Targi ślubne, czy warto iść? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 13:30   #31
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Wczoraj w Krakowie były targi ślubne. Czy ktoś był ???
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:10   #32
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

No i przyszedl czas, że i ja się wybieram na targi slubne planuje isc 13 stycznia we Wroclawiu Powiedzcie mi, czy na targach swoje stoiska maja rowniez wlasiciele sal weselnych? Moze dziwne i smieszne to pytanie dla niektorych ale wszedzie slychac tylko o sukniach, orkiestrach, fotografach itd., a czy są sale to nie wiem
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 10:15   #33
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
No i przyszedl czas, że i ja się wybieram na targi slubne planuje isc 13 stycznia we Wroclawiu Powiedzcie mi, czy na targach swoje stoiska maja rowniez wlasiciele sal weselnych? Moze dziwne i smieszne to pytanie dla niektorych ale wszedzie slychac tylko o sukniach, orkiestrach, fotografach itd., a czy są sale to nie wiem
Ja spotkałam się raczej tylko z ofertami hoteli (głównie z wyższej półki 4-5*). Myślę, że domy weselne itp. radzą sobie bez tego i nie mają potrzeby zgłaszania się na targi.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 10:31   #34
Astiza
Przyczajenie
 
Avatar Astiza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

My z Narzeczonym byliśmy na targach w Warszawie w PKiN i mówiąc szczerze mocno nas rozczarowały. Jedyne stoiska jakie zwiedziliśmy to te z obrączkami. Myślę, że targi tak, ale dla par które są dopiero na początku przygotowań. My nastawialiśmy się na znalezienie smokingu i nic z tego nie wyszło bo stoiska z modą męską były dwa...więc trochę ubogo. Ale za to ulotek całą siatę wynieśliśmy
__________________
1 VI 2013 ZAKOPANE
"Odtąd jedno chociaż nadal dwoje"


VII 2015

No i będzie nas już troje




Astiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:21   #35
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
Był ktoś z Was na targach ślubnych w swoim mieście? Jakie wrażenia, warto iść?
We Wrocławiu w tą niedzielę są targi ślubne w hali Orbita. I właśnie zastanawiam się czy iść.
Głównie mi zależy na tym żeby znaleźć zespół weselny, fotografa i rozejrzeć się za sukniami. Ale nie jestem do końca przekonana czy takie targi faktycznie coś dają, czy nie jest to strata czasu. Może ktoś się wypowiedzieć kto był już kiedyś na tego typu targach jak to dokładnie wygląda?
Zdecydowanie warto się wybrać!
Na targach ślubnych masz możliwość poznać wystawców, których do tej pory nie znałaś. Tak jak już ktoś wspomniał, możesz otrzymać korzystne rabaty i wygrać drogocenne nagrody. Wrażenia bezcenne
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:21   #36
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Dla mnie to była super okazja żeby w jednym miejscu móc dotknąc wielu rzeczy (materiałów na garnitur, papeterii, kwiatów), zobaczyc jak wyglądają "na żywo", poszukac inspiracji odnośnie dekoracji. Nawet jak się nie skorzysta z żadnej oferty to jednak ta ilosc pomysłów jakie można podpatrzec jest nieoceniona. Nie trzeba latac od kwiaciarni do sklepu papierniczego tylko ma się wszystko na tacy podane w jednym miejscu.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 11:47   #37
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Wczoraj w Krakowie były targi ślubne. Czy ktoś był ???

W Krakowie targi ślubne są 20 stycznia, nie 20 grudnia. Chyba coś Ci się pomyliło....
__________________
Ślub: 07.09.2013


"The time will come when men such as I will look upon the murder of animals as they now look upon the murder of men." ~ Leonardo Da Vinci

lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 11:51   #38
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez lovela5 Pokaż wiadomość
W Krakowie targi ślubne są 20 stycznia, nie 20 grudnia. Chyba coś Ci się pomyliło....
Koleżanka pisała o zeszłorocznych targach więc może faktycznie były 20 grudnia
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 14:54   #39
Magdusia_Z
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość

