SuknŚlubna i problem z halką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 10:05   #1
Angel192
Przyczajenie
 
Avatar Angel192
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Exclamation

SuknŚlubna i problem z halką


Witajcie Dziewczyny! Mam problem z doborem halki do mojej sukni ślubnej. Zdecydowałam się za zakup sukni używanej, ponieważ zadna w salonie mi nie odpowiadała. Mierzyłam ją bez halki, ponieważ halka dziewczyny od której kupuję suknie się złamała(!) Suknia była zbyt długa o jakieś 3 cm przy mierzeniu jej do butów 9 cm. Chciałabym do tej sukni założyć halkę na 2 kołach i pytanie: jak dużo taka halka skróci suknię? Moje buty będą niższe niż te 9 cm ale chciałabym wyrównać jej tiul bo od dołu 'gdzie nie gdzie' jest podniszczony i boję się by nie okazało się, że suknia z halką będzie za krótka... Proszę Was o poradę!
Angel192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 12:12   #2
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: SuknŚlubna i problem z halką

Cytat:
Napisane przez Angel192 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny! Mam problem z doborem halki do mojej sukni ślubnej. Zdecydowałam się za zakup sukni używanej, ponieważ zadna w salonie mi nie odpowiadała. Mierzyłam ją bez halki, ponieważ halka dziewczyny od której kupuję suknie się złamała(!) Suknia była zbyt długa o jakieś 3 cm przy mierzeniu jej do butów 9 cm. Chciałabym do tej sukni założyć halkę na 2 kołach i pytanie: jak dużo taka halka skróci suknię? Moje buty będą niższe niż te 9 cm ale chciałabym wyrównać jej tiul bo od dołu 'gdzie nie gdzie' jest podniszczony i boję się by nie okazało się, że suknia z halką będzie za krótka... Proszę Was o poradę!
Proponuję kupić halkę - to niewielki koszt. Przymierzyć suknię z halką, ubrać buty i wtedy zobaczyć u krawca ile może skrócić suknię. Ciężko stwierdzić o ile krótsza jest suknia z halką bo to też zależy od średnicy koła.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:55   #3
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: SuknŚlubna i problem z halką

Mi kochana na kołach suknia tak zmieniła swoje oblicze że 3 i pół miesiaca przed ślubem musiałam gnać po nową do salonu: link to mojej historii masz tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=671844 tam znajdziesz gdzieś na dole co mi się przytrafiło...

Oby tak Tobie się nie zdarzyło
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:48   #4
Angel192
Przyczajenie
 
Avatar Angel192
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: SuknŚlubna i problem z halką

o kurcze... moze po zakupie halki nie bedzie az tak zle,bo suknia wisi juz u mnie w szafie...
Angel192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:03   #5
JOAQUILE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: SuknŚlubna i problem z halką

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Mi kochana na kołach suknia tak zmieniła swoje oblicze że 3 i pół miesiaca przed ślubem musiałam gnać po nową do salonu: link to mojej historii masz tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=671844 tam znajdziesz gdzieś na dole co mi się przytrafiło...

Oby tak Tobie się nie zdarzyło
ooooo kurcze, ale masakra! ale 3,5 miesiąca to jeszcze trochę czasu miałaś...

chciałabym mieć tak szczupłe nogi jak twoj avatar
JOAQUILE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.