Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 09:49   #3061
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To spróbuj na pasemku gdzieś pod spodem włosów.Co Ci zależy.A ja myślę ze właśnie wyjdzie Ci ładnie bo masz bardzo jasne włoski swoje naturalne.
xLADYx Dokładnie, spróbuj jak Adzio pisze jak zobaczysz, że strasznie żółto wyszło, to wtedy nie nałożysz na całość.
Ale z drugiej strony, póki farbka nie tknięta, to jeszcze mogłabyś wymienić na tą co wcześniej robiłaś. Albo na jakąś inną. Masz jasne włoski to chyba większość farb powinna Ci ładnie złapać
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:52   #3062
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, nałożyłam n&e522 na ten mój nieszczęsny odrost i średnio zadziałał... trzymałam 50minut. Nie jest taki rudy, bardziej złotawy,może się trochę stonuje. Wy tu wszystkie zachwalacie odżywkę isany, a ja u sibie jej nie dostanę, bo rossmana nie ma.. ale wczoraj na pocieszenie kupiłam sobie szampon L`OREAL LISS ULTIME bo wyszukałam go w bardzo korzystnej cenie i będę testować
SnowTwoje włosy są CUDNEEE!
Kurcze jeszcze jakoś żółtawo wyszło, ale chyba 3 raz farbować nie będziesz już, co??

Ja położyłam na swój nieszczęsny żółty odrost 100 superrzjaśniającą garniera i powiem że jest ok- może nie idealnie bo zawsze kładłam popiel 111 i wychodziło lepiej-bo chłodniej ale teraz też jestem raczej zadowolona, jak będę miala aparat to coś pstryknę
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:58   #3063
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To spróbuj na pasemku gdzieś pod spodem włosów.Co Ci zależy.A ja myślę ze właśnie wyjdzie Ci ładnie bo masz bardzo jasne włoski swoje naturalne.
Adzi07 dziękuję za radę tak zrobię no to dzisiaj farbowanie

Co myślicie w ogóle o BALSAMIE SYOSS INTENSYWNA PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA do włosów suchych i łamliwych ?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:01   #3064
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Juz przetestowałam.I jest bosko.Tylko obawiam się co będzie jutro.Zawsze moje włoski wytrzymywały dwa dni świeżutko.Okaże się jutro,jak będą się otłuszczać to niestety nie będzie dla mnie.Musze powiedzieć ze maski i odzywki bez silikonów właśnie otrzymywały moje włosy dwa dni świeże.Zobaczymy jak będzie z Issana.

Powinno być dobrze. Moje szybko się przetłuszczają. Myję średnio co dwa dni, na trzeci dzień nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, czasami je przetrzymuje jak nigdzie wychodzić nie musze i po stosowaniu tej odżywki różnicy nie ma. Trzymają się świeżo tyle co wcześniej.
Ale widaomo, każdy ma inne włosy i każdemu co innego trzeba. No ale trzymam kciuki, żeby nie narobiła Ci tłuszczyka
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:04   #3065
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia, myłam szamponem już, spróbuję najwyżej potem jeszcze płukankę zrobić, albo szampon na odrost nałożyć, może zadziała a jak nie to będę miała ładne niebieściutkie włosy po płukance,to na pewno odwrócę uwagę od odrostu

Cynamonowaania
nie nie będę 3 raz farbować, szkoda mi włosów, chociaż tyle, że ten n&e nie wysuszył mi bardzo, nic trzeba się będzie z miesiąc przemęczyć..
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:15   #3066
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Adzi07 dziękuję za radę tak zrobię no to dzisiaj farbowanie

Co myślicie w ogóle o BALSAMIE SYOSS INTENSYWNA PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA do włosów suchych i łamliwych ?
Nie ma za co dziękować.Teraz kopniak w t.... na szczęście i zabieraj się za probe.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:16   #3067
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny masz loki/ fale ktore sa rozczesywane i nie dziw sie ze masz pozniej koltuna czy szope jak juz mowilam wiekszosc zle dba o swoje wlosy niszczac ich naturalna strukture stad pozniej te koltuny szopy i inne sianao loki/fale dba sie inaczej niz o proste wlosy no ale rozumiem ze byc moze nie lubicie falek a wolicie proste czy nie lepiej by bylo sie skusic na prostowanko keratynowe

