Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 18:47   #991
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore odcienie byście polecały z matujących i kryjących dla bladej, odcień skory wpadający w żółć, ale policzki i generalnie na twarzy mam zaczerwienia?
Może Golden Fairest?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 19:12   #992
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Próbki będą 6 maja ponownie w sprzedaży (dziś przyszła mi odp na maila)
dzięki;-)
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:01   #993
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
dzięki;-)
nmzc
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:10   #994
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wersja kryjąca ma to do siebie , ze przynajmniej u mnie ze względu na ważenie w strefie t byla NIE DO UZYCIA. Ten efekt zaczynał się po ok 3h od nałożenia- i byl dramatyczny.
W tej chwili wracam z 2,5 godzinnej wyprawy na rolkach i Matujący golden fair trzyma mat idealny..no szok
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:03   #995
RedheadArchitect
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witam serdecznie jako nowicjuszka na forum już jakiś czas używam AM i u mnie podkład sprawdza się bardzo dobrze. Miałam problem z odcieniem, właściwie dopiero ostatnio znalazłam idealny, a mianowicie mieszankę golden fairest z natural light (oba matujące) także polecam eksperymenty, bo u mnie albo coś było za żółte, albo za różowe. I mam pytanie, jaki filtr spisuje się u Was pod te minerałki?
RedheadArchitect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 15:57   #996
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy moge cos zrobic jesli podklad mi ciemnieje?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 16:07   #997
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
wersja kryjąca ma to do siebie , ze przynajmniej u mnie ze względu na ważenie w strefie t byla NIE DO UZYCIA. Ten efekt zaczynał się po ok 3h od nałożenia- i byl dramatyczny.
W tej chwili wracam z 2,5 godzinnej wyprawy na rolkach i Matujący golden fair trzyma mat idealny..no szok
A jak z kryciem?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 16:35   #998
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy moge cos zrobic jesli podklad mi ciemnieje?
Zmienić to, co nakładasz pod i na niego. To może być przyczyna, ale nie musi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 16:38   #999
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Pod nakladam olej, a na puder- nie zawsze.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 16:41   #1000
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
A jak z kryciem?
proszku idzie więcej, ale krycie dobre i mozna stoponiowac bez efektu maski jak w kryjacym.
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:40   #1001
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Może Golden Fairest?
dzieki
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 17:43   #1002
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

To muszę jeszcze zamówić próbki matujących, tyle, że jaki odcień :/ Matujące są identyczne jak kryjące? Czy odcienie się różnią? Teraz na twarzy zrobiłam test podkładów, tzn golden fair i natural fairest i ten drugi ładniej się wtopił. Jest lekko różowy, ale pasuje do mojej jasnej cery. Natomiast ten pierwszy strasznie się odznacza- jest jakiś za bardzo żółty. Więc odcień matującego brać taki sam kryjącego?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:05   #1003
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
To muszę jeszcze zamówić próbki matujących, tyle, że jaki odcień :/ Matujące są identyczne jak kryjące? Czy odcienie się różnią? Teraz na twarzy zrobiłam test podkładów, tzn golden fair i natural fairest i ten drugi ładniej się wtopił. Jest lekko różowy, ale pasuje do mojej jasnej cery. Natomiast ten pierwszy strasznie się odznacza- jest jakiś za bardzo żółty. Więc odcień matującego brać taki sam kryjącego?
natural fairest weź
ja osobiście znaczącej różnicy między formułami nie widzę w kwestii koloru
może matująca jest odrobinkę ciemniejsza, ale to naprawdę minimalna różnica, z lupą porównywać...

Goldeny to typowe żółtki, ja je akurat używam
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:15   #1004
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A jaki jest kolejny odcień po natural fairest? Tzn jaki odcień jest dosłownie troszkę ciemniejszy od tego, ale na pewno sporo jaśniejszy niż golden fair?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 21:41   #1005
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Po Fairest jest Fair, w każdej grupie jest tak samo. Po Natural Fairest jest więc Natural Fair. Nie wygląda na jaśniejszy od Golden Fair, po prostu nie jest żółty, to widać na zdjęciu. Sama piszesz, że Golden się odznacza, może to po prostu nie jest Twoja kolorystyka.

