Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 09:22   #4051
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dzięki dziewczyny tylko pliss jeszcze napiszcie co z tym Amixem

ps. myslicie ze to wyjdzie??
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:35   #4052
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziewczyny, jak ciemny jest 7.11 z Majirel? naszło mnie na farbowanie, bo ostatnie robiłam w lutym Joico, więc czasu troszkę minęło i przydałoby się coś podziałać z włosami... z Majirel raz farbowałam, bodajże 5.11 właśnie z 7.11, ale szczerze, nie pamiętam jak to się wypierało. obecnie włosy myślę, że mam gdzieś na poziomie 6, a odrost chyba właśnie jakaś 7, ciężko określić, bo po każdym myciu traktuję włosy płukanką z gencjany, która je przyciemnia... używając 7.11 nie wyjdę w ciapki?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 13:04   #4053
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jak ciemny jest 7.11 z Majirel? naszło mnie na farbowanie, bo ostatnie robiłam w lutym Joico, więc czasu troszkę minęło i przydałoby się coś podziałać z włosami... z Majirel raz farbowałam, bodajże 5.11 właśnie z 7.11, ale szczerze, nie pamiętam jak to się wypierało. obecnie włosy myślę, że mam gdzieś na poziomie 6, a odrost chyba właśnie jakaś 7, ciężko określić, bo po każdym myciu traktuję włosy płukanką z gencjany, która je przyciemnia... używając 7.11 nie wyjdę w ciapki?
W ciapki raczej nie co najwyżej odrost bedzie jaśniejszy....
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 13:09   #4054
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
W ciapki raczej nie co najwyżej odrost bedzie jaśniejszy....
rozważam też pójście do fryzjera, pracuje na Revlonie... może zrobię eksperyment i zobaczę jak wychodzą tam popiele...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 17:46   #4055
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

właśnie sobie wyczytałam ile tego mixtonu się dodaje ale i tak mam pytanko - bo nigdy takiego czegos nie używałam i co oznacza 1cm mixtonu?1cm wycisniety z tubki czy 1cm na całym dnie miseczki?wiem ze te pytania są głupie, ale nie chciałabym spaprać włosów....dzięki za wszelkie dotychczasowe wskazówki girls i czekam na jakąś poodpowiedź
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 18:36   #4056
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez MovieGirl Pokaż wiadomość
właśnie sobie wyczytałam ile tego mixtonu się dodaje ale i tak mam pytanko - bo nigdy takiego czegos nie używałam i co oznacza 1cm mixtonu?1cm wycisniety z tubki czy 1cm na całym dnie miseczki?wiem ze te pytania są głupie, ale nie chciałabym spaprać włosów....dzięki za wszelkie dotychczasowe wskazówki girls i czekam na jakąś poodpowiedź
Movie Girl - 1-2 cm "glisty" z tubki, nie więcej!- na 30 ml farby.

Doczytałam na angielskich stronach poradę fryzjera, że najlepiej jak się robi tonowanie samym mixem z ox. to zmieszać go 1:2 z 3% oxy( pamiętacie jak inny fryzjer polecał 1:3 i mi wyszły strasznie niebieskie?-bo za długo trzymałam) i położyć na włosy bardzo szybko. po 5 minutach sprawdzić odcień przez wytarcie pasemka włosów wacikiem. Po zmyciu jeśli efekt nie jest jeszcze zadowalający znów nałożyć na kolejne 5 minut i tak aż uzyskamy pożądany efekt.
Wpisałam w google obrazy color wheel i zobaczcie co znalazłam. Na tej podstawie lepiej jest dobrać odpowiedni mixton. Ja chcę kupić niebieski i czerwony z chantal-a i będę mieszać

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-05-30 o 18:38
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:51   #4057
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

zyta82 dzięki tak właśnie myślałam, że z glistyhaaa! ale lepiej się upewnić

ciekawe te koła,które wsadziłaś ja też je niedawno obczajałamno nic spróbuję narazie zrobić to co mam do zrobienia, ale jak mi nie wyjdzie cos....to chyba sie już potne bo mam dosc!!!tak czy siak wrócę tu napisać Wam czy mi sie powiodło - jeżeli nie to będę Was męczyć z mixtonamibo w tym to jestem ZIELONA

xxx
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 20:31   #4058
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez MovieGirl Pokaż wiadomość
zyta82 dzięki tak właśnie myślałam, że z glistyhaaa! ale lepiej się upewnić

ciekawe te koła,które wsadziłaś ja też je niedawno obczajałamno nic spróbuję narazie zrobić to co mam do zrobienia, ale jak mi nie wyjdzie cos....to chyba sie już potne bo mam dosc!!!tak czy siak wrócę tu napisać Wam czy mi sie powiodło - jeżeli nie to będę Was męczyć z mixtonamibo w tym to jestem ZIELONA

xxx
Dawaj, dawaj, czekamy na rezultaty i zdjęcia przed i po (najważniejsze!)
A tak w ogóle zarzuciłam na moje włosy (pasemko)niebieski mix 1:2 (6%) na 5 minut i są niebieskie jak cholera, rozcieńczyłam jeszcze 1:5 i i tak są niebieskie, także u mnie się nie sprawdziło, bo mam chyba bardziej żółte włosy i mi chyba jednak fiolet coś pomoże. Jestem pełna nadzieji
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:21   #4059
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny a na macie jakiś sposób na zniwelowanie mojego czerwonego odcienia na włosach ale tylko tych "pomiędzypasemkowych" bo na pasemka w kolorze blondu działa zwykła płukanka na rudości już niestety nie działa!
Tydzien temu byłam tonować włoski u fryzjera i robiła mi jakiś 8,01 toner z wodą 1,8 bodejże bardzo mi się efekt podobał ale po 3 myciach nie ma już po nim śladu.

