Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-20, 11:15   #4021
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Friese cieszę się że pomogłam choc troszkę jak coś to pytaj po to jest ten wątek. Powiem szczerze że na początku denerwowałam się że mam 2 kolorowe włosy i myślałam że każdy na to zwraca uwagę a okazało się że nikt tak naprawdę nie zerka na moje włosy. Ja teraz jestem na etapie zapuszczania włosów więc wcieram i wcieram. Ostatnio- 3 dni temu kupiłam sobie nowy szampon pierwszy raz go widze- szampon z drożdzami aktywny wzrost i wzmocnienie i sprawdza się rewelacja. Na upały które już się pojawiają działa super. Ma w składzie chmiel który sprawia że włosy po umyciu są naprawdę dobrze umyte a poza tym nie zawiera sls ani sles. W kosmetyki rosyjskie wpadłam 2 lata temu i taka pielęgnacja mi służy choć raz na tydzień, dwa stosuje ostrzejsze oczyszczanie
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 22:49   #4022
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Moje też się rozjaśniają zwłaszcza końce, ale mi to nie przeszkadza. Poza tym, nie czuję się, żeby cały czas na słońcu chodzić w słońcu czy kapeluszu. To włosy są dla nas a nie my dla nich. Mogę je zabezpieczać, chronić, maskować, ale jeśli zachce wyjść w rozpuszczonych włosach to wyjdę. Nie będę ich związywać tylko dlatego, że mogą się zniszczyć. Praktycznie każda pogoda może je niszczyć. Takie jest moje podejście. Może błędne, ale moje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 08:21   #4023
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

sandrek, Agniesia1985 ja właśnie mam bardzo mięciutkie włosy odkąd nie suszę suszarką i nie farbuje (ostatnie farbowanie 10.04) , używam tylko kozieradki wcierki, maska blueberry i serum loreal na końcówki.

Chcę zapuszczać i swoje włosy już mieć, nie chcę farbować. Mam mysi blond ale po 10 latach farbowania zaczał mi się podobać, tyle razy wracałam od fryzjera nie zadowolona, więc mój kolor naturalny , skoro tak zostałam stworzona już mi sę podoba


A Wy Dziewczyny wróciłyście do swojego koloru?
Przestałyście farbować?
Jak tak, to co gdy różnica między odrostem a farbowanymi była za duża? Pofarbowałyście tylko farbowane na kolor zbliżony do Waszego?


Teraz sombre/ombre są modne to tragedii nie ma , alem yślę czy nie pójść do fryzjerki i powiedizeć by PONIŻEJ mojego odrostu położyła kolor najbardziej zbliżony do mojego naturalnego, choć wiem że będzie sięnapewno odznaczał.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 14:47   #4024
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
[B]
Chcę zapuszczać i swoje włosy już mieć, nie chcę farbować. Mam mysi blond ale po 10 latach farbowania zaczał mi się podobać, tyle razy wracałam od fryzjera nie zadowolona, więc mój kolor naturalny , skoro tak zostałam stworzona już mi sę podoba


A Wy Dziewczyny wróciłyście do swojego koloru?
Przestałyście farbować?
Jak tak, to co gdy różnica między odrostem a farbowanymi była za duża? Pofarbowałyście tylko farbowane na kolor zbliżony do Waszego?