A powiedzcie mi czy udało Wam się faktycznie poprzez targi kogoś znaleźć na wesele? Np zespół czy kamerzystę? Bo takie duże firmy to rozumiem że się wystawiają jak właśnie no kruk z obrączkami itd..dla nich to żaden koszt, wręcz wypada żeby się pokazali ale takie właśnie "mniejsze" firmy? jestem ciekawa czy takim podwykonawcom opłaca się w ogóle pokazywać na targach.
My zespołu ciągle nie mamy Jeśli chodzi o zespół to targi nic mi nie dały - nie znalazłam tam nikogo wartego uwagi niestety.
Aleee, za to ruszyło w sprawie fotografa A właściwie nie tylko ruszyło bo już podpisaliśmy umowę Pisałam Wam wcześniej, że wpadła mi w oko jedna oferta, na targach, ale że byłam bez narzeczonego. No i umówiliśmy się na spotkanie, poszliśmy we dwójkę i się zdecydowaliśmy. Tż też baaardzo się fotki spodobały. Kolejna sprawa odhaczona
Także odpowiadając na Twoje pytanie, myślę, że jak najbardziej opłaca się wystawiać na takich imprezach, nie tylko jakimś wielkim krukom itp

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
No i przyszedl czas, że i ja się wybieram na targi slubne planuje isc 13 stycznia we Wroclawiu Powiedzcie mi, czy na targach swoje stoiska maja rowniez wlasiciele sal weselnych? Moze dziwne i smieszne to pytanie dla niektorych ale wszedzie slychac tylko o sukniach, orkiestrach, fotografach itd., a czy są sale to nie wiem
Z racji, że sama założyłam wątek z wątpliwościami to teraz jak już jestem PO targach to jak najbardziej zachęcam żebyś poszła. Jak ja byłam to owszem, były stanowiska również z salami weselnymi. Tzn może nie takie sale, sale - same w sobie,do wynajęcia, ale restauracje, czy całe kompleksy - hotel, sala, restauracja. Np zapadł mi w pamięć hotel Jasek, że się wystawiali. Więcej z nazw nie kojarzę, bo ja nie szukałam, ale wiem że kilka było.
Magdusia_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 15:40   #40
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
Z racji, że sama założyłam wątek z wątpliwościami to teraz jak już jestem PO targach to jak najbardziej zachęcam żebyś poszła. Jak ja byłam to owszem, były stanowiska również z salami weselnymi. Tzn może nie takie sale, sale - same w sobie,do wynajęcia, ale restauracje, czy całe kompleksy - hotel, sala, restauracja. Np zapadł mi w pamięć hotel Jasek, że się wystawiali. Więcej z nazw nie kojarzę, bo ja nie szukałam, ale wiem że kilka było.
O, dziekuje ci za informacje Ważne, że JAKAŚ sala sie tam wystawila
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 17:28   #41
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
My zespołu ciągle nie mamy Jeśli chodzi o zespół to targi nic mi nie dały - nie znalazłam tam nikogo wartego uwagi niestety.
Aleee, za to ruszyło w sprawie fotografa A właściwie nie tylko ruszyło bo już podpisaliśmy umowę Pisałam Wam wcześniej, że wpadła mi w oko jedna oferta, na targach, ale że byłam bez narzeczonego. No i umówiliśmy się na spotkanie, poszliśmy we dwójkę i się zdecydowaliśmy. Tż też baaardzo się fotki spodobały. Kolejna sprawa odhaczona
Także odpowiadając na Twoje pytanie, myślę, że jak najbardziej opłaca się wystawiać na takich imprezach, nie tylko jakimś wielkim krukom itp


Z racji, że sama założyłam wątek z wątpliwościami to teraz jak już jestem PO targach to jak najbardziej zachęcam żebyś poszła. Jak ja byłam to owszem, były stanowiska również z salami weselnymi. Tzn może nie takie sale, sale - same w sobie,do wynajęcia, ale restauracje, czy całe kompleksy - hotel, sala, restauracja. Np zapadł mi w pamięć hotel Jasek, że się wystawiali. Więcej z nazw nie kojarzę, bo ja nie szukałam, ale wiem że kilka było.
Ile macie zdjęc w pakiecie?
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 15:00   #42
Magdusia_Z
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Ile macie zdjęc w pakiecie?
Obrobionych na dvd mamy co najmniej 300 i do tego 120 w albumie 15x23
A u Ciebie po ostatnich targach przygotowania ruszyły?
Magdusia_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 19:54   #43
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
Obrobionych na dvd mamy co najmniej 300 i do tego 120 w albumie 15x23
A u Ciebie po ostatnich targach przygotowania ruszyły?
Ruszyły pełną parą - sala, samochód, fotograf, kamerzysta i suknia już są A i jesteśmy już w połowie nauk przedmałżeńskich.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 15:16   #44
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

