wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 09:23   #61
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Meedzik do walki! Co zamierzasz ćwiczyć?
Chyba chodakiwska tluc, taki mam plan. Rok temu cwiczylam z nia i zrobilo sie naprawde fajne cialo, efekty zadowalajace, pokochalam turbo ale to dopiero po pewnym czasie, musialam do niego kondycje podciagnac;-) oprocz tego znalazlam kilka filmikow ok. 40min na cale cialo i tez zamierzam to wykorzystywac dla urozmaicenia.
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 09:26   #62
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Ehh też muszę zawalczyć z ta Chodakowską
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 09:33   #63
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Ehh też muszę zawalczyć z ta Chodakowską
Tylko trzeba bardzo uwazac na kolana przy jej cwiczeniach. Ja w tym roku kupilam buty sportowe, zakochalam sie w nich, koniecznie musze dzisiaj wyprobowac

Z chodakowskiej ja osobiscie lubie skalpel, skalpel wyzwanie i turbo. Do kilera nie podchodzilam. Laczylam tez 6minutowki, i jakies treningi z ksiazek robilam. Sa tez jakies treningi total fitness bodajze, widzialam ale nie probowalam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Ehh też muszę zawalczyć z ta Chodakowską
A co w ogole cwiczysz? Dywanowki, silownia, fitness? :-D
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 09:38   #64
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez meedzik Pokaż wiadomość
Tylko trzeba bardzo uwazac na kolana przy jej cwiczeniach. Ja w tym roku kupilam buty sportowe, zakochalam sie w nich, koniecznie musze dzisiaj wyprobowac

Z chodakowskiej ja osobiscie lubie skalpel, skalpel wyzwanie i turbo. Do kilera nie podchodzilam. Laczylam tez 6minutowki, i jakies treningi z ksiazek robilam. Sa tez jakies treningi total fitness bodajze, widzialam ale nie probowalam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------



A co w ogole cwiczysz? Dywanowki, silownia, fitness? :-D


Na kolana uwazam, bo dużo szumu o tym bylo

Ćwiczę w domu: Różne ćwiczenia na YouTube, stepper, ćwiczenia z hantelkami, skakanka, bieganie

Jak bede na kompie to wrzuce tu kilka fajnych cwiczen ale mam strasznie slomiany zapal do wszystkiego :/ i szybko się nudzę...
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 09:43   #65
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Na kolana uwazam, bo dużo szumu o tym bylo

Ćwiczę w domu: Różne ćwiczenia na YouTube, stepper, ćwiczenia z hantelkami, skakanka, bieganie

Jak bede na kompie to wrzuce tu kilka fajnych cwiczen ale mam strasznie slomiany zapal do wszystkiego :/ i szybko się nudzę...
Ja w tamtym roku 3miesiace cwiczylam az wlasnie kolano sie odezwalo i przestalam, zapuscilam sie i znow wrocilam do punktu wyjscia, a juz tak fajnie bylo, minioweczki tak lezaly ze ah:-D

Slomiany zapal tez mam, ale po to jest to forum zebysmy sie ciagnely dalej do przodu:-D

damy rade, bedziemy najwiekszymi laskami sezonu letniego 2015 i wszystkich nastepnych👑👙👗
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 09:48   #66
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

No to do dziela meczymy dzis ćwiczenia najgorsze są pierwsze dwa tygodnie Potem juz z górki

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Dobrze ze ten wątek powstał
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 09:54   #67
maszmuche
Przyczajenie
 
Avatar maszmuche
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Hej, czy któraś z was widziała kiedyś może jakiś fajny program treningowy na siłownię? Jak już mam co jakiś czas się tam pokazywać, to chciałabym wiedzieć, co mam robić
Jeśli znajdę coś fajnego w internetach, to wrzucę.

A tak wgl to wczoraj nakupiłam sobie "zdrowszych" przekąsek dużo, czyli jakieś tam suszone daktyle, orzechy itd. i mam zamiar się tego trzymać!
Śniadanko było pyszne, owsianka z bananami, migdałami, orzechami włoskimi Na drugie śniadanie planuję jogurt
Nie wiem jak z ćwiczeniami, bo po wczoraj uda mi umarły Może zrobię tylko jakąś Mel B. na brzuch czy coś.
maszmuche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 11:10   #68
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

