Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 21:57   #3361
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Heej!

Cytowałam, cytowałam i wszystko mi tak poucinało, że jedno wielkie GIE z tego wyszło... próba numer dwa

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Jeeeeeeezu AKTUALNE są niesamowite!!! Co to jest? Bo chyba nie stemple?

Edit: już wiem wszystko - cudnie!!!
Dziękuję
Ubolewam, że to nie stemple, chociaż myślę, że Ty byś lekko takie zrobiła
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]Aktualne najbardziej mi się podobają są niesamowite!


Błyskotki mam
[/QUOTE]
Dziękuję

Oooo, AE
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
widzę, że w tej kwestii jesteśmy zgodne
ostatnio Zmalowana zaliczyła fajną wpadkę - KLIK od 14:11 'dostałam' vs. 'wpadł mi w ręce', piękne

wszystkie cudowne! ale aktualne totalnie orgazmiczne

hahaha, jesteś przekochana dziękuję
pożyczyłam od Yen

parsknęłam tak głośno, że chyba aż mnie sąsiedzi słyszeli
Masakra, i ta mina w stylu "umysłowa Kambodża"

Dziękuję

Hahah, Yen taka dobra i pożycza

Hahah

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I w tym właśnie tkwi cały problem - mieć świadomość i szukać informacji na własną rękę, i krytycznie podchodzić to tego, co piszą w necie... dla znakomitej większości narzekających to nieosiągalne

Pierwsze - cudne, drugie - trochę mi za dużo wszystkie w tym połączeniu, ale trzecie to wygrywają internety
Doczytałam, że to naklejki, na tym kolorze to po prostu bajka

Taak, też tak szacuję :/ Jeszcze żeby jakaś cholerna grzybica przez ten czas się tam nie wprowadziła :/
Bo ludzi są na ogól ignorantami- nie chce im się doczytać ulotki, bazują na "koleżanka powiedziała, że...". W dobie Internetu, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a właściwie na kilka kliknięć: ulotki, opinie, analizy składów, zdjęcia itp. społeczeństwo teoretycznie powinno być bardziej świadome i doinformowane. Tymczasem rośnie nam społeczeństwo skretyniałych ludzi, którzy nie dość, że nie potrafią samodzielnie wyszukiwać informacji to na dodatek zatraca się w relacjach międzyludzkich. (Efekty są widoczne na każdym kroku, niby nie moja sprawa, ale smuci mnie, że często w pracy jesteśmy oceniani przez pracodawców-idiotów).

Dziękuję Naklejki chyba zamówię hurtem
W 2 mani dałam top z SB- totalna desperacja, ale wyszła na dobre, bo rozdziewiczyłam go

Noo, nawet nie mów :/ z jednej strony wolno rosnące paznokcie u stóp to plus nie wyobrażam sobie, że paznokcie tam rosną mi w takim ekspresowym tempie jak np. Śniegowej paznokcie u rąk Wychodzisz rano z wypiłowanymi, wracasz w za ciasnych butach Ale z drugiej takie żółwie tempo to przesada w sytuacjach kryzysowego złamania :/
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 22:05   #3362
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
pierwsze i trzecie bardzo mi się podobają
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Róże
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dla mnie 'dostałam' a 'wpadł mi w ręce' to zbyt dużo, żeby nazwać to przejęzyczeniem, ona po prostu zapomniała to wyciąć, widać po tym, jak po raz drugi zaczyna kwestię -100 do edycji filmów. no gdybym była jej subskrybentką, to po czymś takim poczułabym się oszukiwana

ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.
Nawet nie wiem jak opisać tę wpadkę... Może nie edytuje filmików i na żywo wrzuca
Świetny, przybrudzony kolor
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie oglądam, strasznie niezapoznana jestem z polską kosmetyczną vlogosferą, zresztą z całą polską vlogosferą Przeglądam jak mi trzeba jakichś słoczy tylko
Przejęzyczenie to raczej mój skrót myślowy Ja czasem mam tak, że z rozpędu powiem coś kompletnie od czapy, także jestem w stanie zrozumieć - to nie jest tylko przekręcona końcówka czy wyraz, tylko całe wyrażenie Coś na kształt Maszyny czasu
Mam identycznie. W zasadzie kojarzę tylko RLM, zawsze bardzo pozytywnie odbieram jej filmiki. Cała reszta to dla mnie szara masa, która ;D Ostatnio w bliżej mi nieznanych celach chodziłam po YT i z ciekawości sprawdzałam to, jak ludzie łatwo sprzedają swoją prywatność. Moim hitem był filmik jak jakaś 16-17 gimbuska nagrała swoją reakcję na przyjazd chłopaka zza granicy (?). Chyba jestem stara, bo kiedy do mnie przyjechałby chłopak po kilkumiesięcznej rozłące, to na pewno pierwszym odruchem nie byłoby chwycenie telefonu i nagrywanie mojej gęby z bliska (reakcje, realizm, czaicie?), tylko spędzenie tej prywatnej chwili razem, bez zbędnych gadżetów... Ale ja jestem stara i lubię prowadzić dyskusje face to face na różne nudne tematy
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 22:10   #3363
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
O mamuniu Ostatnie są obłędne
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.


