Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 13:52   #2581
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Ja jestem zainteresowana tylko pielęgnacją bo używam hybryd więc lakiery mi niepotrzebne. Chociaż teraz zaczęłam się zastanawiać nad którąś z odżywek z SH, żeby poużywać w sytuacji jakbym robiła przerwę pomiędzy ściągnięciem starej nałożeniem nowej hybrydy. Myślę nad maximum strength albo maximum growth, nie wiem która jest lepsza, czy w ogóle się różnią

Póki co, wiem że wezmę serum z Lovely, to serum z wibo o którym piszecie i tę odżywkę w pisaku z 4 pory roku - bo chcę ten pojemniczek do olejowania
Gdzie ją można kupić? bo też by mi się przydał taki pisak
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 14:32   #2582
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Natalka znajdziesz ją w rossmanie przy odżywkach do paznokci pprzynajmniej unas jest w tym miejscu. Co do SH to miałam growth i u mnie się nie sprawdziła. Paznokcie nie rosły szybciej, z resztą nic z nimi nie zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 00:21   #2583
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Jest nowość z CPR odżywka dwufazowa do paznokci
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 11:28   #2584
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

No i :dupa: .. właśnie wracam z rossmana. Chciałam się obkupic w szafie wibo. Ucieszona że wszystkie produkty są co chciałam idę do kasy a tam się dowiaduję że produkty moge kupić ale po regularnej cenie! Bo oni mają teraz awarie i jutro będzie dopiero naprawiona.. haa, ciekawe co powiedzą jak popołudniu tłumy dojdą ludzi.. tyle drogi i czasu na marne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 15:19   #2585
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mi też nie weszło na promocję to co chciałam wziąć do paznokci - olejek z wibo, serum z Lovely i odżywkę CPR.. :| Zostawiłam je przy kasie, wzięłam rzeczy do ust i wybiorę się do rossmanna jeszcze raz jak naprawią ten błąd.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 11:12   #2586
sorrisotriste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 43
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mam oliwkę do paznokci z cosmetics zone i od jakiegoś czasu zmienia zapach. Zaczyna pachnieć jak zwykły olej. Nic innego się z nią nie dzieje. Jak myślicie, substancje zapachowe po prostu wywietrzały, czy może to być oznaka, że już nie nadaje się do używania? Mam ją od lutego, na opakowaniu jest ważność 24 miesiące od otwarcia
sorrisotriste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 11:49   #2587
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja bym ją wywaliła bo jak coś zmienia zapach/konsystencje to znaczy że jakieś reakcje w środku zachodzą nie koniecznie dobre dla nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 19:04   #2588
rEVElacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Jeju jeju, czytam tu wszystko już od długiego czasu i zawsze brakowało mi odwagi, żeby coś samej napisać.
Z każdym tematem olejowania i z każdym zdjęciem Waszych super paznokci motywowałam się coraz bardziej, no i wreszcie chcę coś napisać i się przywitać .
Ja mam duży problem z obgryzaniem , a co gorsza nie tylko paznokci, ale najbardziej skórek dookoła. Postanowiłam się mocno zawziąć, wyleczyć suche pozadzierane skórki i rany dookoła paznokci i bardzo zadbać o nie i o paznokcie.
Myślałam, że w momencie, kiedy zrobię akryle, to będzie fajnie i moje własne paznokcie mi odrosną. Niestety mimo, że miałam zmatowioną płytkę, akryle opuściły mnie po 4 dniach odchodząc same. Robiłyśmy pazurki razem z koleżanką i jej trzymają się świetnie. Moje niestety nie wytrzymały.
Postanowiłam jednak sama zapuszczać i starać się nie gryźć, więc smaruję kiedy tylko chcę je wziąć do buzi czym się da - głównie kremem do rąk, albo witaminą A. No i oczywiście, bo Waszych super zachętach i metamorfozach zaczęłam paznokcie olejować. Może nie od dawna, ale uwielbiam robić to na noc. Zawsze na naolejowane dłonie zakładam rękawiczki. Śpi mi się potem strasznie dobrze - to chyba te olejkowe zapachy.
Teraz akurat naolejowałam je olejkiem z Alterry jako bazą w połączeniu z olejkiem lawendowym - gdzieś czytałam, że jest świetny na gojenie ran itp. więc stwierdziłam, że może zagoję w ten sposób skórki na dobre i nieco skóra wokół palców odżyje. Używałyście kiedyś tego olejku? Jak wasze wrażenia?
Mam zdjęcia początkowe swoich dłoni, ale pokażę cokolwiek, jeżeli coś osiągnę, bo na razie mi wstyd.
Pozdrawiam Was wszystkie i zazdroszczę pięknych i zadbanych dłoni. Ehh... może i mi się uda.
rEVElacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 16:20   #2589
KATYUSHKA
Przyczajenie
 
