Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-21, 16:32   #571
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Bialy Puff, podziel się potem opinią
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:37   #572
SaraLott
Przyczajenie
 
Avatar SaraLott
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 11
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez hannae Pokaż wiadomość
Ja poszukuję butów, które od razu się nie rozlecą. Kiedyś kupowałam na stylowebuty.pl, ale teraz nie mają żadnych interesujących modeli. Ktoś może coś?
a deezee.pl? Bardzo fajny sklep. Czasami maja "wtopy" ale ogólnie bardzo szeroki wybór i modne modele...
SaraLott jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 07:56   #573
barwinka_
Raczkowanie
 
Avatar barwinka_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Szukam informacji na temat sklepu z butami www.kalapod.pl modele i zdjęcia prezentują się interesująco ale nie mogę znaleźć żadnych opinii. Ktoś coś?
__________________

Blog dzieciowo wnętrzarski
barwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 10:15   #574
BlueBella09
Raczkowanie
 
Avatar BlueBella09
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 39
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ja bardzo lubię buty z Baldinini, ale mało jest sklepów stacjonarnych, więc najczęściej zamawiam w necie, zresztą wtedy najczęściej jest taniej. Luxusowi.pl mają ich buty, tak samo jak np Casadei. Jeszcze nigdy się nie zawiodlam, buty najczesciej dostaję na drugi dzień od złożenia zamówienia
BlueBella09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 12:02   #575
Bialy Puff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Bialy Puff, podziel się potem opinią
No i dotarła do mnie moja bluzka Ambercrombie & Fitch Urzekły mnie różowe jelenie I znowu pozytyw, materiał super, produkt zgodny z opisem za niecałe 30 zł (właściciele są chętni na negocjacje cen ). Także polecam !
Bialy Puff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 15:01   #576
kolorowymotylek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 17
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja polecam mój ulubiony sklep 50 style. Nie znalazłam nigdzie markowej (!) odzieży w tak niskich cenach. Dodatkowo dziś mają noc zakupów (wyprzedaż i dodatkowy rabat 15%) więc może komuś przyda się to info

Link: xxx


Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-10-28 o 18:50 Powód: Link.
kolorowymotylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 15:37   #577
a_lis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez hannae Pokaż wiadomość
Ja poszukuję butów, które od razu się nie rozlecą. Kiedyś kupowałam na stylowebuty.pl, ale teraz nie mają żadnych interesujących modeli. Ktoś może coś?
No chyba jeden z najpopularniejszych z ultra promocjami to deezee. Buty ładne, nawet bardzo mam 2 pary szpilek z uwagi na to ze rzadko ej nosze bardzo dobrze sie trzymaja rozmiarówka bardzo dopasowana, więc jeśli wychodzi na styk, lepiej kupić większe
a_lis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 12:11   #578
pssotkania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

na luxusowych nigdy nic nie kupowalam, bo to juz raczej wyższa polka, ale kto wie, moze kiedys :P za to dużo zamawiam na deezee i jeszcze nigdy sie nie zawiodłam
pssotkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 10:21   #579
sharl_in
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 8
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

nie zamawiam butów przez neta, za duze ryzyko, że nie będa pasowały.tylko raz się przełamałam, ale tylko dlatego, że chodziło o czólenka z gino rossi, które sobie wcześniej zmierzyłam w sklepie. Jeśli już, to zakupy online robiłabym tylko w takich duzych sklepach, to chyba wieksza gwarancja, że nic się nie wydarzy.
sharl_in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:44   #580
Elena1983pl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Hmm, nie czytałam całego wątku, ale może mogę pomóc Ja sama raczej rzadko kupuję przez internet, ale moja koleżanka robiła zakupy jak szła na wesele w sklepie z markowymi ubraniami normalnie w internecie (spytam ją o link i dorzucę jak mi odpowie, bo już zapomniałam, jak dokładnie sie nazywał ) i bardzo sobie chwaliła ceny i jakość. Zresztą widziałam potem zdjęcia ze ślubu i muszę przyznać, że czad
Elena1983pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 18:06   #581
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

