jaki szampon? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-21, 12:52   #1
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Thumbs down

jaki szampon?


Cześć
Otóż mam dość duży problem z włosami. Jest ich mało, są cienkie i strasznie szybko się plączą. Po umyciu jakim kolwiek szamponem wydają się puszyste ale następnego dnia już nie. Plączą się co 10 minut. Niewiem co z nimi zrobić, bo nawet jak jade samochodem, to tylko się opre o nagłówek to po powrocie znowu mam splątane. Jaki moge szampon i odżywke do nich użyć? Bo w zasadzie przydało by się ich dużo (na objętość, regeneracje, zniszczone wlosy, do długich włosów itp). Co mam użyć ich wszytskich za jednym razem?Ratunku
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:10   #2
sylviii
Przyczajenie
 
Avatar sylviii
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 17
Dot.: jaki szampon?

Może seria Fructis "Długie & Mocne"??
sylviii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:40   #3
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: jaki szampon?

Cytat:
Napisane przez sylviii Pokaż wiadomość
Może seria Fructis "Długie & Mocne"??
czy ja wiem czy można je zaliczyć do długich? Są do ramion :/ Kiedyś były dłuuuuugie.... Jak ja bym chciała mieć takie jak kiedyś Były do pasa, gęste i dość mocne... ale co zrobić...
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:51   #4
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: jaki szampon?

Polecam Elseve Regenium, szampon do wlosow cienkich i odzywke z tej samej serii po ktorej wlosy sa sypkie i miekkie, odzywka nie ma silikonow obciazajacych wlosy, to ta seria biala z czerwona etykieta Przeznaczona jest wg producenta do wlosow "starszych" ale moim zdaniem w tym przypadku nie ma to znaczenia, wazne ze jest dobra
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:03   #5
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: jaki szampon?

Cytat:
Napisane przez biedronka26 Pokaż wiadomość
Polecam Elseve Regenium, szampon do wlosow cienkich i odzywke z tej samej serii po ktorej wlosy sa sypkie i miekkie, odzywka nie ma silikonow obciazajacych wlosy, to ta seria biala z czerwona etykieta Przeznaczona jest wg producenta do wlosow "starszych" ale moim zdaniem w tym przypadku nie ma to znaczenia, wazne ze jest dobra
dla włosów starszych?.... hehe, jestem nastolatką ale może nie zaszkodzi. Zobacze co z tego wyjdzie. Jak na razie dawajcie rady co jeszcze moge z nimi zrobić....
Ehhh topiero co je uczesałam i usiadlam przed kompem a już splątane
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:04   #6
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: jaki szampon?

Cytat:
Napisane przez biedronka26 Pokaż wiadomość
Polecam Elseve Regenium, szampon do wlosow cienkich i odzywke z tej samej serii po ktorej wlosy sa sypkie i miekkie, odzywka nie ma silikonow obciazajacych wlosy, to ta seria biala z czerwona etykieta Przeznaczona jest wg producenta do wlosow "starszych" ale moim zdaniem w tym przypadku nie ma to znaczenia, wazne ze jest dobra
Mam tą odzywkę Lubię ją
Gdzieś czytałam,że w przypadku takich włosów jak twoje oraz tłustych u nasady a suchych na końcach (czyli takie jak moje) szampon używa się do przetłuszczających włosów (w Twoim przypadku szampon dodający objętości lub do cienkich włosów) a odżywke to włosów suchych etc. Więc może używaj jakiegoś szamponu do włosów który by dodawał objętości a odżywke własnie to elseve regenium. Jesli nadl nic nie pomoże za bardzo to może drugiego dnia spryskuj już raczej same końce jakąs odżywką do włosów plączacych się
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:20   #7
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: jaki szampon?

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Mam tą odzywkę Lubię ją
Gdzieś czytałam,że w przypadku takich włosów jak twoje oraz tłustych u nasady a suchych na końcach (czyli takie jak moje) szampon używa się do przetłuszczających włosów (w Twoim przypadku szampon dodający objętości lub do cienkich włosów) a odżywke to włosów suchych etc. Więc może używaj jakiegoś szamponu do włosów który by dodawał objętości a odżywke własnie to elseve regenium. Jesli nadl nic nie pomoże za bardzo to może drugiego dnia spryskuj już raczej same końce jakąs odżywką do włosów plączacych się
hm... one też się szybko przetłuszczają. A co polecicie jeszcze do spryskiwania aby się nie plątały?
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 12:21   #8
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: jaki szampon?

prosze jeszcze o jakieś rady, bo mam ich dośćA po za tym czy istnieje coś, po czy odrosłoby mi wiele włosów? Żeby byly bardzo gęste... Albo co mam jeść aby włosy mi sie poprawiły? Bo nie za bardzo lubie ważywa i wode mineralną
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 15:14   #9
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: jaki szampon?

no dobra, kupiłam sobie w Avonie szampon i odżywke, dodającą objętoś włosom cienkim i słabym. Ciekawe kiedy dojdzie... i czy pomoże
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.