Avatar KATYUSHKA
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Uda się uda😃 Ja co prawda nie obgryzałam,ale blisko dwa lata włączyłam z rozdwajaniem paznokci. Zaparłam się w olejowaniu i teraz podziwiam zdrowe płytki paznokci😃tak że WARTO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KATYUSHKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 18:09   #2590
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Od czego by tu zacząć... może od tego że dľugo paznokci nie ogryzałam, a przyszedł taki dzień co nie miałam żadnego lakieru na paznokciach i nagle wazystkie takie niepolakierowane ogryzłam. Jednak lakier jak mamy na paznokciach to chroni, nie chce sie niszczyć tego pięknego efektu.
Maluje znowu, czrkam aż odrosną, no I oleje bo to pomaga. Pamiętajcie ogryzacze o malowaniu, bo ogryzacze gryzą przeważnie gołe paznokcie.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 20:28   #2591
Kiciunia888
Przyczajenie
 
Avatar Kiciunia888
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Nowa paznokciomaniaczka melduje się na pokładzie, tym razem oficjalnie

Olejki są stałym elementem mojej pielęgnacji już od jakiegoś czasu, nie mam jednak zdjęć gołych paznokci sprzed okresu olejowania. W zasadzie nie jest to zbyt duża strata - cały czas noszę krótkie paznokcie, przez co długość różowej części jest taka sama. Remont jednak dał w kość nie tylko paznokciom, ale i całym dłoniom. Aktualnie moim celem jest pozbycie się rozdwojeń, nawilżenie/natłuszczenie skórek i paznokci. I zapuszczenie tych ostatnich. Z olejków stosowałam już olej jojoba, mieszanki Alterra, Regenerum, serum Evree… Zauważyłam, że nadmiar moim paznokciom szkodzi, dlatego na raz używam maksymalnie dwóch olejkowych produktów, ostatnio było to serum Evree jako produkt do pielęgnacji codziennej, a co kilka dni moczyłam paznokcie w mieszance oleju rycynowego, soku z cytryny i kapsułek A+E. Dzisiaj otworzyłam balsam 2x5, planuję go używać codziennie, natomiast co kilka dni stosować wyżej wspomniany miks na bazie oleju rycynowego. Na jakiś czas rezygnuję z kolorowych lakierów (zobaczymy na jak długo), w ruch idzie chwalona tutaj odżywka keratynowa Sensique. Dzisiaj musiałam nałożyć ją dwa razy - dwie warstwy nałożone rano i pokryte dla utwardzenia SH Insta Dri zeszły po południu z paznokci jak naklejki Teraz mam na paznokciach jedną warstwę, mam nadzieję, że trochę dłużej wytrzyma.