Teraz sombre/ombre są modne to tragedii nie ma , alem yślę czy nie pójść do fryzjerki i powiedizeć by PONIŻEJ mojego odrostu położyła kolor najbardziej zbliżony do mojego naturalnego, choć wiem że będzie sięnapewno odznaczał.
Ostatni raz farbowałam włosy 4 lata temu. Wcześniej powoli przestawiałam się z jasnego blondu na mój naturalny ciemny blond, m.in. ostrożnie używałam spreju Johna Friedy na sam odrost, żeby kontrast nie rzucał się w oczy. Działało to dość dobrze, ale ostatecznie poszłam 2 razy do fryzjera, żeby mi dobrał kolor jak najbardziej zbliżony do mojego. Potem ostatni raz farbowałam sama farbą By Fama 8.17 o nazwie Jasny blond kaszmirowy - piękny kolor moim zdaniem i okazał się też bardzo zbliżony do mojego, bo tylko jak odrost był mały, to mi się zdawało, że mam mysie, bure włosy, w miarę rośnięcia wychodziła z niego złota poświata, dodatkowo podbijana latem przez słońce. Nie wiem czemu tu marudzicie na ten efekt, mnie się bardzo podoba to letnie rozjaśnienie.
Mnie się w naturalnym kolorze podoba to, że jest on taki zmienny, żyje swoim życiem, w zależności od światła wygląda raz na jasny, raz na ciemny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 08:03   #4025
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja nigdy nie farbowałam chyba dlatego że się obawiałam jak będe wyglądała w nowym kolorze i czy potem nie będe musiała drastycznie ścinać włosów przez farbę. Myślałam kiedyś nad czarnym kolorem włosów. nie wiem czy by mi pasował ale podobał mi się. Od zawsze mam naturalne
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 11:35   #4026
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Zazdroszcze dziewczyny ze dobrzs sie czujecie w naturalnym kolorze. Ja od 8 lat farbuje bo moj naturalny kolor wcale mi sie nie podoba i czuje sie w nim jak dziecko jakos nigdy nie potrafilam go zaakceptowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 12:37   #4027
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze dziewczyny ze dobrzs sie czujecie w naturalnym kolorze. Ja od 8 lat farbuje bo moj naturalny kolor wcale mi sie nie podoba i czuje sie w nim jak dziecko jakos nigdy nie potrafilam go zaakceptowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaki masz kolor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-24, 13:23   #4028
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
naturalny to taki typowo polski ciemny mysi blond. Aktualnie farbuję na ciemną czerwień a przedtem przez długi czas nosiłam średni brąz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 13:42   #4029
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
naturalny to taki typowo polski ciemny mysi blond. Aktualnie farbuję na ciemną czerwień a przedtem przez długi czas nosiłam średni brąz
Takich typowych mysich to właśnie najwięcej i niby pasuje większości, ale są one takie nudne. Też mam coś w tym stylu, jednak mam włosy z tendencją do 'rudzienia' i rozjaśniania więc mam różne kolory na głowie
Chociaż kusi mnie rudy, zrobiony henną.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 21:11   #4030
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja mam swoje naturalne i nigdy nie farbowałam. Jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-25, 08:51   #4031
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Nie powiem kusiło mnie eksperymentowanie tzn zafarbować na jakiś kolor ale chyba bojuch jestem że okaże się że fatalnie w tym kolorze wyglądam i potem tylko długie czekanie lub obcinanie może mnie uratować. Friese ja też zapuszczam. Jakieś 3 miesiące temu obciełam parę centymetrów żeby włosy się wzmocniły i naprawdę na dobre im to wyszło. Teraz mam sporo małych włosków na czole. Smiesznie to wygląda jak idę a na dworze jest wiatr- latają w różne strony. Zawdzięczam to tak myślę wcierce Wianek i aktualnemu tonikowi Ajurwedyjskiemu i ciąg dalszy wcierkowania oczywiście będzie ttylko zrobię 2 tygodniową przerwę żeby skóra głowy odpoczęła.
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-27, 11:41   #4032
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
(...)

A Wy Dziewczyny wróciłyście do swojego koloru?
Przestałyście farbować?
Jak tak, to co gdy różnica między odrostem a farbowanymi była za duża? Pofarbowałyście tylko farbowane na kolor zbliżony do Waszego?
chimay gratuluję że zeszłaś do swojego koloru! a mogę zobaczyć gdzieś zdj z Twoim naturalnym kolorem włosów i wtedy jak miałaś Fama 8.17?


Rysia16 też naturalne blondy wydają mi się nudne ale zobaczę jaki mm odcień, nawet już nie pamiętam bo od 2008 farbuję włosy i ciekawi mnie czy nie jest troszkę inny po całości mój naturalny kolor bo zawsze widzę tylko odrosty, a już mam z 3-4 cm więc duma! zawsze wytrzymywałam 1-1.5 cm i farbowałam.


