Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-20, 10:24   #3331
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.
Jeżuuuuu... Masz nieprzyzwoicie długaśną płytkę

Co jedne to ładniejsze, a ostatnie zwaliły mnie z nóg... jak je zrobiłaś???
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 10:28   #3332
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam mat od Rimmel na blogu kilka słów.
Kolor śliczny, ale wolałabym w błysku
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Widać, widać
Zrobisz co zechcesz, ja już powiedziałam co myślę.
Ja to w ogóle wolę się nie wypowiadać xD dostaję padaki na widok połamanych/obgryzionych/nierównych paznokci
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No dobra... Tryb HDR w taką pogodę nie daje rady.
W ogóle nie mogłam zrobić sensownej fotki


Niestety znów musiałam spiłować do opuszka. Leczą się po czarnej odżywce z GR... Pewnie cała długość płytki musi zejść.
Nie uważam, jednak że to zły produkt. Jest zwyczajnie nie dla mnie.
Jak lubię Twoje kwiatuszki, to to połączenie kolorów mi totalnie nie siedzi...

Oouu, dobrze, że Tobie szybko rosną...

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jeżuuuuu... Masz nieprzyzwoicie długaśną płytkę

Co jedne to ładniejsze, a ostatnie zwaliły mnie z nóg... jak???
Jest długa i ostatnio upychałam przyrost żeby troszkę się skrócił :/
Dziękuję
A ostatnie to żaden talent xD kupiłam na chińskim allegro (za jakieś śmieszne 80 gr) wodne naklejki wielkoformatowe. Oczywiście są za wąskie, ale jako bazę dałam Essie- A list, więc aż tak nie widać, że po bokach są za krótkie. Mój pierwszy raz z takimi naklejkami, ale jestem absolutnie zakochana

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie zdjęcie golasów prawej dłoni (niestety b&w, bo w samej odżywce, trochę przebarwione są, ale bywało gorzej. mój palec serdeczny wygląda, jakby był z innej rodziny ). tak mi się podobało, jak wyglądają w takim wydaniu, że miałam ochotę z takimi pochodzić dłużej, ale przemówił do mnie zdrowy rozsądek i jednak pomalowałam. z kilkoma warstwami lakieru będą bezpieczniejsze
Ooo, jakie ładne golasy I płytka mocno przyrośnięta
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 10:37   #3333
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jest długa i ostatnio upychałam przyrost żeby troszkę się skrócił :/
Dziękuję
A ostatnie to żaden talent xD kupiłam na chińskim allegro (za jakieś śmieszne 80 gr) wodne naklejki wielkoformatowe. Oczywiście są za wąskie, ale jako bazę dałam Essie- A list, więc aż tak nie widać, że po bokach są za krótkie. Mój pierwszy raz z takimi naklejkami, ale jestem absolutnie zakochana
No ale wyszło mega
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 10:42   #3334
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ale wyszło mega
Dziękuję też jestem zadowolona
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 12:15   #3335
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53504736]Mani mam - przepraszam za końcówki,ale Insta Dri był głodny
[/QUOTE]
Kocham ten lakier

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
świetny wzorek!
Dzięki

U mnie w teście na lakieromaniaczkę 15/17 ale też kilku nie widziałam w zyciu.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I teraz używasz Nail Teka nawilżającego?
Chyba też muszę w coś takiego zainwestować
Jak ja nienawidzę zmieniania odżywek! Gdzie moja różowa SH?
Używałam Nail Tek III nawilżającej podkładowej (cała butla), potem tej Nail Tek Hydrating do połowy i wróciłam do tej poprzedniej bo coś było nie tak.. Teraz biorę pod uwagę powrót do Evelinki na zmianę z Nailtek III bo coś mi się zaczęły rozdwajać. Wcześniej miałam bardziej problem z pękaniem z wierzchu :/ Dawno nie miałam takich typowych rozdwojeń..

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką...
Jeeeeeeezu AKTUALNE są niesamowite!!! Co to jest? Bo chyba nie stemple?

