Inglot cz. III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 21:22   #931
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj ten 569 zachęcona opinią ekspedientki, że te cienie do brwi są trwalsze i lepiej się trzymają. Wcześniej malowałam brwi normalnie cieniem do powiek i krzywdy sobie nie robiłam, więc chyba magia marketingu zadziałała
Na tym to polega, żebyś kupiła dwa produkty a nie żebyś jednego używała do tych celów

Mnie strasznie denerwuje, że jak tylko podejdę do stoiska to zaraz pani mnie pyta czy coś mi nie pomóc a potem stoi mi nad głową, wiem, że pewnie tak muszą, ale wtedy zazwyczaj szybko uciekam..
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 21:34   #932
ciacho492
Rozeznanie
 
Avatar ciacho492
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 558
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Na tym to polega, żebyś kupiła dwa produkty a nie żebyś jednego używała do tych celów

Mnie strasznie denerwuje, że jak tylko podejdę do stoiska to zaraz pani mnie pyta czy coś mi nie pomóc a potem stoi mi nad głową, wiem, że pewnie tak muszą, ale wtedy zazwyczaj szybko uciekam..
Niestety takie mamy wymogi, trzeba od razu przywitac klienta i i rozpocząć rozmowę. Uwierz, że sama nie lubię byc tak osługiwana w innych sklepach, ale jak mus to mus. Nigdy nie wiesz, czy dana osoba nie jest kims z kontroli czy tzw. tajemniczym klientem więc do każdego trzeba zagadnąć.
__________________

"Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street; fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening" Coco Chanel

ciacho492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 05:44   #933
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Inglot cz. III

Trochę żałuję, że kupiłam ten cień do brwi, bo faktycznie pigmentacja marna...
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 07:07   #934
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez ciacho492 Pokaż wiadomość
Niestety takie mamy wymogi, trzeba od razu przywitac klienta i i rozpocząć rozmowę. Uwierz, że sama nie lubię byc tak osługiwana w innych sklepach, ale jak mus to mus. Nigdy nie wiesz, czy dana osoba nie jest kims z kontroli czy tzw. tajemniczym klientem więc do każdego trzeba zagadnąć.
Zwykle jednak wystarczy powiedzieć wprost. Grzecznie ale wprost że jesli bedzie się czegoś potrzebowało to się poprosi o pomoc. Zawsze działa. Najupierdliwsza obsługa jest zawsze w douglasach. A najbardziej rozbrajające gdy doradzają 18 letnie dziewczyny. Z obsługi w Inglocie zawsze byłam zadowolona.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:52   #935
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zwykle jednak wystarczy powiedzieć wprost. Grzecznie ale wprost że jesli bedzie się czegoś potrzebowało to się poprosi o pomoc. Zawsze działa. Najupierdliwsza obsługa jest zawsze w douglasach. A najbardziej rozbrajające gdy doradzają 18 letnie dziewczyny. Z obsługi w Inglocie zawsze byłam zadowolona.
No w Douglasie jest masakra ostatnio weszłam i wszystkie panie po kolei mnie pytały czy mi nie pomóc Jedna na siłę mi pokazywała jakieś pudry i paletki, a ja weszłam tylko z ciekawości pooglądać i się zastanowić co mi potrzeba Zawsze się stresuję jak tam wchodzę.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 11:49   #936
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
No w Douglasie jest masakra ostatnio weszłam i wszystkie panie po kolei mnie pytały czy mi nie pomóc Jedna na siłę mi pokazywała jakieś pudry i paletki, a ja weszłam tylko z ciekawości pooglądać i się zastanowić co mi potrzeba Zawsze się stresuję jak tam wchodzę.
Ja też zwłaszcza ze zwykle nie wiem po co wchodzę i lubię sobie poszperać ,sama cos wybrać. Panie nie zawsze się znają ale zawsze sa o swojej znajomości tematu b.przekonane. Ja lubię dyskretną obsługę którą mogę sama poprosić o pomoc bo po prostu jest blisko a nie skacze mi nad głową i patrzy na ręce.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 15:49   #937
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, nie kupujcie tego nowego eyelinera w pisaku. Beznadziejny. Kupiłam go tydzień temu i już ledwo rysuje. Chciałam go zareklamować, ale oczywiście Inglot nie przyjmuje reklamacji...nigdy więcej :/
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 15:53   #938
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez tablanka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie kupujcie tego nowego eyelinera w pisaku. Beznadziejny. Kupiłam go tydzień temu i już ledwo rysuje. Chciałam go zareklamować, ale oczywiście Inglot nie przyjmuje reklamacji...nigdy więcej :/
Jak nie przyjmuje? Oczywiście że przyjmuje. Ja czasem przyjmuję nawet jak nie ma tak naprawdę podstaw, bo nie chcę się kłócić, klient nasz pan to jest ewidentnie podstawą do reklamacji, pójdź z paragonem i na pewno przyjmą.