Agniesia1985 czy przyciemnia włosy tonik Ajurwedyjski?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-06-27 o 11:43
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 18:14   #4033
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Friese tonik ajurwedyjski przyciemnia ale nie mocno. Widzę różnice bo na nie które miejca na głowie psikam więcej bo jest taka potrzeba i widzę różnice ale nie wiem czy to zostaje na zawsze. Powiem Ci że jak miałam czas olejowania intensywnie włosów to też mi oleje przyciemniały z połączeniem z szamponami ziołowymi i jak przestałam intensywnie je męczyć olejem rozjaśniły się ale to pewnie wina szamponu rumiankowego tak mi rozjaśnił wlosy że oddałam go Mamie.Tonik ajurwedyjski zawiera zioła indyjskie więc te zioła mogą różnie zareagować u Ciebie. Każda głowa jest inna. Co do działania- polecam ja widzę znaczną poprawę a zagęszczam trudne miejsca- miejsca po operacji. Jantar nie był tak dobry jak ta wcierka. Systematyczność u mnie przyniosła owoce w postaci małych włosków których ilość widzę na wietrznej pogodzie. Drogi jest ale wart swej ceny
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 19:21   #4034
goralka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziewczyny! Co robić!?!?! Jak w 2 miesiące zapuścić 5 cm włosów 😳😳😳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goralka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 20:31   #4035
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

W dwa miesiące zapuścić 5 cm to moim zdaniem się nie da tzn u mnie by się nie dało mimo systematycznego wcierania wcierek. Każda głowa jest inna ale chyba nie ma takiego specyfiku który aż 5 cm by przyspieszył porost w miesiąc
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-28, 08:08   #4036
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez goralka28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Co robić!?!?! Jak w 2 miesiące zapuścić 5 cm włosów ������

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi efekt ok 2 cm zamiast 0,5 cm MIESIĘCZNIE dała wcierka z kozieradki.

wczesniej, pare lat temu jak pierwszy raz zastosowalam to seboradin lotion rozowy wcierka z niego + picie drozdzy dalo 2 - 3 cm miesiecznie. ale po 3-4 msc przestalo dzialac.

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Agniesia1985 Pokaż wiadomość
(....) Tonik ajurwedyjski zawiera zioła indyjskie więc te zioła mogą różnie zareagować u Ciebie. Każda głowa jest inna. Co do działania- polecam ja widzę znaczną poprawę a zagęszczam trudne miejsca- miejsca po operacji. Jantar nie był tak dobry jak ta wcierka. Systematyczność u mnie przyniosła owoce w postaci małych włosków których ilość widzę na wietrznej pogodzie. Drogi jest ale wart swej ceny
właśnie ja bym chciała przyciemnić włosy i szukam sposobu

co u Ciebie przyniosło systematyczność, bo nie rozumiem?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-06-28 o 08:07
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-28, 19:44   #4037
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Friese dzięki systematyczności czyli wiernemu wcieraniu wcierki co mycie a nie raz na tydzień mam efekty. Gdybym wcierała tylko wtedy kiedy by mi się przypomniało na przykład raz na miesiąc myslę że efekty były by marne. Ja myję głowę co 2 dni więc w ciągu tygodnia tego wcierania było sporo. Postawiłam sobie buteleczkę w widocznym miejscu- obok szczotki do włosów żeby nie zapomniec ale po każdym myciu wcierać. Nie wcierałam w dni kiedy nie myłam ponieważ wtedy już włosy były lekko nie świeże tylko nakładałam na świeżo umyte włosy.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Jesli chodzi o przyciemnianie tego toniku to nie jest nie wiadomo jak duże. Ja z natury mam ciemne włosy ale jeszcze bardziej przyciemnienie zauważyłam choć nie jest nie wiadomo jak duże. W składzie sa zioła i chyba one za to odpowiadają
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-28, 21:02   #4038
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A ja zrobię trochę kryptoreklamę ampułek Seboradin Forte - to jedyna rzecz, która w ciągu kilku dni mocno ograniczyła długotrwałe wypadanie włosów. Jestem bardzo zaskoczona i myślę, że są one warte swojej ceny. Testowałam już w tym celu CP, siemię lniane, Jantara i te produkty niestety nie pomogły.
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-29, 05:15   #4039
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wenszyca a te ampułki są plastikowe czy szklane? Przed oczami mam gabinet pielęgniarski gdzie trzeba być fachowcem w ampułkach żeby tych szklanych sobię nie zrobić krzywdy.
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-29, 08:45   #4040
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Są szklane, ale póki co jeszcze sobie krzywdy nie wyrządziłam Wbrew temu co piszą w Internecie to u mnie raczej przedłużają świeżość skóry niż skracają.

