Usg ginekologiczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 16:43   #1
malutka12321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Exclamation

Usg ginekologiczne


Mam problem, mama nalega, na usg jajników. Mówi, żę wygląda to w tradycyjny sposób. Kulka, i po brzuchu, czy ma rację? Nie jestem dziewica, mam prawie 15 lat - nie skończone i pełnoletniego chłopaka od 2 lat, boję się, ze przy tym badaniu dowiodą, ze nie jestem dziewicą i mój chłopak bd miał problemy. Dziękuję za wszystkie odp, ale darujcie sb te z komentarzami do seksu i mojego wieku, jestem dość dojrzałą osobą
malutka12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:02   #2
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Usg ginekologiczne

Cytat:
Napisane przez malutka12321 Pokaż wiadomość
Mam problem, mama nalega, na usg jajników. Mówi, żę wygląda to w tradycyjny sposób. Kulka, i po brzuchu, czy ma rację? Nie jestem dziewica, mam prawie 15 lat - nie skończone i pełnoletniego chłopaka od 2 lat, boję się, ze przy tym badaniu dowiodą, ze nie jestem dziewicą i mój chłopak bd miał problemy. Dziękuję za wszystkie odp, ale darujcie sb te z komentarzami do seksu i mojego wieku, jestem dość dojrzałą osobą
Jeśli powiesz, że jesteś dziewicą-o ile gineolog po badaniu nie wykaze inaczej- będziesz miała robione usg przez powłoki brzuszne. Czyli będziesz musiała zjeść dzień wcześniej espumisan na odgazowanie żołądka, być wypróżniona oraz mieć pełen pęcherz.
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.