Edit: już wiem wszystko - cudnie!!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2015-11-20 o 12:17
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 14:32   #3336
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
I aktualne:
Aktualne najbardziej mi się podobają są niesamowite!
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kolor przepiękny

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Kocham ten lakier
Ja też


Błyskotki mam
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 15:41   #3337
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O to właśnie mi chodzi...
Wolałam ją kiedyś. Teraz przez takie zachowania , nie budzi to zaufania.
Nie mam nic przeciwko, gdy znana osoba reklamuje jakiś produkt, ale to jest takie... Kurcze, no jak to wrzucanie odnośników reklamujących jakieś sklepy do naszych postów (BTW, można to zablokować).
Tak jak mówisz, czy to taka ujma, by napisać, ze dany produkt dostało się do testów?

widzę, że w tej kwestii jesteśmy zgodne
ostatnio Zmalowana zaliczyła fajną wpadkę - KLIK od 14:11 'dostałam' vs. 'wpadł mi w ręce', piękne


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
W golasach latam

ja zaraz swoje zmywam i chyba będę to samo robić. dzisiejszy dzień mnie tak psychicznie styrał, że mam dość


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.

wszystkie cudowne! ale aktualne totalnie orgazmiczne


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wyłamię się i powiem, że kształt taki PIPIPIPI () słodki i uroczy Zdobienie też świetne
"gdzie kupiłaś ten lakier z efektem spadającego brokatu? "


Omg xD za miesiąc Malinka napisze, że zrobiła kurs medycyny estetycznej, bo obejrzała kilka tutków na YT

hahaha, jesteś przekochana dziękuję
pożyczyłam od Yen


parsknęłam tak głośno, że chyba aż mnie sąsiedzi słyszeli


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ooo, jakie ładne golasy I płytka mocno przyrośnięta

dziękuję


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]Błyskotki mam [/QUOTE]


cóż, jak sama nazwa mówi... utonęłam w anielskich oczach
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 21:36   #3338
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]

Błyskotki mam
[/QUOTE]

poproszę o nazwę lakieru
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 09:04   #3339
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O właśnie. Czyli dobrze pamiętałam.
Zgadzam się w 100%, szczególnie z Eveliną. Ja w zasadzie nie używam jej z zaleceniami, więc jak co to pretensje tylko do siebie. Jednak mam świadomość, ze formaldehyd to nie jest zabawka. W końcu służy do wypalania brodawek i konserwowania zwłok...
Podobna afera była z maseczką cynamonową na twarz. Dziewczyna poleciła, gęsi nakładały i kończyły z podrażnieniami...
Spoko spoko. Nie odebrałam tego źle przecież

W sumie to zastanawiam się trochę, czy Lavender nie miała wcześniej objawów, ze coś jest nie tak, bo zdjęcie które pokazała, jest wg mnie mocno drastyczne. Ja przerwałam używanie przy pierwszych symptomach. Ostrzegłam tez Młodą by obserwowała. U niej kompletnie nic się nie dzieje.
I w tym właśnie tkwi cały problem - mieć świadomość i szukać informacji na własną rękę, i krytycznie podchodzić to tego, co piszą w necie... dla znakomitej większości narzekających to nieosiągalne

Nie wiem czy się tego dowiemy
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zawsze mnie to bawi, ktoś kupił, ale wyrzuci, bo przecież mu paznokcie odpadną

taka ciekawostka, odkąd zrobiłam te hybrydy dwa tygodnie temu to codziennie (dosłownie) słyszę jakiś komplement na temat paznokci, i nie, że online, tylko normalnie w pracy łapią mnie za rękę i mówią "jakie ładne", czasem dzieci też
I nawet nie użyje XD

