc użyłam 3 warstw. Zaskoczył mnie, bo po butelce nie spodziewałam się rewelacji, ale na paznokciach wygląda naprawdę "czarodziejsko"
Na ostatniej fotce widać porównanie obu.

Prince Charming
Książę też super kryje (2 warstwy), jest ciemniejszy niż OPI - Over the Taupe i chłodniejszy. Mi się bardziej podoba bo jest bardziej widoczny niż OPI.
Ostatnia fotka pokazuje go z innymi brązami, które mam.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-11-22 o 17:18 Powód: poprawki
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:36   #16
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

Happily Ever After
Taki fioletowo-różowy, chociaż dla mnie bardziej ciemny róż z drobinkami. Tych drobinek mocno nie widać, w słońcu jeszcze jako tako, ale w pomieszczeniu coś tam może mignie Dzięki temu raz sprawia wrażenie kremowego a raz z shimmerem Mój faworyt jak do tej pory
Fotki w świetle i w cieniu
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:52   #17
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Orly

Kattie, jakie piękne fotki! Zachwyciłam się zwłaszcza ostatnim, brudnym różem..
Ty te zdjęcia robiłaś w przerwach, a na zajęciach malowałaś sobie paznokietki??
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:37   #18
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Kattie, jakie piękne fotki! Zachwyciłam się zwłaszcza ostatnim, brudnym różem..
Ty te zdjęcia robiłaś w przerwach, a na zajęciach malowałaś sobie paznokietki??
Fotki wcale nie piękne - dobre, ale brakuje im nieco ostrości, przez te właśnie pochmurne dni

A ten ostatni wyszedł mi najlepiej Nie malowałam co prawda paznokci na zajęciach, ale wzięłam na wszelki top coat jakby mi się powierzchnia za bardzo zarysowała , ale na szczęście nie musiałam malować
Jak tylko wyszło słonko to złapałam aparat i lakier i wybiegłam z sali krzycząc że idę do łazienki ale był odjazd
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:18   #19
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Orly

Ciekawe czy uda mi się kupić te zamówione lakierki....W Krainie paznokci..
Właśnie odebrałam pocztę i tam jakaś Pani Helena zadała mi pytanie czy mam certyfikat....A ja go jeszcze nie odebrałam!!!!!!!!!Chyba się normalnie ugryzę w d...ę!!!!
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 08:25   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Orly

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość


Mam mój od dawien dawna wymarzony zestaw Orly - Once Upon A Time
Ale ponieważ późno wracam do domku, to fotki lakierków będą w weekend - wiem, że to nie ładnie tak trzymać kogoś zniecierpliwionego, ale musiałam się pochwalić

ps. Orly Matte też mam

tak dla smaku fotka zestawiku (robiona po ciemku - stad flash)
ale można już na niej zobaczyć, że są 2 z drobinkami i 4 maty. Więcej nie powiem, bo na razie nie widziałam ich w świetle dziennym
Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Wreszcie zrobiłam fotki, ale jestem zła, bo udało mi się zrobić zdjęcia tylko 3 lakierów, bo kurde zanim się zorientowałam to już było ciemno (w sumie to dzisiaj i wczoraj cały dzień było ciemno )
Ale zdecydowałam, że wezmę lakiery i aparat ze sobą na kurs (będą się na mnie patrzeć jak na wariata, jak zobaczą mnie robiącą w przerwach zdjęcia paznokci ) Także jak pogoda pozwoli to jutro zrobię fotkę Happily ever after.

Konkrety:
Normalnie przepraszam z góry ale będę się nad tymi lakierami rozpływać jak masełko na słońcu . Pędzelki są super, świetnie maluje się nimi przy skórkach, 3 pociągnięcia i pomalowane Formuła jest w sam raz, nie rozpływa się na boki (tak jak przy najnowszej kolekcji OPI ), w większości przypadków (wyj. do tej pory to Pixie Dust) pokrywa w 2 warstwach, wszystko się samo ładnie wyrównuje. Jak źle chlapnęłam pędzelkiem to mi się zrobiło troszkę bąbelków ale tylko troszkę. W większości wypadków nakładanie przebiegło czysto i gładko.

Mirror Mirror
Jest SUUUUPER!! Takiego szarego długo szukałam!! Po 2 warstwach jest super krycie. Kolorek jest bardziej neutralny, kremowy. Identyczny jak mój pilot od TV

Pixie Dust
Też szary, ale bardziej przejrzysty, wpada w błękit, no i ma takie "szklane" drobinki (nie powiedziałabym, że są srebrne)
Jest kapitalny, chociaż po 2 warstwach lekko miejscami prześwitywał, więc użyłam 3 warstw. Zaskoczył mnie, bo po butelce nie spodziewałam się rewelacji, ale na paznokciach wygląda naprawdę "czarodziejsko"
Na ostatniej fotce widać porównanie obu.

Prince Charming
Książę też super kryje (2 warstwy), jest ciemniejszy niż OPI - Over the Taupe i chłodniejszy. Mi się bardziej podoba bo jest bardziej widoczny niż OPI.
Ostatnia fotka pokazuje go z innymi brązami, które mam.
ale zazdroszczę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:36   #21
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Orly

Katie...Lakierki są przecudne......Zazdroszcz ę....
Zadzwoniłam przed sekundą do tej hurtowni....Moze się uda
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:38   #22
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Orly

fajnie macie profesjonalistki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:38   #23
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

Cytat:
Napisane przez Penelopa47 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy uda mi się kupić te zamówione lakierki....W Krainie paznokci..
Właśnie odebrałam pocztę i tam jakaś Pani Helena zadała mi pytanie czy mam certyfikat....A ja go jeszcze nie odebrałam!!!!!!!!!Chyba się normalnie ugryzę w d...ę!!!!
To odbierz!!! Bo naprawdę Ci się to opłaci
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 09:43   #24
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Orly

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
To odbierz!!! Bo naprawdę Ci się to opłaci
Odbiorę, odbiorę...Ale teraz nie mam czasu czekać na certyfikat i wybrałam opcję +50%..Nie udało się inaczej..już mam odpowiedz..W zasadzie to bardzo dobrze że tak jest..Toż to najwyższa połka lakierowa...Teraz muszę zmodyfikować moje zamówienie i zdecydować z którego lakierku zrezygnowac teraz...
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:45   #25
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

A co zamówiłaś??
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:51   #26
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Orly

Kasiu, chyba nie muszę pisać, że wszystkie kolory wyglądają obłędnie?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 11:21   #27
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Orly

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Kasiu, chyba nie muszę pisać, że wszystkie kolory wyglądają obłędnie?
Nie absolutnie nie musisz
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 14:19   #28
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Orly

A moze pomoze Nam w zakupie ktoras z osob,ktora posiada certyfikat?
Dla mnie lakiery Orly sa naprawde niezle i pomijam palete kolorow -ale przede wszystkim trwalosc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 19:18   #30
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Orly

Penelopa47 oj chyba niezbyt.. wszystkie linki są takie same. Jak czytam Wasze zachwyty to robię się zachłanna ;]
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 20:21:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.