ps. a wiekszosc widze ma tutaj falki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 10:18   #3068
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Powinno być dobrze. Moje szybko się przetłuszczają. Myję średnio co dwa dni, na trzeci dzień nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, czasami je przetrzymuje jak nigdzie wychodzić nie musze i po stosowaniu tej odżywki różnicy nie ma. Trzymają się świeżo tyle co wcześniej.
Ale widaomo, każdy ma inne włosy i każdemu co innego trzeba. No ale trzymam kciuki, żeby nie narobiła Ci tłuszczyka
Dziękuje!!
No zobaczymy co się będzie działo.Dziś je spięłam specjalnie w kiteczke aby się nimi nie bawić.To to najgorsze na tłuszczyk
Ja tez muszę myc włosy co drugi dzień bo na trzeci dzień to mogę już frytki smażyć na głowie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:30   #3069
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cześć dziewczyny Snow aah te Twoje włosy... ja wczoraj byłam u fryzjera i musze przyznać, że nie jestem zadowolona... Chciałam włosy na poziomie 10, a mam jakiś taki ciemny 9... Odrost na wodzie 9% (obserowałam kazdy krok fryzjerki) wyszedł jakiś taki dziwny, ciepły, różni sie od reszty i w ogóle jakoś słabo rozjaśniony ściełam też ok 4cm włosów i wyglądają już lepiej, ale znowu krótsze... zapłaciłam 120zł, a za te pieniądze mogłam kupić już ze 4 takie same farby i robić sama... tym bardziej, że tego lekkiego pomarańczu nawet nie pokryło... z czystym sumieniem stwierdzam, że z Waszą pomocą wyszłoby lepiej... A wczoraj robiłam mojej siostrze znowu włosy wziełyśmy palette 230 białe złoto jej włosy wyglądają już lepiej, tam gdzie było żółto jest praktycznie biało, a te pomarańczowe sa troche zgaszone, więc ogólnie jej włosy mają efekt za 16zł, a moje za 120 są... no i zaczęłam się zastanawiac czy następnym razem robić profesjonalnymi farbami czy drogeryjnymi... bunny bo jeśli ten majiblond 902 jest na poziomie 9, a ja teraz mam 9 i wolałabym jasniej to odpada, tak? wczoraj będąc w rosmanie z siostrą oglądałam ten stockholm i zastanawiałam się nad nim, ale nie wiem czy sobie poradzi z odrostem jeśli ma wode 6%... i wtedy dojrzałam jeszcze jedną... l'oreal excellence 10,21, chciałam wkleic Wam zdjęcie pudła, ale wszystkie wyglądają jakoś innaczej nie wiecie jaką ta farba może mieć wode? wyszłoby mi z tego coś fajnego, czy lepiej kupić stockholm i podmienić wodę na 9%?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:31   #3070
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny kochane pol roku temu zmienilam wlosy na czarny kolorek i teraz znow mnie kusi by powrocic do blondu ,juz nie raz takich zmian dokonywalam tylko tak sie zastanawiam moje naturalne wlosy to ciemny braz i by je rozjasnic do ladnego blondu musialam zawsze uzywac rozjasniacza a dopiero pozniej farby a wolalabym uzywac tylko farbe(oczywiscie zdaje sobie sprawe ze na poczatek i tak farbe musialabym sciagnac rozjasniaczem) potem juz na naturalne wlosy wolalabym uzywac tylko farbę.Mam pytanie kiedys jak na naturalne wlosy uzylam garnier nutrisse nr 100 to wlosy dosyc mocno mi sie rozjasnily lecz do koloru wielkanocnego pisklątka i jak myslicie gdyby takie wlosy plukac w silnym roztworze fioletowej plukanki czy zolty odcien by zniknął? Czy moze lepiej tosowac podwujne farbowanie tym garnierem nr 100 a na to jeszcze np.101 popielaty odcien czy to by cos dało? Bardzo bym chciala uniknac uzywania rozjasniacza na stale bo potem robi sie sianko ...
Prosze o podpowiedz i z gory dziekuje.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:37   #3071
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuje!!
No zobaczymy co się będzie działo.Dziś je spięłam specjalnie w kiteczke aby się nimi nie bawić.To to najgorsze na tłuszczyk
Ja tez muszę myc włosy co drugi dzień bo na trzeci dzień to mogę już frytki smażyć na głowie.