właśnie wróciłam z targów w Poznaniu. Mega rozczarowanie jak dla mnie. Nic mi się nie podobało. Pełno kiczu, na bogato, na złoto wszystko.... nachalni ulotkarze, ścisk...
jedyny plus rabat na obraczki
poza tym myślałam, że będą tam rzeczy eleganckie i subtelne, wyszukane, ciekawe.... a była sztampa w myśl zasady "rosół na weselu musi być"
porażka
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 07:50   #45
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Magdusia, a możesz podać namiary na tego fotografa? Mój szwagier teraz rozgląda się w temacie i chętnie by coś pewnie zobaczył z polecenia. Bo na targi jak go goniłam to oczywiście nie chciało mu się iść

Swoją drogą my też na swoim ślubie mieliśmy z polecenia kogoś (to był fotograf i kamerzysta w jednym ) ale jak już było po wszystkim to nie byliśmy zadowoleni Na spotkaniu wszystko ładnie pięknie, to co nam pokazywał nam się podobało, ale po naszym ślubie bardzo marnie to wyszło...
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:45   #46
Magdusia_Z
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Ruszyły pełną parą - sala, samochód, fotograf, kamerzysta i suknia już są A i jesteśmy już w połowie nauk przedmałżeńskich.
Ooo super a co do nauk...wstyd się przyznać, bo my w tym temacie nic nie mamy ruszone jeszcze niestety i ciągle to odkładamy
Jak jest u Was? Bo u nas wiem, że są co tydzień spotkania i trzeba być na 12. Sporo - tak mi się wydaje.

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Magdusia, a możesz podać namiary na tego fotografa? Mój szwagier teraz rozgląda się w temacie i chętnie by coś pewnie zobaczył z polecenia. Bo na targi jak go goniłam to oczywiście nie chciało mu się iść

Swoją drogą my też na swoim ślubie mieliśmy z polecenia kogoś (to był fotograf i kamerzysta w jednym ) ale jak już było po wszystkim to nie byliśmy zadowoleni Na spotkaniu wszystko ładnie pięknie, to co nam pokazywał nam się podobało, ale po naszym ślubie bardzo marnie to wyszło...
Co do fotografa to wrzuć sobie w wyszukiwarkę Wojciech Mazur fotograf i będziesz miała stronkę Tylko wiadomo, moim zdaniem najlepiej się umówić na spotkanie, bo tak po stronce to ja nic nie mogłam stwierdzić jak przeglądałam setki przed targami. Zdjęcia wielu fotografów mi się podobały, ale to co innego jak pogadasz sobie z gościem, zobaczysz na żywo fotki w albumie itd. Mnie np zachwyciła sesja ślubna w Paryżu którą robił jakiejś parze
Także możesz przekazać szwagrowi Swoimi zdjęciami niestety będę się mogłam pochwalić dopiero za jakiś czas
Magdusia_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 05:29   #47
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

a propo fotografa - po targach slubnych odezwal sie do nas fotograf niedawno, ktoremu zostawilismy namiary - z oferta 50% OFF na sesje narzeczenską.
Nie planowalam, ale zaczynamy rozwazac
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 15:24   #48
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
a propo fotografa - po targach slubnych odezwal sie do nas fotograf niedawno, ktoremu zostawilismy namiary - z oferta 50% OFF na sesje narzeczenską.
Nie planowalam, ale zaczynamy rozwazac
wcale się nie dziwię skoro 50% ja tam bym robiła fajna pamiątka może być jako dodatek do ślubu.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 01:09   #49
ktrn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 33
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Warto wybrać się na każde targi możemy w szybkim czasie porównać wiele ofert ze sobą, porozmawiać z konsultantami którzy mają wiele ciekawych pomysłów.

Na targach często są także organizowane konkursy oraz loterie z kuponami zniżkowymi bądź darmowymi fryzurami próbnymi, makijażami.

