Płaszcz zimowy - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 15:50   #1
Josa100
Raczkowanie
 
Avatar Josa100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35

Płaszcz zimowy - pomocy


Hej Doradźcie mi jaki płaszcz na zimę kupić, chodzi o rozmiar. Mierzyłam w Reserved piękny płaszcz i pomijam, że do najgrubszych nie należał, ale od czego są grube swetry. Rozmiar 34 był bardzo dopasowany. Na cienki sweter (bluzkę) idealny, założony na marynarkę już był minimalnie ciasny. Generalnie dopasowany do mojej sylwetki, w ramionach idealny. Rozmiar 36 - ubrany na cienki sweter (bluzkę) luźny wręcz przy każdym ruchu "przemieszcza się" po ciele . W ramionach troszkę szeroki no i na całej sylwetce luźny, z tyłu na plecach przy ramionach marszczy się. Ubrany na marynarkę już lepiej nie jest taki luźny. No i nie wiem czy 34 czy 36?? Chyba, że kupię 34 i przestawię o 1 cm guziki, płaszcz jest zapinany na guziki i dość głęboko na siebie zachodzą poły. Bardzo podoba mi się ten płaszcz i na długość odpowiedni no i cena normalna 249zł.
Płaszcz z kroju jak ten na zdjęciu tylko kolor inny.
Doradźcie, bo nie już sama nie wiem.
Josa100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 16:36   #2
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Płaszcz zimowy - pomocy

Lepiej kup ten luźniejszy (jesli po założeniu grubych rzeczy układa się ok-sprawdź jeszcze raz w sklepie), bo na grubym swetrze będzie leżał bardzo dobrze, a i Tobie będzie wygodniej. Ja kupiłam własnie jakiś czas temu płaszcz w rozmiarze 36 zamiast 38 i przy grubym swetrze jest mi trochę ciasnawo - gdybym miała wybierac jeszcze raz, to bym wzięła chyba ten większy...

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

No chyba, że jestes pewna, że po przesunięciu guzików płaszcz nie straci fasonu. To może...?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:00   #3
_BlackAngel_
Rozeznanie
 
Avatar _BlackAngel_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 560
Dot.: Płaszcz zimowy - pomocy

myślę, że lepiej kupić nieco większy, szczególnie jeśli masz zamiar nosić grube swetry....nie będzie za ciasny, nie powinien być też przy grubszych ubraniach za luźny
_BlackAngel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:40   #4
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Płaszcz zimowy - pomocy

Ja tez bym proponowala wiekszy, a najlepiej przymierz go na gruby sweter. Pomysl czy masz zamiar chodzic zima w cienkich bluzkach? Wez ze soba kogos kto Ci doradzi, bo tak nie widzac to ciezko stwierdzic...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:11   #5
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Płaszcz zimowy - pomocy

Cytat:
Napisane przez Josa100 Pokaż wiadomość
Hej Doradźcie mi jaki płaszcz na zimę kupić, chodzi o rozmiar. Mierzyłam w Reserved piękny płaszcz i pomijam, że do najgrubszych nie należał, ale od czego są grube swetry. Rozmiar 34 był bardzo dopasowany. Na cienki sweter (bluzkę) idealny, założony na marynarkę już był minimalnie ciasny. Generalnie dopasowany do mojej sylwetki, w ramionach idealny. Rozmiar 36 - ubrany na cienki sweter (bluzkę) luźny wręcz przy każdym ruchu "przemieszcza się" po ciele . W ramionach troszkę szeroki no i na całej sylwetce luźny, z tyłu na plecach przy ramionach marszczy się. Ubrany na marynarkę już lepiej nie jest taki luźny. No i nie wiem czy 34 czy 36?? Chyba, że kupię 34 i przestawię o 1 cm guziki, płaszcz jest zapinany na guziki i dość głęboko na siebie zachodzą poły. Bardzo podoba mi się ten płaszcz i na długość odpowiedni no i cena normalna 249zł.
Płaszcz z kroju jak ten na zdjęciu tylko kolor inny.
Doradźcie, bo nie już sama nie wiem.
ja bym jednak ten większy wzięła, mam identyczny płaszcz ale czarny w fioletową kratę ale nie reserved i dałam 140 zł a kupiłam w normalnym sklepie broń boże na bazarze... przeraziłam się ceną twojego płaszcza choc są też i w takich cenach
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:14   #6
martusia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Płaszcz zimowy - pomocy

zgadzam sie z dziewczynami wez wiekszy bo idealnie bedzie pasowal na gruby sweter i jeszcze na drugi rok bedzie na ciebie dobry
martusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:34   #7
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Płaszcz zimowy - pomocy

Weź większy. Ja wzięłam taki idealny, teraz przytyłam i nie wiem czy się zmieszczę
Wolę nie przymierzać na razie i się nie załamywać;]
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 09:58   #8
Josa100
Raczkowanie
 
Avatar Josa100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Płaszcz zimowy - pomocy

Dzięki dziewczyny Dziś jeszcze raz jadę w towarzystwie drugiej osoby no i ubiorę się odpowiednio. A co do ceny, no dla mnie nie jest to kwota zawrotna zważywszy, że w Carry mierzyłam płaszcz za 420zł. Leżał idealnie, jakby uszyty na moje wymiary, no ale bez przesady. Wiadomo, że jakość ciuchów Carry nie powala. Kupiłam 1,5 roku temu płaszczyk wiosenny i okazało się, że jest krzywo uszyty i jeden rękaw jest krótszy od drugiego. Nikt o tym nie wiem oprócz mnie, ale to jest widoczne jak o 1-1,5 cm z jednego rękawa wystają mi rękawy bluzek, a z drugiego już nie . Oczywiście firma Carry reklamacji nie uwzględnia.

Pozdrawiam
Josa100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:47   #9
nixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: Płaszcz zimowy - pomocy

prałaś już ten płaszczyk? w tym roku kupiłam płaszcz wypchany naturalnym puchem płaszcz wyprałam wg metki w 30 stopniach bez wirowania (metka mówiła że pranie chemiczne jest zabronione) i zrobila sie z niego szmata :/ wszystko się skulkowało. Jadę jutro zawieźć go do reklamacji mam nadzieję że ją uznają, sporo kosztował :/
nixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.