tz. fat burner "dyma-burn" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 12:30   #1
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254

tz. fat burner "dyma-burn"


Na wstępie proszę o nie zlinczowanie mojej osoby , poniewaz doskonale sobie zdaje sprawę cóż takiej maści specyfiki niosą = zalety jak i wady .

Przez miesiąc próbowałam zdrowo zrzucić zbędne kg. a jest ich troszku . Odżywiałam się zdrowo aczkolwiek zdarzały się grzeszki np. w postai makaronu czy kilku ziemniaków. Jadłam głownie na parze P+W , tz. starałam się aby zawsze było to białko i warzywa . Na sniadanie ciemny chleb z czyms tam a po obiedzie staralam sie unikać węgli oraz tłuszczy. Tak więc głownie owoce/warzywa jadłam po obiedzie gdy zgłodniałam. Oczywiscie aeroby , 6x w tygodniu rowerek stacnojarny + 2x w tyg. bardzo wyczerpujący 1,5-2h. trening tz. badminton + roboty w domu ktore tez dają w kość . Wszystkie te czynnosci przyniosły małe efekty w postaci ok.2.5 zrzuconych kg. Chciałam opisac mniej wiecej co robiłam , żeby nie było ze chce brac chemie i siedziec na dupsku oraz ze nie mam zielonego pojecia o zdrowym odzywianu .

Tak więc do rzeczy .. Chciałabym prosić o opinię , kogoś kto ma pojecie o tego typu specyfikach a główie chodzi mi o :

http://sklep.fbb.pl/dymatize_dyma-bu...aps_ids_2107_1

Czy może nawet znajdzie się osoba która brała cos takiego lub podobnego ? Mam znajomych którzy się tym zajmuja , ale dowiem się czegoś dopiero za kilka dni bo na chwile obecną nie bardzo więc pisze tu . Oczywiście specyfiku tego nie można nazwac "dobrym , zdrowym" lecz w składzie nie znalazłam eferdyny i yohambiny więc powinno być "jako-tako" w porządku. Ale raz pisze tak , raz tak .. a dokładnie na tej stronie w składzie nie ma tych dwóch substancji ,a na innej jest . Pewnie nie doczytałam rodzaju bo za pewne są różne ale pozostanę przy tym który podałam.

Dziękuje za przeczytanie tej wyczerpującej wypowiedzi
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S






Edytowane przez Ily
Czas edycji: 2010-10-04 o 12:36
Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:58   #2
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: tz. fat burner "dyma-burn"

Ja brałam Fat burner Thermo Speed Extreme cwiczac 3 razy w tygodniu na silowni po 2 godziny i uwazajac na to co jem i moge powiedziec ze to pic na wode fotomontaz. Moze daje troche energii, ale tylko na poczatku brania, na pewno na zmniejszenie kilogramow nie ma co liczyc.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 19:21   #3
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: tz. fat burner "dyma-burn"

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Ja brałam Fat burner Thermo Speed Extreme cwiczac 3 razy w tygodniu na silowni po 2 godziny i uwazajac na to co jem i moge powiedziec ze to pic na wode fotomontaz. Moze daje troche energii, ale tylko na poczatku brania, na pewno na zmniejszenie kilogramow nie ma co liczyc.

no bo w sumie to tylko o to chodzi.
termogeniki maja sens tylko jak sie cwiczy, bo produkujesz jeszcze wiecej ciepla, czyli spalasz wiecej kalorii oraz podtrzymują poziom energii tak, żeby można było ćwiczyć dłużej
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 07:02   #4
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: tz. fat burner "dyma-burn"

no tak, ale jak mowie czulam to tylko przez pierwsze kilka dni
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:23   #5
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: tz. fat burner "dyma-burn"

up

Dzisiaj zamówiłam właśnie ten spalacz, widziałam dużo opinii o nim i mam nadzieję, że i mi pomoże większośc była pozytywna więc w moim przypadku, tez tak może będzie, opisze efekty jak zacznę stosować, a tym czasem czekam jeszcze na Was
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.