U mnie dziś póki co bez podjadania, ale tkwię cały ranek w kuchni i nie zapowiada się żebym miała czas na ćwiczenia tzn. pewnie się znajdzie, ale dopiero wieczorem. Dosyć mało zjadłam jak do tej pory tzn. rano kanapkę z wędliną i pomidorem a teraz zupę brokułową z ziemniakami i kromką chleba z masłem, ale nie cieszy mnie to za specjalnie, bo boję się że wieczorem organizm będzie chciał wyjść na swoje :P Oby nie, choć nie ręczę za siebie, bo córka prosiła wczoraj o ciasto, więc dziś już upiekłam całą blachę drożdżowego z owocami i kruszonką Pewnie kawałek capnę, ale to dopiero na podwieczorek. Obiad też jest w trakcie, już mam gotowe roladki z kurczaka z cukinią oraz ugotowałam i starłam buraki na surówkę. Jest ok
Nie pamiętam czy już o tym wspominałam, ale od kilku dni (już chyba z 5 będzie) robię codziennie 1 min. tzw. deski (plank). Trzęsę się cała od 30 sekundy, ale jakoś daję radę. Któraś z was robiła regularnie i wie czy to daje jakieś efekty we wzmocnieniu mięśni (albo inne)? Dodam, że nie zwiększam długości czasu tylko codziennie 1 minuta.
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 11:50   #69
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Deska jest rewelacyjna na brzuch! No i ramiona też Ci popracują, a jak dojdziesz do wprawy i dodasz unoszenia nóg to i pośladki będą krąglejsze
emilka87-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 11:58   #70
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez emilka87-87 Pokaż wiadomość
Deska jest rewelacyjna na brzuch! No i ramiona też Ci popracują, a jak dojdziesz do wprawy i dodasz unoszenia nóg to i pośladki będą krąglejsze
Muszę chyba na ten temat sobie co nieco wygooglać w takim razie, bo brzuch u mnie jest najgorszym problemem. Tylko kiepsko się robi to ćwiczenie przy dzieciach, bo już dwa razy mi się zdarzyło że dzieciaki chciały jeździć na koniku w trakcie
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 12:15   #71
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
no nie mogę z ta Chodakowską jednak :/ strasznie to nudne jest. zrobiłam tylko 15 minut skalpela bo po prostu mi się nudziło. jutro jak ją włączę to obowiązkowo odpalę sobie na spotify jakąś muzyczkę do treningów cardio i będę ćwiczyć troszkę bardziej energicznie niż Ewa
widzę, że u większości dzień udany oby tak było również jutro
dobranoc
wlasnie przez to jej nie lubie tysiąc razy bardziej wole Mel B ale trzeba zmieniac co jakiś czas ćwiczenia dlatego jak cwicze z Ewka skalpel to tez obowiązkowo wyciszam ja i muzyke puszczam

Cytat:
Napisane przez hiss Pokaż wiadomość
DZIEŃ DRUGI

widzę w komentarzach, ze świetnie wam wczoraj poszło! U mnie niestety były słodycze co prawda tylko trochę, ale były...
a co do zdrowego posiłku to też kiepsko, najzdrowsze wczoraj było jabłko i chlebek chrupki z awokado
A z dobrych rzeczy to mój TŻ powiedział, że może zacznie ze mną ćwiczyć niedługo, a byłoby bardzo przyjemnie ćwiczyć z kimś!

Obudziłam się i myślę "koniec z ćwiczeniami, już wystarczy" ale jednak czytam wasze komentarze i wiecie co? dziś się postaram, lepiej niż wczoraj. i poćwiczę
nie poddawaj się


a ja zero słodyczy , chociaż marza mi się chipsy

dzisiaj zaczynam jezdzic na rolkach

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez meedzik Pokaż wiadomość
Tylko trzeba bardzo uwazac na kolana przy jej cwiczeniach. Ja w tym roku kupilam buty sportowe, zakochalam sie w nich, koniecznie musze dzisiaj wyprobowac

wlasnie wczoraj siostra mi mowila ze zalatwic można sobie kolana
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 12:24   #72
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Jestem już po skalplu i bolą mnie plecy

meedzik, krolewna Indyjska o co chodzi z tymi "kolanami" przy ćwiczeniach Chodakowskiej?
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 13:19   #73
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Jednak udało mi się poćwiczyć "dywanówki" na macie, bo synek wyjątkowo długo spał Przede mną tylko wieczorem cardo będzie - tylko albo aż!
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 13:23   #74
Delicja88
Raczkowanie
 
Avatar Delicja88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Den Haag
Wiadomości: 61
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

A ja nie mam dzisiaj chyba weny na mój marsz...

