Zatrudnienie manicurzystki-zarobki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-10, 14:19   #1
anette888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2

Zatrudnienie manicurzystki-zarobki


Witam, założyłam ten wątek ponieważ zamierzam wkrótce otworzyć centrum estetyki, które będzie obejmowało medycynę estetyczną, kosmetykę, ekspresowy manicure itp. Staram się zrobić swego rodzaju research by dowiedzieć się jak pozyskać dobrych pracowników. Jakie wg Was jest dobre wynagrodzenie dla manicurzystki z co najmniej 2 letnim doświadczeniem? Chcę do tego zaoferować umowę o pracę, 50 godz. tygodniowo. Zależy mi na jakiejś stałej podstawie i %. Salon będzie w bardzo atrakcyjnym miejscu, dużo zainwestujemy w reklamy, więc manicurzystka ma szansę na sporo klientów, na początek można zakładać że będzie to około 5 osób dziennie na większe zabiegi, a w miarę rozwoju firmy oczywiście więcej. Nie chciałabym często zmieniać pracowników, zależy mi więc na tym aby obie strony były zadowolone i by współpraca trwała jak najdłużej. Pytanie do profesjonalnych manicurzystek: jaka pensja i jakie szczegóły zatrudnienia zatrzymałyby Was w salonie?
anette888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 09:29   #2
Dagmarkarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

Najlepiej by zatrudnić dziewczynę z bazą klientów i na początek ja zaproponowałabym podstawę plus prowizję- na początek tj. okres 3 miesięcy wtedy wszystko staje się klarowne i dwie strony mogą dalej ustalić warunki współpracy.
Dagmarkarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 21:07   #3
agatar85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 10
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

ciekaw jestem ile chciałabyś dać swojej manicurzystce jako podstawe? bo mam koleżankę, która robi coś takiego znajomym, ale w tym momencie nie ma pracy
agatar85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 21:37   #4
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

może się myle,ale rozsądne rozwiazanie to gwarantowana kwota i do tego procent.dla przykładu np. 1500zł i 30%.
Tj.na koniec miesiaca liczysz kase manicurzystki,wyliczasz z tego 30% i jeśli kwota,która wyjdzie będzie mniejsza niz 1500zł to dostanie ona 1500zł.jeśli po wyliczeniu procentu kwota będzie większa niz pensja gwarantowana to dostanie tyle ile wyjdzie.
np.utarg 5,250zł po obliczeniu procentu do wypłaty 1,575zł.
utarg 3,670zł z procentu 1,101zł do wypłaty 1,500zł
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 11:10   #5
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
może się myle,ale rozsądne rozwiazanie to gwarantowana kwota i do tego procent.dla przykładu np. 1500zł i 30%.
Tj.na koniec miesiaca liczysz kase manicurzystki,wyliczasz z tego 30% i jeśli kwota,która wyjdzie będzie mniejsza niz 1500zł to dostanie ona 1500zł.jeśli po wyliczeniu procentu kwota będzie większa niz pensja gwarantowana to dostanie tyle ile wyjdzie.
np.utarg 5,250zł po obliczeniu procentu do wypłaty 1,575zł.
utarg 3,670zł z procentu 1,101zł do wypłaty 1,500zł
ciekawe rozwiazanie, ale czy kwoty wynagrodzenia są netto czy brutto? czy utarg jest brutto to co kasuje manicurzystka za usługę czy po odjęciu materiałów do usługi?

A jak manicurzystce nie będzie zależało na dużym obrocie w salonie to co, i tak dostanie 1500 zł ?
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 03:47   #6
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

pensja gwarantowana czyli przykładowa kwota 1500zł o której pisałam to kwota wypłacana do "ręki".
a od miesięcznego utargu,z którego obliczasz procent też już nic nie odejmujesz,bo w końcu ten pracownik gówno zarobi a nie pieniądze.
wiadomo,że są usługi,które wymagają mniejszego czy większego zużycia materiału dlatego też nie proponujesz 50% tylko 30%.

manicurzystce nie bedzie zależało na obrocie zapewne wtedy jak okroisz jej zarobki jak tylko sie da.życie:brzydal :
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 15:44   #7
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

czyli w sezonie zyskuje manicurzystka a po sezonie ona nie traci tak? Kto wtedy traci?
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 18:24   #8
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

wątpie żeby było coś takiego jak "sezon na paznokcie". Raczej jak sie o siebie dba i np chodzi do salonu na paznokcie to raczej cały czas
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 23:32   #9
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

Ty masz swój biznes i chcesz zarabiać,ale pracownik pracujący w Twojej firmie chce tego samego.Przecież po to stawia sie do pracy.

Jak będziecie myśłeć w taki sposób to nigdy nikt nie zatrzyma sie u Was na dłuzej.Proponuje samemu wykonywac prace i nie prowadzić dziwnych bilansów.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:32   #10
wampi23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

myslę, ze rozsądne byłoby zatrudnienie normalnie na umowę o pracę ze stałą pensją, np. 1500 zł netto plus prowizja od zrobionych paznokci- prowizja do uzgodnienia wspólnie..
nie ma czegoś takiego jak sezon na paznokcie, prędzej na pedicure, bo na dłonie, to jest non stop.
wampi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 12:50   #11
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

a nie lepiej wynajmować kilka metrów? Stały dochód ma salon za wynajęcie a manicurzestka ma tyle ile zrobi. Kto tak ma?
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 21:47   #12
zupelnienowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zatrudnienie manicurzystki-zarobki

Dziewcyzny, a czy wiecie ile zarabiają i jaką umowę mają manicurzystki pracujące w nailbarach? W galerii obok mnie szukają właśnie kogoś, to by była moja pierwsza praca i nie wiem jak rozmawiać. Jestem z warszawy. Co myślicie?
zupelnienowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 21:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.