ból pod zebrami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 13:36   #1
nataliczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7

ból pod zebrami.


Hej wszystkim!
wiem, ze raczej nie jest to odpowiedni watek na forum, i raczej powinnam napisac to na jakim medycznym, ale tutaj duzo osob wchodzi i czyta posty takze moze kto mi cos poradzi...
A mianowicie:
Od jakiegos roku caly czas sie odchudzam itd. przewaznie bylam na diecie dukana schudlam troche to fakt ale pozniej juz zrezygnowalam, zamowilam na internecie tab;etki z subutramina na odchudzanie(nie dostepne w polsce i w krajach europejskich) podobno sa szkodliwe....biore po pol tabletki codziennie przez miesiac schudlam w sumie jakos ponad 2 kg, bardziej to widze mierzac sie w biodrach bo sporo spadlo no ale chodzi generalnie o to ze od jakichs 2 tygodni kiedy spie na brzuchu kluje mnie
pod prawa piersia jakby pod zebrami, znajoma mnie troche przestraszyla bo powiedziala ze to moze byc dwunastnica i ze to od tych tabetek...ogolnie jak kaszle to mnie kluje jak wezme taki gleboki oddech to tez pobolewa no i jak nie spie na brzuchu jest w sumie ok ale jak pospie troche to mocniej boli , nie wiem moze ktos wie co to moze byc?czy to moze byc od tych tabletek?nie chcialabym z nich rezygnowac bo naprawde po nich chudne co prawda wolno, ale idzie...w sumie i tak wybiore sie do lekarza w nas tygodniu ale zacyn am sie martwic, jesli ktos wie co to moze byc albo os takiego mial to dajcie znac....
Pozdrawiam!
nataliczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 15:26   #2
agataskate
Raczkowanie
 
Avatar agataskate
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 77
Dot.: ból pod zebrami.

Może boli cię serce? Słyszałam że takie tabletki mogą powodować nawet zawał. Jak najszybciej idź do lekarza.
agataskate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 17:40   #3
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: ból pod zebrami.

Cytat:
Napisane przez agataskate Pokaż wiadomość
Może boli cię serce? Słyszałam że takie tabletki mogą powodować nawet zawał. Jak najszybciej idź do lekarza.
serce jestw środku, ale bardziej po lewej, mądralo;
prędzej rozwaliła wątrobę
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 20:09   #4
agataskate
Raczkowanie
 
Avatar agataskate
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 77
Dot.: ból pod zebrami.

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
serce jestw środku, ale bardziej po lewej, mądralo;
prędzej rozwaliła wątrobę
No albo wątroba jej promieniuje pod żebra. Lepiej idź jak najszybciej do lekarza i odstaw jak najszybciej te tabletki. Lepiej zdrowo chudnąć dzięki ćwiczeniom i ograniczaniu kalorii i tłuszczu niż jakieś spcyfiki. Dobra na metabolizm jest czerwona i zielon herbata.
agataskate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 01:27   #5
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: ból pod zebrami.

Dziewczyno czy czytałaś o tym leku zanim go kupiłaś mam nadzieje że nie bo jeśli czytałaś i pomimo tego go zamówiłaś to musisz być strasznie zdesperowana,więc potrzebny Ci nie tylko lekarz chorób wewnętrznych , ale i psycholog czy psychiatra,leki te sieją ogromne spustoszenia organizmu na Twoje szczęście bierzesz go tylko miesiąc,więc nie zwlekaj odstaw tabletki i jak najszybciej zgłoś się do swojego lekarza prowadzącego oczywiście weź tabletki ze sobą.Mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze. ps.nie chciałam tu pisać o skutkach ubocznych żeby Cię bardziej nie dołować. I naprawdę życzę szybkiego powrotu do zdrowia,daj znać o wizycie u lekarza.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 17:00   #6
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: ból pod zebrami.

Też mi się zdaje, że coś ni tak z Twoją wątrobą. Muszą szkodzić, bo inaczej by Cię nic nie bolało. Ja bym je jednak odstawiła. Jak już chcesz przyjmować jakieś tabletki, to może fasolamina była by dobra? Nie wiem co lubisz jeśc, ale ona hamuje działanie enzymów trawiących skrobię(czyli produkty takie jak makaron,kukurydza,ryż,zie mniaki, naleśniki) i jest w postaci niestrawionej wydalona.
Wspomaga odchudzanie i jest napewno dużo zdrowsza niż nie jedne tabletki odchudzające
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 23:34   #7
nataliczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: ból pod zebrami.

Dziekuje wszystkim za jaka kolwiek odpowiedz na mojego posta.
Do lekarza sie wybieram ale mam problem bo nie mam ubezpieczenia i musze to zalatwic jak najszybciej bo bez ubezp. wizyty sa platne i badania tez a niestety nie mam kasy takze teraz musze czekac na rozwiazanie sprawy...i wtedy pojde. Jesli chodzi o skutki uboczne wiem jakie sa bo sie tym interesowalam,ale mialam nadzieje ze mnie one dotyczyc nie beda(jesli chodzi o uszkodzenia ukł. pokarmowego), bo wiadomo nie kazdy po tych czy innych tabletkach jakies mial...teraz mi ten bol troche promieniuje na prawy bok...no ale co poradzic czekam az bede miala ubezpiecznie i wtedy mam nadzieje przed nowym rokiem pojde do lekarza bo sie denerwuje co to moze byc, w necie szukalam to w sumie nie wiadomo co to moze byc...ale wydaje mi sie ze to nie watroba bo raczej bok by mnie nie bolal...moze trzustka albo dwunastnica ..nie wiem..wiem ze glupio robie biorac te tabletki ale one naprawde dzialaja, schudlam juz sporo i szkoda mi je odstawiac bo bez nich nie schudlabym ani kilograma...slabe to wytlumaczenie no ale jest jak jest,biore je dalej poki co , pojde do lekarza jak bede mogla i jak sie okaze ze cos nie tak to wtedy je wyrzuce, gdyby nie te zasrane ubezpieczenie juz dawno bym wiedziala o co chodzi a tak to h*jnia.
Dzieki wszystkim i nie chodzi mi tutaj o krytyke bo wiem ze takie tabletki to dla osob zdesperowanych raczej sa a ja nie jestem na tyle gruba zeby musiec brac takie specyfiki ale juz z rok sie oodchudzam i nic a tu jem co chce i chudne...no nic , zobaczymy, jak wroce od lekarza to napisze co i jak, i jesli sie okaze ze cos bedzie nie tak to wtedy powiem, ze tabletki dzialaja ale sa naprawe szkodliwe...zobaczymy...b o ogolnie skutki uboczne mialam ; bezsennosc i potliwosci no i pragnienie straszne akurat te otatnie mam o tej pory.
Jeszcze raz dzieki i jakby ktos cos uslyszal czy sie dowiedzial to piszcie.
Pozdrawiam!
nataliczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.