Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 17:53   #1051
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
dzieki za odp
boje sie zniszczen,do tej pory robilam odrosty tylko u fryzjera.
ja chcialam 2 razy uzyc wellaton 12/0,kiedys zakesperymentowalam raz sama wlasnie ta farbka i wyszly mi rudawe.jakbym dala najpierw pallet 100 a pozniej ten wellaton12/0 to nie wyszlaby mi niespodzianka zielona lub niebieska?
Wiedz tak aby włosy miały wyjść zielone to trzeba by było zmieszać ciepły kolor z zimnym ale ty wybrałaś neutralny kolor wiedz nic takiego Ci nie grozi.Wiedz spokojnie możesz położyć palett 100 a na nią welaton 12/o.Jeśli to możliwe to zrób sobie jakaś przerwę tak 2-3 dniowa pomiędzy farbowaniami.Najlepiej rozjaśnić w piątek wieczorem a w niedziele wieczorem położyć farbkę docelowa aby włoski troszkę przetłuścić i je ochronić.No chyba ze nie dysponujesz czasem to rób raz za razem.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Pewnie,że pokażę
Nie mogłam znaleźć w internecie tej szamponetki ,więc zrobiłam zdjęcie
Kolor do 6-8 myć Ale kosztowała 5 zł z groszami Zobaczymy jaki będzie efekt
Interesujące.To czekam na fotki.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
Adzi07 dzięki za rady

mam nadzieję, że będę zadowolona z wellatonu i za jakiś czas pochwalę się fotkami
Nie ma za co.Trzymam kciuki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:34   #1052
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość


Interesujące.To czekam na fotki.Pozdrawiam
Mam nadzieję,że nie będę fioletowa Ten odcień należy trzymać tylko pięć minut na włosach
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 07:16   #1053
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adziu a o ktory pallette dokladnie chodzi?ten jeszcze stary skandynawski blond numer 100 czy ten nowy deluxe tez ma numer 100
http://www.palette.pl/nasze-produkty...ienie-palette/

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2010-05-29 o 07:22
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 11:28   #1054
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No właśnie kochana wiedz niestety podkład robi tu prawie cala robotę.Moze następnym razem spróbuj z palett100 i na pewno wjedzie Ci jak u nas.
pewnie masz rację
Ale wczoraj zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona i chyba jednak farby nie zmienię jakieś obce dziewczyny mnie zaczepiły i pytały jakiej farby używam że mam taki śliczny kolor włosów
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 11:50   #1055
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Adziu a o ktory pallette dokladnie chodzi?ten jeszcze stary skandynawski blond numer 100 czy ten nowy deluxe tez ma numer 100
http://www.palette.pl/nasze-produkty...ienie-palette/
Mowa o palett natural skandynawski blond 100.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-05-29 o 11:51
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 19:05   #1056
natali410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 37
wielki problem z blond włosami

Witam, zacznę od tego, iż około 4 miesięcy temu podjęłam decyzję, której żałować będę do końca życia. Pozwoliłam ''pofarbować'' sobie moje bardzo ciemne blond włosy rozjaśniaczem.. Efektem były żółte włosy na mojej głowie, następnego dnia pobiegłam do drogerii, pofarbowałam włosy jakimś jasnym blondem loreala excellence, który poleciła pani w super-pharmie. Wytrzymałam jakieś 3,5 miesiąca z niezbyt ciekawym kolorem.
Niedawno, tj. 1 tydzień temu włosy pofarbowałam jansy popielatym blondem od Welli Wellaton. Kolor wyszedł naprawdę fajny. Niestety szybko się wypłukał. Znowu jest jasną blondynką, ale ten obecny kolor jest zdecydowanie lepszy niż przed farbowaniem Wellą. Czy jest możliwość, że po kolejnych farbowaniach kolor nie wypłucze się tak szybko? Polecacie jakieś konkretne farby? Dodam, iż chcę wrócić do mojego ciemnego blondu lub ciemniejszego odcienia, ponieważ zdecydowanie lepiej się wtedy czułam. Mimo wszystko uważam, że jasny blond nie jest mi pisany : )).
natali410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 19:23   #1057
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: wielki problem z blond włosami

jestem w podobnej sytuacji tez mam jasne blond włosy i chce je przyciemnić.. ciekawe co dziewczyny doradza
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 19:30   #1058
palinka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: wielki problem z blond włosami

