Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-02, 17:54   #991
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 153
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Wzrost 170, waga przed 54 kg, nie zmierzyłam biustu. Jestem na siebie za to wściekła. Z tego, co mierzył dr, to odległość między sutkami 17, od sutka do mostka też 17. Pod biustem 71.
Teraz w biuście 89, a waga już niestety 57.

Maleficenta, dziękuję.
Bsara, przytulam Cię mocno.

Hschick, Długienogi, Kkrajanka, Majka, gdzie się podziałyście?
O Nadasanej i Peg już nie wspomnę.
Jesteśmy podobnie a u ciebie 300wyszly cudnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w Łodzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 19:52   #992
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez cristalic Pokaż wiadomość
Jesteśmy podobnie a u ciebie 300wyszly cudnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję. A z Twoją wyjściówką to już w ogóle będzie bajka!
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 22:23   #993
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 153
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

dziewczyny po dzisiejszym dniu PODZIWIAM, bardzo PODZIWIAM te z was, ktore zrobiły cycuchy. bardzo chce, ale tez bardzo sie boje powikłan, mysle tylko o tym że pewnie jakies bede mieć zakażenie, cos sie nie uda.
nie wiem jak to przezwyciężyć

jak któraś z was ma minute wolnego czasu to byłabym wdzieczna jakby zerknęła do mojego albumu i podpowiedziała, czy to 350 z szerokością 11,7 ma jakis sens u mnie?
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w Łodzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 22:47   #994
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez cristalic Pokaż wiadomość
dziewczyny po dzisiejszym dniu PODZIWIAM, bardzo PODZIWIAM te z was, ktore zrobiły cycuchy. bardzo chce, ale tez bardzo sie boje powikłan, mysle tylko o tym że pewnie jakies bede mieć zakażenie, cos sie nie uda.
nie wiem jak to przezwyciężyć

jak któraś z was ma minute wolnego czasu to byłabym wdzieczna jakby zerknęła do mojego albumu i podpowiedziała, czy to 350 z szerokością 11,7 ma jakis sens u mnie?
Cristalic wysłałam Ci zapro.
Każda z nas ma wątpliwości czy robić czy nie.Ja też się boję komplikacji i w ogóle wszystkiego... i to wszystko byłoby na własne życzenie...
Ale raz się żyje! Jestem dobrej myśli,nie histeryzuje,nie czytam zbyt o komplikacjach,bo inaczej bym zwariowała!Trzeba spełniać swoje marzenia i być szczęśliwym!

Jaką masz szerokość piersi? I jaka projekcja tego implantu?
Chcesz mieć efekt pushup czy bardziej naturalne? Przy Twej figurze okrągle implanty dadzą efekt piłek na klacie raczej... ja bym u Ciebie widziała raczej anatomy,szersze niż wyższe co by pod brodą nie wyszły i takie 400cc to na piękne D by wyszło
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp

Edytowane przez maleficenta
Czas edycji: 2016-12-02 o 22:55
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 23:24   #995
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 153
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Cristalic wysłałam Ci zapro.
Każda z nas ma wątpliwości czy robić czy nie.Ja też się boję komplikacji i w ogóle wszystkiego... i to wszystko byłoby na własne życzenie...
Ale raz się żyje! Jestem dobrej myśli,nie histeryzuje,nie czytam zbyt o komplikacjach,bo inaczej bym zwariowała!Trzeba spełniać swoje marzenia i być szczęśliwym!

Jaką masz szerokość piersi? I jaka projekcja tego implantu?
Chcesz mieć efekt pushup czy bardziej naturalne? Przy Twej figurze okrągle implanty dadzą efekt piłek na klacie raczej... ja bym u Ciebie widziała raczej anatomy,szersze niż wyższe co by pod brodą nie wyszły i takie 400cc to na piękne D by wyszło
przyjelam
ja jestem za okraglymi, naprawde nie czuje antamow.
nie wiem czy dobrze mierze ale okolo 13,5cm szerokość piersi
z projekcją nie wiem wlasnie zagadałam sie z lekarzem na temat szerokości i on powiedział ze projekcja taka sama jak 370
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w Łodzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 23:35   #996
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez cristalic Pokaż wiadomość
przyjelam
ja jestem za okraglymi, naprawde nie czuje antamow.
nie wiem czy dobrze mierze ale okolo 13,5cm szerokość piersi
z projekcją nie wiem wlasnie zagadałam sie z lekarzem na temat szerokości i on powiedział ze projekcja taka sama jak 370
Bo projekcja do pojemności ma się nijak
Napisałam ci, że nie wiem, czy okrągłe, ale myślę, że każde wyjdą cudnie, bo masz ogólnie boskie ciało Tu jest parę dziewczyn, którym okrągłe wychodziły naturalnie, moje są jak naturalki, Szann miała okrągłe naturalniejsze od anatomów i jeszcze kilka jest naturalnych okrągłych.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016

