Zmiana mojego wyglądu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-16, 20:27   #1
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl

Zmiana mojego wyglądu


Chciałabym coś w sobie zmienić. Tak właściwie fryzura mi na razie odpowiada tylko myślę, żeby zamiast grzywki na bok zrobić na wprost. Niedawno wycieniowałam włosy, ponieważ nadchodziło lato, a tamte były takie ciężkie i nie wytrzymałabym w nich.
Nie wiem też jak się malować. Zwykle tego kompletnie nie robię. Albo co najwyżej rzęsy tuszem lub twarz pudrem, żeby zmatowić.
Chciałabym też prosić Was o to, żebyście pomogły zmienić mi sposob ubierania się. Tak właściwie robię to na wyczucie, ponieważ samej ciężko mi stwierdzić w czym i w jakich kolorach jest dobrze. I za powiedzenie mi w jakich kolorach mnie widzicie też byłabym bardzo wdzięczna.

Teraz wypełnię ankietę:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najpierw na czerwono, a potem na złoto - brązowy.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy mam ciemne. Z ciemniejszą obwódką. Kolor jest dziwny. Zgniłozielony z brązowymi plamkami w środku (?). Rzęsy mam ciemne, krótkie i proste.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie posiadam
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera ma raczej ciepły odcień, brzoskwiniowy. Rumienie się na czerwono.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Włosy mam ciemne, brązowe ze złotymi przebłyskami.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Kolor ust mam różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuje się w fioletowym i zielonych. Uważam, że w niebieskim nie jest mi do twarzy.

Tu jest wątek gdzie dziewczyny próbowały stwierdzić jakim jestem typem i jest tam więcej zdjęć : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363108

Te zdjęcia nie chciały się dodać, więc daję link do nich:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...62d623609.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3614d928c.html na tym jestem umalowana
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:33   #2
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Prosta grzywka nie będzie Ci pasowała Powinnaś udać się do kosmetyczki na regulacje brwi
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:35   #3
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

regulacja brwi
moze jakis roz na policzki ? zeby troche rozswietlic ci buzie
no i tusz na rzesy
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 23:36   #4
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Tak brwi na pewno .Moim zdaniem masz małe oczy i powinnaś je powiększyć
I może włosy wyprostować? bo są pofalowane (tak wnioskuje z 2 zdjęcia)
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 07:58   #5
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Wydepilować brwi i wprowadzić więcej koloru do ubrania (ciepły czerwony, morelowy, śliwkowy) połączenie czerń+biel gasi twoją urodę. Możesz jeszcze używać wydłużającego tuszu do rzęs.
Poza tym wg mnie, żadnych zmian Ci nie potrzeba, jesteś naturalna i śliczna.
I masz boską figurę, ideał. Zakochałam się
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 14:15   #6
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Włosy czasami mi falują, ale raczej mam proste. Falują wtedy kiedy idę spać w mokrych.
A te zdjęcia co tutaj dodałam są z jednego nocowania u koleżanki, zwykle noszę bardziej kolorowe ubrania

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek19 Pokaż wiadomość
Tak brwi na pewno .Moim zdaniem masz małe oczy i powinnaś je powiększyć
I może włosy wyprostować? bo są pofalowane (tak wnioskuje z 2 zdjęcia)
A mogłabym wiedzieć jak?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:59   #7
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

No właśnie heh o to jest pytanie wiesz co nie zbyt się na tym znam ,bo inni twierdzą ,że mam duże ,ale z pewnością powinnaś wytuszować górne i dolne rzęsy no i ja zawsze jasny perłowy cień nakładam w wewnętrzne kąciki oczów Jak chcesz to zobacz moją metamorfozę to sama stwierdzisz
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 19:16   #8
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

hej

1. ubior - powinnaś eksponowac przede wszytskim talię i ksztaltne biodra ukrywać za to nogi bo są masywne w stosunku do szczuplutkiej góry. ale to nie znaczy że masz je chowac i tylko w dlugich spodniach chodzic! chodzi o to by ubiorem dodać pewnych proporcji., a więc ubieraj ciemne rajstopy jeśli pogoda na to pozwala. Sukienki noś w fasonie rozszerzanym ku dołowi, szerokie. napewno nie spódnice ołówkowe z szortow mozesz zrezygnowac
zakłądaj bokserki, bluzki, swetry itd przylegające do ciała by podkreślać talię


