Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-06, 14:48   #2851
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Aa chyba, że
Był czas że mialam 22 podkłady..... Ale ja się maluje ze dwa razy w tygodniu więc to pozbawione sensu

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
To poprosze o probke Mam jeszcze mega ochote na MAC face and body.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
świetny jest
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 15:57   #2852
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Był czas że mialam 22 podkłady..... Ale ja się maluje ze dwa razy w tygodniu więc to pozbawione sensu

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------



świetny jest
W życiu tyle nie miałam aa maluje się prawie codziennie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 10:36   #2853
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez a_ngi_e Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. mieszkam za granicą więc dostęp mam tylko do podkładów z wyższej pólki. problem polega na tym,że od kilku dobrych lat użeram się z trądzikiem. od kilku miesiecy zmagam się też z wysuszoną skórą i podczas nakładania podkładu robią mi się wielkie " plamy" suchej skóry, podkład schodzi , roluje się? mimo,ze używam kremów nawilżających i baz pod makijaż to twarz z podkładem mam przerażającą.. dziewczyny pomórzcie obecnie zastanawiam się nad estee lauder double wear lub revlon colorstay. wiem,że one dobrze kryją i o to mi chodzi.. w swojej kosmetyczce mam podkłady dermablend, max factor, loreal, dream matt musse i wiele wiele innych

ps. dla potwierdzenia mojej pilnej potrzeby otrzymania waszej pomocy dodam,że mam prawie 2 letnia córeczke i faceta, który przestał się mna interesować bo " nie potrafisz o siebie porzadnie zadbać" ( chodzi tu własnie o tą beznadziejną cere)
Nie wiem na ile Twój trądzik jest nasilony i czy masz zmiany na całej twarzy czy np. na określonych partiach. Na pewno mocno kryjący i matujący podkład będzie podkreślał suche miejsca. Ja bym mimo wszystko spróbowała leczenia i zmiany pielęgnacji na bardziej dostosowaną do potrzeb cery. Zamiast wazeliny kup lekki olej (u mnie się sprawdza np. skwalan z oliwek) jeśli chcesz trochę natłuścić przesuszoną skórę; na kremy też warto uważać - ale wiadomo, że zanim dojdzie się do tego, co nam służy a co nie, mogą zdarzać się wtopy. Żeby już nie offtopować, napiszę jeszcze tylko, że na Twoim miejscu zastanowiłabym się, czy zamiast kryjącego podkładu nie lepiej byłoby kupić mniej kryjący + dobry korektor.
To zależy oczywiście od stanu cery, ale jeśli wypryski masz np. głównie w jednym obszarze, to nie ma sensu zaszpachlowywać mocno całej twarzy.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:41   #2854
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Chyba znalazłam swój podkład idealny nalatałam się za nim jak głupia, całe miasto zleciałam. Opinie na KWC miał takie sobie, ale poleciła mi go jedna Wizażanka i stwierdziłam: spróbuje. Mówię o Catrice all mat plus. Kosztuje 27zł, kolor ma idealny jak dla mnie bladziocha (a bałam się, że będzie ciemniał). Co prawda nosiłam go dopiero 3 razy, ale oezu, jak się go cudownie nosi wcale go nie czuć na twarzy, wygląda jak moja druga skóra i krycie mi odpowiada, jest takie średnie, ale zakrył mi wszystko na twarzy, przykryłam korektorem tylko jeden wykwit. wykończenie ma bardzo rozświetlajace, ja bym go w ogóle nie pudrowała, ale moja tłusto-mieszana cera tego wymaga, więc muszę + na to meteoryty/ kulki z kobo i wygląda cudownie. Trzyma sie tak caly dzien na tłuściochu z babydream. Jedyny minus to to, ze muszę dać 4 pompki, by pokryć całą twarz, bo konsystencję ma dziwnie kremową (ale przyjemną!) ale mimo to nie robi maski. muszę się przyzwyczaić, bo zawsze była maks jedna pompka. Pewnie będzie przez to niewydajny, ale dla takiego efektu moge ko kupować co miesiąc.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:15   #2855
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja kupiłam nowy podkład Catrice, Nude Illusion, bo naczytałam się, że to taki dupe Luminous Silk GA. Jeśli to prawda, to cieszę się, że ocaliłam 2 stówki, a wydałam 3 dyszki, bo mi nie podszedł Jakby ktoś chciał zweryfikować, to mogę się wymienić
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 18:20   #2856
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja kupiłam niedawno dwa Revlony: Nearly Naked i Photoready i jestem bardzo zadowolona. Ten drugi nieźle kryje (takie średnie krycie) i pięknie rozświetla twarz, trzyma się cały dzień, ujednolica koloryt. Naked jest bardzo lekki, wtapia się w skórę (w ogóle nie widać, że mamy podkład, tak się dopasowuje), krycie ma lekkie/średnie, pod koniec dnia się ściera.