Wejście na targi nie kosztuje wiele, zazwyczaj to kilka złotych ale możemy wynieść wiedzę na której zaoszczędzimy kilkaset...

ktrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 21:23   #50
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Byłam kiedyś na targach w Krakowie i wg mnie jedna wielka porażka,wyjątkowo można cos ciekawego znaleść ale nikłe nadzieje.
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 09:57   #51
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Hej, odświeżam wątek. Czy wybieracie się w tym roku na targi ślubne? Rozważam pójście, chociaż już na wstępie rozczarowała mnie cena biletu w PKiN - 25 zł od osoby. Nie wiem gdzie szukać sukni ślubnych, więc mam nadzieję, że trochę mi to rozjaśni ten temat. Co sądzicie?
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:35   #52
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Hej, odświeżam wątek. Czy wybieracie się w tym roku na targi ślubne? Rozważam pójście, chociaż już na wstępie rozczarowała mnie cena biletu w PKiN - 25 zł od osoby. Nie wiem gdzie szukać sukni ślubnych, więc mam nadzieję, że trochę mi to rozjaśni ten temat. Co sądzicie?
byłam na targach ślubncyh, w PKiN, co prawda w 2012 własnie i raczej nie polecałabym tego jako sposób na znalezienie sukni ślubnych - wiadomo, że lepiej wybrać się po prostu po salonych ślubnych na przymierzenie. Z salonów ślubnych ktore się wystawiały na targach pamiętam 2 - oczywiscie mają ograniczoną ilość sukien w takim miejscu plus pamiętam mniejsze niezależne, które szyją własne (albo tak je odebrałam).

Ja nie żałuję, że byłam, ale mieliśmy wielką ochotę się wybrać. Nam akurat rozwiały koncepcję dot. stroju dla Młodego
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2016-01-08 o 11:38
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:42   #53
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
byłam na targach ślubncyh, w PKiN, co prawda w 2012 własnie i raczej nie polecałabym tego jako sposób na znalezienie sukni ślubnych - wiadomo, że lepiej wybrać się po prostu po salonych ślubnych na przymierzenie. Z salonów ślubnych ktore się wystawiały na targach pamiętam 2 - oczywiscie mają ograniczoną ilość sukien w takim miejscu plus pamiętam mniejsze niezależne, które szyją własne (albo tak je odebrałam).

Ja nie żałuję, że byłam, ale mieliśmy wielką ochotę się wybrać. Nam akurat rozwiały koncepcję dot. stroju dla Młodego
Dzięki za opinie . Szczerze to ja nie liczę na to, ze na targach znajdę suknię, ale mam nadzieję, ze uda mi się na żywo obejrzeć kilka modeli i będzie mi łatwiej zaplanować coś dla siebie. To samo tyczy się obrączek i kwiatów. Nie mam jeszcze koncepcji na to za bardzo...
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 20:03   #54
niematakiegokontaerror2
Raczkowanie
 
Avatar niematakiegokontaerror2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 256
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Hej, odświeżam wątek. Czy wybieracie się w tym roku na targi ślubne? Rozważam pójście, chociaż już na wstępie rozczarowała mnie cena biletu w PKiN - 25 zł od osoby. Nie wiem gdzie szukać sukni ślubnych, więc mam nadzieję, że trochę mi to rozjaśni ten temat. Co sądzicie?