2. Makijaz - nie zapominaj o tuszu do rzęs możesz robic takze kreski na gornej powiece. Na całą twarz polecam róż, aby wyprofilowąc kosci policzkowe, możesz używac także bronzera używając bronzer oprocz policzkow zaznaczaj także dolną rzuchwe aby ją optycznie wyszczuplic co do brwi, masz za jasne do włosów, powinnaś je uregulować i podkreslac cieniem

3. włoski fajne masz. tzn wygladaja jakbys chciala je na siłę prostiwowac? Daj im więcej luzu także u góry aby tam też mogły sobie swobodnie falowac,, ukladać i będzie ok. a grzywka prosta raczej nie...

pozdrawiam
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 20:29   #9
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Dzięki za rady, ale ja włosów w życiu nie prostowałam

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Moje włosy wtedy trochę dziwnie wyglądały jak robiłam te zdjęcia, wstawię jutro zdjęcie jak normalnie wyglądają
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 21:13   #10
lightindigo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Dobra teraz JA się wypowiem

Śliczna dziewczyna z ciebie
Napewno nie maluj się 'na tapetę' Błagam! Tusz obowiązkowo! I do kosmetyczki won, wyregulować brwi Dalej, co możesz zrobić z tą grzywką. Napewno nie prosta, będzie wyglądać strasznie ciężko, a tego nie chcemy . I napewno nie taka jaką masz obecnie. Moim zdaniem taka 'postrzępiona' byłaby bardzo ładna- młodzieżowa . Okey. Lecimy dalej. Makijaż: Mogłabyś pomalować oczy cieniem do powiek (od czasu do czasu) na brązowo. Usta to wszyscy wiemy, że błyszczyk bezbarwny lub lekko różowy wystarczy.
Ubiór: Masz dosyć 'silno wyglądające' nogi i ramiona . A więc masz figurę karamboli . Dekolt w serek przy bluzkach i sweterkach, nie ubieraj spodni, jeansów z podniesioną talią. Ja bym proponowała ładną tunikę, legginsy (takie dłuższe) i gladiatorki. Do teko ciekawe, kolorowe dodatki. Uśmiech i w miasto

Powodzenia ( załączam zdjęcie tej grzywki o której mówilam- pisałam)
POSTAW NA NATURALNOŚĆ!

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

http://i2.pinger.pl/pgr47/80f213d8001770984808b09f Nie chce się załadować, więc kliknij w link ;*
__________________
Razem od.... SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ!!!


Od dziś szczęśliwa mamusia Moje małe maleństwo będzie ze mną przez najbliższe 9 miesięcy
lightindigo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 22:10   #11
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Podoba mi się ta grzywka, ale boję się, że będzie się źle układać
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 19:53   #12
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Dodam więcej zdjęć, ponieważ na tamtych nie widać faktycznego stanu moich włosów.
Nie wiem czy tutaj jest lepiej, ale nie mam lepszych zdjęć na komputerze, jakby co to zrobię jakieś i wstawię :P

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Nie chciały się dodać, więc daje linki:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bae81fa81.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e605ba2e3.html
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 20:01   #13
upiekszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Witaj Jesteś bardzo ładna i wielkich zmian zdecydowanie nie potrzebujesz, koleżanki bardzo dobrze doradzają, a moim zdaniem mogłabyś wypełnić górną wargę kwasem hialuronowym, aby była pełniejsza
upiekszona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 20:53   #14
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Cytat:
Napisane przez upiekszona Pokaż wiadomość
Witaj Jesteś bardzo ładna i wielkich zmian zdecydowanie nie potrzebujesz, koleżanki bardzo dobrze doradzają, a moim zdaniem mogłabyś wypełnić górną wargę kwasem hialuronowym, aby była pełniejsza
Co Ty młodej dziewczynie za kwasy proponujesz? To jest nastolatka, która powinna postawić na naturalność A nie kwasami usta faszerować...

