Makijaż Keiry Knightley w Pokucie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 19:10   #1
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415

Makijaż Keiry Knightley w Pokucie


Witam

Jestem fanką urody Keiry Knightley i zachwycił mnie jej image w "Pokucie". Chciałabym uzyskać podobny efekt angielskiej róży, ale nie wiem jakimi kosmetykami, a przede wszystkim odcieniami uzyskać taki efekt. Kolorystycznie mam podobny typ urody, co Keira - brązowe oczy, włosy i jasną cerę, więc myślę, że taki makijaż pasowałby mi. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:53   #2
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Makijaż Keiry Knightley w Pokucie

Ja z Atonement pamiętam ten drugi makijaż jaki ona miała na przyjęciu do tej zielonej sukni, ale tutaj wydaje mi sie, że usta to takie angielski róż jak Frivole Rouge Allure Chanel (przepraszam ale posłużę się konkretnymi kosmtykami to sprawdzisz sobie swatche- a można to uzyskać pewnie każdą inną marką), róż kojarzy m isię z In Love Joues Contraste Chanel, taki naturalny rumieniec pasujący do sceny nad fontanną Pomalowane rzęsy no i brwi- u Keiry są bardzo ważne, bo jej makijaż to naturalność, żadne tam "kardaszianowe" malowanki, tylko kwestia podkreslenia naturalnego kolorytu.
I jeszcze może jasno brązowo-bezowy cień na drugim zdjęciu. Matowy albo satynowy żadnych drobinek. Kreski tu na szczęście nie widzę- no oczy Keiry same się bronią.

Edytowane przez baxterina
Czas edycji: 2010-09-06 o 16:54
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 18:09   #3
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Makijaż Keiry Knightley w Pokucie

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.