Hej mam takie pytanko, wczoraj byłam u fryzjerki i pomalowałam włosy na jasny blond. Wyszedł mi kolor jasny rudy czy żołty nawet trudno mi go określić ;/ Jak wyszłam z salonu chciało mi się płakać. Nie wiem co mam teraz zrobić, próbowałam płukanki ale za dużo mi nie pomogła Pomyślałam, że może kupię szamponetke w kolorze ciemnego blondu i zrobi mi się ładny ciemny kolor taki jak miałam przed malowaniem... czy to dobry pomysł i czy nie zniszczą mi się włosy jeszcze bardziej ??

heeeeeeelp,!
palinka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 19:35   #1059
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: wielki problem z blond włosami

U la la to się załatwiłaś koleżanko
Byłaś u fryzjera ? Myślę, że doprowadził by Twoje włosy do porządku.
Jeżeli wolisz sama się z tym uporać (ale nie obiecuję, że efekt będzie zadowalający) proponuję zakupić hennę do włosów w wybranym kolorze, wypłukuje się po ok.3 tygodniach, ale może Ci pomóc.
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 20:06   #1060
natali410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 37
Dot.: wielki problem z blond włosami

myślisz, że wszystkie farby będą wypłukiwały się w przeciągu tygodnia?
po rozjaśniaczu nie ufam fryzjerom ; D
natali410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 20:20   #1061
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Pomocy!

Pomóżcie, jestem załamana..

miałam odrosty, więc kupiłam farbę taką, jak kilka miesięcy temu i nałożyłam na włosy. (Skandynawski blond).
Jednak nie wyszło tak, jak ostatnio, że włosy miały ładny, naturalny kolor blondu.. Nie, wyszły białe, a na końcu żółte.. Wygląda to śmiesznie.

Czy myślicie, że po nałożeniu beżowego blondu (tak mi poradziła fryzjerka) wyjdą stonowane i bardziej naturalne?
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 08:35   #1062
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Z ciemnego blondu na jasny blond. Jaka farba/jaki rozjaśniacz?

Witajcie! jeśli założyłam wątek w niewłaściwym miejscu to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie
Obecnie moje włosy są koloru ciemnego blondu/jasnego brązu. Chciałabym(farbując włosy w domu) uzyskać włosy jasny blond/ewent.blond. Zależy mi żeby odcień nie był bardzo żółty ale też nie nastawiam się na jakąś platynę. Ot, normalny kolorek
Czy jest jakaś szansa na uzyskanie takiego efektu w domu? Dodam, że moje włosy są już farbowane. Jakiej farby czy może rozjaśniacza powinnam użyć?

Bardzo proszę o jakieś rady/sugestie

Załączam zdjęcia włosów w różnym świetle.
Załącznik 3147849Załącznik 3147850Załącznik 3147851
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 13:24   #1063
bencowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 358
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny ;D . mam takie włoski jak na zdjęciu. Górna czesc jest malowana Joanną Naturalny blond ; a dolna nie wiem bo u fryzjera byla ale tez cos naturalnego . i teraz mam pytanie - chciałabym miec jednak jasniejszy odcien, lecz bez rozjasniacza. I jaki polecacie kolorek? Myslalam o Garnierze color&shine 8 . ale moze cos lepszego ?
bencowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 14:46   #1064
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jaka farbą uzyskać taki kolor?
PROSZE O SZYBKĄ ODP !!

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1273489607
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 15:17   #1065
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Witajcie! jeśli założyłam wątek w niewłaściwym miejscu to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie
Obecnie moje włosy są koloru ciemnego blondu/jasnego brązu. Chciałabym(farbując włosy w domu) uzyskać włosy jasny blond/ewent.blond. Zależy mi żeby odcień nie był bardzo żółty ale też nie nastawiam się na jakąś platynę. Ot, normalny kolorek
Czy jest jakaś szansa na uzyskanie takiego efektu w domu? Dodam, że moje włosy są już farbowane. Jakiej farby czy może rozjaśniacza powinnam użyć?

Bardzo proszę o jakieś rady/sugestie

Załączam zdjęcia włosów w różnym świetle.
Załącznik 3147849Załącznik 3147850Załącznik 3147851
Przeciez włosy ze zdjęc mają kolor jasny blond/bardzo jasny blond- poziom 9/10.. A piszesz, że to twoje w róznym świetle i że masz ciemnuy blond/jasny brąz.. bo czegos tu nie rozumiem..