Co do przyciemnienia włosów to wydaje mi się, że u mnie stało się to ze względu na zmianę struktury włosa i być może to dlatego ostatnio tyle mi ich wypada? Zauważyłam, że wyrastają mi ciemniejsze i grubsze, a zawsze miałam je raczej cienkie. No chyba, że to zmiana sposobu odżywiania się do tego przyczyniła, choć wątpię. Nie jem nie wiadomo jak super zdrowo, ale też staram się stronić od przetworzonej żywności
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-29, 18:01   #4041
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
chimay gratuluję że zeszłaś do swojego koloru! a mogę zobaczyć gdzieś zdj z Twoim naturalnym kolorem włosów i wtedy jak miałaś Fama 8.17?
Kolaż dolny rząd: po farbowaniu odcieniem 8.17 + naturalne z ostatnich dni. Dodatkowo górny rząd zdjęcie z zeszłego roku przed i po fryzjerze - można by pomyśleć, że poza cięciem farbowałam, ale nie, to są te same włosy i wklejam je dlatego, żeby pokazać jak wielką różnicę w przypadku mysich naturalek robi oświetlenie, pora dnia i źródło światła. Ja akurat tę ich kameleonowatość uwielbiam

Ja ostatnio poczyniłam postępy w sztuce stylizacji z suszarką i szczotką tzn włosy mają po więcej objętości, a jednocześnie są gładsze. Jednak ze smutkiem przyznaję, że jest to metoda dla tych, co myją głowę rano. Ja myję wieczorem, na noc z racji tłustej cery muszę robić koka, więc rano nie ma ani śladu z tej stylizacji. Dlatego nie chce mi się dalej ćwiczyć robienia jakichś fal itp na szczotce, bo mycie i stylizowanie rano w moim przypadku nie wchodzi w grę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory włosów.jpg (120,7 KB, 48 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 10:31   #4042
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja właśnie z objętością mam problem. Zaraz po umyciu i wyschnięciu włosy mają większą objętość bo są puszyste zwłaszcza końcówki a za jakieś 2 godziny mam leciutki przyklap. Nie wiem co jest powodem. Zawsze starannie zmywam olej, szampon itd wiec nie wiem co jest problemem. a co myslicie o szamponach dodających objętość? Działają? Bo ja jeszcze nigdy takiego nie używałam
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 10:54   #4043
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 564
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cześć, Dziewczyny!

Można dołączyć? Postanowiłam się wziąć za przemyślane zapuszczanie bo metoda wolnej amerykanki, nie wiedzieć czemu, nie działa

Dwa dni temu urąbałam jakieś 5 cm zdechłych końcówek, teraz się zbieram żeby dziś/jutro ściąć kolejne 2 cm, już celem wyrównania najdłuższej warstwy mniej więcej do reszty - pozostałości cieniowania. I od tego momentu - start
__________________
"(...) bo nieważne co w twym życiu się dzieje
wiem, że człowiek jest lepszym gdy się śmieje(...)"
Belet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 14:32   #4044
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Belet serdecznie witam. Fajnie że jesteś w naszym gronie zapuszczania a dokąd masz włosy?
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-01, 02:11   #4045
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Belet Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny!