Poniżej aktualne zdjęcia lewej i prawej dłoni bez lakieru, z takim stanem paznokci startuję, zobaczymy co będzie dalej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olejowanie_start_lewa.jpg (277,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olejowanie_start_prawa.jpg (218,6 KB, 58 załadowań)
__________________
...
Kiciunia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 14:00   #2592
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Kiciunia, witamy a ja wczoraj zdążyłam zakupić serum z wibo z miodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 18:46   #2593
Kiciunia888
Przyczajenie
 
Avatar Kiciunia888
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja załapałam się jeszcze na promocję - 49% w Rossie i kupiłam zapasową tubkę serum Evree. Do tego krem do rąk i paznokci Vaseline, dość wysoko w składzie ma keratynę.
__________________
...
Kiciunia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 21:52   #2594
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kiciunia888 Pokaż wiadomość
Ja załapałam się jeszcze na promocję - 49% w Rossie i kupiłam zapasową tubkę serum Evree. Do tego krem do rąk i paznokci Vaseline, dość wysoko w składzie ma keratynę.
Ja do paznokci kupiłam tak jak planowałam - serum w wibo, serum z lovely i odżywka CPR. Przy drugim podejściu wszystko weszło na promkę Jak one ładnie wszystkie pachną
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 22:04   #2595
Kiciunia888
Przyczajenie
 
Avatar Kiciunia888
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Ja do paznokci kupiłam tak jak planowałam - serum w wibo, serum z lovely i odżywka CPR. Przy drugim podejściu wszystko weszło na promkę Jak one ładnie wszystkie pachną
Serum w wapniem mam w lakierowym pudełku nieotwarte, zastanawiałam się nad odżywką wygładzającą Ostatecznie ustrzeliłam dzisiaj lakier wybielający z Inglota za 14 złotych Postaram się jednak najpierw skończyć odżywkę z Sensique, bo zawsze mnie palce swędzą żeby wypróbować nowe nabytki
__________________
...
Kiciunia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 09:15   #2596
KATYUSHKA
Przyczajenie
 
Avatar KATYUSHKA
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Polecam masło shea firmy Nacomi.Krem do rąk i paznokci Magic oils tej samej firmy także okazał się super. Cena ok 8 zł a samo dobro😃Olej kokosowy,acocado i z pestek winogron . Ja je kupiłam w Hebe. W weekendy robię pazurkom takie małe spa. Jeszcze że dwa tyg intensywnej regeneracji i zacznę zapuszczać... nareszcie😃 Już nie ma rozdwojeń 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KATYUSHKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 09:17   #2597
KATYUSHKA
Przyczajenie
 
Avatar KATYUSHKA
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

1475914671228.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KATYUSHKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 15:38   #2598
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kiciunia888 Pokaż wiadomość
Serum w wapniem mam w lakierowym pudełku nieotwarte, zastanawiałam się nad odżywką wygładzającą Ostatecznie ustrzeliłam dzisiaj lakier wybielający z Inglota za 14 złotych Postaram się jednak najpierw skończyć odżywkę z Sensique, bo zawsze mnie palce swędzą żeby wypróbować nowe nabytki
Ja mam mieszane uczucia co do odżywki wygładzającej Lovely. Z jednej strony daje ładny, delikatny połysk i rzeczywiście nieco wygładza płytkę, ale z drugiej strony jest bardzo nietrwała i podczas jej używania cztery paznokcie nadłamały mi się na różowej części Wróciłam z podkulonym ogonem do różowej Eveline.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 17:40   #2599
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Kupilam ten pisak z 4 pory roku fajny jest, muszę przyznać ze to bardzo wygodna aplikacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 20:37   #2600
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Wracam po dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie ponownie do grona olejowych maniaczek Obecnie moje paznokcie są w słabej formie, ale staram się się o nie zadbać.