Edytowane przez Mortycja72
Czas edycji: 2016-12-02 o 23:36
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 23:43   #997
laverdadd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 95
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez cristalic Pokaż wiadomość
przyjelam
ja jestem za okraglymi, naprawde nie czuje antamow.
nie wiem czy dobrze mierze ale okolo 13,5cm szerokość piersi
z projekcją nie wiem wlasnie zagadałam sie z lekarzem na temat szerokości i on powiedział ze projekcja taka sama jak 370
sprawdź w katalogu eurosilicone.
Mi lekarz mówił że te 85% fill wychodzą dość naturalnie

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Bo one są jakby na samym "czubku" polkola odrobinę splaszczone i na górze pod mięśniem naszym robi się mniejszy efekt buły dzięki temu
__________________
6.11.16 Łódź TZ, 280 Eurosilicone
laverdadd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-03, 00:55   #998
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Zobaczymy jak to z tymi dziećmi będzie. Wiem jedno, że jak już podejmę decyzję, to muszę być pewna na 100%, że chcę być mamą, później juz nie ma odwrotu ani drogi na skróty

I jak się bsara czujesz? Faktycznie lepiej jak po pierwszej operacji ?

Dziewczyny jeśli chodzi o wymiary, to mi bardzo pomoglo obcisłe body, rajstopy i ryż - wsypujecie dokładnie tyle gram ile ma być w implancie, rozkładacie to na szerokość i na wysokość implantu mniej więcej, wkładacie, zakładacie bluzkę i probujcie. Mnie to ochronilo przed zbyt wąskim implantem i uwazam, że jest na serio miarodajne. Te same porady znalazłam na zagranicznych stronach. Jedynie na golasa jest troche inny efekt, polecam.
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 03:12   #999
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Dzień dobry


Melduje się cała i zdrowa na polskiej ziemi - śląskiej ziemi
Dojechaliśmy po 14 h
Teraz 3 godziny spania i mniej przyjemna cześć dnia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 03:19   #1000
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Zobaczymy jak to z tymi dziećmi będzie. Wiem jedno, że jak już podejmę decyzję, to muszę być pewna na 100%, że chcę być mamą, później juz nie ma odwrotu ani drogi na skróty

I jak się bsara czujesz? Faktycznie lepiej jak po pierwszej operacji ?

Dziewczyny jeśli chodzi o wymiary, to mi bardzo pomoglo obcisłe body, rajstopy i ryż - wsypujecie dokładnie tyle gram ile ma być w implancie, rozkładacie to na szerokość i na wysokość implantu mniej więcej, wkładacie, zakładacie bluzkę i probujcie. Mnie to ochronilo przed zbyt wąskim implantem i uwazam, że jest na serio miarodajne. Te same porady znalazłam na zagranicznych stronach. Jedynie na golasa jest troche inny efekt, polecam.
Teraz już prawie nic mnie nie boli. Czasem tylko co mnie zakuje albo zaszczyka ale w porównaniu z tym jak prawie umieralam po pierwszej operacji to jest super. Mam tylko dłuższy opatrunek, który wchodzi mi na pache więc będzie trochę problem żeby samej sobie go założyć. Wydaje mi się że mogę zapomnieć o niewidocznej bliznie.
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 07:15   #1001
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Dzień dobry

Wyliczanka:

olilid - 19.12 - 16

dziubas3105 - 29.12 - 26

mano3891-11.01 (poprawka)-39

modliszka66 - 23.01 - 51

gwiazdka26 - 30.01 - 58

martilodz - 31.01 - 59

vanessita - 20.02 - 79

myselfe - 27.02 - 86

motylek3212 - 22.03 - 109

ILANOC- 10.04 -128

Miłego dnia życzę

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Teraz już prawie nic mnie nie boli. Czasem tylko co mnie zakuje albo zaszczyka ale w porównaniu z tym jak prawie umieralam po pierwszej operacji to jest super. Mam tylko dłuższy opatrunek, który wchodzi mi na pache więc będzie trochę problem żeby samej sobie go założyć. Wydaje mi się że mogę zapomnieć o niewidocznej bliznie.
nie sądzę,żeby dr. tak przedłużyła cięcie,to na pewno tylko opatrunek , będzie dobrze
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-03, 07:24   #1002
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 153
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