Autorko wątku usta masz bardzo ładne Wystarczy błyszczykiem je podkreślić i będzie miód malina
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 21:07   #15
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi jeszcze doradziły co zrobić z grzywką i w jakich kolorach i w ogóle ubraniach mnie widzicie
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 16:12   #16
vanilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: swieta dygdolandia
Wiadomości: 365
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

koloru włosów bym nie ruszała jest b. ładny...
natomiast koniecznie regulacja brwi i popróbuj sobie w domu rożnymi odcieniami brązowych cieni je podkreślić... sama znajdziesz odcien w którym się będziesz dobrze czuła... najlepszy efekt to brwi o jeden odcień ciemniejsze od włosów... ale tak jak mowie czesto juz dosyc jasny cien mocno przyciemnia brwi.. odrazu zobaczysz jakie bedziesz miala wyraziste oczy..
kolory makijazu to na pewno braz i fiolet, osobiscie unikala bym zieleni,
natomiast w ubiorze ta zielen juz bedzie mile widziana,
nie widze Cie w smutnych jak i b. jaskrawych kolorach, bardziej pastele.
Masz urode/wyraz romantyczki, czyli dla mnie styl delikatny / kwiecisty / dziewczecy a zarazem elegancki...
Figure masz b. ladna nie daj sobie wmowic niczego innego..
Uwazam ze fryzura nie jest zla i skoro latwo Ci ja ukladac ja bym nie zmieniala... jest lekka letnia i naturalna..
__________________
Pozdrawiam,

vanilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:13   #17
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Przede wszystkim regulacja brwi, ale nie przesadź i nie zrób sobie tzw. "nitek', bo są bardzo nieestetyczne . Masz ładną cerę, także nie musisz szaleć z podkładami i korektorami. Na Twoim miejscu postawiłabym na róż do policzków, ładnie rozświetli Ci buzię . Idź do drogerii, wybierz najlepiej w jakimś brzoskwiniowym kolorze. Masz dość małe oczy, dlatego unikaj czarnych kresek, które optycznie pomniejszają oko. Możesz używać białej kredki do oczu, która je optycznie powiększy. Tuszuj rzęsy, może odrobina brązowego cienia? Ale bardzo delikatnie.
Ja widziałabym Cię w ciemniejszych włosach - w takim czekoladowym brązie, i włosy koniecznie jeszcze trochę bym zapuściła i mocniej wycieniowała, grzywka na bok- prosta nie będzie pasować
Ubiór- nie znam Twoich preferencji więc ciężko powiedzieć, generalnie ładnie będzie Ci w zielonym .
Musisz uważać przy doborze ciuchów, aby nie wyglądać za mdło, dobieraj dodatki, bo masz tak delikatną urodę, że trzeba troszeczkę dodać Ci blasku ).
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:25   #18
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

czescstrasznie zalatana jestem
wszyscy co tu sie wypowiedzieli do tej pory maja racje czyli prosta grzywka odpada wiem ze to sie podoba sama nawet taka mialam ale nie kazdemu pasuje
brwi rowniez do poprawki delikatnej i nie cienkie kreski - nie pasuja i wygladaja tandentnie
cere masz piekna zero uszkodzen jak ja to mowie wiec wystarczy zmatowic ja pudrem roz konieczny i tusz bez tego zanikniesz tzn twoja twarz zaniknie
jak sie ubierasz to podkreslaj swoja talie wiesz ile osob dalo by sie pokroic za nia czyli tak jak na tym foto sukienka z wcieciem dlugosc pozostaw przed kolanko (jesli mowimy o sukience badz spodniczce)
wiesz co normalnie dla ciebie nie moglam nic znalezc ciekawego na necie bo ty tak naprawde poza makijazem nie potrzebujesz nic takiego
wstawiam dwie propozycje grzywki na bok jedna z podkreconymi wlosami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:15   #19
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Dzięki za odpowiedź. Tak właściwie to taką grzywkę to mam . Jutro prawdopodobnie idę na regulacje brwi :P
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 21:06   #20
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