Tym bardziej że to raczej nie jest kwestia tego że one są słabe, raczej masz jakąś wadliwą sztukę - my mamy je na wyspie też od ok. tygodnia, codziennie nim malujemy, pokazując klientom i działa jak złoto.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez lanavera
Czas edycji: 2014-03-21 o 15:56
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 15:57   #939
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Jak nie przyjmuje? Oczywiście że przyjmuje. Ja czasem przyjmuję nawet jak nie ma tak naprawdę podstaw, bo nie chcę się kłócić, klient nasz pan to jest ewidentnie podstawą do reklamacji, pójdź z paragonem i na pewno przyjmą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przed chwilą byłam i babka powiedziała, że nie przyjmują reklamacji, że żaden sklep Inglota nie przyjmuje ja też kilka lat temu pracowałam w Inglocie i wtedy przyjmowałam, dlatego się zdziwiłam czy to są jakieś nowe zasady czy coś...najchętniej zadzwoniłabym do kierownika regionu, ale nie ma nigdzie numeru :/ zdenerwowałam się
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 16:07   #940
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez tablanka88 Pokaż wiadomość
Przed chwilą byłam i babka powiedziała, że nie przyjmują reklamacji, że żaden sklep Inglota nie przyjmuje ja też kilka lat temu pracowałam w Inglocie i wtedy przyjmowałam, dlatego się zdziwiłam czy to są jakieś nowe zasady czy coś...najchętniej zadzwoniłabym do kierownika regionu, ale nie ma nigdzie numeru :/ zdenerwowałam się
Dziwne. Nie kumam przecież to jakiś absurd. Jak coś ma wadę fabryczną a ty masz paragon to o czym w ogóle jest dyskusja Muszą przyjąć... No mówię, ja pracuje na stoisku franczyzowym i wszędzie (we wszystkich 'naszych' stoiskach w mieście) normalnie przyjmujemy, wysyłamy protokół reklamacyjny z produktem do fabryki i oni opiniują, nawet niedawno miałam taką sytuację.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 16:33   #941
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Dziwne. Nie kumam przecież to jakiś absurd. Jak coś ma wadę fabryczną a ty masz paragon to o czym w ogóle jest dyskusja Muszą przyjąć... No mówię, ja pracuje na stoisku franczyzowym i wszędzie (we wszystkich 'naszych' stoiskach w mieście) normalnie przyjmujemy, wysyłamy protokół reklamacyjny z produktem do fabryki i oni opiniują, nawet niedawno miałam taką sytuację.

Jutro przejadę się do Galerii Bałtyckiej, tam powinny być bardziej ogarnięte panie
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 21:01   #942
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez tablanka88 Pokaż wiadomość
Jutro przejadę się do Galerii Bałtyckiej, tam powinny być bardziej ogarnięte panie