Można dołączyć? Postanowiłam się wziąć za przemyślane zapuszczanie bo metoda wolnej amerykanki, nie wiedzieć czemu, nie działa

Dwa dni temu urąbałam jakieś 5 cm zdechłych końcówek, teraz się zbieram żeby dziś/jutro ściąć kolejne 2 cm, już celem wyrównania najdłuższej warstwy mniej więcej do reszty - pozostałości cieniowania. I od tego momentu - start
witaj masz jakieś fotki włosów? do jakiej długości chcesz zapuścić?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-01, 14:40   #4046
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Czy któraś z Was stosowała do oczyszczania szampony z firmy Garnier Ultra Doux? Właśnie jutro czeka mnie oczyszczanie głowy i mam taki szampon nadający witalnośc, taki zielony. W jego składzie jest zielona herbata, cytryna, eukaliptus, jasnota biała, werbena i jest on bez silikonów i właśnie czy taki szampon bez silikonów dobrze oczysci skórę głowy?
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-01, 15:36   #4047
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Agniesia1985 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was stosowała do oczyszczania szampony z firmy Garnier Ultra Doux? Właśnie jutro czeka mnie oczyszczanie głowy i mam taki szampon nadający witalnośc, taki zielony. W jego składzie jest zielona herbata, cytryna, eukaliptus, jasnota biała, werbena i jest on bez silikonów i właśnie czy taki szampon bez silikonów dobrze oczysci skórę głowy?
Z tego co widze ma duzo.ziol i podejrzewam ze rowniez jest na bazie SLES wiec powinien sie sprawdzic ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-01, 17:03   #4048
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Czekoladka3 Dzięki za pomoc. Ja trochę się obawiam że może za słaby jest. Jutro będe testowała to się okaże. Chciałam się podzielić moim osobistym odkryciem. Może to i żadne odkrycie ( już dawno odkryte) ale już drugi raz nakładam olej na głowę i na to maskę i pod czepek i zauważyłam że przy takiej metodzie mniej włosow mi wypada. Jak nakładałam olej na mokre włosy to na dłoni miała bardzo dużo wypadniętych włosów. Wiem że jeszcze jest metoda na odżywkę czy on jest inną metodą ( lepszą ) od nakładania oleju na maskę?
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-01, 18:47   #4049
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Witam

Trzy lata temu obcięłam swoje bardzo długie, ale również bardzo zniszczone włosy, od tego czasu zapuszczam dbając o nie trochę bardziej niż wcześniej, ale też bez szaleństw, bo nie są bardzo wymagające.
Wrzucam zdjęcia, od lewej: przed ścięciem, tuż po, po trzech latach zapuszczania z podcinaniem końcówek co parę tygodni - aktualnie jestem tuż przed wizytą u fryzjeram a zdjęcie robiłam po nocy ze wsłosami związanymi w bylejaki supeł na mokro, stąd spuszenie :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10247206_739130916121613_6657120779228132675_n.jpg (51,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1797616_733504480017590_158585444790658500_n.jpg (91,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19668143_1544973655537331_999696645_n.jpg (26,9 KB, 38 załadowań)
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-01, 19:03   #4050
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Agniesia1985 Pokaż wiadomość
Czekoladka3 Dzięki za pomoc. Ja trochę się obawiam że może za słaby jest. Jutro będe testowała to się okaże. Chciałam się podzielić moim osobistym odkryciem. Może to i żadne odkrycie ( już dawno odkryte) ale już drugi raz nakładam olej na głowę i na to maskę i pod czepek i zauważyłam że przy takiej metodzie mniej włosow mi wypada. Jak nakładałam olej na mokre włosy to na dłoni miała bardzo dużo wypadniętych włosów. Wiem że jeszcze jest metoda na odżywkę czy on jest inną metodą ( lepszą ) od nakładania oleju na maskę?
Ja tam zazwyczaj olej mieszam z kallosem
Ale np mam taki olejek oriflame ktory czystym olejem nie jest jest taki lekki i troche wchłaniający się to nakladam nawet na suche wlosy. Ale z odżywka/maska dla mnie wymieszane najlepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.