Kiedyś próbowałam sobie dobrać odcień z BareFaced i wszystkie jasne odcienie wydawały mi się za ciemne, dopiero po kilku próbach odkryłam, że one nie są za ciemne tylko za żółte i dlatego tak podejrzanie wyglądają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beige-light-podklad-rozswietlajacy-4-10g.jpg (42,5 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-04-30 o 21:45
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:35   #1006
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

uzywacie do mineralow tych pedzli annabelle minerals czy polecic mozecie cos lepszego (o ile jest, ja sie nie znam )? slyszalam tez, ze pedzlem do rozu takze idzie sie w porzadku wymalowac (niekoniecznie musi byc to flat top) ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:56   #1007
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
uzywacie do mineralow tych pedzli annabelle minerals czy polecic mozecie cos lepszego (o ile jest, ja sie nie znam )? slyszalam tez, ze pedzlem do rozu takze idzie sie w porzadku wymalowac (niekoniecznie musi byc to flat top) ?
Nie bardzo wyobrażam sobie nakładanie podkładu pędzlem do różu. Jakiejkolwiek metody nie użyjesz, proszek trzeba równomiernie rozprowadzić po skórze a potem go rozetrzeć, pędzel do różu raczej nie jest stworzony do tego typu manewrów, to nie to rozłożenie i zagęszczenie włosia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 11:53   #1008
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie bardzo wyobrażam sobie nakładanie podkładu pędzlem do różu. Jakiejkolwiek metody nie użyjesz, proszek trzeba równomiernie rozprowadzić po skórze a potem go rozetrzeć, pędzel do różu raczej nie jest stworzony do tego typu manewrów, to nie to rozłożenie i zagęszczenie włosia.
zgadzam sie w calej rozciąglosci. pedzel do podkladu powinien byc gęsty i miec w miarę równo sciete wlosie, inaczej efekt przy nakladaniu będzie tragikomiczny.. i rzucimy mineralami w kąt.
pamietam siebie, jak to 'nie bede wydawac pieniedzy na pedzle po 30 zl' bo to taki niepotrzebny gadzet, jak to, dac za pedzel rownowartosc podkladu..?

no ale przekonałam się, ze jednak dobry pędzel to więcej niż połowa sukcesu. niestety albo stety a zwykle , drogeryjne typowo 'pudrowe' się do tego nie nadają ..najzwyczajniej w swiecie:0

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2013-05-01 o 11:54 Powód: byk
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 18:47   #1009
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Po Fairest jest Fair, w każdej grupie jest tak samo. Po Natural Fairest jest więc Natural Fair. Nie wygląda na jaśniejszy od Golden Fair, po prostu nie jest żółty, to widać na zdjęciu. Sama piszesz, że Golden się odznacza, może to po prostu nie jest Twoja kolorystyka.

Kiedyś próbowałam sobie dobrać odcień z BareFaced i wszystkie jasne odcienie wydawały mi się za ciemne, dopiero po kilku próbach odkryłam, że one nie są za ciemne tylko za żółte i dlatego tak podejrzanie wyglądają.
No golden się odznacza, a ten natural jest lekko różowy, ale w miarę dobrze dopasowuje się do cery. Tyle, że przy natural fairest, który bardzo dobrze wygląda na twarzy, w porównaniu do szyi jest za jasny :/ Dzisiaj byłam nim umalowana i szyja była ciemniejsza. Natomiast jak użyję golden fair to do szyi w miarę pasuje, ale twarz jest sporo ciemniejsza niż naturalny odcień. A wolę malować się tym jaśniejszym, bo wtedy wygląda to naturalniej. Jak umaluję się ciemniejszym to jakoś tak odznacza się ten makijaż :/ I nie wiem jakiego mam używać :/ Jak dopasować ten odcień? Do odcienia szyi czy twarzy?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 19:55   #1010
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A mi golden fair kryjacy po jakis 2 godzinach ( 2-3 cienkie warstwy ) robi sie na twarzy zielony i jakby? brudny? mial ktos cos takiego???
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:04   #1011
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
A mi golden fair kryjacy po jakis 2 godzinach ( 2-3 cienkie warstwy ) robi sie na twarzy zielony i jakby? brudny? mial ktos cos takiego???
dziwne.. na kwc dziewczyny od niedawna skarżą się na to samo.. pewnie namieszali w składzie i sie nie chcą przyznać. musze obserwowacć, czy moj matujacy golden fair mi nie robi takiego kuku..?
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:08   #1012
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a tego, dla testu jakbys byla w domu nie nalozylabys jednej cieniutkiej warstwy wiecej? moze w tym tkwi problem, ciekawe czy inne dziewczyny tak maja....
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:10   #1013
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
A mi golden fair kryjacy po jakis 2 godzinach ( 2-3 cienkie warstwy ) robi sie na twarzy zielony i jakby? brudny? mial ktos cos takiego???
Miałam to samo z matującym golden fairest... na policzkach i brodzie pojawiały się takie zielonkawo-żółte plamy... Próbowałam nakładać podkład na różne sposoby - na krem matujący, nawilżający, bez niczego, cienką lub grubą warstwę i nic. Zawsze to samo... Efekt był paskudny...
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:10   #1014
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
No golden się odznacza, a ten natural jest lekko różowy, ale w miarę dobrze dopasowuje się do cery. Tyle, że przy natural fairest, który bardzo dobrze wygląda na twarzy, w porównaniu do szyi jest za jasny :/ Dzisiaj byłam nim umalowana i szyja była ciemniejsza. Natomiast jak użyję golden fair to do szyi w miarę pasuje, ale twarz jest sporo ciemniejsza niż naturalny odcień. A wolę malować się tym jaśniejszym, bo wtedy wygląda to naturalniej. Jak umaluję się ciemniejszym to jakoś tak odznacza się ten makijaż :/ I nie wiem jakiego mam używać :/ Jak dopasować ten odcień? Do odcienia szyi czy twarzy?
A próbowałaś je mieszać na próbę? Może to by dało pośredni odcień?
Skoro Natural Fairest odznacza się od szyi, to Fair powinien mniej, bo jest ciemniejszy. Tylko nie wiadomo czy nie będzie za ciemny na twarzy i wtedy zostaje znowu mieszanie.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-05-02 o 15:56
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:17   #1015
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Miałam to samo z matującym golden fairest... na policzkach i brodzie pojawiały się takie zielonkawo-żółte plamy... Próbowałam nakładać podkład na różne sposoby - na krem matujący, nawilżający, bez niczego, cienką lub grubą warstwę i nic. Zawsze to samo... Efekt był paskudny...
Zrobilam mieszanke. GF AM 1 gr i Lumiere Light golden 0,5gr ( bo tyle nmi zostalo) i efekt jest naprawde super. Jasny, juz nie brudno zielony. Ale i tak za 10 gr za 50 zl + 5 gr Lumiera za 36 ( gdzie mam podklad na 2-3 sezony gdy jestem blada ) cenowo wychodzi mnie swietnie. Tylko myslalam ze to kwestia warstw
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:01   #1016
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kurczę, nie po to inwestuję w produkt aby go potem mieszać z innym. Pewnie coś i tak z tym zrobię, bo zostało mi całe duże opakowanie. Po prostu AM mnie nieco zawiodła...
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:04   #1017
anaxoxo
Przyczajenie
 