Ja mani bawienia się włosami nie mam, ale TŻ ma za to podwojoną
Staram się go odganiać, ale czasem jak maślane ślepka zrobi to jestem pobłażliwa Np. wczoraj: powiedział, że mam takie delikatne i mięciusie, że dziś spokoju mi nie da. No i faktycznie. Nawet jak poszłam na godzinne kimono to zajął się nimi jak trzeba. A dziś w pracy wyglądam jak struś zmoczony
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 10:58   #3072
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

_eNchaNted_ no właśnie mam jasne wczesniej robiłam pallete E20 ona też jest pokazana jako żółta a mi wychodzi coś takiego jak na załączonym foto po nieżj (zdjęcie bez lampy przy oknie w świetle dziennym). Tylko że ona ma te aktywatory rozjaśniacza. Jednak myślę że ta mi wyjdzie też jasno bez żółtka bo w końcu swoje mam jasne jaśniejsze od wyjściowego na opakowaniu.

Trzymajcie kciuki dziewczynki

A i co z tym balsamem z sayossa używa któraś?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:00   #3073
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane pol roku temu zmienilam wlosy na czarny kolorek i teraz znow mnie kusi by powrocic do blondu ,juz nie raz takich zmian dokonywalam tylko tak sie zastanawiam moje naturalne wlosy to ciemny braz i by je rozjasnic do ladnego blondu musialam zawsze uzywac rozjasniacza a dopiero pozniej farby a wolalabym uzywac tylko farbe(oczywiscie zdaje sobie sprawe ze na poczatek i tak farbe musialabym sciagnac rozjasniaczem) potem juz na naturalne wlosy wolalabym uzywac tylko farbę.Mam pytanie kiedys jak na naturalne wlosy uzylam garnier nutrisse nr 100 to wlosy dosyc mocno mi sie rozjasnily lecz do koloru wielkanocnego pisklątka i jak myslicie gdyby takie wlosy plukac w silnym roztworze fioletowej plukanki czy zolty odcien by zniknął? Czy moze lepiej tosowac podwujne farbowanie tym garnierem nr 100 a na to jeszcze np.101 popielaty odcien czy to by cos dało? Bardzo bym chciala uniknac uzywania rozjasniacza na stale bo potem robi sie sianko ...
Prosze o podpowiedz i z gory dziekuje.
Farba farby nie rozjaśni.A jeszcze jak masz brązowe włosy to tym bardziej.My tu walczymy z ciemnymi blondami i widzisz jak to nam wychodzi.Jak już to proponuje wersje podkładu np.palett skandynawski blond plus farba z wybranym docelowym kolorem.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


Ja mani bawienia się włosami nie mam, ale TŻ ma za to podwojoną
Staram się go odganiać, ale czasem jak maślane ślepka zrobi to jestem pobłażliwa Np. wczoraj: powiedział, że mam takie delikatne i mięciusie, że dziś spokoju mi nie da. No i faktycznie. Nawet jak poszłam na godzinne kimono to zajął się nimi jak trzeba. A dziś w pracy wyglądam jak struś zmoczony
To kup mu lale barbie z włoskami to zajmie się nią.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:07   #3074
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Farba farby nie rozjaśni.A jeszcze jak masz brązowe włosy to tym bardziej.My tu walczymy z ciemnymi blondami i widzisz jak to nam wychodzi.Jak już to proponuje wersje podkładu np.palett skandynawski blond plus farba z wybranym docelowym kolorem.
a tutaj nie do końca się zgodze. 2 lata temu jak zachciało mi się blondu poszłam do mojej koleżanki, która jest fryzjerką, żeby doradziła mi jaką farbe kupić żebym doszla do blondu, a ona powiedziała żebym wzięła obojętnie jakiej firmy farbe, która będzie bardzo jasna, kupiłam garniera bardzo bardzo jasny blond, poleciałam do niej z powrotem żeby upewnić się czy ta może być, nałożyłam ją w domu na naprawdę ciemnobrązowe włosy i jaki był efekt? jasnożółte włosy, rozjaśniły się naprawde bardzo mocno, i gdybym głupia położyła na to jeszcze jakąś blond farbe to nie mogąc patrzeć na ten żółty poleciałam po brąz... już większy problem z rozjasnieniem mam teraz kiedy moje włosy sa na poziomie 9... więc nie do końca zgadzam się z tym, że farba farby nie rozjasni, chyba że to tylko zadziałało tak na moich włosach
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:08   #3075
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dzien dobry ja dopiero wstalam po imprezie...masakra
orientujecie sie do kiedy jest ta promocja na odżywki isany? bo bym kupiła pare z tym olejkiem jest cudowna chociaż i bez promocji cena jak marzenie a jakość jeszcze lepsza