Z podjadaniem jakoś u mnie nie ma problemu, tym bardziej ze słodyczami. Leżą u nas cały czas, bo dla mojego TŻ dzień bez słodyczy, to dzień stracony. Leżą, a ja nie tknę, nie ciągnie mnie po prostu.
Delicja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 14:13   #75
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

witajcie
dołączam się do wątku ja walczę z moim ciałem od jakiegoś czasu. od sierpnia zrzuciłam 4 kilo (z 57 na 53 kg). miesiąc temu rzuciłam tabletki antykoncepcyjne - w talii zleciały 2 cm, w biodrach 1 cm, pod pępkiem 1,5 cm. dążę to tego, aby odtłuścić ciało i zyskać trochę więcej mięśni. na razie moja kondycja jest taka sobie. lubię jogę, ćwiczenia z hantlami, od czasu do czasu aeroby.

moja micha wygląda różnie, czasem wpadnie do kawki jakiś michałek, ale ogólnie jest raczej czysto. jem około 1700-1900 kcal dziennie.

obecne moje treningi to filmy fire z programu turbo fire, czasem program PIYO, w wolnym czasie biegam z sąsiadkami z dzielni

powodzenia
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 16:58   #76
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Nadin chodakowskiej ćwiczenia strasznie obciążają kolana i trzeba uważać, żeby się kontuzji nie nabawić bo kolana w końcu moga mieć dość i odmówią posłuszeństwa.
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 17:07   #77
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Nadin - musisz uważać, żeby kolana nigdy nie wychodziły poza linię stóp
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 17:29   #78
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Blameworthy Pokaż wiadomość
witajcie
dołączam się do wątku ja walczę z moim ciałem od jakiegoś czasu. od sierpnia zrzuciłam 4 kilo (z 57 na 53 kg). miesiąc temu rzuciłam tabletki antykoncepcyjne - w talii zleciały 2 cm, w biodrach 1 cm, pod pępkiem 1,5 cm. dążę to tego, aby odtłuścić ciało i zyskać trochę więcej mięśni. na razie moja kondycja jest taka sobie. lubię jogę, ćwiczenia z hantlami, od czasu do czasu aeroby.

moja micha wygląda różnie, czasem wpadnie do kawki jakiś michałek, ale ogólnie jest raczej czysto. jem około 1700-1900 kcal dziennie.

obecne moje treningi to filmy fire z programu turbo fire, czasem program PIYO, w wolnym czasie biegam z sąsiadkami z dzielni

powodzenia

witamy



ja melduje
- mel b nogi
- skalpel
i 10 minut turbo
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 17:37   #79
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

o 19:00 idę biegać nie chce mi się
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 17:53   #80
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

meedzik i krolewna Indyjska dziękuje Nawet nie wiedziałam że skalpel może zaszkodzić kolanom.
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 17:57   #81
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
o 19:00 idę biegać nie chce mi się
dawaj dawaj!!
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 18:06   #82
for Emka
Raczkowanie
 
Avatar for Emka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 47
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Dzień drugi!
Ja melduje Mel b - rozgrzewka, cardio, nogi, roziąganie.
Mam trochę problem bo w trakcie ćwiczeń zwyczajnie robi mi się słabo i muszę na chwilę odpocząć mimo, że i tak nie robię 100% powtórzeń :/ To raczej nie wina tego, że jem mało->
śniadanie: dwie kromki pieczywa orkiszowego z jajkiem, lekkim serkiem do smarowanie, kiełkami, rzodkiewką i sałatą
II śniadanie: kromka pieczywa orkiszowego z wędliną i warzywami + szklanka soku pomidorowego
obiad: pierś z kurczaka na parze + ryż z warzywami, kolacji jeszcze nie jadłam . Podejrzewam, że to z powodu mojej zerowej kondycji ;p Chyba muszę troszkę zwolnić i dostosować tempo do swojego ciała.
for Emka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 18:19   #83
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

ja dzisiaj tylko mel b na pośladki i 8 minut abs, bo przedłużyłam rzęsy dziś i nie mogę zapocić oczu
ale miska czysta
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 18:20   #84
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Jestem już po bloku cardio i prysznicu
Tak się zastanawiam czy nie robić może dnia wolnego od ćwiczeń? Już sama nie wiem... niby nie czuje się jakbym każdego dnia się zaharowywała i musiała "brać wolne" tzn. nie mam zakwasów, bólu mięśni itp. po ćwiczeniach, ale może mięśniom to wolne by było potrzebne? Zastanawiam się nad tym, bo widzę ostatnio że waga zamiast spadać to minimalnie idzie w górę. Czy brak przerwy w ćwiczeniach może powodować gromadzenie wody w mięśniach?
Myślicie, że ćwiczę dziennie za dużo, za mało czy raczej w sam raz?

codziennie: blok cardio ok. 30min. (podzielone na 4 filmiki jeden po drugim), ćwiczenia na macie: challenge na uda i pośladki - 5 ćwiczeń po 10 powtórzeń każde (dojdę do 20 powtórzeń na każdą nogę), małe mostki (na dzisiaj 50 a docelowo 150), ćwiczenia clams na uda i pupę (na dzisiaj 70 a docelowo 120 na stronę), plank 1 minuta i czasami jeszcze skrętoskłony stojąc 50-100 dziennie na nogę, ale ostatnio nie robiłam.
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 18:27   #85
meedzik
Raczkowanie
 
Avatar meedzik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 96
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Machina ruszyła, zaczęłam

Dzień pierwszy melduję Skalpel Wyzwanie.

