Przeszczep włosów u kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 16:26   #1
aneccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 21

Przeszczep włosów u kobiet


od wielu lat zmagam się z łysieniem androgenowym, zdecydowałam się już na przeszczep metodą FUE, który czeka mnie za 3 miesiące, czy któraś z Was odważyła się na tego rodzaju zabieg? strasznie jestem ciekawa, jak wygląda Wasze życie po przeszczepie, za wszelkie wpisy będę bardzo wdzięczna.
aneccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 09:52   #2
Testtarosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

O wiele lepszy od FUE jest SAFER. Metoda polega na pobieraniu włosów metodą pneumatyczną, dzięki czemu nie ma opcji, żeby pobierane cebulki zostały uszkodzone. Dlatego masz tak naprawdę 100% efektywności. Sama cierpiałam na łysienie androgyniczne, od ładnych paru lat. Ale nie mogłam się zdecydować na przeszczep, bo trochę przerażała mnie perspektywa tych wszystkich blizn… a przy metodzie Safer nie ma opcji, że będą jakieś ślady. Sama zdecydowałam się na zabieg u doktora Mierzwińskiego, w krakowskim Dermedzie. Jeśli chodzi o koszt – płaci się od ilości przeszczepionych cebulek. A to już ustala się podczas pierwszej konsultacji u doktora.
Testtarosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 08:40   #3
bolinska123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 58
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

Hej mój ojciec ma podobny problem. Jeszcze kilka lat temu miał piękne gęste włosy, a teraz ogromne zakola. Orientujecie się może jaki jest koszt przeszczepu jednej cebulki i ile średnio takich cebulek się przeszczepia. Wiem, że to trudno określić, ale zastawiam się jaki jest koszt takiego zabiegu. Bardzo proszę o pomoc.
bolinska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 10:03   #4
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie
 
Avatar CzasWrocicNaZiemie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

Nad przeszczepem zastanawiam się wprawdzie już od 2 lat,zawsze przeszkadzało mi moje wysokie czoło :/ Mam już dosyć paprania się w lakierach do włosów i codziennego układania grzywki na nowo żeby je zakryć.Zawsze marzyły mi się włosy bez grzywki. Chciałabym obniżyć linię czoła o ok.3cm. Wiem że cena ogólna zależy od ilości grafów,ale ile za taki 1 graf się średnio płaci u nas w PL?Nie zamierzam nigdzie wyjeżdżać na przeszczep,sama myśl o przeszczepie jest dla mnie stresującym przeżyciem,a co dopiero wyjazd poza granice kraju.Metoda Strip odpada ze względu na bliznę,no i szwy,wolę coś mniej inwazyjnego.Z drugiej stronę boję się że przy FUE jest duże ryzyko uszkodzenia meszków włosowych.Może jest tu jakaś dziewczyna po przeszczepie?Bardzo byłabym wdzięczna za jakikolwiek odzew.
CzasWrocicNaZiemie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:07   #5
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

Cena zabiegu zależna jest od obszaru jaki należy pokryć (czyli ilości unitów) oraz od metody wykonania zabiegu. Kliniki po bezpłatnej konsultacji np mailowej ze zdjęciem wyceniają zabieg ( a przynajmniej, ta w której ja pracuję). Cena za unit w granicach 5-10 zł, jednak unit nie musi być pojedynczy, a zawierać np. 2 lub 3 włosy.
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:13   #6
Testtarosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
Cena zabiegu zależna jest od obszaru jaki należy pokryć (czyli ilości unitów) oraz od metody wykonania zabiegu. Kliniki po bezpłatnej konsultacji np mailowej ze zdjęciem wyceniają zabieg ( a przynajmniej, ta w której ja pracuję). Cena za unit w granicach 5-10 zł, jednak unit nie musi być pojedynczy, a zawierać np. 2 lub 3 włosy.
a propos zabiegu safer, o którym pisałam wyżej - nie wiem, jakie ceny są konkretnie w danych klinikach, ale na podstawie wasnych doświadczeń w Dermedzie - przeszczep jednego włosa to 14 zł, a minimalna cena zabiegu to 3500 zł.