Snow-bardzo bardzo piekne włosy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:09   #3076
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny idę zaraz farbować włosy syossem, kilka dni temu zrobilam odrosty deluxe 100 i teraz syoss wkracza do akcji, powiedzcie mi jednak ile trzymać na odrostach a ile na koncach??
i Nakładac na całość czy pierw na odrosty??a konce chycą i czy nie?? trzymać dłużej niz na opakowaniu??
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:13   #3077
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane pol roku temu zmienilam wlosy na czarny kolorek i teraz znow mnie kusi by powrocic do blondu ,juz nie raz takich zmian dokonywalam tylko tak sie zastanawiam moje naturalne wlosy to ciemny braz i by je rozjasnic do ladnego blondu musialam zawsze uzywac rozjasniacza a dopiero pozniej farby a wolalabym uzywac tylko farbe(oczywiscie zdaje sobie sprawe ze na poczatek i tak farbe musialabym sciagnac rozjasniaczem) potem juz na naturalne wlosy wolalabym uzywac tylko farbę.Mam pytanie kiedys jak na naturalne wlosy uzylam garnier nutrisse nr 100 to wlosy dosyc mocno mi sie rozjasnily lecz do koloru wielkanocnego pisklątka i jak myslicie gdyby takie wlosy plukac w silnym roztworze fioletowej plukanki czy zolty odcien by zniknął? Czy moze lepiej tosowac podwujne farbowanie tym garnierem nr 100 a na to jeszcze np.101 popielaty odcien czy to by cos dało? Bardzo bym chciala uniknac uzywania rozjasniacza na stale bo potem robi sie sianko ...
Prosze o podpowiedz i z gory dziekuje.
Raz użyłam Garniera Nutrisse 111 superrozjaśniająca na odrost i w moim przypadku zostawiła marchewe. Naturalne mam na poziomie 4-5, dość ciemne są i ciężko się rozjaśniają. Za to Palette deluxe 100 dała rade w wmiarę zadowalający sposób. Wiadomo trzeba było jeszcze jakąś farbkę położyć, żeby żółtka nie było widać.
Ale na pewno lepiej rozjaśnia niż Garnier
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:15   #3078
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No niestety, ta Londa to taka zmora Kolor długo na włosach nie zostaje.
Ale u Ciebie i tak bardzo ładnie to wygląda tak naturalnie.
U mnie jak się wypłukała, to widać było żółto-złoty odrost, który przed Londą traktowałam Palettą. Także ja jej ze względu na trałość nie polece ale kolor od razu po aplikacji bardzo mi się podobał.
Jednakże nie jest to farbka dla szatynek, które muszą się ratować podkładami

Ja na Twoim miejscu bym tak pochodziła Szkoda katować włoski niepotrzebnie, bo jest ładnie, tak jak mówiłam naturalnie
A 8.13 w Twoim przypadku się nie sprawdziła? Masz może zdjęcie tego pasemka jak Ci kolor wyszedł? Rozcieńczałaś wodę? Nie wiem czy o tym pisałaś, jak tak to sorki, ale mogłam przeoczyć


ja robiłam bez podkładu i na długości niezle wyszło ale ten odrost..stare złoto jak mówisz tylko co mi po farbie, która po 1,5 tyg się wypłukuje
tak 8.13 się nie sprawdziła. Moze też dlatego, że nie rozcieńczyłam wody nie mam niestety fotki tego pasemka, ale jak teraz patrze to naprawde ledwo co widać różnicę...
Hmm..zastanawiam się jakby 8.13 z excella wzieło ma wode 3% także przyciemnić powinno. Ale już chyba tak jak mówiłam pojde do fryzjera bo przez to kombinowanie na własną rękę tylko się włosy niepotrzebnie niszczą
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:23   #3079
ewelka_rewelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: nad Tamizą :)
Wiadomości: 77
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kochana farba farby nie rozjasni, za Twoj jasny blond garniera byl z rozjasniczem dlatego mialas taki kolor na wlosach, swoja droga to chyba powinnas zmienic fryzjera, jesli doradza Ci sklepowe farby.
ewelka_rewelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 11:26   #3080
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
_eNchaNted_ no właśnie mam jasne wczesniej robiłam pallete E20 ona też jest pokazana jako żółta a mi wychodzi coś takiego jak na załączonym foto po nieżj (zdjęcie bez lampy przy oknie w świetle dziennym). Tylko że ona ma te aktywatory rozjaśniacza. Jednak myślę że ta mi wyjdzie też jasno bez żółtka bo w końcu swoje mam jasne jaśniejsze od wyjściowego na opakowaniu.