witajcie dziewczyny
Znacie moze jakis sklep z dobrej jakosci swetrami? Chcialabym kupic porzadny sweter ale wszedzie sa takie ze sztucznych materialow;/
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 00:02   #582
MadziaWojt4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Uwielbiam kupować rzeczy ze sklepów online. Moim ulubionym sklepem jest Random77. Super rzeczy, idealnie dopasowane rozmiary oraz co najważniejsze szybka wysyłka. Już czekam na jakieś nowości by sobie coś kupić na zimne jesienne dni
MadziaWojt4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 06:48   #583
martakociara
Przyczajenie
 
Avatar martakociara
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 8
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczyny powiedzcie coś o kurtkach z netmoda.pl i goodlookin.pl
Szukam kurtki, a modele z tych sklepów bardzo przypadły mi do gustu...
martakociara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 14:46   #584
swiat_w_kolorze_blond
swiat_w_kolorze_blond
 
Avatar swiat_w_kolorze_blond
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 31
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja niedawno odkryłam fajny sklep z butami verini.pl
__________________
Mój blog: http://swiatwkolorzeblond.com/
swiat_w_kolorze_blond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 14:47   #585
lyssie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 114
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Całkiem przyjemny ten sklep.Chociaż osobiście o wiele bardziej podobają mi się w nim koszulki nocne niż buty ( buty kupuje sobie zazwyczaj skórzane).
Jeśli chodzi o mnie to mam kilka sklepów, w których lubię kupować:
mango.pl
wólczanka ( szczególnie na ich wyprzedażach)
butikglamour
oraz answear:
lyssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 01:01   #586
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 942
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

czy zamawiala ktoras z Was sukienki z nunu.pl ?
maja bardzo ladne klasyczne kroje jednak nic mi nie mowi ta marka...szukam sukienki na raz na wesele i licze sie z tym ze material to nie bedzie jakis szal
to wlasnie sukienka z ich strony, wystepuje w wielu rozmiarach... cos ktoś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2017-10-13 at 12.58.53 AM.jpg (96,1 KB, 16 załadowań)
__________________
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 23:57   #587
plusssik
Przyczajenie
 
Avatar plusssik
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Może miała któraś z Was styczność ze sklepem takeshop .pl? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat.
__________________
"Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie." - Tyrion Lannister
plusssik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 10:57   #588
justyna_kk91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: polskie sklepy internetowe z ubraniami, butami,? czy ktos moze mi cos podpowied

Jest bardzo dużo polskich marek odzieżowych, przede wszystkim możesz je znaleźć na showroomie, ale ze sprawdzonych polecam www.blackorwhite.pl, regularnie kupuję tam ubrania i zawsze jestem zadowolona, super jakość i szybka dostawa. Co prawda nie maja bardzo dużego asortymentu, ale może to i zaleta.
justyna_kk91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 11:14   #589
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Szukałam pewnych butów i znalazłam je na takiej dziwnej stronie. Czy ktoś wie coś na ten temat? Nie ma żadnych danych firmy, ceny niskie...co to jest za ściema?
http://www.astdsmokymountain.org/?route=common/home

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez plusssik Pokaż wiadomość
Może miała któraś z Was styczność ze sklepem takeshop .pl? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat.
Jest kilka:
https://www.opineo.pl/opinie/takeshop-pl

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez martakociara Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie coś o kurtkach z netmoda.pl i goodlookin.pl
Szukam kurtki, a modele z tych sklepów bardzo przypadły mi do gustu...
Ja kupiłam na wyprzedaży kurtkę z goodlookin.pl, była ok, tylko odesłałam bo rękawy były za krótkie, ale wykonanie było ok.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 11:47   #590
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Szukam stron z sukienkami wieczorowymi eleganckie jak Lou coś takiego prócz sukienkowo. Com