Kolorystycznie miało być odwrotnie, ale paski nie chciały współpracować. No i chyba widaż, że nie mam wprawy w farbkach akrylowych... lini prostej za chinę nie mogę zrobić
Świetne wykonanie Kolory stonowane i bardzo ładnie dopasowane
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Ożeszwpazuramalowana jakie dłonie
Róze rozwalają internety Doczytałam dalej, że to naklejki ale w pierwszej kolejności pomyślałam, że to one stroke a w drugie, żem matoł bo ja w życiu tak nie pomaluję



Te cholerne kłaczki to od szala, latam w nim po domu , on z tych takich kłaczących, kłaki wszędzie mam . Najgorsze, że jak wybieram zdjęcia to ich nie widzę, dopiero jak wrzucam na forum to sie magicznie pojawiają


O matko, Chu Ty masz nieprzyzwoity razem z Amelką kształt normalnie
Maniut śliczny
Dziękuję Taaa, ja i one stroke Chociaż! Zamówiłam nowe pędzle do paznokci, więc kto wie, kto wie... może zacznę ćwiczyć na kartce

Haha, myślałam, że to kłaki od psa

Haha
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 22:13   #3364
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/
Aaaale kolor A kształt słodki, mi się podoba
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie radą kupiłam na promo w Rossmannie top coat SH Diamond Flash połysk piękny trwałość też zacna ale chyba nie potrafię go obsługiwać zrobiłam już z jego użyciem 4 mani i robią się jakby na nim delikatne bąbelki
Bąble zazwyczaj się robią, kiedy nałożysz zbyt dużo produktu. Też mam ten problem kiedy otwieram nowy top- wiesz, poczucie dostatku i bogactwa, którego żałuję kiedy top się kończy i czas na zakup nowego
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
piękne te fioletowe!

te takie wiosenne

ale ostatnie zmiotły system, jeszcze w połączeniu w Twoją skórą

dziękuję

nosiłam tydzień, zdjęłam tylko hybrydę, poprawiłam kształt, nosiłam drugi tydzień, teraz położyłam Hardi drugi raz, za dwa tyg. pewnie już będę miała swoje paznokcie, fajna rzecz, nie trudna, ale czasochłonna


moje szkaradki:

Dziękuję
Podziwiam, serio

Ale maluch ma świetny kształt na tej fotce doskonale to widać
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 22:21   #3365
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
to moje króciaki z ostatnich dni
te z koronką mi się podobają
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja jednak większość soboty pochodziłam w starym mani, dopiero wieczorem rzuciłam dziewicę... i nie wiem co do niej czuć, wy mi powiecie

mani ładne ale napiszę, to samo co Śniegowa na fb, że maluch wydaje się dłuższy od pozostałych wyrównałabym albo wszystkie wyostrzyła jak jego, a tak to bez większych zastrzeżeń
gdzie?

chyba masz rację, ale nie wiem w sumie czego tak jest, bo jak mierzę linijką to jest 2mm krótszy niż np serdak może właśnie dlatego, że za ostry wyszedł, jest wąski i w proporcjach nie pykło, no i też chyba go bliżej skórek pomalowałam popracuję nad nimi jeszcze dziękuję za zwrócenie uwagi
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A mi sie twoje strasznie podobają Bardzo fajnie to wyszlo!
dziękuję
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wychodzisz rano z wypiłowanymi, wracasz w za ciasnych butach

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale maluch ma świetny kształt na tej fotce doskonale to widać
szkoda, że tylko maluch, migdały to chyba dalej dla mnie trochę czarna magia w porównaniu z piłowaniem kwadratów
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 08:03   #3366
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]
Błyskotki mam
[/QUOTE]
Super
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
widzę, że w tej kwestii jesteśmy zgodne
ostatnio Zmalowana zaliczyła fajną wpadkę - KLIK od 14:11 'dostałam' vs. 'wpadł mi w ręce', piękne
Nie oglądam jej, i widać słusznie
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I w tym właśnie tkwi cały problem - mieć świadomość i szukać informacji na własną rękę, i krytycznie podchodzić to tego, co piszą w necie... dla znakomitej większości narzekających to nieosiągalne

Nie wiem czy się tego dowiemy
(...)