Fajna alternatywa dla Colorstaya, jeżeli chcemy od niego odpocząć.

W końcu trafiłam z rozświetlającymi podkładami, bo z Loreal Lumi Magique nie byłam zadowolona.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 18:30   #2857
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nearly to jeden z moich top 3 Tylko kolor musze zmienic
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 18:45   #2858
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Nearly to jeden z moich top 3 Tylko kolor musze zmienic
A jaki masz? Ja wzięłam 130 Shell, choć używam na co dzień 180 Colorstay do tłustej.
Myślałam, że będzie za jasny jak przyszedł, ale jest idealny
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 18:49   #2859
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam swój podkład idealny nalatałam się za nim jak głupia, całe miasto zleciałam. Opinie na KWC miał takie sobie, ale poleciła mi go jedna Wizażanka i stwierdziłam: spróbuje. Mówię o Catrice all mat plus. Kosztuje 27zł, kolor ma idealny jak dla mnie bladziocha (a bałam się, że będzie ciemniał). Co prawda nosiłam go dopiero 3 razy, ale oezu, jak się go cudownie nosi wcale go nie czuć na twarzy, wygląda jak moja druga skóra i krycie mi odpowiada, jest takie średnie, ale zakrył mi wszystko na twarzy, przykryłam korektorem tylko jeden wykwit. wykończenie ma bardzo rozświetlajace, ja bym go w ogóle nie pudrowała, ale moja tłusto-mieszana cera tego wymaga, więc muszę + na to meteoryty/ kulki z kobo i wygląda cudownie. Trzyma sie tak caly dzien na tłuściochu z babydream. Jedyny minus to to, ze muszę dać 4 pompki, by pokryć całą twarz, bo konsystencję ma dziwnie kremową (ale przyjemną!) ale mimo to nie robi maski. muszę się przyzwyczaić, bo zawsze była maks jedna pompka. Pewnie będzie przez to niewydajny, ale dla takiego efektu moge ko kupować co miesiąc.
Ajj nie lubię go dziwny jest bardzo
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:11   #2860
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Ja kupiłam nowy podkład Catrice, Nude Illusion, bo naczytałam się, że to taki dupe Luminous Silk GA. Jeśli to prawda, to cieszę się, że ocaliłam 2 stówki, a wydałam 3 dyszki, bo mi nie podszedł Jakby ktoś chciał zweryfikować, to mogę się wymienić
Ja bym się chetnie wymieniła, ale nie wiem czy cos znajdę..
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:20   #2861
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny nie chciałaby która Clarins Skin Illusion 104 Cream sypki? Mam na wydanie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 19:37   #2862
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A jaki masz? Ja wzięłam 130 Shell, choć używam na co dzień 180 Colorstay do tłustej.
Myślałam, że będzie za jasny jak przyszedł, ale jest idealny
150, bo podejrzałam u jednej jutuberki i myślałam, że będzie spoko. Jest jako tako, ciut przy różowy i gdy zaczynam się świecić, to się zaczyna nieładnie odcinać (żadna jego wina, każdy źle dobrany odcieniowo podkład to zrobi). Chciałabym wziąć teraz 160 (teraz - w sensie na cieplejszą porę roku, która tuż tuż ). Kupuję na e k o b i e c a . p l

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Ja bym się chetnie wymieniła, ale nie wiem czy cos znajdę..
Podeślij mi link do swojej wymianki, albo pisz pw co Ci zalega
(edit: może catrice za healthy mix? albo rimmel )
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.