W pełni zasłużone komplementy!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kurcze, no jak to wrzucanie odnośników reklamujących jakieś sklepy do naszych postów (BTW, można to zablokować).
Ooo jak jak?
Już mówiłam, jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, ale tak dla zasady
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
moje to już prawie rok się rozdwajają jak poyebane, nie mogę zapuścić na dawną długość tzn teraz jakby lepiej jest, tylko jeden jeszcze rozdwojony do połowy, a reszta się jakoś trzyma doszłam też do wniosku, że to może przez zmywacz z biedry, bo tylko jego używałam przez ostatni rok :/ nie wiem, już tyle mam wytypowanych przyczyn, że zaczynam się gubić
Powiem Ci, że coś w tym może być.
Ja zwykle do zmywaczy mam stosunek, że ma zmywać i nie intere mnie czy ma właściwości odżywcze, nawilżające cze inne szyszki na wierzbie. Ale tego z biedry użyłam dosłownie kilka razy i odstawiłam, bo jakiś nie-teges był :/ Paznokcie miałam po nim strasznie suche, takie nieprzyjemne.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dokładnie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53526130]Zima byłaby gdybym dowaliła tu jeszcze Winter Holly [/QUOTE]
No tak, ale wprowadzenie do klimatu zrobiłaś
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.
Pierwsze - cudne, drugie - trochę mi za dużo wszystkie w tym połączeniu, ale trzecie to wygrywają internety
Doczytałam, że to naklejki, na tym kolorze to po prostu bajka
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
O losie, przecież to Ci będzie odrastało wieki :<
Taak, też tak szacuję :/ Jeszcze żeby jakaś cholerna grzybica przez ten czas się tam nie wprowadziła :/
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale słodziaki


---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Używałam Nail Tek III nawilżającej podkładowej (cała butla), potem tej Nail Tek Hydrating do połowy i wróciłam do tej poprzedniej bo coś było nie tak.. Teraz biorę pod uwagę powrót do Evelinki na zmianę z Nailtek III bo coś mi się zaczęły rozdwajać. Wcześniej miałam bardziej problem z pękaniem z wierzchu :/ Dawno nie miałam takich typowych rozdwojeń..
Ok dzięki, będę to miała na uwadze W ogóle, ja nierozgarnięta i myślałam, że Hydrating to to samo co III nawilżająca
No właśnie - pękanie z wierzchu :/
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]Błyskotki mam [/QUOTE]
Fantastyczny! Te srebrne oczka są urzekające
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
widzę, że w tej kwestii jesteśmy zgodne
ostatnio Zmalowana zaliczyła fajną wpadkę - KLIK od 14:11 'dostałam' vs. 'wpadł mi w ręce', piękne
Ta konsternacja na twarzy
Nawet dopuszczam myśl, że ona mogła się po prostu przejęzyczyć, serio, ale jeśli tak, to niech większą uwagę przykłada do edycji filmów XD No i nie widziałabym nic złego w tym, że faktycznie dostała ten rozświetlacz czy bronzer i jej się spodobał i też mogłaby to po prostu powiedzieć - spoko, taka jej praca. A tak wyszło z tego, to co wyszło, czyli same niejasności
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 10:48   #3340
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.
pierwsze i trzecie bardzo mi się podobają

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]Aktualne najbardziej mi się podobają są niesamowite!



Ja też


Błyskotki mam
[/QUOTE]

śliczny lakier a ja jestem sroką i jak się błyszczy to

a przy ilu warstwach takie ładne krycie?
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 11:31   #3341
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.
Róże

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]
Błyskotki mam [/QUOTE]
Błyskotki. Niebieskie. Podwójna miłość <3

Nie ma to jak dobrze zacząć dzień. Mani skończone, nakładam top i mam... piękne, czerwone smugi na szarym lakierze.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 11:57   #3342
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Czesc dziewczyny

Przychodze z off topem i po rade - pomyslam, ze w tym watku na pewno ktos bedzie mial pomysl co robic.

Ostatnio zdjelam zelki, wracam do naturalnych paznokci, czyli wiadomo, na poczatku placz i rozpacz, paznocie slabe, zwyczajnie miekkie, musze nosic opilowane najkrocej jak sie da.