Ooo jak jak?
Już mówiłam, jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, ale tak dla zasady
Niestety...

Nie sondze

Proszę KLIK
Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Przychodze z off topem i po rade - pomyslam, ze w tym watku na pewno ktos bedzie mial pomysl co robic.

Ostatnio zdjelam zelki, wracam do naturalnych paznokci, czyli wiadomo, na poczatku placz i rozpacz, paznocie slabe, zwyczajnie miekkie, musze nosic opilowane najkrocej jak sie da.

Gdyby tego bylo malo, ostatnio cos tam krojac w kuchni, zeslizgnal mi sie noz - nie skaleczylam sie, ale przecielam wzdluz (!) plytke paznokcia tak w 1/3. I mam wrazenie, ze w miare jak paznokiec rosnie to to pekniecie sie poglebia. Opilowuje za kazdym razem do samej skory, ale mam wrazenie, ze to nic nie daje

Czy macie pomysl jak sie tego pozbyc, zeby moc w koncu zapuscic paznokcie?

Z gory dziekuje za rady
Uuuu Nie brzmi to dobrze
Oby się nie okazało, że to uszkodzona macierz

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość

Nie ma to jak dobrze zacząć dzień. Mani skończone, nakładam top i mam... piękne, czerwone smugi na szarym lakierze.
O masz...
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie oglądam jej, ale czytam wątek o filmikach na yt i ktoś to tam wrzucił, zawsze sprawdzam takie smaczki
dla mnie 'dostałam' a 'wpadł mi w ręce' to zbyt dużo, żeby nazwać to przejęzyczeniem, ona po prostu zapomniała to wyciąć, widać po tym, jak po raz drugi zaczyna kwestię -100 do edycji filmów. no gdybym była jej subskrybentką, to po czymś takim poczułabym się oszukiwana

(...)

ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.
No dokładnie. To sprawia, że dziewczyna jest totalnie niewiarygodna

Fajny ten kształt Nawet jeśli niewyklepany, a lakier faktycznie trudny do określenia
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ja pewnie bym pomyślała, że ten top taki dziewiczy, że aż krwawi
genialne
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.
:
Jak zwykle marudzisz, a jest pięknie
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/
No dziś tak nie bardzo mi się to podoba. Ale podziwiam niezmiennie Twoja staranność.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moje szkaradki:
Następna marudzi...

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
to moje króciaki z ostatnich dni
Fajne, szkoda tylko że słabe foto
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
:

Noo, nawet nie mów :/ z jednej strony wolno rosnące paznokcie u stóp to plus nie wyobrażam sobie, że paznokcie tam rosną mi w takim ekspresowym tempie jak np. Śniegowej paznokcie u rąk Wychodzisz rano z wypiłowanymi, wracasz w za ciasnych butach Ale z drugiej takie żółwie tempo to przesada w sytuacjach kryzysowego złamania :/
Padłam normalnie
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Mam identycznie. W zasadzie kojarzę tylko RLM, zawsze bardzo pozytywnie odbieram jej filmiki. Cała reszta to dla mnie szara masa, która ;D Ostatnio w bliżej mi nieznanych celach chodziłam po YT i z ciekawości sprawdzałam to, jak ludzie łatwo sprzedają swoją prywatność. Moim hitem był filmik jak jakaś 16-17 gimbuska nagrała swoją reakcję na przyjazd chłopaka zza granicy (?). Chyba jestem stara, bo kiedy do mnie przyjechałby chłopak po kilkumiesięcznej rozłące, to na pewno pierwszym odruchem nie byłoby chwycenie telefonu i nagrywanie mojej gęby z bliska (reakcje, realizm, czaicie?), tylko spędzenie tej prywatnej chwili razem, bez zbędnych gadżetów... Ale ja jestem stara i lubię prowadzić dyskusje face to face na różne nudne tematy
Serioo?
No cóż... Jak są laski które chwalą się w necie zbiorami akcesoriów do miesiaczki...



Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-11-23 o 10:57
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 11:17   #3367
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Też mam mani


Zdjęcie trochę nie wyraźne, ale aparatem nie mogłam uchwycić, więc zrobiłam telefonem.
zdjęcia brak, ale jesli to to ze spadajacym brokatem to widziałam i extra

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
rozumiem o co Ci chodzi
troskę skróciłam teraz, ale chyba jeszcze za mało
no te już znacznie lżej wyglądają wskazówka sliczna, środkowy ładny, serdeczny cos szponiasty, mały piękny kształtowo, ale optycznie coś za dlugi do reszty (chyba, że foto przekłamało). A zdobienie śliczne choć wolałam bez kwadratów

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No dobra... Tryb HDR w taką pogodę nie daje rady.
W ogóle nie mogłam zrobić sensownej fotki

Niestety znów musiałam spiłować do opuszka. Leczą się po czarnej odżywce z GR... Pewnie cała długość płytki musi zejść.
Nie uważam, jednak że to zły produkt. Jest zwyczajnie nie dla mnie.
a mi to mani przypadło do gustu

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie zdjęcie golasów prawej dłoni (niestety b&w, bo w samej odżywce, trochę przebarwione są, ale bywało gorzej. mój palec serdeczny wygląda, jakby był z innej rodziny ). tak mi się podobało, jak wyglądają w takim wydaniu, że miałam ochotę z takimi pochodzić dłużej, ale przemówił do mnie zdrowy rozsądek i jednak pomalowałam. z kilkoma warstwami lakieru będą bezpieczniejsze
śliczne!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53490702]Nie wiem właśnie :/

O,zapomniałam o tym dupku
[/QUOTE]

przedobrzyli...



---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53504736]Mani mam - przepraszam za końcówki,ale Insta Dri był głodny
[/QUOTE]

cudo!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

dobra, lakieroholiczki! mam quiz, który dzisiaj na fb wrzuciła Paulina's Passions
http://www.nailpro.com/name-drop/ mój wynik to 16/17 i muszę się przyznać, że przy czterech buteleczkach strzelałam
wszystkie dobrze ale kilka strzelałam

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.
aktualne drugie super, pierwsze też ładne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 11:22   #3368
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

a mi to mani przypadło do gustu
Och Dziękuję
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 11:26   #3369
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Witam się po urlopowo i nadrabiam


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ciekawy lakier

.


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

kolor śliczny, wykończenie też mi się widzi, ale nie podobają mi się smugi

Aga, zhybrydowałam Elation Generation i działa widziałyście na insta już,a le dałam inne foto
chyba przesadziłam trochę ze zdobnictwem, ale trudno Sylwestrowy mówi, że lepiej by było bez kwadracików i chyba ma rację albo jakby białe były te dżety może?


rozumiem, niestety smugi trudne do przejścia :/

ale super


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No dobra... Tryb HDR w taką pogodę nie daje rady.
W ogóle nie mogłam zrobić sensownej fotki


Niestety znów musiałam spiłować do opuszka. Leczą się po czarnej odżywce z GR... Pewnie cała długość płytki musi zejść.
Nie uważam, jednak że to zły produkt. Jest zwyczajnie nie dla mnie.
oj nie tym razem...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kolor ładny, ale przez te smugi i ilość warstw niestety odpada





ode mnie zdjęcie golasów prawej dłoni (niestety b&w, bo w samej odżywce, trochę przebarwione są, ale bywało gorzej. mój palec serdeczny wygląda, jakby był z innej rodziny ). tak mi się podobało, jak wyglądają w takim wydaniu, że miałam ochotę z takimi pochodzić dłużej, ale przemówił do mnie zdrowy rozsądek i jednak pomalowałam. z kilkoma warstwami lakieru będą bezpieczniejsze
hah, no nie dziwię się


pięknie wyglądają

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Piękny jest ale jak sobie pomyślę o 4 warstwach to mi słabo
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 11:34   #3370
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]

Błyskotki mam
[/QUOTE]

znowu bosko

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.

Kolorystycznie miało być odwrotnie, ale paski nie chciały współpracować. No i chyba widaż, że nie mam wprawy w farbkach akrylowych... lini prostej za chinę nie mogę zrobić
oj nie... nie lubie takich mixów kolory na tak

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Miło, że tak piszesz. Moje paznokcie są niestety z tych, że dopiero dłuższe mogę ładnie wypiłować. Teraz to mało im brak do wklęsłych boczków :/
a ja właśnie wolę u Ciebie krótsze

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/
maluszki, ale urocze kolor super, co to?

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

moje szkaradki:
kurcze... czy to perspektywa czy co, ale tutaj znowuż mi nie bardzo się podoba kształt i długość, wybacz maniek fajny

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały
kwiatki trochę jakby ciężkie, ale całość bardzo ciekawa, te szarości mi się podobają

ucięło mi Mial, śliczny ten brudasek, a i kształt przejściowy nie był zły
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 11:39   #3371
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53504736]Mani mam - przepraszam za końcówki,ale Insta Dri był głodny
[/QUOTE]

fajna butelkowa zieleń

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

kolor boski!