Trzymajcie kciuki dziewczynki

A i co z tym balsamem z sayossa używa któraś?
Ale biel na tym zdjeciu jak u Ewci
Moim zdaniem w Twoim przypadku nie trzeba farbki z rozjaśniaczem. Więc farbuj, a my życzymy powodzenia
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:26   #3081
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kurcze jedno popołudnie mnie u Was nie było a tu już jakieś zachwalania odżywki, a akurat dzisiaj wybieram się do rossmanna to chyba sobie jedną zafunduje a co
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:28   #3082
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To kup mu lale barbie z włoskami to zajmie się nią.
Chyba nie byłby zachwycony Lala barbie ma mało włosów i takie sztyyywne
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:29   #3083
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez ewelka_rewelka Pokaż wiadomość
Kochana farba farby nie rozjasni, za Twoj jasny blond garniera byl z rozjasniczem dlatego mialas taki kolor na wlosach, swoja droga to chyba powinnas zmienic fryzjera, jesli doradza Ci sklepowe farby.
akurat wtedy nie miałam większej kasy żeby wydać na fryzjera i sama ją prosiłam żeby jakąś z drogeryjnych mi poleciła.. może była z rozjaśniaczem, ale mimo to farba... ale nie ma się co kłócić, kazdy ma inne włosy...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:31   #3084
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
a tutaj nie do końca się zgodze. 2 lata temu jak zachciało mi się blondu poszłam do mojej koleżanki, która jest fryzjerką, żeby doradziła mi jaką farbe kupić żebym doszla do blondu, a ona powiedziała żebym wzięła obojętnie jakiej firmy farbe, która będzie bardzo jasna, kupiłam garniera bardzo bardzo jasny blond, poleciałam do niej z powrotem żeby upewnić się czy ta może być, nałożyłam ją w domu na naprawdę ciemnobrązowe włosy i jaki był efekt? jasnożółte włosy, rozjaśniły się naprawde bardzo mocno, i gdybym głupia położyła na to jeszcze jakąś blond farbe to nie mogąc patrzeć na ten żółty poleciałam po brąz... już większy problem z rozjasnieniem mam teraz kiedy moje włosy sa na poziomie 9... więc nie do końca zgadzam się z tym, że farba farby nie rozjasni, chyba że to tylko zadziałało tak na moich włosach
Chyba się nie zrozumiałyśmy.Nie mówimy tutaj o tym jak z brązu robi się jasny blond czy rudy.Farba położona na odrost np.rozjaśnia o 2 tony.Następny miesiąc jak położysz na to ta sama farbkę nada ci tylko odcień który ma być po rozjaśnieniu ale już nie rozjaśni o kolejne dwa tony.Co z tego ze na długości będzie ok po jednym,dwu krotnym farbowaniu a co dalej.Przecież odrosty się pojawiają i co chodzić z takim odróżniającym się skunksem?A jeśli pierwszy raz były włosy farbowane na brąz następnie blond a potem znowu brąz i znowu jasne to nie dziw się ze nie można dojść do jaśniejszego koloru bez wstępnego rozjaśnienia.Włosy musiały się tymi brązami mocno zapigmentowac.A po za tym to przypadki się zdążają ale bardzo rzadko ze farbka rozjaśnia za każdym farbowaniem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:45   #3085
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Chyba się nie zrozumiałyśmy.Nie mówimy tutaj o tym jak z brązu robi się jasny blond czy rudy.Farba położona na odrost np.rozjaśnia o 2 tony.Następny miesiąc jak położysz na to ta sama farbkę nada ci tylko odcień który ma być po rozjaśnieniu ale już nie rozjaśni o kolejne dwa tony.Co z tego ze na długości będzie ok po jednym,dwu krotnym farbowaniu a co dalej.Przecież odrosty się pojawiają i co chodzić z takim odróżniającym się skunksem?A jeśli pierwszy raz były włosy farbowane na brąz następnie blond a potem znowu brąz i znowu jasne to nie dziw się ze nie można dojść do jaśniejszego koloru bez wstępnego rozjaśnienia.Włosy musiały się tymi brązami mocno zapigmentowac.A po za tym to przypadki się zdążają ale bardzo rzadko ze farbka rozjaśnia za każdym farbowaniem.