Gdyby tego bylo malo, ostatnio cos tam krojac w kuchni, zeslizgnal mi sie noz - nie skaleczylam sie, ale przecielam wzdluz (!) plytke paznokcia tak w 1/3. I mam wrazenie, ze w miare jak paznokiec rosnie to to pekniecie sie poglebia. Opilowuje za kazdym razem do samej skory, ale mam wrazenie, ze to nic nie daje

Czy macie pomysl jak sie tego pozbyc, zeby moc w koncu zapuscic paznokcie?

Z gory dziekuje za rady
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 12:42   #3343
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ta konsternacja na twarzy
Nawet dopuszczam myśl, że ona mogła się po prostu przejęzyczyć, serio, ale jeśli tak, to niech większą uwagę przykłada do edycji filmów XD No i nie widziałabym nic złego w tym, że faktycznie dostała ten rozświetlacz czy bronzer i jej się spodobał i też mogłaby to po prostu powiedzieć - spoko, taka jej praca. A tak wyszło z tego, to co wyszło, czyli same niejasności

nie oglądam jej, ale czytam wątek o filmikach na yt i ktoś to tam wrzucił, zawsze sprawdzam takie smaczki
dla mnie 'dostałam' a 'wpadł mi w ręce' to zbyt dużo, żeby nazwać to przejęzyczeniem, ona po prostu zapomniała to wyciąć, widać po tym, jak po raz drugi zaczyna kwestię -100 do edycji filmów. no gdybym była jej subskrybentką, to po czymś takim poczułabym się oszukiwana


Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Nie ma to jak dobrze zacząć dzień. Mani skończone, nakładam top i mam... piękne, czerwone smugi na szarym lakierze.

za mocno ciągałaś po czerwonym pędzelkiem następnym razem przejedź pędzelkiem po czystej kartce parę razy, powinnaś się pozbyć tego koloru


ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 12:47   #3344
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
za mocno ciągałaś po czerwonym pędzelkiem następnym razem przejedź pędzelkiem po czystej kartce parę razy, powinnaś się pozbyć tego koloru


ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.
Jaki niewyklepany, ładny! Bardzo lubię takie kolory jesienią.

Nie spodziewałam się tego bo jeszcze nigdy go nie używałam , moja mama chyba zbyt do serca wzięła sobie "na mokry lakier". Oczywiście już go wyczyściłam, ale ja dziękuję za takie niespodzianki.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 12:49   #3345
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Jaki niewyklepany, ładny! Bardzo lubię takie kolory jesienią.

Nie spodziewałam się tego bo jeszcze nigdy go nie używałam , moja mama chyba zbyt do serca wzięła sobie "na mokry lakier". Oczywiście już go wyczyściłam, ale ja dziękuję za takie niespodzianki.

dziękuję
no to jeszcze nie migdałki, chciałabym mieć je od razu, bez żadnych przejściowych kształtów

ja pewnie bym pomyślała, że ten top taki dziewiczy, że aż krwawi
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:23   #3346
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Przychodze z off topem i po rade - pomyslam, ze w tym watku na pewno ktos bedzie mial pomysl co robic.

Ostatnio zdjelam zelki, wracam do naturalnych paznokci, czyli wiadomo, na poczatku placz i rozpacz, paznocie slabe, zwyczajnie miekkie, musze nosic opilowane najkrocej jak sie da.

Gdyby tego bylo malo, ostatnio cos tam krojac w kuchni, zeslizgnal mi sie noz - nie skaleczylam sie, ale przecielam wzdluz (!) plytke paznokcia tak w 1/3. I mam wrazenie, ze w miare jak paznokiec rosnie to to pekniecie sie poglebia. Opilowuje za kazdym razem do samej skory, ale mam wrazenie, ze to nic nie daje

Czy macie pomysl jak sie tego pozbyc, zeby moc w koncu zapuscic paznokcie?