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 10:03   #591
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

podłączam się do pytania o sklep z fajnymi, nietuzinkowymi sukienkami! Znacie coś godnego polecenia?
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 16:05   #592
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Może sugarfree? Raz zamawiałam bo mi się spodobała u Kasi Tusk na blogu Są w dobrych niskich cenach i szybka przesyłka. I często są promocje.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 20:31   #593
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 643
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja polecam (chyba polską firmę) GT , co prawda zamawiam tam dla dziecka, ale są też i dla dorosłych 😉 dla mnie najważniejsze, że spodnie dresowe mają z fajnych materiałów, nie mechacą się 😀
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 22:00   #594
domi_f
Raczkowanie
 
Avatar domi_f
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 41
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja często zamawiam ubrania na schaffashoes. Trafiają się promocje dosyć często więc można też okazyjnie coś trafić .
domi_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 15:50   #595
Agnieszkak233
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszkak233
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 6
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Mnie zaintrygował sklep<reklama>Sprzedają tam biżuterię zapachową, do której można dodać olejek eteryczny. Czy któraś z Was korzystała z tego typu produktów? Ile czasu "trzyma" taki olejek? Wydaje mi się, że jest to nowość na rynku.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-12-02 o 12:06
Agnieszkak233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 23:50   #596
SzafirowaLbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Udało ci się zamowic te buty? Przyszły? Sklep ok? Polecasz?
SzafirowaLbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 19:32   #597
jusiaa_syn
Przyczajenie
 
Avatar jusiaa_syn
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dwa dni temu zamówiłam buty na schaffashoes, czekam na dostawę, mam nadzieję że będą w sam raz na nadchodzącą zimę.
jusiaa_syn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 09:00   #598
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dwa sklepy, w których robiłam ostatnio zakupy:

Wólczanka:
http://www.wolczanka.pl/ - bardzo fajne polskie koszule i dobra jakość ( mają tam często promocje typu dwie koszule w cenie jednej)
Answear:
https://answear.com/p/ona-4-k.html
Sporo promocji, no i darmowa dostawa i zwrot kurierem.
antfito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 19:25   #599
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczyny pomocy ! Szukam bardzo wąskich spodni, dobrej jakosci . zawsze mam problem ze spodniami bo jak na przykład przymjerzam w sklepie to spodnie są tak obcisłe ze nawet ich założyć nie mogę a później np. Po jednym dniu noszenia spodnie wyglądają tragicznie, rozciągają się głównie na kolanie i wygląda to bardzo nie estetycznie .. I mam tak z każdymi spodniami .. Nie woem dlaczego tak SOE dzieje i w czym tkwi problem .. Teraz nie mam czasu chodzić po sklepach więc szukam jakiegoś sklepu internetowego który oferuje bardzo wąskie spodnie, w dosyć przystępnej cenie ( nie stać mnie by dac 200 zł za spodnie ) mam nadzieje ze mi pomozecie !
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 22:53   #600
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy ! Szukam bardzo wąskich spodni, dobrej jakosci . zawsze mam problem ze spodniami bo jak na przykład przymjerzam w sklepie to spodnie są tak obcisłe ze nawet ich założyć nie mogę a później np. Po jednym dniu noszenia spodnie wyglądają tragicznie, rozciągają się głównie na kolanie i wygląda to bardzo nie estetycznie .. I mam tak z każdymi spodniami .. Nie woem dlaczego tak SOE dzieje i w czym tkwi problem .. Teraz nie mam czasu chodzić po sklepach więc szukam jakiegoś sklepu internetowego który oferuje bardzo wąskie spodnie, w dosyć przystępnej cenie ( nie stać mnie by dac 200 zł za spodnie ) mam nadzieje ze mi pomozecie !
Ja jestem zadowolona ze zwykłych czarnych jegginsów z Bershki. Z kolorem nic się nie dzieje, są elastyczne, dlatego dopasowują się, nie rozciągnęły się i przy moim wzroście (168cm) są idealnej długości, nie takie krótkie jak na modelce na zdjęciu

https://www.bershka.com/pl/kobieta/o...ml?colorId=800
melay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.