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wraca marnotrawna z wrzutką... chociaż jakość kiepska, bo zazwyczaj jak wracałam do domu to było ciemno, więc widoczność słaba.

z 11 listopada (mocno zdewastowane już były :/):


z 13 listopada:



I aktualne:
wszystkie mani cudne! a ostatnie - wow

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kolor śliczny, ale wolałabym w błysku
rozumiem

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53532517]

Błyskotki mam
[/QUOTE]

super


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ode mnie mani w kolorze, którego nie umiem opisać z niewyklepanym kształtem.
Eveline Color Edition (niżej napisali jeszcze Colour Instant, więc kompletnie zgłupiałam ) 101.
mam coś w podobnym kolorze, chyba Miyo, fajny

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Propozycja na Projekt U Elizy.



Kolorystycznie miało być odwrotnie, ale paski nie chciały współpracować. No i chyba widaż, że nie mam wprawy w farbkach akrylowych... lini prostej za chinę nie mogę zrobić
bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość


Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/
to nie mój kolor... kształt niebardzo, czekam na pełnoprawne jajka

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

moje szkaradki:


fajne mnie

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały
bardzo fajne
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 12:22   #3372
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kwiatki trochę jakby ciężkie, ale całość bardzo ciekawa, te szarości mi się podobają
Dziękuję
Myślę, ze w kolorze to byłoby niezjadliwe
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardzo fajne
Dzięki Czyli wyszło pół na pół jeden maniek na tak drugi na nie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 13:40   #3373
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

szkoda, że tylko maluch, migdały to chyba dalej dla mnie trochę czarna magia w porównaniu z piłowaniem kwadratów
Nikt nie napisał, że TYLKO maluch
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Padłam normalnie


Serioo?
No cóż... Jak są laski które chwalą się w necie zbiorami akcesoriów do miesiaczki...



Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały
Haha

Podeślę Wam link w klubie (o ile go znajdę, bo nie pamiętam ani nicku, ani tytułu)
O masakra

Ale ładne Kojarzą mi się z takim zdobionym marmurem
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

aktualne drugie super, pierwsze też ładne
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wszystkie mani cudne! a ostatnie - wow

Dziękuję
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 13:52   #3374
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Masakra, i ta mina w stylu "umysłowa Kambodża"


nie wyobrażam sobie, że paznokcie tam rosną mi w takim ekspresowym tempie jak np. Śniegowej paznokcie u rąk Wychodzisz rano z wypiłowanymi, wracasz w za ciasnych butach

w punkt na jej prywatnym koncie był kwiatek pod tytułem 'heaters gonna hate' hejtujące grzejniczki


j*błam


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ostatnio w bliżej mi nieznanych celach chodziłam po YT i z ciekawości sprawdzałam to, jak ludzie łatwo sprzedają swoją prywatność. Moim hitem był filmik jak jakaś 16-17 gimbuska nagrała swoją reakcję na przyjazd chłopaka zza granicy (?). Chyba jestem stara, bo kiedy do mnie przyjechałby chłopak po kilkumiesięcznej rozłące, to na pewno pierwszym odruchem nie byłoby chwycenie telefonu i nagrywanie mojej gęby z bliska (reakcje, realizm, czaicie?), tylko spędzenie tej prywatnej chwili razem, bez zbędnych gadżetów... Ale ja jestem stara i lubię prowadzić dyskusje face to face na różne nudne tematy

oglądałam to też tam zabłądziłam


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
gdzie?

chyba masz rację, ale nie wiem w sumie czego tak jest, bo jak mierzę linijką to jest 2mm krótszy niż np serdak może właśnie dlatego, że za ostry wyszedł, jest wąski i w proporcjach nie pykło, no i też chyba go bliżej skórek pomalowałam popracuję nad nimi jeszcze dziękuję za zwrócenie uwagi

na paznokcie

ja już przestałam odmierzać, jakoś intuicyjnie to robię i jak widzę, że któryś jest dłuższy to go podpiłowuję w sumie nawet nie wiem ile mają moje migdały, ale na pewno noszę je ciut dłuższe, niż kwadraty


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajny ten kształt Nawet jeśli niewyklepany, a lakier faktycznie trudny do określenia

Serioo?
No cóż... Jak są laski które chwalą się w necie zbiorami akcesoriów do miesiaczki...


Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały

dziękuję

w te rejony yt też zabłądziłam KLIK jakiś pierwszy z brzegu


boskie w ogóle te kwiatki dają wrażenie takiej trójwymiarowości, aż mam ochotę dotknąć, bo wydają się wypukłe


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
pięknie wyglądają
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
mam coś w podobnym kolorze, chyba Miyo, fajny

dziękuję


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Podeślę Wam link w klubie (o ile go znajdę, bo nie pamiętam ani nicku, ani tytułu)
O masakra

ekhm... 'WRÓCIŁ DO MNIE' last dream
wyżej wrzuciłam link do przypadkowej kolekcji okresowej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 14:07   #3375
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Ale ładne Kojarzą mi się z takim zdobionym marmurem
Jakie cudne porównanie Dziękuję ;*
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


w te rejony yt też zabłądziłam KLIK jakiś pierwszy z brzegu


boskie w ogóle te kwiatki dają wrażenie takiej trójwymiarowości, aż mam ochotę dotknąć, bo wydają się wypukłe
tak. To sa krańce Internetu

Ojoj Jak miło
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 17:28   #3376
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Miło, że tak piszesz. Moje paznokcie są niestety z tych, że dopiero dłuższe mogę ładnie wypiłować. Teraz to mało im brak do wklęsłych boczków :/
Dla mnie i w takiej długości ładnie wyglądają

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wrzutka Coraz bardziej zjajczam i ciągle tego nie widać :/
Allle oczodajny a pzurki sie wyklepiesię z czasem

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

moje szkaradki:
Słodziaki

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
to moje króciaki z ostatnich dni
Ten 2 maniek super

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Noo, nawet nie mów :/ z jednej strony wolno rosnące paznokcie u stóp to plus nie wyobrażam sobie, że paznokcie tam rosną mi w takim ekspresowym tempie jak np. Śniegowej paznokcie u rąk Wychodzisz rano z wypiłowanymi, wracasz w za ciasnych butach Ale z drugiej takie żółwie tempo to przesada w sytuacjach kryzysowego złamania :/
Paaadłam

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dziękuję Taaa, ja i one stroke Chociaż! Zamówiłam nowe pędzle do paznokci, więc kto wie, kto wie... może zacznę ćwiczyć na kartce

Haha, myślałam, że to kłaki od psa
No to czekam
Niii Bajt się nie kłaczy - na szczęście


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały
Piękne, wygląda jak trójwymiarowe
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-11-23 o 20:43
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 17:56   #3377
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moje szkaradki:
Mani się podoba tylko paznokcie bym ciut ciut wyszczupliła tak jak małego
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Super


Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały


Widziałam - bardzo fajne
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
cudo!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
fajna butelkowa zieleń


super
Dzięki
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
znowu bosko
dziękuje
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 18:33   #3378
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Super

Nie oglądam jej, i widać słusznie

Niestety...

Nie sondze

Proszę KLIK


Uuuu Nie brzmi to dobrze
Oby się nie okazało, że to uszkodzona macierz


O masz...

No dokładnie. To sprawia, że dziewczyna jest totalnie niewiarygodna

Fajny ten kształt Nawet jeśli niewyklepany, a lakier faktycznie trudny do określenia

genialne

Jak zwykle marudzisz, a jest pięknie

No dziś tak nie bardzo mi się to podoba. Ale podziwiam niezmiennie Twoja staranność.


Następna marudzi...

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------


Fajne, szkoda tylko że słabe foto

Padłam normalnie


Serioo?
No cóż... Jak są laski które chwalą się w necie zbiorami akcesoriów do miesiaczki...

Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały
foto faktycznie do ale robione przy kiepskim świetle telefonem. Obiecuje się poprawić.
Śniegowa przepiękne te zimowe kwiaty co to za lakier bazowy taki jakby marmurkowy? Malowałaś kwiaty farbkami czy to ze stempli?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

agaszak, Maliniarka bardzo dziekuję
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:41   #3379
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie nic takiego nie ma, ale czytałam i oglądałam recenzje i część osób mówiła właśnie o bąblach... u mnie to się pojawiło kilka razy, jak potrząsałam buteleczką, nakładałam go na zbyt świeży lakier i to była zbyt gruba warstwa... mam w użyciu teraz trzecią buteleczkę i tylko kilka takich sytuacji miałam...
Buteleczki nigdy nie potrząsam i przechowuje go w pionowej pozycji, może nakładam zbyt dużo..

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Bąble zazwyczaj się robią, kiedy nałożysz zbyt dużo produktu. Też mam ten problem kiedy otwieram nowy top- wiesz, poczucie dostatku i bogactwa, którego żałuję kiedy top się kończy i czas na zakup nowego
W takim razie muszę spróbować go przyoszczędzić w trakcie nakładania

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały
Widziałam, przepiękne jest
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 07:07   #3380
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Piękne, wygląda jak trójwymiarowe
Dziękuję Bardzo to miłe
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53567104]

Widziałam - bardzo fajne
[/QUOTE]
Wiem Dziękuję Co bardzo
Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
foto faktycznie do ale robione przy kiepskim świetle telefonem. Obiecuje się poprawić.
Śniegowa przepiękne te zimowe kwiaty co to za lakier bazowy taki jakby marmurkowy? Malowałaś kwiaty farbkami czy to ze stempli?
No tak, teraz ciężko o dobre światło

