Anna Karenina - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-30, 16:08   #31
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Anna karenina

Książki nie czytałem, natomiast film oglądałem i podobał mnie się. Fakt, że można negować Jej wybory życiowe, które doprowadziły do samobójstwa, ale życie nie jest czarnobiałe i nie każdy wybór jest oczywisty...
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 23:09   #32
ada_123
Raczkowanie
 
Avatar ada_123
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 403
Dot.: Anna Karenina

dla mnie najbardziej ciekawą postacią w filmie z Knightley jest mąż Kareniny. odebrałam go jako osobę kochającą, poważną, odpowiedzialną za dom i rodzinę. książki jeszcze nie przeczytałam całej, przeciąga mi się to bardzo, ale jakoś robi na mnie inne wrazenie. w recenzjach czasem się czyta, że był władczy i apodyktyczny, czego w filmie nie zauważyłam. jego postać bardzo wpływa na moją ocenę decyzji Anny, bo w zaleznosci od tego jakim był człowiekiem mogę się bardziej zgodzić z tym, co wybrała, albo mniej..
ada_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 23:32   #33
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Anna Karenina

Cytat:
Napisane przez ada_123 Pokaż wiadomość
dla mnie najbardziej ciekawą postacią w filmie z Knightley jest mąż Kareniny. odebrałam go jako osobę kochającą, poważną, odpowiedzialną za dom i rodzinę. książki jeszcze nie przeczytałam całej, przeciąga mi się to bardzo, ale jakoś robi na mnie inne wrazenie. w recenzjach czasem się czyta, że był władczy i apodyktyczny, czego w filmie nie zauważyłam. jego postać bardzo wpływa na moją ocenę decyzji Anny, bo w zaleznosci od tego jakim był człowiekiem mogę się bardziej zgodzić z tym, co wybrała, albo mniej..
Dla mnie Karenin jest niesamowitą postacią. Uwielbiałam go.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 00:32:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.