ok, w takim razie przepraszamu mnie tak było...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:46   #3086
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja robiłam bez podkładu i na długości niezle wyszło ale ten odrost..stare złoto jak mówisz tylko co mi po farbie, która po 1,5 tyg się wypłukuje
tak 8.13 się nie sprawdziła. Moze też dlatego, że nie rozcieńczyłam wody nie mam niestety fotki tego pasemka, ale jak teraz patrze to naprawde ledwo co widać różnicę...
Hmm..zastanawiam się jakby 8.13 z excella wzieło ma wode 3% także przyciemnić powinno. Ale już chyba tak jak mówiłam pojde do fryzjera bo przez to kombinowanie na własną rękę tylko się włosy niepotrzebnie niszczą
Może rzeczywiście za wysoka woda? No ale nie ma co gdybać. W sumie to ciężko wymierzyć dokładną proporcje farby i wody na pasemko tylko, więc może to też było powodem niezadowolenia?
Ja też czasami się boje sama kombinować. A jak idę do fryzjera to z bólem serca zostawiam tyle pieniążków, i drżę, żeby dobrze wyszło bo czasem efekty są marne..
Ale jak masz zaufaną, dobra i tanią fryzjerkę, to czemu nie iść
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:53   #3087
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ok, w takim razie przepraszamu mnie tak było...
Nie przepraszaj.Posiedzisz z nami troszkę i sama będziesz wiedzieć o co kaman.
Z reszta każda z nas uczy się na własnych błędach.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 12:00   #3088
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny farbowałyście syossem powiedzcie mi ile trzymać i jak
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 12:10   #3089
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dobra idę farbować
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 12:16   #3090
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Snow aah te Twoje włosy... ja wczoraj byłam u fryzjera i musze przyznać, że nie jestem zadowolona... Chciałam włosy na poziomie 10, a mam jakiś taki ciemny 9... Odrost na wodzie 9% (obserowałam kazdy krok fryzjerki) wyszedł jakiś taki dziwny, ciepły, różni sie od reszty i w ogóle jakoś słabo rozjaśniony ściełam też ok 4cm włosów i wyglądają już lepiej, ale znowu krótsze... zapłaciłam 120zł, a za te pieniądze mogłam kupić już ze 4 takie same farby i robić sama... tym bardziej, że tego lekkiego pomarańczu nawet nie pokryło... z czystym sumieniem stwierdzam, że z Waszą pomocą wyszłoby lepiej... A wczoraj robiłam mojej siostrze znowu włosy wziełyśmy palette 230 białe złoto jej włosy wyglądają już lepiej, tam gdzie było żółto jest praktycznie biało, a te pomarańczowe sa troche zgaszone, więc ogólnie jej włosy mają efekt za 16zł, a moje za 120 są... no i zaczęłam się zastanawiac czy następnym razem robić profesjonalnymi farbami czy drogeryjnymi... bunny bo jeśli ten majiblond 902 jest na poziomie 9, a ja teraz mam 9 i wolałabym jasniej to odpada, tak? wczoraj będąc w rosmanie z siostrą oglądałam ten stockholm i zastanawiałam się nad nim, ale nie wiem czy sobie poradzi z odrostem jeśli ma wode 6%... i wtedy dojrzałam jeszcze jedną... l'oreal excellence 10,21, chciałam wkleic Wam zdjęcie pudła, ale wszystkie wyglądają jakoś innaczej nie wiecie jaką ta farba może mieć wode? wyszłoby mi z tego coś fajnego, czy lepiej kupić stockholm i podmienić wodę na 9%?
Stockholm ma 9% wodę. Ja robiłam we wtorek tyle, że podmieniłam wodę na 12% zerknij parę stron do tyłu jak mi wyszło.


Piszecie i piszecie 20 minut mi zajęło by was dogonić

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dobra idę farbować
powodzenia
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.