dzieki dziewczyny za odpowiedzi mam totalny metlikw glowie.. jak wyliczyc ta srednice? chce sie upewnic ze nie bede miec za waskiego czy cos.. w sensie ile cm powinno byc zostawione? jak mam piers 13 to moge max 12?:<
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w Łodzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 07:45   #1003
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
Dzień dobry



nie sądzę,żeby dr. tak przedłużyła cięcie,to na pewno tylko opatrunek , będzie dobrze
Musiała mi umieścić pod pachą tą rurkę do której spływał płyn po operacji (kurcze zawsze zapominam jak to się nazywa?), bo powiedziała, że lepiej żeby po moich przygodach to nie było w linii cięcia, bo właśnie tam się otwierała rana. Więc teraz mam dłuższy opatrunek i myślę, że będzie to później widoczne.
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 09:59   #1004
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Cytat:
Napisane przez cristalic Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny za odpowiedzi mam totalny metlikw glowie.. jak wyliczyc ta srednice? chce sie upewnic ze nie bede miec za waskiego czy cos.. w sensie ile cm powinno byc zostawione? jak mam piers 13 to moge max 12?:<
Super jesli chcesz okrągłe,skoro lekarz mówi,że będą pasować to bedziesz mieć piękny efekt pushup ja osobiście kocham okrąglaki,ale swój cycek mam na nie zbyt nisko
Z szerokością jest tak,że choć 0,5 cm implant powinien być węższy,żeby nie było widać brzegów implantu ,żeby się cycek nie marszczył,ale czasem lekarze wpychają tyle co szerokość piersi dokładnie.Czyli do 13cm szerokiego cycka dają 13 cm szeroki implant tak ma Hschick,Szann to chyba ma nawet implant szerszy niż cycek
Ale broń bosze nie 2 cm węższy,bo wyjdzie Ci autostrada na środku!! Zmierz sobie dokładnie cycek na wysokości sutka jaką ma szerokość,może 12 cm skoro dobrał Ci taki implant?
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 10:39   #1005
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Ale ja mam długie i szerokie mięśnie a cały implant mi wszedł pod
Gdybym miała pod gruczoły albo pod powiez to byly by duuuuuzo większe. Doktor mnie też ponacinal wzdłuż i wszerz

Bsara

Mnie nie porownujcie! Ja jestem po dwóch operacjach i gdybym chciała to mogłabym 800cc mieć. Stanowczo jestem złym przykładem jeśli chodzi o dobieranie implantów a pierwszy zabieg

Komtesa - normalnie Cię nie lubię dobrze że masz te cycki dość małe, bo inaczej w moim mniemaniu bylabys idealna Fuck
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 10:43   #1006
laverdadd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 95
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Z tego co mi dr tłumaczył, to przerwa między piersiami w dużej mierze zależy od układu i szerokości mostka a nie tylko szerokości implantu. Ja mam naturalnie szeroki, kościsty i wypukły. Powiedział, że nie zejdą się cycki u mnie, bo musiałby naciąć na mostku co jest dość ryzykowne i sama powiedziałam, że nie chcę tego... Narysował mi gdzie się będą zaczynać implanty na konsultacji i wtedy miałam między tymi liniami na mostku 3cm (nie odrzucało mnie to, ale wiem, że niektóre dziewczyny by nie zaakceptowały takiej ,,szpary" ) Obecnie mam tam przerwę 1.5cm między jednym a drugim początkiem cycka więc i tak dwa razy mniej niż się spodziewałam ;P