Edytowane przez Testtarosa
Czas edycji: 2013-12-11 o 13:18
Testtarosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 11:39   #7
KaskaPacka70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 109
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

Cytat:
Napisane przez Testtarosa Pokaż wiadomość
a propos zabiegu safer, o którym pisałam wyżej - nie wiem, jakie ceny są konkretnie w danych klinikach, ale na podstawie wasnych doświadczeń w Dermedzie - przeszczep jednego włosa to 14 zł, a minimalna cena zabiegu to 3500 zł.
mniej wiecej tyle wychodzi, chociaż ja za przeszczep saferem płaciłam 4000. Ale tu juz cena nie grała robi, bo chciałam odzyskać dawny wygląd z burza włosów na głowie, a nie jakimiś pojedynczymi piórami :/
KaskaPacka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 12:33   #8
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

właśnie też słyszałam o safer, włosy po zabiegu wyglądają bardziej naturalnie. Lepiej rosną, jak ktoś był może się podzieli wrażeniami?
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 19:27   #9
mala_73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

mój koszmar zaczął się dwa lata temu. Zrobiłam sobie dekoloryzacje, zeszłam z ciemnego brazu do blondu. Kolorystycznie bajka, ale straciłam strasznie dużo wlosow. Fryzjerka mówiła, że wlosy odżyją i przestana wypadac tylko musze być cierpliwa. Niestety po roku byłam coraz bardziej zalamna. Wlosy jak wypadaly tak wypadaly dodatkwo zaczęły się łamać na potęgę. Trzy miesiące temu zdecydowałam się na przeszczep metodą SAFER, w krakowskim Osteomedzie. Polecam, bo metoda jest skuteczna i co najważniejsze – nie zostają blizny! więcj nie ma się co bać drogie forumowiczki.
mala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 13:04   #10
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

dobrze wiedzieć, bo słyszałam różne opinie, jedni safer chwalą inni odradzają, ale jak mówisz, że to dobra metoda to może warto z niej skorzystać
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 20:05   #11
MMarius
Raczkowanie
 
Avatar MMarius
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 77
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

O matko, jak tu się ludzi w bambuko nabija. SAFER to mikromotor który pozwala robić przeszczepy nowicjuszom, SAFEREM robią przeszczepy w Getfue za 1 euro za graft (4 razy taniej niż w Polsce), niestety minusem jest to że mikromotor robi chlew w obszarze dawczym. Każdy topowy chirurg na świecie robi wszystko ręcznie. Tutaj masz udokumentowane ponad 100 zabiegów Dr Koraya - asmedfue.forumcommunity.n et/?f=8014642

Edytowane przez MMarius
Czas edycji: 2014-11-15 o 21:57
MMarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 19:57   #12
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

Cytat:
Napisane przez MMarius Pokaż wiadomość
O matko, jak tu się ludzi w bambuko nabija. SAFER to mikromotor który pozwala robić przeszczepy nowicjuszom, SAFEREM robią przeszczepy w Getfue za 1 euro za graft (4 razy taniej niż w Polsce), niestety minusem jest to że mikromotor robi chlew w obszarze dawczym. Każdy topowy chirurg na świecie robi wszystko ręcznie. Tutaj masz udokumentowane ponad 100 zabiegów Dr Koraya - asmedfue.forumcommunity.n et/?f=8014642
No tak, tylko to do końca chyba nie jest takie proste. Wielu osobą wydaje się, że sam przeszczep włosów to taka prosta sprawa, a tak wcale nie jest. To nie jest taki prosty zabieg i też cebulki nie muszą się przyjąć co do ceny to zależy kolega pracuje w ośrodku medycznym xxx w Krakowie i tam tego typu zabiegi wykonują więc się troszkę o tym nasłuchałam chociaż mówił, że efekty są naprawdę dobre. xxx - można poczytać dokładnie odnośnie tej metody SAFER w każdym razie u nas do tego podchodzi się jeszcze sceptycznie, ale za jakiś czas podejrzewam, że tego typu zabiegi będę finansowane w całości z NFZ.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-06 o 11:01 Powód: Reklama.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 15:50   #13
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

czy polecicie jakąś klinikę w Trójmieście ??
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 07:51   #14
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Przeszczep włosów u kobiet

Cytat:
Napisane przez MMarius Pokaż wiadomość
O matko, jak tu się ludzi w bambuko nabija. SAFER to mikromotor który pozwala robić przeszczepy nowicjuszom, SAFEREM robią przeszczepy w Getfue za 1 euro za graft (4 razy taniej niż w Polsce), niestety minusem jest to że mikromotor robi chlew w obszarze dawczym. Każdy topowy chirurg na świecie robi wszystko ręcznie. Tutaj masz udokumentowane ponad 100 zabiegów Dr Koraya - asmedfue.forumcommunity.n et/?f=8014642
Wow super to wygląda.
Jakie są polecane ośrodki w PL? Jaki jest koszt (widełki) uzupełnienia zakoli i obniżenia linii czoła o ok. przy1 cm?

Cena za graft przynajmniej mnie niewiele mówi
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 08:51:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.