Z gory dziekuje za rady
Hej!
Kiepsko z tym rozcięciem Musi po prostu zrosnąć. Uszkodziłaś macierz - ten biały obłączek u góry paznokcia? Jeśli nie to trzeba tylko czasu, ewentualnie odżywek w celu zabezpieczenia. Odżywki stosuj tylko w przypadku, jeśli nie masz rany w tym miejscu.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie oglądam jej, ale czytam wątek o filmikach na yt i ktoś to tam wrzucił, zawsze sprawdzam takie smaczki
dla mnie 'dostałam' a 'wpadł mi w ręce' to zbyt dużo, żeby nazwać to przejęzyczeniem, ona po prostu zapomniała to wyciąć, widać po tym, jak po raz drugi zaczyna kwestię -100 do edycji filmów. no gdybym była jej subskrybentką, to po czymś takim poczułabym się oszukiwana


ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.
Ja w ogóle nie oglądam, strasznie niezapoznana jestem z polską kosmetyczną vlogosferą, zresztą z całą polską vlogosferą Przeglądam jak mi trzeba jakichś słoczy tylko
Przejęzyczenie to raczej mój skrót myślowy Ja czasem mam tak, że z rozpędu powiem coś kompletnie od czapy, także jestem w stanie zrozumieć - to nie jest tylko przekręcona końcówka czy wyraz, tylko całe wyrażenie Coś na kształt Maszyny czasu

Kolor mańka rzeczywiście piękny Bardzo nostalgiczny
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 17:49   #3347
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]
Błyskotki mam
[/QUOTE]Lubię

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ok dzięki, będę to miała na uwadze W ogóle, ja nierozgarnięta i myślałam, że Hydrating to to samo co III nawilżająca
No właśnie - pękanie z wierzchu :/
No można się u nich pogubić Sporo maja wariantów.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.
Oooo a tutaj nie widać w ogóle niewyklepania. Wyglądają jakbyś zrobiła takie owalne i dla mnie też świetnie wyglądają. Uwielbiam takie kolorki


U mnie bida z nędzą. Co zmywanie piłuje kolejne rozdwojenia, ale nie mam z czego nawet skracać, bo to rozdwojenia wpół płytki :/ ehhh może za jakiś czas to odrośnie po prostu.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2015-11-21 o 17:51
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 19:05   #3348
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.
I aktualne:
O mamuniu Ostatnie są obłędne
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 20:34   #3349
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.



Kolorystycznie miało być odwrotnie, ale paski nie chciały współpracować. No i chyba widaż, że nie mam wprawy w farbkach akrylowych... lini prostej za chinę nie mogę zrobić
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 20:41   #3350
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.

z 13 listopada:
Ożeszwpazuramalowana jakie dłonie
Róze rozwalają internety Doczytałam dalej, że to naklejki ale w pierwszej kolejności pomyślałam, że to one stroke a w drugie, żem matoł bo ja w życiu tak nie pomaluję

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


Zawsze przepraszasz za kłaczek, a ja go nigdy nie widzę
Podoba mi się to połączenie, ale jeszcze bardziej tuning, który jest pokazany dalej

Te cholerne kłaczki to od szala, latam w nim po domu , on z tych takich kłaczących, kłaki wszędzie mam . Najgorsze, że jak wybieram zdjęcia to ich nie widzę, dopiero jak wrzucam na forum to sie magicznie pojawiają


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]
Błyskotki mam [/QUOTE]
O matko, Chu Ty masz nieprzyzwoity razem z Amelką kształt normalnie
Maniut śliczny

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja zaraz swoje zmywam i chyba będę to samo robić. dzisiejszy dzień mnie tak psychicznie styrał, że mam dość
Dziś też w golasach tzn odżywką dziabnęłam ale nie mam siły malować. Wczoraj znajomy tak z głupia frant wpadł ,,na kawę" - siedział do północy . Siedzieliśmy o suchym pysku bo on samochodem Pic nie chciał, jeść nie chcia i poszedł o 24. Dzisiaj jakoś nie mogłam się zmoblizowac do malowania bo całą robotę z wczoraj musiałam zrobić dzisiaj i do tego zakupy i obiad i ciacha się Stonce zachciało. Jak wszystko zrobiłam to siły miałam akurat na tyle, żeby dokulać się do kanapy

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.
Śliczny maniut, taki nostalgiczny

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja pewnie bym pomyślała, że ten top taki dziewiczy, że aż krwawi
Padłam

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
U mnie bida z nędzą. Co zmywanie piłuje kolejne rozdwojenia, ale nie mam z czego nawet skracać, bo to rozdwojenia wpół płytki :/ ehhh może za jakiś czas to odrośnie po prostu.
Biedna

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.