Witaj, na targach można skorzystać ale tylko dobrze negocjując, jeśli ktoś szuka oszczędności i ma smykałkę do negocjacji to może się opłacić. Można też pojechać do mniejszego miasteczka i tam znaleźć tą samą suknię o 2 tys taniej. Jako fotograf słyszałem od klientek już nie jedną historię z ich życia podam na przykładzie województwa świetokrzystkiego ( dziewczyna tą samą suknię co w centrum kielc za 4800 zł kupiła za 2300 zł w Jędrzejowie , nie podobną , a dokładnie tą samą, dalej w tym salonie też proponowali jej uszycie butów pod wymiar jej nogi za 600 zł, znalazła dokładnie to samo szycie na wymiar za 150 zł ale w skarżysku kamiennej, owszem trzeba się ujeździć i uszukać ale oszczędności się pięknie sumują i tak naprawdę można nimi opłacić usługę np. fotografa, ja swoim klientom doradzam z racji doświadczenia wielu lat w branży gdzie i co kupić by nie było źle a zrobić tanim kosztem efekt WOW, czy tez jak za 10 zł zrobić wow na weselu. Naprawdę da się wiele oszczędzić.). Najlepiej znaleźć kogoś z usługodawców, który zechce Wam pomóc i poprowadzić Was za rękę bo z pewnością widział nie jedno i wie jak uniknąć wpadek.
niematakiegokontaerror2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 23:58   #55
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Hej, odświeżam wątek. Czy wybieracie się w tym roku na targi ślubne? Rozważam pójście, chociaż już na wstępie rozczarowała mnie cena biletu w PKiN - 25 zł od osoby. Nie wiem gdzie szukać sukni ślubnych, więc mam nadzieję, że trochę mi to rozjaśni ten temat. Co sądzicie?
Jak najbardziej się opłaca! po pierwsze znajdziesz dużo inspiracji, po drugie przypomnisz sobie czego jeszcze nie masz, ja byłam w Kielcach zapłaciłam chyba 15zl nie pamiętam ale były to świetnie wydane pieniądze za darmo sprawdziłam fryzjera wymodelowala mi włosy, próbowałam drinki, popatrzylam dekoracje w kwiaciarniach wiedziałam od razu które są słabe, i najważniejsze podpisałam umowę z DJ em i barmanem na co dostałam 10%rabatu co przy takich kwotach dało mi oszczędność ok 400zl zazwyczaj mają takie promocje na targach a jedną z tych firm byłam już wcześniej zainteresowana i tak chciałam podpisać z nimi umowę
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 10:58   #56
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez grenob Pokaż wiadomość
Witaj, na targach można skorzystać ale tylko dobrze negocjując, jeśli ktoś szuka oszczędności i ma smykałkę do negocjacji to może się opłacić. Można też pojechać do mniejszego miasteczka i tam znaleźć tą samą suknię o 2 tys taniej. Jako fotograf słyszałem od klientek już nie jedną historię z ich życia podam na przykładzie województwa świetokrzystkiego ( dziewczyna tą samą suknię co w centrum kielc za 4800 zł kupiła za 2300 zł w Jędrzejowie , nie podobną , a dokładnie tą samą, dalej w tym salonie też proponowali jej uszycie butów pod wymiar jej nogi za 600 zł, znalazła dokładnie to samo szycie na wymiar za 150 zł ale w skarżysku kamiennej, owszem trzeba się ujeździć i uszukać ale oszczędności się pięknie sumują i tak naprawdę można nimi opłacić usługę np. fotografa, ja swoim klientom doradzam z racji doświadczenia wielu lat w branży gdzie i co kupić by nie było źle a zrobić tanim kosztem efekt WOW, czy tez jak za 10 zł zrobić wow na weselu. Naprawdę da się wiele oszczędzić.). Najlepiej znaleźć kogoś z usługodawców, który zechce Wam pomóc i poprowadzić Was za rękę bo z pewnością widział nie jedno i wie jak uniknąć wpadek.
Dziękuję za odpowiedź i wskazówki . Na Targi pójdę i zdam relację co i jak, a sukni, butów itd. może faktycznie poszukam gdzieś poza Warszawą .
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 16:48   #57
niematakiegokontaerror2
Raczkowanie
 
Avatar niematakiegokontaerror2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 256
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź i wskazówki . Na Targi pójdę i zdam relację co i jak, a sukni, butów itd. może faktycznie poszukam gdzieś poza Warszawą .

Poprosimy o relację z targów wszystkich PMek
niematakiegokontaerror2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 21:53   #58
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez grenob Pokaż wiadomość
Poprosimy o relację z targów wszystkich PMek
Ja na targach byłam raz... W listopadzie w Katowicach i były tak daremne że na styczniowe nie ide już, szkoda mi na wstęp nawet.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 01:17   #59
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja na targach byłam raz... W listopadzie w Katowicach i były tak daremne że na styczniowe nie ide już, szkoda mi na wstęp nawet.
Wybieram się do Spodka w przyszłą niedziele, ale mówisz ze szkoda sie nawet fatygowac? Aż tak źle?
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 07:22   #60
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Hej, hej . Ja byłam w Warszawie w Pałacu i mi się całkiem podobało . Wprawdzie nic nie kupiłam, ale znalazłam wiele inspiracji. Na pokazie spodobały mi się konkretne suknie i już umówiłam się do salonu, który je prezentował na przymiarki . Podobnie z obrączkami - upatrzyłam sobie konkretny model i pewnie finalnie te weźmiemy. Pooglądalismy wzory zaproszeń, kwiaty, spróbowaliśmy przekąsek. Nazbieraliśmy też dużo ulotek, katalogów i zniżek, a w domu odsialiśmy tylko te, które się nam przydadzą i mamy teraz całkiem dobrą bazę . Ogólnie ludzi sporo, organizacyjnie może być, chociaż uważam, ze 25 zł od osoby za targi to sporo. Niemniej jednak jesli ktoś tak jak my nie ma czasu, żeby sledzić trendy ślubne, to targi są naprawde spoko pomysłem - wszystko zebrane w jednym miejscu.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-16 09:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.