Edytowane przez SouthEater
Czas edycji: 2015-02-07 o 19:39
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:14   #2863
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
150, bo podejrzałam u jednej jutuberki i myślałam, że będzie spoko. Jest jako tako, ciut przy różowy i gdy zaczynam się świecić, to się zaczyna nieładnie odcinać (żadna jego wina, każdy źle dobrany odcieniowo podkład to zrobi). Chciałabym wziąć teraz 160 (teraz - w sensie na cieplejszą porę roku, która tuż tuż ). Kupuję na e k o b i e c a . p l
Dzięki za link - świetny sklep (wysyłka i produkty tanie), ale z Naked są tam tylko dwa ciemne kolory, za to z Photoready wszystkie, a myślę jeszcze nad 003 (mam 004).
Jeżeli Naked 150 jest różowy to już go nie chcę testować. 130 jest ok i nie ma co kombinować
Myślałam nad próbkami w Douglasie, ale 003 Photoready nie ma (004 jest ogólnie dobry, ale nie wiem czy jaśniejszy nie byłby lepszy).
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:18   #2864
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Teraz musza mieć wyprzedane odcienie, jak zaglądałam ostatnio, to były wszystkie, wszystkie, WSZYSTKIE. A ta promocja, że 15zł kosztują, to już od wakacji jest, haha
Mi kiedyś koleżanka polecała Photoready, może się skuszę... I jeszcze chciałabym bardzo ich rozświetlacz i bazę Jak dostanę grant, to wtedy poszastam
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:19   #2865
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A co myślicie o face and body Maca?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:41   #2866
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Teraz musza mieć wyprzedane odcienie, jak zaglądałam ostatnio, to były wszystkie, wszystkie, WSZYSTKIE. A ta promocja, że 15zł kosztują, to już od wakacji jest, haha
Mi kiedyś koleżanka polecała Photoready, może się skuszę... I jeszcze chciałabym bardzo ich rozświetlacz i bazę Jak dostanę grant, to wtedy poszastam
Jak testowałam w domu na jednym policzku Nearly Naked i na drugim Photoready to bardziej podobał mi się Naked, ale jak użyłam całościowo to Photoready. Jest trwalszy i delikatnie mocniej kryjący.
Ceny świetne. Na pewno będę tam kupowała., bo wysyłka 4zł to jak za darmo
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 20:59   #2867
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A co myślicie o face and body Maca?
ja lubię
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 21:00   #2868
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A mam pytanko odnośnie Rimmel Wake Me Up. Jaka jest różnica między kolorem 100 a 103? Widzę, że wszystkie są ciemne. Na co dzień używam Revlon Colorstay 180 do tłustej (no i ostatnio Photoready 004 i Nearly Naked 130). Potrzebuję żółci + beżu, bez różowego, bo mam cerę naczynkową.
100 czy 103 mógłby być lepszy?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 21:30   #2869
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A mam pytanko odnośnie Rimmel Wake Me Up. Jaka jest różnica między kolorem 100 a 103? Widzę, że wszystkie są ciemne. Na co dzień używam Revlon Colorstay 180 do tłustej (no i ostatnio Photoready 004 i Nearly Naked 130). Potrzebuję żółci + beżu, bez różowego, bo mam cerę naczynkową.
100 czy 103 mógłby być lepszy?
Myślę, że 100 byłaby jaśniejsza, ale ona ma różowe tony, jak dla mnie nie takie lekkie, ale dosyć intensywne. Ja bym się skaniała do 103.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 21:46   #2870
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Myślę, że 100 byłaby jaśniejsza, ale ona ma różowe tony, jak dla mnie nie takie lekkie, ale dosyć intensywne. Ja bym się skaniała do 103.
O kurcze. Dzięki. Na google widziałam, że 103 jest ciemniejsza od Photoready 004, który też nie jest idealnie do mnie dopasowany (mógłby być lekko jaśniejszy), także sama nie wiem. Różu też nie chcę. Spróbuję dorwać gdzieś próbki.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 01:02   #2871
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Poszukuje dobrego Pudru-kompakt,niepostarzajacego- ,niewysuszajacego,w odcieniu Ecru.

Witam.
Poszukuje dobrego,niepostarzajacego niewysuszajacego,wygladaj acego miekko na twarzy Pudru kompaktowego w odcieniu Ecru do skory mieszanej.Moze cos polecicie ?

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-02-08 o 03:05
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 08:17   #2872
siarkaa85
Przyczajenie
 
Avatar siarkaa85
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Tuchów
Wiadomości: 11
Dot.: Poszukuje dobrego Pudru-kompakt,niepostarzajacego- ,niewysuszajacego,w odcieniu