Kolorystycznie miało być odwrotnie, ale paski nie chciały współpracować. No i chyba widaż, że nie mam wprawy w farbkach akrylowych... lini prostej za chinę nie mogę zrobić
Ślicznie jest i wcale w takiej długości biednie nie wyglądają Choć wiem jak to musi wkurzać
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-11-22 o 20:07
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 22:06   #3351
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Biedna

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------



Ślicznie jest i wcale w takiej długości biednie nie wyglądają Choć wiem jak to musi wkurzać
Raz na wozie raz pod wozem..

Miło, że tak piszesz. Moje paznokcie są niestety z tych, że dopiero dłuższe mogę ładnie wypiłować. Teraz to mało im brak do wklęsłych boczków :/
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 07:51   #3352
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Oooo a tutaj nie widać w ogóle niewyklepania. Wyglądają jakbyś zrobiła takie owalne i dla mnie też świetnie wyglądają. Uwielbiam takie kolorki


U mnie bida z nędzą. Co zmywanie piłuje kolejne rozdwojenia, ale nie mam z czego nawet skracać, bo to rozdwojenia wpół płytki :/ ehhh może za jakiś czas to odrośnie po prostu.
Zgadzam się

O matko Może to jakaś jesienna zapaść? W sensie: skończyły się organizmowi zapasy witamin z lata czy coś...
Początkowo myślałam, że mi się wydaje, ale widzę po odrostach, że tragicznie wolno mi teraz paznokcie rosną :x
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.
Przesłodkie
Jak mundurek z Czarodziejki z Księżyca


Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/



__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 10:03   #3353
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
cóż, jak sama nazwa mówi... utonęłam w anielskich oczach
Ohh
[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;53537702]poproszę o nazwę lakieru [/QUOTE]
Orly - Angel Eyes,ale kładziony na jedną warstwe Rimmel - Blindfold me blue
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Fantastyczny! Te srebrne oczka są urzekające
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
śliczny lakier a ja jestem sroką i jak się błyszczy to

a przy ilu warstwach takie ładne krycie?
Dałam dwie warstwy Orly na jedną warstwę Rimmel - Blindfold me blue
Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Błyskotki. Niebieskie. Podwójna miłość <3
Hehe
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.
Bardzo ładny kolorek
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Lubię
Cieszę sie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.
Bardzo mi sie podoba
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O matko, Chu Ty masz nieprzyzwoity kształt normalnie
Maniut śliczny
Oj,przesadzasz
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/
Kolor nie jest brzydki,ale nie w moim guście Pazurki mega słodkie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:09   #3354
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Dziewczyny poratujcie radą kupiłam na promo w Rossmannie top coat SH Diamond Flash połysk piękny trwałość też zacna ale chyba nie potrafię go obsługiwać zrobiłam już z jego użyciem 4 mani i robią się jakby na nim delikatne bąbelki
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 13:43   #3355
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.

z 11 listopada (mocno zdewastowane już były :/):

z 13 listopada:

I aktualne:
piękne te fioletowe!

te takie wiosenne

ale ostatnie zmiotły system, jeszcze w połączeniu w Twoją skórą
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Malinko, Twoje hybrydy widziałam X czasu temu na facebooku i baaaardzo mi się spodobały! Kolor nieziemski A te z Elation to normalnie słodycz po pachy Zdolna jesteś
dziękuję