Cytat:
Napisane przez bencowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ;D . mam takie włoski jak na zdjęciu. Górna czesc jest malowana Joanną Naturalny blond ; a dolna nie wiem bo u fryzjera byla ale tez cos naturalnego . i teraz mam pytanie - chciałabym miec jednak jasniejszy odcien, lecz bez rozjasniacza. I jaki polecacie kolorek? Myslalam o Garnierze color&shine 8 . ale moze cos lepszego ?
Kolorek garniera z serii colo&shine nie rozjasni Ci włosów, bo to farba ton w ton, szmapon koloryzujący. Spróbuj garniera 8 ale colornaturals- ten rozjasni włosy do pozadanego odcienia w naturalnym ciepłym odcieniu- zblizonym do tego, co masz na reszcie włosów. Jesli chcesz jasniejsze to wypróbuj poziom 9- bardzo jasny blond.

Palinka15 możesz spokojnie nałozyc na to jakąs farbę, ale zamiast szamponetki cos bardziej trwałego i raczej nie ciemny blond, bo wyjdą ciemnobrązowe. Nałóz odcien blond z garnier naturals tj numerek 7 i wyjdą Ci takie w odcieniu ciemnego blondu albo wellaton 8.1 i zgasisz ten rudożółty odcien i bedziesz miec jasny chłodniejszy blond. Włoski się nie zniszczą, spokojnie, po prostu je potem poodzywiasz trochę. A fryzjerce trzeba było reklamowac to, co Ci na głowie zrobiła!
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-05-30 o 15:27
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 18:30   #1066
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Hej, mam pytanie , bo sa dwa opakowania tej farby i nie wiem ktory jest tak zachwalany przez dziewczyny, prosze o odp.

oto zdjecie.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-30 o 18:51 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:08   #1067
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny używałam ostatnio skandynawskiego blondu i na to n&e chyba pamiętacie;*
a jak będę teraz farbowała mam zamiar użyc bella color 111...jak myślicie wyjdzie na moich włosach?? i czy wyjdzie chłodno? bo co robię jakimś odcieniem to wychodzi żółto:// i czy dobrze złapie moje odrosty?? mam dośc ciemny blond...odpowiedzcie dziewczyny, bo jednak ten n&e srebrzysty blond to nie jest chłodny odcień taki jaki chce;* chciałabym żeby ten kolor wyszedł chłodno, z takim połyskiem białego ale nie aż tak jasno, jasnośc już mam ok, tylko jeszcze ten odcień... co radzicie??

dziewczyny i jeszcze jedno...co robicie żeby Wasze włosy nie były suche i sztywne, bo ja mam z tym najiększy problem, w ogóle mi nie wypadają, ale są strasznie suche i sztywne...mam odżywkę i szampon z goldwella do włosów ekstremalnie suchych, ale chciałabym jeszcze coś innego...jakieś domowe sposoby i jak to zrobic??

proszę Was bardzo o szybką odpowiedź;* proszę;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-05-30 o 19:45
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:46   #1068
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny używałam ostatnio skandynawskiego blondu i na to n&e chyba pamiętacie;*
a jak będę teraz farbowała mam zamiar użyc bella color 111...jak myślicie wyjdzie na moich włosach?? i czy wyjdzie chłodno? bo co robię jakimś odcieniem to wychodzi żółto:// i czy dobrze złapie moje odrosty?? mam dośc ciemny blond...odpowiedzcie dziewczyny, bo jednak ten n&e srebrzysty blond to nie jest chłodny odcień taki jaki chce;* chciałabym żeby ten kolor wyszedł chłodno, z takim połyskiem białego ale nie aż tak jasno, jasnośc już mam ok, tylko jeszcze ten odcień... co radzicie??

dziewczyny i jeszcze jedno...co robicie żeby Wasze włosy nie były suche i sztywne, bo ja mam z tym najiększy problem, w ogóle mi nie wypadają, ale są strasznie suche i sztywne...mam odżywkę i szampon z goldwella do włosów ekstremalnie suchych, ale chciałabym jeszcze coś innego...jakieś domowe sposoby i jak to zrobic??

proszę Was bardzo o szybką odpowiedź;* proszę;*


mi zawsze wychodza z odcieniem rudawym jakiebym nie kładła.... i bella colour tez uzywałam ostatnio na odrost...