a moze opisz sytuacje na ich profilu na FB , jezeli maja sensowny pr to sie jakos ustosunkuja
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 21:33   #943
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Ja bym się chciała wypowiedzieć jeszcze a propos obsługi, tak z drugiej strony lady Faktem jest, że mamy pewnie wytyczne, ale one wcale nie są takie głupie. Musimy się przywitać, powiedzieć dzień dobry - no po pierwsze, stoimy w sumie max 2m od siebie, i wypada pokazać klientce, że się jej nie zlewa i jest tu mile widziana. Więc się witam, nic poza tym. Już na tym etapie następuje czasem zgrzyt, bo bywa, że na zwykłe dzień dobry, zamiast tego samego słyszę "NIE! Ja tylko oglądam"... a ja tylko dzień dobry... już pomijam, że wiele kobiet nie odpowiada w ogóle. Dopiero po chwili, jak widzę, ze klienta faktycznie czegoś chce, a nie jest takim korytarzowym oglądaczem to pytam, czy coś doradzić. I wiele osób niepotrzebnie traktuje to jako jakiś atak. Bo nieraz jest tak, że klienta czegoś potrzebuje, ale:
1. nie wie, gdzie to znaleźć
2. nie wie, jak to się dokładnie nazywa
3. nie potrafi "wyłowić" tego wzrokiem spośród innych towarów, bo jest dużo
Po to tam jesteśmy - znamy stoisko na pamięć i od razu kierujemy w którą stronę trzeba.
Wiele kobiet ma kłopot z tym, żeby wybrać dla siebie coś z "morza" kolorów. Np lakierów mamy chyba z 200. Nie zawsze są rozmieszczone logicznie że wszystkie różowe tu, a brązowe tam, bo są nowe kolekcje, różne odcienie itp. Jeśli klienta ze mną nie chce rozmawiać, może po prostu nie zauważyć czegoś, co jest naprawdę fajne, bo to znika wśród wielu innych kolorów. A kiedy powie mi, że szuka mniej więcej takiego i takiego koloru, ja z całego asortymentu wybieram np 4 czy 5 kolorów, wiem gdzie ich szukać, i gdzie leżą podobne jasniejsze/ciemniejsze. I po pierwsze zaoszczędzamy czas na jej błądzenie wzrokiem a po drugie łatwiej jest już wybrać z 5 zamiast z 200 kolorów. My wiemy jakie kolory mamy i możemy nagle "wyłonić" klientce coś, co jest niewidocznie wśród wielu innych. Już wielokrotnie miałam taką sytuację, że babka szuka szuka i patrzy i patrzy, bo nie chciała mojej pomocy, po czym ja widząc, ze jest zagubiona robię drugie podejście pytaniem 'czy szuka pani jakiegoś konkretnego koloru" i jednak usłyszę coś w odpowiedzi. Wybieram wiec jej jakiś kolor z tej ekspozycji, na którą ona patrzyła cały czas (!) i nagle okazuje się że "tak! właśnie taki! nie zauważyłam go, a taki ładny"
Więc naprawdę warto wdać się z rozmowę. My naprawdę jesteśmy tam, że pomóc, nie opchnąć. Przynajmniej takie jest moje odczucie i sama czuję się usatysfakcjonowana, kiedy dam klientce coś, o co dokładnie jej chodziło.
Rozchodzi się o to, że my chcemy z klientkami rozmawiać, bo rozmowa daje nam pewne wyobrażenie dotyczące osoby i dzięki temu łatwiej jest nam zaproponować coś, co pasuje właśnie do niej.
Natomiast a propos natręctwa - nie wiem, jak postępują w innych miastach/salonach, ale ja oraz moje koleżanki ze stoisk nigdy nie próbujemy zagadywać na siłę i nie wisimy nad klientkami. Tego uczyli nas nawet na szkoleniu - jak ktoś jest np. introwertykiem, to nie można z tym walczyć, klientka ma się czuć komfortowo. Niemniej jednak pomoc musimy zaoferować, chociażby po to, żeby klientka została zapewniona, ze może z niej skorzystać, jeśli będzie chciała.
Zatem witam się, mówię dzień dobry i czekam chwilę. Jak widzę, że klientka czegoś szuka to pytam czy mogę coś doradzić i zazwyczaj nawiązuję miłą rozmowę. Ale jeśli ktoś nie chce rozmawiać, no naprawdę wystarczy "nie, dziękuję" "tylko oglądam" itp i dla mnie to sygnał, żeby się wycofać. Ewentualnie jeśli minęła już dłuuuża chwila, albo widzę po twarzy, że nie może czegoś znaleźć, to robię drugie, już konkretniejsze podejście. "Może pomogę Pani coś znaleźć?" I zazwyczaj znajduję
Zresztą czasem możecie się miło zdziwić Zdarzało mi się np. zaproponować żeby pani pomalowała sobie usta zupełnie innym kolorem, niż ten po który przyszła. "No co pani, taki mocny, czerwony, ja mam za małe usta!" Dam dobry odcień czerwieni i co się okazuje? "Łał, no faktycznie, nie sądziłam że to wyjdzie tak fajnie. Biorę! " I takie sytuacje są miłe dla obu stron Wiadomo, że nie wszystkie jesteśmy profesjonalnymi wizażystkami a jednaj większość z nas jakieś pojęcie o makijażu i typach urody ma.
No i na koniec - my po prostu też czasem chcemy z kimś pogadać Jak nie ma klientów przez długi czas i nie ma do kogo nawet gęby otworzyć na głupie dzień dobry, to można zwariować, na wyspie pracuje się w pojedynkę zazwyczaj i klientka skora do rozmowy bywa psychicznym wybawieniem