takie grzywki na bok sa mega modne i do tego nie trzeba zadnej stylizacji konkretnej bo wystarczy przeciez przeciagnac odchylic palcami na bok sama posiadam taka do nosa (niestety ide niedlugo ja troszke ale nie do brwi skrocic)
koniecznie maluj oczy wiecej potrzeb zmian u ciebie nie ma
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:55   #21
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Chodzi ci o malowanie tuszem? Niewiele to daję, ponieważ rzęsy mam proste i nawet podkręcanie ich zalotką niewiele daje, bo tusz opuszcza
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 09:08   #22
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

troszke pozwolilam sobie cie pomalowac i zauwazylam ze potrzebne ci sa kreski na gornej i na dolnej powiece laczace sie w taki luk w zewn kaciku oka inaczej sam tusz nie da rady faktycznie
wyszlo mi cos takiego
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:26   #23
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Mi się nie podoba Cascada ten makijaż. Zmniejsza oko niepotrzebnie.
Co do Twoich rzęs- autorko, to nie ma rady, żeby się nie podkręciły ani ładnie nie wyglądały po użyciu tuszu. Wiesz co ja mam dla Ciebie najlepszą radę: idź do INGLOTA i poproś panie o to, żeby Cię pomalowały, jest taka możliwość. Zobaczysz, że się da, po prostu techniki Ci brak.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:36   #24
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

robiony na szybko komputerowo wiec w powiekszeniu sa wadynalezy patrzec ogolnie z daleka a nie wychwytywac szczegoly
jednak na male oko nasza zalozycielka tego watku nie narzeka i moze smialo dookola obrysowac kreska czarna chcialam dodac dluzsze rzesy ale wyglodalo to nienaturalnie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:50   #25
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Nie wychwytuje szczegółów, tylko powiedziałam, że mi się nie podoba, a to jest chyba różnica prawda? Ja nawet tych niedociągnięć, o których piszesz nie zauważyłam.. Okej autorka nie narzeka, ale może fajnie byłoby pomalować oko, tak żeby je powiększyć ?
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 21:42   #26
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Niestety nie mam dużych oczu i pomniejszanie ich nie jest dobrym pomysłem. A do Inglota mam daleko

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Mam pytanie co do tego makijażu w Inglocie. Jest on darmowy czy trzeba dopłacić lub zakupić jakieś produkty? Po prostu trzeba podejść do pierwszej, lepszej sprzedawczyni i poprosić o to?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:51   #27
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

O właśnie też jestem ciekawa
Tak racja musisz je jakoś powiększyć a może taką rozmazaną kreskę pod dolnymi rzęsami?
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 08:50   #28
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

wydaje mi sie ze masz opadajace oczy gorne powieki dlatego aby je uniesc trzeba narysowac kreske i przeciagnac ja ladnie w gore i lekko rozetrzec na dole nie potrzeba kreski zeby nie bylo ze oko jest zamkniete wystarczy wytuszowac rzesy do tego jakis jasny cien
cos mi wyszlo mam nadzieje ze teraz lepiej patrzmy na to wizualnie a nie szczegolowo bo slabiutki ten moj program cos
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:50   #29
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

Mogę spróbować, ale nie mam takich ładnych rzęs. Najgorsze jest to, że się nie kręcą i nawet zalotka nie daję rady za bardzo.
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:13   #30
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zmiana mojego wyglądu

W inglocie są bezplatne proby dobrania makijazu ;]
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.