Melduję też, ze oszukiwałam, najzwyczajniej w świecie nie dawałam rady, moja kondycja wynosi mniej niż 0 i porwałam się z tym skalpelem wyzwanie jak z motyką na słońce. Jutro coś delikatniejszego muszę wybrać. A teraz padam, wszystko się we mnie trzęsie... Ale dla mnie najwazniejsze, że zaczęłam.

Z jedzonkiem ładnie sie dzisiaj trzymałam, jeden grzeszek ostatkowy był - mały rogalik z wiśniami, ale tylko jeden.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Sawa83 Pokaż wiadomość
Jestem już po bloku cardio i prysznicu
Tak się zastanawiam czy nie robić może dnia wolnego od ćwiczeń? Już sama nie wiem... niby nie czuje się jakbym każdego dnia się zaharowywała i musiała "brać wolne" tzn. nie mam zakwasów, bólu mięśni itp. po ćwiczeniach, ale może mięśniom to wolne by było potrzebne? Zastanawiam się nad tym, bo widzę ostatnio że waga zamiast spadać to minimalnie idzie w górę. Czy brak przerwy w ćwiczeniach może powodować gromadzenie wody w mięśniach?
Myślicie, że ćwiczę dziennie za dużo, za mało czy raczej w sam raz?

codziennie: blok cardio ok. 30min. (podzielone na 4 filmiki jeden po drugim), ćwiczenia na macie: challenge na uda i pośladki - 5 ćwiczeń po 10 powtórzeń każde (dojdę do 20 powtórzeń na każdą nogę), małe mostki (na dzisiaj 50 a docelowo 150), ćwiczenia clams na uda i pupę (na dzisiaj 70 a docelowo 120 na stronę), plank 1 minuta i czasami jeszcze skrętoskłony stojąc 50-100 dziennie na nogę, ale ostatnio nie robiłam.
Jak najbardziej przerwa jest potrzebna, choć może my tego nie czujemy, ale nasze mięśnie owszem potrzebują przerwy, żeby odpocząc i zregenerować się.
meedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 18:40   #86
Solvency
Raczkowanie
 
Avatar Solvency
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 163
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Ale macie zapał musicie mnie zarazić
ja nie mam w ogóle kondycji, ale na początek: wczoraj wyzwanie nożycowe 3 dzień, plank 20s, hula 30 minut. Skromnie, ale zawsze.
Dziś: rozgrzewka, ćwiczenia z hantlami na ręce, wyzwanie nożycowe 4 dzień, plank 30s, hula 40 min. No i uczę się robić pompki.
Pomału do przodu.
Co to za wyzwanie z marszem? Wytłumaczycie?
Solvency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 19:08   #87
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

no hej pobiegane tzn. marszobieg 40 minut pompa
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 19:53   #88
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Sawa83 Pokaż wiadomość
Jestem już po bloku cardio i prysznicu
Tak się zastanawiam czy nie robić może dnia wolnego od ćwiczeń? Już sama nie wiem... niby nie czuje się jakbym każdego dnia się zaharowywała i musiała "brać wolne" tzn. nie mam zakwasów, bólu mięśni itp. po ćwiczeniach, ale może mięśniom to wolne by było potrzebne? Zastanawiam się nad tym, bo widzę ostatnio że waga zamiast spadać to minimalnie idzie w górę. Czy brak przerwy w ćwiczeniach może powodować gromadzenie wody w mięśniach?
Myślicie, że ćwiczę dziennie za dużo, za mało czy raczej w sam raz?

codziennie: blok cardio ok. 30min. (podzielone na 4 filmiki jeden po drugim), ćwiczenia na macie: challenge na uda i pośladki - 5 ćwiczeń po 10 powtórzeń każde (dojdę do 20 powtórzeń na każdą nogę), małe mostki (na dzisiaj 50 a docelowo 150), ćwiczenia clams na uda i pupę (na dzisiaj 70 a docelowo 120 na stronę), plank 1 minuta i czasami jeszcze skrętoskłony stojąc 50-100 dziennie na nogę, ale ostatnio nie robiłam.
przerwy są potrzebne !! mięśnie muszą się zregenerować.
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:17   #89
zuzkap
Raczkowanie
 
Avatar zuzkap
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 141
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

ja melduje tylko 40 minut cardio, rower i bieznia, tylko tyle bo @
zuzkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:24   #90
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez zuzkap Pokaż wiadomość
ja melduje tylko 40 minut cardio, rower i bieznia, tylko tyle bo @
No bardzo fajne tylko

Przed snem chyba sobie zrobię boczki z Tiffany
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 12:01:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.