Ufff się rozpisałam Pointa jest taka, że nie jesteśmy wcale takimi złymi babami Chociaż wiem, że zdarzają się się pewnie ekspedientki nieszczególne predysponowane do tej roboty, albo nastawione na wciskanie towaru za wszelką cenę, ale cóż... takie ekspedientki to same są wadliwym towarem

Edytowane przez lanavera
Czas edycji: 2014-03-22 o 21:41
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 17:18   #944
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny znacie cienie 501 DS i 420 Pearl? (Ten drugi na pewno bo to podobno cień-legenda ) Te dwa to najbardziej "kolorowe" cienie z mojej kolekcji z Inglota, mam ich dokładnie 20 już i wszystkie kocham, oprócz tych dwóch Próbowałam ostatnio 501 dać na całą powiekę, a 420 w załamaniu delikatnie i w kąciku - wygląda to na mnie tandetnie, jakbym się wybierała zaraz pod latarnię Mam jasną karnację, ale nie bardzo bladą, do tego jasne oczy (nieokreślonego koloru :P szarawo-niebieskawo-zielone) i nie wiem, może poczekać aż się opalę i wtedy te cienie ładniej by wyglądały?
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 17:25   #945
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie cienie 501 DS i 420 Pearl? (Ten drugi na pewno bo to podobno cień-legenda ) Te dwa to najbardziej "kolorowe" cienie z mojej kolekcji z Inglota, mam ich dokładnie 20 już i wszystkie kocham, oprócz tych dwóch Próbowałam ostatnio 501 dać na całą powiekę, a 420 w załamaniu delikatnie i w kąciku - wygląda to na mnie tandetnie, jakbym się wybierała zaraz pod latarnię Mam jasną karnację, ale nie bardzo bladą, do tego jasne oczy (nieokreślonego koloru :P szarawo-niebieskawo-zielone) i nie wiem, może poczekać aż się opalę i wtedy te cienie ładniej by wyglądały?

chyba mamy podobny typ urody i u mnie 420 też się nie sprawdza, zbyt bury jest.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 19:54   #946
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie cienie 501 DS i 420 Pearl? (Ten drugi na pewno bo to podobno cień-legenda ) Te dwa to najbardziej "kolorowe" cienie z mojej kolekcji z Inglota, mam ich dokładnie 20 już i wszystkie kocham, oprócz tych dwóch Próbowałam ostatnio 501 dać na całą powiekę, a 420 w załamaniu delikatnie i w kąciku - wygląda to na mnie tandetnie, jakbym się wybierała zaraz pod latarnię Mam jasną karnację, ale nie bardzo bladą, do tego jasne oczy (nieokreślonego koloru :P szarawo-niebieskawo-zielone) i nie wiem, może poczekać aż się opalę i wtedy te cienie ładniej by wyglądały?
Też mam oba i też za nimi nie przepadam
Oba kolory są dosyć chłodne, być może po prostu pasują Ci raczej ciepłe kolory
Ja finalnie 501 oddałam mamie (która wygląda w nim super!) a 420 używam tylko jako cień na całą powiekę do smokey. W makijażu dziennym zupełnie mi się nie sprawdza
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 20:49   #947
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 112
Dot.: Inglot cz. III

Ja mam bardzo dużo cieni
Szkoda, że wycofano odcień 503
Poszukuję jednak ładnego jasnoróżowego cienia. Mam odcień 431p- szukam jaśniejszego perłowego i trochę ciemniejszego niż 431.
Z czarnego mam 63(?) AMC, szukam czegoś perłowego w czarnym. Z góry dziękuję za pomoc.
Czy w inglocie mają perłową i matową biel?
__________________
Książki 2024: 5

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 21:06   #948
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Inglot cz. III

Czym się różni (oprócz ceny standardowa linia lakierów do paznokci od tej O2M ?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 22:27   #949
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Inglot cz. III

podobno standardowe są trwalsze.
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 02:36   #950
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Czym się różni (oprócz ceny standardowa linia lakierów do paznokci od tej O2M ?
O2M Po 4 latach stwierdzam że oddychacze są delikatniejsze dla płytki. Nie wiem czy są mniej trwałe. Klasycznych mam w tej chwili 68 oddychaczy ok 40 i to chyba kwestia koloru.