Cytat:
Włóż w imadło- jak przetrzymają to sama zrobię
Omg xD za miesiąc Malinka napisze, że zrobiła kurs medycyny estetycznej, bo obejrzała kilka tutków na YT Przecież to dopasowanie "KRZYWEJ CE" to jakaś magia Serio, podziwiam
nosiłam tydzień, zdjęłam tylko hybrydę, poprawiłam kształt, nosiłam drugi tydzień, teraz położyłam Hardi drugi raz, za dwa tyg. pewnie już będę miała swoje paznokcie, fajna rzecz, nie trudna, ale czasochłonna

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]
Błyskotki mam
[/QUOTE]
oesu
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ostatnio Zmalowana zaliczyła fajną wpadkę - KLIK od 14:11 'dostałam' vs. 'wpadł mi w ręce', piękne
o nie : hahaha:
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ta konsternacja na twarzy
Nawet dopuszczam myśl, że ona mogła się po prostu przejęzyczyć, serio, ale jeśli tak, to niech większą uwagę przykłada do edycji filmów XD No i nie widziałabym nic złego w tym, że faktycznie dostała ten rozświetlacz czy bronzer i jej się spodobał i też mogłaby to po prostu powiedzieć - spoko, taka jej praca. A tak wyszło z tego, to co wyszło, czyli same niejasności

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.
kolor jest cudo, a kształt piękny, mogłabyś taki nosić
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.

Kolorystycznie miało być odwrotnie, ale paski nie chciały współpracować. No i chyba widaż, że nie mam wprawy w farbkach akrylowych... lini prostej za chinę nie mogę zrobić
ja też się męczyłam z tymi kokardami trzy różne robiłam i ciągle mi się nie podobały, ale już wiem na kogo zagłosuję
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/
jeszcze troszkę i będzie widać, ale żarówa

moje szkaradki:


__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-11-22 o 13:44
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 15:20   #3356
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


oesu

o nie : hahaha:



kolor jest cudo, a kształt piękny, mogłabyś taki nosić

ja też się męczyłam z tymi kokardami trzy różne robiłam i ciągle mi się nie podobały, ale już wiem na kogo zagłosuję

jeszcze troszkę i będzie widać, ale żarówa

moje szkaradki:


co to za złoty lakier?
a patrz co znalazłam sprzed... pięciu lat https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1292859808
szukałam czegoś w starym wątku i natrafiłam na Ciebie kurde, zazdroszczę tego perfekcyjnego malowania paznokci

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2015-11-22 o 15:24
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 15:37   #3357
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Ale śmieszne małe bobeczki

Ten lakier złoty to Avon, Metallics, Gold Leaf. One są czasami już tylko w katalogu. Czasami w ofercie netto. Dobre do stempli
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 17:00   #3358
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

to moje króciaki z ostatnich dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151116_201554.jpg (57,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151122_174927.jpg (73,8 KB, 39 załadowań)
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 18:51   #3359
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie oglądam, strasznie niezapoznana jestem z polską kosmetyczną vlogosferą, zresztą z całą polską vlogosferą Przeglądam jak mi trzeba jakichś słoczy tylko
Przejęzyczenie to raczej mój skrót myślowy Ja czasem mam tak, że z rozpędu powiem coś kompletnie od czapy, także jestem w stanie zrozumieć - to nie jest tylko przekręcona końcówka czy wyraz, tylko całe wyrażenie Coś na kształt Maszyny czasu

Kolor mańka rzeczywiście piękny Bardzo nostalgiczny


ja ostatnio się ograniczam i z 65 kanałów zeszłam do 37
ah, no było tak od razu to co podlinkowałaś jest piękne


dziękuję


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Oooo a tutaj nie widać w ogóle niewyklepania. Wyglądają jakbyś zrobiła takie owalne i dla mnie też świetnie wyglądają. Uwielbiam takie kolorki

U mnie bida z nędzą. Co zmywanie piłuje kolejne rozdwojenia, ale nie mam z czego nawet skracać, bo to rozdwojenia wpół płytki :/ ehhh może za jakiś czas to odrośnie po prostu.

cieszę się, że macie takie odczucia dziękuję

buuu... oby to szybko odrosło


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.