Cytat:
Napisane przez KATYUSHKA Pokaż wiadomość
Polecam masło shea firmy Nacomi.Krem do rąk i paznokci Magic oils tej samej firmy także okazał się super. Cena ok 8 zł a samo dobro😃Olej kokosowy,acocado i z pestek winogron . Ja je kupiłam w Hebe. W weekendy robię pazurkom takie małe spa. Jeszcze że dwa tyg intensywnej regeneracji i zacznę zapuszczać... nareszcie😃 Już nie ma rozdwojeń 😁
Potwierdzam masło shea jest świetne. Używam na noc zamiast kremu do rąk, oczywiście smaruję dokładnie też paznokcie. Już po kilku użyciach zniknęło okropne przesuszenie dłoni, paznokciom też służy
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 05:52   #2601
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mialam kryzysy pielegnacyjne, zarowno jesli chodzi o wlosy jak i paznokcie. O dziwo, pazurki mam przyzwoitej dlugosci i nie lamia sie tak czesto. Polamal mi sie w sobote, ten sam co zawsze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:05   #2602
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Totalna załamka... Zadzwoniłam na infolinię, żeby się zapisać do mojego fryzjera, a tu pani mówi, że nie widzi go w grafiku na październik, więc pewnie już tam nie pracuje... Nie może tak być! Przejdę się osobiście do salonu, bo nie wierzę... Mój zaufany fryzjer
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:48   #2603
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Totalna załamka... Zadzwoniłam na infolinię, żeby się zapisać do mojego fryzjera, a tu pani mówi, że nie widzi go w grafiku na październik, więc pewnie już tam nie pracuje... Nie może tak być! Przejdę się osobiście do salonu, bo nie wierzę... Mój zaufany fryzjer
Watki pomylilas chyba ale i tak . Tez chodze tylko do jednej kobiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:59   #2604
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Watki pomylilas chyba ale i tak . Tez chodze tylko do jednej kobiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde faktycznie, miałam włączone dwie karty z wątkami
Smutno mi strasznie dziś, ale nie tracę nadziei.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 19:18   #2605
Kiciunia888
Przyczajenie
 
Avatar Kiciunia888
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Ja mam mieszane uczucia co do odżywki wygładzającej Lovely. Z jednej strony daje ładny, delikatny połysk i rzeczywiście nieco wygładza płytkę, ale z drugiej strony jest bardzo nietrwała i podczas jej używania cztery paznokcie nadłamały mi się na różowej części Wróciłam z podkulonym ogonem do różowej Eveline.
W takim razie podaruję ją sobie, szukam czegoś co będzie się w miarę trzymać, bo Sensique z keratyną nawet z topem dość szybko się złuszcza

Z wyżej wspomnianych kremów Nacomi miałam taki rozjaśniający z olejkiem z róży, był ok Teraz z uwagi na spadek temperatury wracam do bardzo tłustych kremów, moje najnowsze odkrycie (chyba nawet wspominane w wątku) to krem Linomag - natłuszcza, chroni, ma śliczny delikatny zapach, no i to urocze opakowanie z misiem


Dzisiaj paznokcie wreszcie doczekały się opiłowania, zrobienia skórek i kąpieli w oleju rycynowym z sokiem z cytryny, teraz czas na wmasowanie balsamu 2x5.
__________________
...
Kiciunia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 17:29   #2606
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Robiła któraś z Was manicure japoński? Zastanawiam się czy nie zrobić jako alternatywa olejowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 17:37   #2607
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Robiła któraś z Was manicure japoński? Zastanawiam się czy nie zrobić jako alternatywa olejowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama teraz nad tym intensywnie myślę
Tylko chcę u najfrednów odpowiednik P.Shine bo ma lepszy skład no i jest tańszy
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 18:43   #2608
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Jedynie lakier nie będzie się trzymać, a paazurki mam łamliwe :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 19:21   #2609
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Jedynie lakier nie będzie się trzymać, a paazurki mam łamliwe :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie chcę w końcu nosić naturalne, niepomalowane
Jeśli MJ ma je wzmocnić to myślę, że warto skrócić, działać MJ i powinny być efekty W końcu nic od razu się nie dzieje.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 19:45   #2610
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mani japoński nie wyklucza olejowania.
Ja robiłam MJ i w zasadzie to zaraz po jego zrobieniu dalej olejowałam bez zmian.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.