---------- Dopisano o 03:36 ---------- Poprzedni post napisano o 03:35 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Czym się różni (oprócz ceny standardowa linia lakierów do paznokci od tej O2M ?
O2M Po 4 latach stwierdzam że oddychacze są delikatniejsze dla płytki. Nie wiem czy są mniej trwałe. Klasycznych mam w tej chwili 68 oddychaczy ok 40 i to chyba kwestia koloru, nie rodzaju lakieru.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 08:22   #951
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie cienie 501 DS i 420 Pearl? (Ten drugi na pewno bo to podobno cień-legenda ) Te dwa to najbardziej "kolorowe" cienie z mojej kolekcji z Inglota, mam ich dokładnie 20 już i wszystkie kocham, oprócz tych dwóch Próbowałam ostatnio 501 dać na całą powiekę, a 420 w załamaniu delikatnie i w kąciku - wygląda to na mnie tandetnie, jakbym się wybierała zaraz pod latarnię Mam jasną karnację, ale nie bardzo bladą, do tego jasne oczy (nieokreślonego koloru :P szarawo-niebieskawo-zielone) i nie wiem, może poczekać aż się opalę i wtedy te cienie ładniej by wyglądały?
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
chyba mamy podobny typ urody i u mnie 420 też się nie sprawdza, zbyt bury jest.
Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Też mam oba i też za nimi nie przepadam
Oba kolory są dosyć chłodne, być może po prostu pasują Ci raczej ciepłe kolory
Ja finalnie 501 oddałam mamie (która wygląda w nim super!) a 420 używam tylko jako cień na całą powiekę do smokey. W makijażu dziennym zupełnie mi się nie sprawdza
Mam oba cienie. Najpierw kupiłam 501, a później kupiłam 420, gdyż to taki must have.
Cienia 501 używam najczęścien z cieniem 500 (pięknie się razem prezentują), a 420 leży. Nie mogę się do niego przekonać. Żałuję, że go kupiłam, mimo, że to takie same odcienie - moim zdaniem.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 08:55   #952
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
chyba mamy podobny typ urody i u mnie 420 też się nie sprawdza, zbyt bury jest.
Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Też mam oba i też za nimi nie przepadam
Oba kolory są dosyć chłodne, być może po prostu pasują Ci raczej ciepłe kolory
Ja finalnie 501 oddałam mamie (która wygląda w nim super!) a 420 używam tylko jako cień na całą powiekę do smokey. W makijażu dziennym zupełnie mi się nie sprawdza
Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Mam oba cienie. Najpierw kupiłam 501, a później kupiłam 420, gdyż to taki must have.
Cienia 501 używam najczęścien z cieniem 500 (pięknie się razem prezentują), a 420 leży. Nie mogę się do niego przekonać. Żałuję, że go kupiłam, mimo, że to takie same odcienie - moim zdaniem.
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny Jak znajdę gdzieś jakieś fajne zdjęcie albo tutorial z wykorzystaniem tych cieni to wrzucę
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:13   #953
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. III

Ja się zakochałam w 420 po obejrzeniu tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=C20mOSsnT1M
Dziewczyna ma właśnie 420, 423 i 195 na powiekach. Sama się zaopatrzyłam w taki zestaw. Moim zdaniem 423 ładnie ociepla 420.
Lubiłam też dawac 197 na całą powiekę, a 420 w załamanie. To tak wiosennie bardziej.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:56   #954
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w 420 po obejrzeniu tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=C20mOSsnT1M
Dziewczyna ma właśnie 420, 423 i 195 na powiekach. Sama się zaopatrzyłam w taki zestaw. Moim zdaniem 423 ładnie ociepla 420.
Lubiłam też dawac 197 na całą powiekę, a 420 w załamanie. To tak wiosennie bardziej.
a mi sie niesia nie podoba w tym makijażu, wyglada na chorą wg mnie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 12:34   #955
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a mi sie niesia nie podoba w tym makijażu, wyglada na chorą wg mnie.
Dokładnie to samo pomyślałam! W delikatniejszych makijażach, które teraz nosi wygląda o niebo lepiej !