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

A czy któraś z dziewczyn używała wellaton https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1275240664 bo widze ze jedna z dziewczyn wkleila zdjecie tej farby...ale ciekawa jestem jakby wyszła moze spróbuje nastepnym razem

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Witajcie! jeśli założyłam wątek w niewłaściwym miejscu to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie
Obecnie moje włosy są koloru ciemnego blondu/jasnego brązu. Chciałabym(farbując włosy w domu) uzyskać włosy jasny blond/ewent.blond. Zależy mi żeby odcień nie był bardzo żółty ale też nie nastawiam się na jakąś platynę. Ot, normalny kolorek
Czy jest jakaś szansa na uzyskanie takiego efektu w domu? Dodam, że moje włosy są już farbowane. Jakiej farby czy może rozjaśniacza powinnam użyć?

Bardzo proszę o jakieś rady/sugestie

Załączam zdjęcia włosów w różnym świetle.
Załącznik 3147849Załącznik 3147850Załącznik 3147851

mam podobny problemtez pezechodzilam z pasemek i brązu pod spodem i tak zostało mi, tez niemal identycznie jak tobie... ale ja na razie robie tak... pasemka rozjasniaczem a potem odczekuje miesiac i na odrost farba chociaz nie wychodzi równiutko ale baza jest blond i jak wyjdzie sloneczko to moze jeszcze troche mi rozjasni
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:50   #1069
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi zawsze wychodza z odcieniem rudawym jakiebym nie kładła.... i bella colour tez uzywałam ostatnio na odrost...

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

A czy któraś z dziewczyn używała wellaton https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1275240664 bo widze ze jedna z dziewczyn wkleila zdjecie tej farby...ale ciekawa jestem jakby wyszła moze spróbuje nastepnym razem

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------




mam podobny problemtez pezechodzilam z pasemek i brązu pod spodem i tak zostało mi, tez niemal identycznie jak tobie... ale ja na razie robie tak... pasemka rozjasniaczem a potem odczekuje miesiac i na odrost farba chociaz nie wychodzi równiutko ale baza jest blond i jak wyjdzie sloneczko to moze jeszcze troche mi rozjasni
ja używałam wellaton 12/0 wychodził mi ciepły odcień odrost troszkę się różnił od reszty
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 11:20   #1070
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
ja używałam wellaton 12/0 wychodził mi ciepły odcień odrost troszkę się różnił od reszty

a masz może jakieś zdjecie?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 13:02   #1071
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Przeciez włosy ze zdjęc mają kolor jasny blond/bardzo jasny blond- poziom 9/10.. A piszesz, że to twoje w róznym świetle i że masz ciemnuy blond/jasny brąz.. bo czegos tu nie rozumiem..
Hmm wiesz, ja jednak patrząc w lustro definiuję swój kolor jako ciemny, ciepły blond. Może zdjęcia są nieco przekłamane a może po prostu wychodzi właśnie na jaw mój dotąd niezdiagnozowany daltonizm

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

mam podobny problemtez pezechodzilam z pasemek i brązu pod spodem i tak zostało mi, tez niemal identycznie jak tobie... ale ja na razie robie tak... pasemka rozjasniaczem a potem odczekuje miesiac i na odrost farba chociaz nie wychodzi równiutko ale baza jest blond i jak wyjdzie sloneczko to moze jeszcze troche mi rozjasni
Wiesz, ja mam wielką ochotę na ten Wellaton 12/1 i chyba go zastosuję. Nie jestem chyba tak cierpliwa jak Ty Zwłaszcza, że za tydzień wybieram się na wesele a nie czuję się za dobrze w tak ciemnych włosach..
Do osób, które mają doświadczenie z Wellatonem 12/1 czy jest szansa, że nie wyjdzie mi żółtko na głowie? Czy jest szansa na kolor zbliżony do tego, który nosi Naomi Watts?
Załącznik 3150508
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 14:04   #1072
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Cool Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Słuchajcie mam problem!:m ur:
chciałabym uzyskać PLATYNOWY BIAŁY BLOND !:conf used:
tylko mam wątpliwości co do farb : a są to

WELLATON 12/1 http://www.wellaton.pl/produkty/12_1.jpg

ALBO

PALETTE COLOR XXL
10 Mroźny blond

http://www.palette.pl/uploads/pics/XXL_2ed6cb_01.jpg

ALBO

PALETTE DELUXE
230 Białe złoto
http://www.palette.pl/uploads/pics/s...com_230_02.jpg

ALBO

ROZJAŚNIACZ JOANNA INTENSIVE BLOND

http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-21340-big.png

!!!! NIE WIEM NA CO SIE ZDECYDOWAĆ !!! CO BĘDZIE NAJLEPSZE NA BIAŁY BLOND ?!