Ale tak po pewnym czasie jak trochę się naoglądałam efektów operacji to chyba stwierdzam to co większość "doświadczonych" cycolinek, że to serio różnie bywa z tymi okrągłymi. Ja miałam zerową wyjściówkę i szeroko rozstawione, prawie nic tkanki tłuszczowej na klacie, więc podejrzewałam, że okrąglaki wyjdą trochę piłeczkowate :P A tu jestem miesiąc po operacji a one wyglądają całkiem naturalnie. I bądź tu mądra
__________________
6.11.16 Łódź TZ, 280 Eurosilicone
laverdadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 12:28   #1007
olilid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 481
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cristalic a to mentory? To mi zaproponował dokładnie tez sam implant ewentualnie 320 ml o niższej projekcji, ten 350 ma chyba 5,1 z tego co pamietam ja sie waham czy większy czy mniejszy...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olilid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 12:29   #1008
laverdadd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 95
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez olilid Pokaż wiadomość
Cristalic a to mentory? To mi zaproponował dokładnie tez sam implant ewentualnie 320 ml o niższej projekcji, ten 350 ma chyba 5,1 z tego co pamietam ja sie waham czy większy czy mniejszy...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eurosilicone raczej
__________________
6.11.16 Łódź TZ, 280 Eurosilicone
laverdadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 15:01   #1009
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 153
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez olilid Pokaż wiadomość
Cristalic a to mentory? To mi zaproponował dokładnie tez sam implant ewentualnie 320 ml o niższej projekcji, ten 350 ma chyba 5,1 z tego co pamietam ja sie waham czy większy czy mniejszy...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eurosilicone podobno bardziej miekkie wiec sie ciesze

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez laverdadd Pokaż wiadomość
Z tego co mi dr tłumaczył, to przerwa między piersiami w dużej mierze zależy od układu i szerokości mostka a nie tylko szerokości implantu. Ja mam naturalnie szeroki, kościsty i wypukły. Powiedział, że nie zejdą się cycki u mnie, bo musiałby naciąć na mostku co jest dość ryzykowne i sama powiedziałam, że nie chcę tego... Narysował mi gdzie się będą zaczynać implanty na konsultacji i wtedy miałam między tymi liniami na mostku 3cm (nie odrzucało mnie to, ale wiem, że niektóre dziewczyny by nie zaakceptowały takiej ,,szpary" ) Obecnie mam tam przerwę 1.5cm między jednym a drugim początkiem cycka więc i tak dwa razy mniej niż się spodziewałam ;P

Ale tak po pewnym czasie jak trochę się naoglądałam efektów operacji to chyba stwierdzam to co większość "doświadczonych" cycolinek, że to serio różnie bywa z tymi okrągłymi. Ja miałam zerową wyjściówkę i szeroko rozstawione, prawie nic tkanki tłuszczowej na klacie, więc podejrzewałam, że okrąglaki wyjdą trochę piłeczkowate :P A tu jestem miesiąc po operacji a one wyglądają całkiem naturalnie. I bądź tu mądra
ja mam ten sam problem, mam duzy mostek :< ale mam tez szeroką klate. w ogole ja nic nie wiem, nie wiem skad on wzial ta szerokosc 11cos bo on mnie nie zmierzył.. miał w reku miarke ale albo ja przeoyczyłam ten moment albo sie zagadaliśmy... i tak znow do niego pojde targować i uzgadniać kazdy mm połozenia implantu bo ja musze wszytsko wiedzieć zanim sie położę pod nóż

tak przegladam ten katalog euro i wydaje mi się te 360ml okragle o szerokosci 12,5cm, prfoil sredni-wysoki i projekcji 4,4 byłoby u mnie oki, ale tak mi sie tylko wydaje

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Super jesli chcesz okrągłe,skoro lekarz mówi,że będą pasować to bedziesz mieć piękny efekt pushup ja osobiście kocham okrąglaki,ale swój cycek mam na nie zbyt nisko
Z szerokością jest tak,że choć 0,5 cm implant powinien być węższy,żeby nie było widać brzegów implantu ,żeby się cycek nie marszczył,ale czasem lekarze wpychają tyle co szerokość piersi dokładnie.Czyli do 13cm szerokiego cycka dają 13 cm szeroki implant tak ma Hschick,Szann to chyba ma nawet implant szerszy niż cycek
Ale broń bosze nie 2 cm węższy,bo wyjdzie Ci autostrada na środku!! Zmierz sobie dokładnie cycek na wysokości sutka jaką ma szerokość,może 12 cm skoro dobrał Ci taki implant?
spłaszczam go na maksa i wychodzi kolo 12,5cm ale nei wiem bo mam po zewnetrznych stronach troszke tkuszczyku z mojego jakże dużego A i mi sie robi buła