Dobrze trafiłaś, bo to właśnie marmurkowy Lemax
Kwiatki malowałam farbkami akrylowymi. Nie umiem stemplować



Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Widziałam, przepiękne jest
Dziękuję bardzo.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 08:45   #3381
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Myślę, ze w kolorze to byłoby niezjadliwe
hmm czemu zalezy jak byłyby dobrane
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 09:22   #3382
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hmm czemu zalezy jak byłyby dobrane
Tak myślę. Kwiaty są spore, do tego kolory to mogłoby być za dużo. Taki kicz by mógł sie zrobić.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 15:04   #3383
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Mani.Tak,trochę za mocno wypiłowałam fakersa :/
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 15:33   #3384
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziękuję Bardzo to miłe

Wiem Dziękuję Co bardzo

No tak, teraz ciężko o dobre światło

Dobrze trafiłaś, bo to właśnie marmurkowy Lemax
Kwiatki malowałam farbkami akrylowymi. Nie umiem stemplować

Dziękuję bardzo.
a Lemaxy są dostępne stacjonarnie czy trzeba przez net zamawiać?
Hmmm mówisz ze nie umiesz stemplować?- jakoś trudno mi w to uwierzyć, patrząc na Twoje zdolności - przecież malowanie farbkami jest milion razy trudniejsze niż stemple
podziwiam kogoś kto u obu rąk umie sobie sam coś takiego namalować
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 16:52   #3385
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Szperałam sobie w internetach, szukając nowych kolekcji CC.
No i trafiłam Nie wiem na ile ona jest nowa, ale tak mi się podoba, że muszę się z Wami podzielić - Matte Rouge
Me maty są takie milusie, aksamitne, wibrujące... zakochałam się Spójrzcie, ale się podniecam Tu jeszcze link do nazw. Musze mieć Mother Puckera - tak, tylko i wyłączenie ze względu na świńskie skojarzenia

Edit: oczywiście linki, urwał jego mać, świrują, wrrrrr
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 19:06   #3386
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Szperałam sobie w internetach, szukając nowych kolekcji CC.
No i trafiłam Nie wiem na ile ona jest nowa, ale tak mi się podoba, że muszę się z Wami podzielić - Matte Rouge
Me maty są takie milusie, aksamitne, wibrujące... zakochałam się Spójrzcie, ale się podniecam Tu jeszcze link do nazw. Musze mieć Mother Puckera - tak, tylko i wyłączenie ze względu na świńskie skojarzenia

Edit: oczywiście linki, urwał jego mać, świrują, wrrrrr
Boszzzzz cudowności a ta śliwka Viv zabiję Cię normalnie
Niech będa ciężkie w obsłudze niech będą ciężkie w obsłudze niech będą ciężkie w obsłudze ...............


Ciul tam kupię
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 19:15   #3387
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Boszzzzz cudowności a ta śliwka Viv zabiję Cię normalnie
Niech będa ciężkie w obsłudze niech będą ciężkie w obsłudze niech będą ciężkie w obsłudze ...............


Ciul tam kupię

Nie czytałam o nich wybitnie wiele, ale po zdjęciach może się wydawać, że te jaśniejsze mogą słabo kryć... ale szczerze? Nic mnie nie obcho
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 20:31   #3388
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dorzucam mani, dla tych które jeszcze nie widziały
bardzo ciekawe z tym marmurkiem
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no te już znacznie lżej wyglądają wskazówka sliczna, środkowy ładny, serdeczny cos szponiasty, mały piękny kształtowo, ale optycznie coś za dlugi do reszty (chyba, że foto przekłamało). A zdobienie śliczne choć wolałam bez kwadratów
Wskazówka się zawija, a mały jest najwęższy, więc łatwiej je wypiłować, faker i serdeczny są bardziej płaskie i szersze, więc chyba nie da się u mnie zrobić identycznego kształtu do wskazówki czy malucha
szponiasty? nie wiem, co masz na myśli, nie wiem jak to poprawić (chyba mam inne skojarzenie ze słowem szpon, bo on mi nijak szponiasto nie wygląda)

zrobiłam kwadraty, ale mają rożki zaokrąglone i teraz też mi się nie widzi to za bardzo
jak żyć?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale super
dziękuję
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kurcze... czy to perspektywa czy co, ale tutaj znowuż mi nie bardzo się podoba kształt i długość, wybacz maniek fajny
no ja nie wiem szkoda
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
fajne mnie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nikt nie napisał, że TYLKO maluch
no obiekcji do kształtu i długości było sporo w sumie, a nie za bardzo wiem jak sobie z tym poradzić
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
w te rejony yt też zabłądziłam KLIK jakiś pierwszy z brzegu
o matulu
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Słodziaki