MUSZE SZYBKO KUPIĆ FARBE !!! POMÓRZCIEE PILNE !!!


ZDJECIA KOLORU KTÓRY CHCE :
Kod PHP:
http://www.zfx.pl/wp-content/uploads/2009/01/stopniowana-poldluga-fryzura-z-grzywka.jpg 
http://i.pinger.pl/pgr55/b66dd01b001...e::love::love:
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 14:11   #1073
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

też mnie interesuje ten kolor śliczny

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

dziewczyny, ale odpowiedzcie na mojego posta, bardzo Was proszę;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 14:46   #1074
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam problem!:m ur:
chciałabym uzyskać PLATYNOWY BIAŁY BLOND !:conf used:
tylko mam wątpliwości co do farb : a są to

WELLATON 12/1 http://www.wellaton.pl/produkty/12_1.jpg

ALBO

PALETTE COLOR XXL
10 Mroźny blond

http://www.palette.pl/uploads/pics/XXL_2ed6cb_01.jpg

ALBO

PALETTE DELUXE
230 Białe złoto
http://www.palette.pl/uploads/pics/s...com_230_02.jpg

ALBO

ROZJAŚNIACZ JOANNA INTENSIVE BLOND

http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-21340-big.png

!!!! NIE WIEM NA CO SIE ZDECYDOWAĆ !!! CO BĘDZIE NAJLEPSZE NA BIAŁY BLOND ?!

MUSZE SZYBKO KUPIĆ FARBE !!! POMÓRZCIEE PILNE !!!


ZDJECIA KOLORU KTÓRY CHCE :
Kod PHP:
http://www.zfx.pl/wp-content/uploads/2009/01/stopniowana-poldluga-fryzura-z-grzywka.jpg 
http://i.pinger.pl/pgr55/b66dd01b001...e::love::love:

zalezy jaki masz wyjsciowy kolor

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

bllondynaa
wklej jakies foto wlosków,to bedzie wiadomo mniej wiecej jaka farbe czy rozjasniacz uzyć?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:11   #1075
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny Wy się znacie najlepiej na blondach,więc prosze podpowiedzcie czego użyć żeby uzyskac ten kolor?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:25   #1076
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Z ciemnego blondu na jasny blond. Jaka farba/jaki rozjaśniacz?

Ja radzę jedno - nie używajcie farb firmy Palette!
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:35   #1077
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kochane czy któraś z was może mi powie jak uzyskac taki kolorek jak ma ta dziewczyna na zdjęciach. Wyjściowy kolor to ciepły słoneczny blond gdzieniegdzie rudawy.

Z góry dziękuje za podpowiedź
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:38   #1078
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Thumbs down Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka17

Moje włosy są żółte ! w niektórych miejsscach jest lekki popiel w reszcie jest żółć ! wygladam strasznie
]

Zastanawiam się ciągle nad PALETTE DELUXE 230 BIAŁE ZŁOTO
Albo nad PALETTE XXL ten JASNY kolor.

nie wiem którym mi ŻÓŁĆ znowu NIE wyjdzie ??
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 11:36   #1079
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a masz może jakieś zdjecie?
niestety nie mam, ale nie zrażaj się może moją opinią, wiadomo co włos to kolor, może spróbuj na pasemku
ja dzisiaj poszukuje belle color, niestety w kilku sklepach nie ma bo wycofane, ale się nie poddaję
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:11   #1080
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam.mam pytanie odnośnie farby poniżej.
Jestem naturalną blondynką,ale od paru lat rozjaśniam włosy robiąc pasemka.Obecnie mam swój już mysi blond,( zdjęcie 1).
Czy tą farbą uzyskam rozjaśnienie moich włosów o jeden ton bez efektu żółtawych włosów ?.
Na opakowaniu wyczytałam,że ten odcień nie jest wskazany dla odcienia ciemny blond,ale może ktoś już to sprawdził na własnej głowie ?

Edytowane przez justpl
Czas edycji: 2010-06-01 o 14:15
justpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.