Polecam Rimmel stay Matte - gama kolorystyczna dosyc duza, wszystko w takich naturalnych odcieniach , do tego bardzo dobrze utrwala makijaż i matowi Sama mam mieszana cere i u mnie sprawdza sie idealnie
siarkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 09:53   #2873
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam swój podkład idealny nalatałam się za nim jak głupia, całe miasto zleciałam. Opinie na KWC miał takie sobie, ale poleciła mi go jedna Wizażanka i stwierdziłam: spróbuje. Mówię o Catrice all mat plus. Kosztuje 27zł, kolor ma idealny jak dla mnie bladziocha (a bałam się, że będzie ciemniał). Co prawda nosiłam go dopiero 3 razy, ale oezu, jak się go cudownie nosi wcale go nie czuć na twarzy, wygląda jak moja druga skóra i krycie mi odpowiada, jest takie średnie, ale zakrył mi wszystko na twarzy, przykryłam korektorem tylko jeden wykwit. wykończenie ma bardzo rozświetlajace, ja bym go w ogóle nie pudrowała, ale moja tłusto-mieszana cera tego wymaga, więc muszę + na to meteoryty/ kulki z kobo i wygląda cudownie. Trzyma sie tak caly dzien na tłuściochu z babydream. Jedyny minus to to, ze muszę dać 4 pompki, by pokryć całą twarz, bo konsystencję ma dziwnie kremową (ale przyjemną!) ale mimo to nie robi maski. muszę się przyzwyczaić, bo zawsze była maks jedna pompka. Pewnie będzie przez to niewydajny, ale dla takiego efektu moge ko kupować co miesiąc.
W nazwie "All mat" i rozświetlające wykończenie? Można się pogubić

Ja wychwalam natomiast pod niebiosa Shu Uemura Face Architect Smooth Finish. Ładnie wygląda na mojej zmaltretowanej skórze, daje naturalny efekt i przede wszystkim, nie czuć go na twarzy
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 10:13   #2874
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
W nazwie "All mat" i rozświetlające wykończenie? Można się pogubić

Ja wychwalam natomiast pod niebiosa Shu Uemura Face Architect Smooth Finish. Ładnie wygląda na mojej zmaltretowanej skórze, daje naturalny efekt i przede wszystkim, nie czuć go na twarzy
Wiem, właśnie na KWC tez słabe opinie, bo zamiast matu jest rozswietlenie jak dla mnie to idelalny podkład rozswietlajacy dla tłustej skóry.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 13:14   #2875
irreal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 62
Odpowiedni podkład.

Z góry przepraszam jeżeli w niewłaściwym miejscu umieszczam posta. Otóż, mam cerę jasną, tłustą, ze skłonnością do wyprysków + rozszerzone pory i wągry. Od lat szukam podkładu idealnego, który odpowiednio ukryje wszystkie niedoskonałości, zmatuje cerę i nie będzie się odznaczał. testowałam podkłady: soraya, lirene, revlon CS , maybelline affinitone, essence, bourjois, krem BB rimmel, krem BB astor- zawsze najjaśniejszy odcień i zawsze okazywało się że jest za ciemny albo utlenia się na pomarańczowo. Testowałam też dermacolu i o tyle o ile najjaśniejszy odcień był w porządku to niestety wpływ na cerę był niekorzystny. Obecnie jestem wierna rimmelowi match perfection foundation. Co prawda nie jest do końca ideałem (krycie i mat średni, a najjaśniejszy odcień posiada różowe tony) ale póki co najlepszy ze wszystkich przetestowanych. I tutaj moja prośba do Was, może doradzicie mi jakiś podkład, który okaże się strzałem w 10 ?

irreal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 15:02   #2876
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Stalo sie cos nieslychanego. Testowalam dzisiaj Skin Illusion i na mojej twarzy to pudrowa tapeta bardziej naturalnie wyglada na mnie Inglot HD. Nie wiem o co tu chodzi Nastepny do testu bedzie Face nad Body. Ale slyszalyscie kiedys zeby komus Skin Illusion zrobil na twarzy pudernice?
Nalozylam flat topem Hakuro w minimalnej ilosci.
Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2015-02-08 o 15:03
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 15:09   #2877
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czy w Douglasie dają próbki do zakupu czy ot tak?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 15:16   #2878
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Od tak, zapytalam czy moglabym dostac probke. I pani odlala mi do pojemniczka zapewniajac, ze Skin Illusion bedzie dobry dla mnie A tu takie zdziwienie

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2015-02-08 o 16:00
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:07   #2879
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja tez prosze o probki. Mam jedna Pania co by mi odlala wszystko, od razu proponuje. Inna Pani troche kreci nosem. Ta pierwsza non stop poleca mi Everlastinga... A mi sie widzi teraz long lasting Bobbi Brown...
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 16:23   #2880
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A co myślicie o face and body Maca?
Nie miałam go, ale szykuje się na niego na lato.
Dziewczyny, używacie pudrów sypkich? jeśli tak to jakich?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.