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53577482]Mani.Tak,trochę za mocno wypiłowałam fakersa :/
[/QUOTE]
to nic, kolor ratuje
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Szperałam sobie w internetach, szukając nowych kolekcji CC.
No i trafiłam Nie wiem na ile ona jest nowa, ale tak mi się podoba, że muszę się z Wami podzielić - Matte Rouge
Me maty są takie milusie, aksamitne, wibrujące... zakochałam się Spójrzcie, ale się podniecam Tu jeszcze link do nazw. Musze mieć Mother Puckera - tak, tylko i wyłączenie ze względu na świńskie skojarzenia

Edit: oczywiście linki, urwał jego mać, świrują, wrrrrr
ładne, od 9 stycznia premiera dopiero
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-11-24 o 21:01
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 07:20   #3389
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53577482]Mani.Tak,trochę za mocno wypiłowałam fakersa :/
[/QUOTE]
Ależ piękny jest ten lakier!! No i cudnie Ci w nim
Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
a Lemaxy są dostępne stacjonarnie czy trzeba przez net zamawiać?
Hmmm mówisz ze nie umiesz stemplować?- jakoś trudno mi w to uwierzyć, patrząc na Twoje zdolności - przecież malowanie farbkami jest milion razy trudniejsze niż stemple
podziwiam kogoś kto u obu rąk umie sobie sam coś takiego namalować
Ja kupowałam stacjonarnie, kiedyś na wakacjach. U siebie także widziałam w małym sklepiku, w takiej drogerii lakierowej niesieciowej.
Myślę, ze w mniejszych miastach byłoby łatwiej, bo w dużych jest taki zalew rossmanów, że małe drogerie umierają.
Podobno. Ale jakoś nie mam do tego cierpliwości. Najpewniej duży wpływ ma na to nieodpowiedni stempelek, ale trochę się wzbraniam przed wydaniem 30 czy 40 złotych na stempelek, jakby poszedł w odstawkę.
Mam też takie stemple, które mają od razu na sobie wzorek. Tez jakoś nie bardzo to podeszło.
Zawsze zdobienie mam na obu

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Szperałam sobie w internetach, szukając nowych kolekcji CC.
No i trafiłam Nie wiem na ile ona jest nowa, ale tak mi się podoba, że muszę się z Wami podzielić -
Mam mieszane odczucia. Te z daleka faktycznie jak mówisz, ale tak bliżej to troszkę takim niedorobionym piaskiem mi zajeżdża. Pewnie bym musiała sama na swoich pazurach ocenić.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
bardzo ciekawe z tym marmurkiem
Dziękuję
Dobrze się w nim czuję
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 07:49   #3390
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53549554]Kolor nie jest brzydki,ale nie w moim guście Pazurki mega słodkie [/QUOTE]
Rozumiem i dziękuję
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jeszcze troszkę i będzie widać, ale żarówa

moje szkaradki:


Jakie szkaradki?
Mani taki lolitkowy
Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
to moje króciaki z ostatnich dni
Ten złoty brokat jest nieziemski
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
co to za kolor? intrygujący jest
Jak nie rozpoznałaś, to znaczy, że nie wyszedł
ChG Rose among thorns, trzy warstwy
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Bo ludzi są na ogól ignorantami- nie chce im się doczytać ulotki, bazują na "koleżanka powiedziała, że...". W dobie Internetu, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a właściwie na kilka kliknięć: ulotki, opinie, analizy składów, zdjęcia itp. społeczeństwo teoretycznie powinno być bardziej świadome i doinformowane. Tymczasem rośnie nam społeczeństwo skretyniałych ludzi, którzy nie dość, że nie potrafią samodzielnie wyszukiwać informacji to na dodatek zatraca się w relacjach międzyludzkich. (Efekty są widoczne na każdym kroku, niby nie moja sprawa, ale smuci mnie, że często w pracy jesteśmy oceniani przez pracodawców-idiotów).


Noo, nawet nie mów :/ z jednej strony wolno rosnące paznokcie u stóp to plus nie wyobrażam sobie, że paznokcie tam rosną mi w takim ekspresowym tempie jak np. Śniegowej paznokcie u rąk Wychodzisz rano z wypiłowanymi, wracasz w za ciasnych butach Ale z drugiej takie żółwie tempo to przesada w sytuacjach kryzysowego złamania :/
Mocne, ale prawdziwe, pełna zgoda!

Zrobiłaś mi dzień
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aaaale kolor A kształt słodki, mi się podoba
Dzięki piękne
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.