Avatar anaxoxo
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witajcie przepraszam jesli to pytanie sie powtarza, ale czy te kosmetyki moge kupic jedynie poprzez zamawianie w internecie? Czy znajdę je też gdzieś w sklepach? Np w Krakowie
anaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:11   #1018
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Kurczę, nie po to inwestuję w produkt aby go potem mieszać z innym. Pewnie coś i tak z tym zrobię, bo zostało mi całe duże opakowanie. Po prostu AM mnie nieco zawiodła...
w sumie racja, ale sklad, wlasciwosci, gramatura... nigdzie w tej cenie nie znajdzie sie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 15:10   #1019
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A próbowałaś je mieszać na próbę? Może to by dało pośredni odcień?
Skoro Natural Fair odznacza się od szyi, to Fairest powinien mniej, bo jest ciemniejszy. Tylko nie wiadomo czy nie będzie za ciemny na twarzy i wtedy zostaje znowu mieszanie.
Dzisiaj zmieszałam golden fair i natural fairest. Odcień wyszedł bardzo dobry, pasuje do szyi. Ale nie będę przecież kupować dwóch różnych odcieni i mieszać ich :/ Potrzebny mi odcień pośredni między natural fairest i golden fair. Skoro golden jest za żółty, to pewnie lepiej brać te natural, bo golden fairest pewnie będzie mało jaśniejszy od golden fair, więc bez sensu. A zastanawiam się nad wypróbowaniem natural fair albo natural light. Miała któraś z was te odcienie? Dużo ciemniejsze będą od natural fairest?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 16:00   #1020
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Dzisiaj zmieszałam golden fair i natural fairest. Odcień wyszedł bardzo dobry, pasuje do szyi. Ale nie będę przecież kupować dwóch różnych odcieni i mieszać ich :/ Potrzebny mi odcień pośredni między natural fairest i golden fair. Skoro golden jest za żółty, to pewnie lepiej brać te natural, bo golden fairest pewnie będzie mało jaśniejszy od golden fair, więc bez sensu. A zastanawiam się nad wypróbowaniem natural fair albo natural light. Miała któraś z was te odcienie? Dużo ciemniejsze będą od natural fairest?
Natural Light będzie o dwa poziomy ciemniejszy. Fair o jeden. Oglądałaś swatche na blogach? Np tutaj widać jak duże to są różnice:
http://madziamakeup.blogspot.com/201...s-swatche.html
http://beautyhairandfashion.blogspot...-podkadow.html
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.