Ja też jak się pomaluję tym 42o to wyglądam jakby mnie właśnie wyjęli z wody po miesięcznym pływaniu brzuchem do góry :< Czyli jak się można domyśleć - niekorzystnie
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:16   #956
barbabielotta
Raczkowanie
 
Avatar barbabielotta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 53
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Czym się różni (oprócz ceny standardowa linia lakierów do paznokci od tej O2M ?
O2My to inaczej lakiery "oddychające". Mają w sobie specjalny polimer, który jest wykorzystywany w soczewkach kontaktowych. I dzięki temu lakier przepuszcza do płytki tlen i parę wodną. Znalazłam nawet filmik na Youtubie z testem tych lakierów http://www.youtube.com/watch?v=I7mxvTJtC0s
barbabielotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 22:35   #957
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

O! A ja mam jeszcze do Was pytanie, Inglotomaniaczki. Orientujecie się może, czy są jeszcze dostępne palety freedom bez przegródek? Kojarzę, że kiedyś były takie na 24 cienie okrągłe, z tego co pamiętam? Nie wiecie czy jeszcze można taką paletę kupić?
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 05:37   #958
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
O! A ja mam jeszcze do Was pytanie, Inglotomaniaczki. Orientujecie się może, czy są jeszcze dostępne palety freedom bez przegródek? Kojarzę, że kiedyś były takie na 24 cienie okrągłe, z tego co pamiętam? Nie wiecie czy jeszcze można taką paletę kupić?
palety bez przegródek mieszcza bodajze 16 wkładów, chyba 16 zł kosztuje paleta, nie pamietam, ale mam ją, lubie ja do kwadratów, bo okrągłe nosze w kwadratowych freedom, a kwadratów nigdy nie moge z freedom wyciągnać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 14:37   #959
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
No w Douglasie jest masakra ostatnio weszłam i wszystkie panie po kolei mnie pytały czy mi nie pomóc Jedna na siłę mi pokazywała jakieś pudry i paletki, a ja weszłam tylko z ciekawości pooglądać i się zastanowić co mi potrzeba Zawsze się stresuję jak tam wchodzę.
Douglas pod tym względem jest straszny, dlatego mimo iż nie mam daleko, robię zakupy w Douglasie on line ...
mam dość tych sztucznych uśmiechów, natręctwa, nie wiem czy ta firma nie zdaje sobie sprawy, że w ten sposób zraża do siebie klientów ... też pracowałam kiedyś będąc jeszcze na studiach w podobny sposób, żeby sobie "dorobić "i zdaję sobie sprawę, że takie w tych czasach są standardy, ale wszystko ma swoje granice i uważam że Douglas je stanowczo przekracza. Za każdym razem jak wejdę i jest kierowniczka to jest masakra ... nie wystarczy powiedzieć "dziękuję, rozejrzę się" bo każdą rzecz którą dotykam, oglądam-komentuje, wygłasza swoje opinie, że taki super, że och wspaniały i bla bla bla , nie mogąc się skupić , przemyśleć, przeanalizować danego kosmetyku po prostu wychodzę ... być może w innych miastach z inną ekipą jest inaczej , nie wiem, ale mój Dougi to porażka
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:05   #960
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Trochę żałuję, że kupiłam ten cień do brwi, bo faktycznie pigmentacja marna...
Ja mam do powiek to jest bardzo, bardzo na pigmentowany.

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie cienie 501 DS i 420 Pearl? (Ten drugi na pewno bo to podobno cień-legenda ) Te dwa to najbardziej "kolorowe" cienie z mojej kolekcji z Inglota, mam ich dokładnie 20 już i wszystkie kocham, oprócz tych dwóch Próbowałam ostatnio 501 dać na całą powiekę, a 420 w załamaniu delikatnie i w kąciku - wygląda to na mnie tandetnie, jakbym się wybierała zaraz pod latarnię Mam jasną karnację, ale nie bardzo bladą, do tego jasne oczy (nieokreślonego koloru :P szarawo-niebieskawo-zielone) i nie wiem, może poczekać aż się opalę i wtedy te cienie ładniej by wyglądały?
Jak piszę wyżej, one są bardzo na pigmentowane. Mam fioletowy to niby nie jest tak ciemny ale jak się pomaluję to dosłownie śliwki pod oczami, jak by mi ktoś popodbijał.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.