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

dobra, znalazłam co miał na myśli doktor, wystarczyło pojechać w dól haha
85% wypełnienia, 350 11,7cm szerokosc projekcja 4,7 a klociłam sie z nim o 370, szerokosc 11,7cm ale projekcja 4,9
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w Łodzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-03, 15:48   #1010
laverdadd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 95
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Cristalic, a czemu operacja dopiero w lutym? sama taki termin wybrałaś?
__________________
6.11.16 Łódź TZ, 280 Eurosilicone
laverdadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 16:05   #1011
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 153
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Cytat:
Napisane przez laverdadd Pokaż wiadomość
Cristalic, a czemu operacja dopiero w lutym? sama taki termin wybrałaś?
Sesja mi się kończy i moge spokojnie poleżeć dwa tygodnie, bo koleżanka zastąpi mnie w pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w Łodzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:47   #1012
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Wiecie jakie to niesamowite uczucie jak was nic nie boli i wreszcie nic się nie leje? Co chwilę sprawdzam czy naprawdę stanik nadal jest suchy, bo nie mogę w to uwierzyć. Mam tylko nadzieję, ze tak już zostanie
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:48   #1013
miumiu29
Rozeznanie
 
Avatar miumiu29
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 663
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Wiecie jakie to niesamowite uczucie jak was nic nie boli i wreszcie nic się nie leje? Co chwilę sprawdzam czy naprawdę stanik nadal jest suchy, bo nie mogę w to uwierzyć. Mam tylko nadzieję, ze tak już zostanie
Ciesze się ogromnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miumiu29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 10:05   #1014
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Wiecie jakie to niesamowite uczucie jak was nic nie boli i wreszcie nic się nie leje? Co chwilę sprawdzam czy naprawdę stanik nadal jest suchy, bo nie mogę w to uwierzyć. Mam tylko nadzieję, ze tak już zostanie

Super !
Oby tak dalej


Ja właśnie uciekam na zakupy do Europy centralnej
Chce upolować ten biustonosz co Szann ma




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 14:26   #1015
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

No weź, dwa dni mnie nie ma, już byśmy jakas kawę wypily!

Wrzucam do albumu zdjęcie na tle sylwetki
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 17:08   #1016
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Byłam widziałam przymierzałam ale wyszłam ze sklepu bez biustonosza - załamka
Największy z tej kolekcji to ten od Szann
W Cubus znalazłam coś na moje balony ale niestety nie zbyt mi się podobają mimo iż była promocja 3 w cenie 2


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
No weź, dwa dni mnie nie ma, już byśmy jakas kawę wypily!

Wrzucam do albumu zdjęcie na tle sylwetki

Ta kawa to do mnie ??



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 18:37   #1017
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

No jasne że do Ciebie, taka okazja!
Ja co prawda chora, ale zmobilizuje się na jakiegoś petka i kawkę weźmiemy Ismenke do kompletu, daleko masz do Europy? Ja jakieś 10min

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Wikers! Widzę Cię! Co u Ciebie?
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 19:25   #1018
wikerss
Raczkowanie
 
Avatar wikerss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 218
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
No jasne że do Ciebie, taka okazja!
Ja co prawda chora, ale zmobilizuje się na jakiegoś petka i kawkę weźmiemy Ismenke do kompletu, daleko masz do Europy? Ja jakieś 10min

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Wikers! Widzę Cię! Co u Ciebie?
Witam wszystkie
U mnie wporządeczku, weekend leci

Tak cały czas myślę o tych cycach i nie wiem, chyba będzie trzeba się przejść na konsultacje jeszcze. Cyca mam szerokiego na 13,5 cm a implant ma być 10,8 jakieś rozjechane stożki mi z tego wyjdą. Najlepiej to sobie samemu te cycki powiększać, żeby były takie jak maja być
wikerss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 19:31   #1019
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 153
Dot.: Powiekszanie piersi dylemat z rozmiarem

Cytat:
Napisane przez wikerss Pokaż wiadomość
Witam wszystkie
U mnie wporządeczku, weekend leci

Tak cały czas myślę o tych cycach i nie wiem, chyba będzie trzeba się przejść na konsultacje jeszcze. Cyca mam szerokiego na 13,5 cm a implant ma być 10,8 jakieś rozjechane stożki mi z tego wyjdą. Najlepiej to sobie samemu te cycki powiększać, żeby były takie jak maja być
ten sam problem, wyjelas mi to z ust
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w Łodzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 06:18   #1020
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 28

Dzień dobry

Wyliczanka:

olilid - 19.12 - 14

dziubas3105 - 29.12 - 24

mano3891-11.01 (poprawka)-37

modliszka66 - 23.01 - 49

gwiazdka26 - 30.01 - 56

martilodz - 31.01 - 59

vanessita - 20.02 - 77

myselfe - 27.02 - 84

motylek3212 - 22.03 - 107

ILANOC- 10.04 -126

Miłego dnia życzę
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-31 15:06:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.