Kolorystycznie miało być odwrotnie, ale paski nie chciały współpracować. No i chyba widaż, że nie mam wprawy w farbkach akrylowych... lini prostej za chinę nie mogę zrobić

kurczę, chyba nie tym razem


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziś też w golasach tzn odżywką dziabnęłam ale nie mam siły malować. Wczoraj znajomy tak z głupia frant wpadł ,,na kawę" - siedział do północy . Siedzieliśmy o suchym pysku bo on samochodem Pic nie chciał, jeść nie chcia i poszedł o 24. Dzisiaj jakoś nie mogłam się zmoblizowac do malowania bo całą robotę z wczoraj musiałam zrobić dzisiaj i do tego zakupy i obiad i ciacha się Stonce zachciało. Jak wszystko zrobiłam to siły miałam akurat na tyle, żeby dokulać się do kanapy


Śliczny maniut, taki nostalgiczny

ja jednak większość soboty pochodziłam w starym mani, dopiero wieczorem rzuciłam dziewicę... i nie wiem co do niej czuć, wy mi powiecie


dziękuję


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/

co to za kolor? intrygujący jest


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53549554]Bardzo ładny kolorek [/QUOTE]





Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie radą kupiłam na promo w Rossmannie top coat SH Diamond Flash połysk piękny trwałość też zacna ale chyba nie potrafię go obsługiwać zrobiłam już z jego użyciem 4 mani i robią się jakby na nim delikatne bąbelki

u mnie nic takiego nie ma, ale czytałam i oglądałam recenzje i część osób mówiła właśnie o bąblach... u mnie to się pojawiło kilka razy, jak potrząsałam buteleczką, nakładałam go na zbyt świeży lakier i to była zbyt gruba warstwa... mam w użyciu teraz trzecią buteleczkę i tylko kilka takich sytuacji miałam...


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kolor jest cudo, a kształt piękny, mogłabyś taki nosić


moje szkaradki:

serio? ja miałam wrażenie, że jest taki... bez wyrazu po prostu taki kształt przejściowy i nie bardzo mi to leżało... ale już wróciłam do migdałów i jestem przeszczęśliwa


mani ładne ale napiszę, to samo co Śniegowa na fb, że maluch wydaje się dłuższy od pozostałych wyrównałabym albo wszystkie wyostrzyła jak jego, a tak to bez większych zastrzeżeń


Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
to moje króciaki z ostatnich dni

pierwsze tak nie bardzo, ale drugie mani mi się podoba
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-11-22 o 18:55
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 20:43   #3360
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O matko Może to jakaś jesienna zapaść? W sensie: skończyły się organizmowi zapasy witamin z lata czy coś...
Początkowo myślałam, że mi się wydaje, ale widzę po odrostach, że tragicznie wolno mi teraz paznokcie rosną :x

Przesłodkie
Jak mundurek z Czarodziejki z Księżyca


Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/
Wiesz co może i coś w tym jest.. chyba kupię jakiegoś supla :/ Mi też jakby wolniej.. ale może tylko mi sie wydaje bo jak mam krótkie to zawsze czuję jakby wieki odrastały.

Hehehehe no coś w tym jest Mialo być bez "guziczków" na początku, ale jakoś tak łyso było.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53549554]
Bardzo mi sie podoba
[/QUOTE]No to się cieszę, dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja też się męczyłam z tymi kokardami trzy różne robiłam i ciągle mi się nie podobały, ale już wiem na kogo zagłosuję

moje szkaradki:
A mi sie twoje strasznie podobają Bardzo fajnie to wyszlo!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
buuu... oby to szybko odrosło

kurczę, chyba nie tym razem
Oby zdrowe.. szybko to kwestia drugorzędna

Rozumiem, sama zastanawiałam się co czuję do tego mani. Koniec końców tak się namęczyłam, że nie malowalam nic nowego do czego byłabym w 100% przekonana. Czasu zbrakło.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.