Musiałabym zrobić jakieś tonowanie ale takie żeby jasnych pasemek za bardzo nie ruszyło a te rudości co są pomiedzy, macie jakiś sposób??

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Shade23 - mam podobne włosy do Twoich, powiedz czy udało Ci się wytępić rudości?? ?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 20:40   #4060
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a na macie jakiś sposób na zniwelowanie mojego czerwonego odcienia na włosach ale tylko tych "pomiędzypasemkowych" bo na pasemka w kolorze blondu działa zwykła płukanka na rudości już niestety nie działa!
Tydzien temu byłam tonować włoski u fryzjera i robiła mi jakiś 8,01 toner z wodą 1,8 bodejże bardzo mi się efekt podobał ale po 3 myciach nie ma już po nim śladu.

Musiałabym zrobić jakieś tonowanie ale takie żeby jasnych pasemek za bardzo nie ruszyło a te rudości co są pomiedzy, macie jakiś sposób??

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Shade23 - mam podobne włosy do Twoich, powiedz czy udało Ci się wytępić rudości?? ?
Mam ten sam problem. Pasemka po płukankach zimne, srebrnawe, a włosy pomiędzy nimi rudawe Czekam na Richesse 9,11.... Liczę na to, że mi te rudości przygasi, ale też nie zniszczy efektu pasemek. Ja robiłam wcześniej kolorkiem 8,01 + mix i wyszło super, ale teraz się boję, że zbytnio mi przyciemni pasemka... Stąd decyzja o poziomie 9.........
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 12:27   #4061
biedronkaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam. Jestem tu nowa i przeleciam wątek od początku i już zgłupiałam. Jakieś pół roku temu byłam u fryzjera bo tak jak Wy Kochane chciałam sie pozbyć rudości z mojego brązu, jednak zamiast zrobić to, pogłębiłam kolor miedziany. Obecnie mam na głowie Majirel 5,4 jasny brąz miedziany ale zastanawiam sie nad zmianą na jakiś brąz, wydawało mi się że "pragnę" zimnego popielu np. 6.1 ale już zwątpilam czy będzie mi pasował. Prosze Was Ekspertki o radę. Mam dość ciemną karnację i ciemno zielone oczy, oprawa oczu i brwi prawie czarne. W jakie brązy powinnam Waszym zdaniem "uderzyć'? W ciepłe czy zimne? Moze nie powinnam jednak walczyć z cieplymi refleksami? Rudości nie chcę ale może złoty jakiś odcień. Mój naturalny kolor to chyba był kasztan. Bardzo prosze o pomoc i poradę i moze gotowe numerki majirelki.
biedronkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 13:06   #4062
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hej dziewczyny Pisałam wam kiedyś że byłam jakiś czas temu u fryzjera i malowałam się Wella color touch i nie byłam zadowolona z efektu Dlatego postanowiłam, że sama tym razem pokombinuję z włosami. Interesują mnie farby delikatne takie jak właśnie wella color touch lub matrix color sync. (chyba, ze znacie jeszcze jakieś inne bo ja jestem trochę zielona w tych tematach) i tutaj moje pytanko. Gdzie wy kupujecie farby? Na allegro? Czy w hurtowniach fryzjerskich? Bo szczerze mówiąc trochę boję się kupować z allegro no chyba, ze ktoś już kupował i ma sprawdzonego sprzedawcę A jesli chodzi o samo farbowanie to farbujemy na suche czy na mokre włosy? Bo różne opinie słyszałam a ja naprawdę się nie znam na tym Zawsze używałam drogeryjnych farb półtrwałych.
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:11   #4063
biedronkaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...



---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

a kolor Edyty Górniak powyżej wiecie może do którego jest zblizony?
biedronkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:31   #4064
cyaneus
Przyczajenie
 
Avatar cyaneus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 22
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez biedronkaa2 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

a kolor Edyty Górniak powyżej wiecie może do którego jest zblizony?
Wydaje mi się, że to jest 5,0 (majirel)
cyaneus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:38   #4065
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

melduję się znowu. Po miesiącu ( niecałym) ślad po fabie prawie znikł (7.11plus 7.22) Włosy maja złoty odcień ( dzięki Bogu nie rude). Teraz główkuję coby na nich zrobić. W związku z pogłębiająco się siwizną zastanawiam się coby nie położyć natury z poziomu 7 z tym opalem 6.22 lub 7.22. Ten fioletowy pobłysk był piękny. Nature czytałam że daję się by siwki pokryć to może moje pasemka też poskromi?

Na razie czekam z farbowaniem bo jadę do Turcji na tydzień więc pewnie i tak farba zniknie po codziennym myciu w basenie. Poczekam i zrobię jak wrócę.

Jak myślicie czy dobrze kombinuje?? Np cała 7 z polową 7.22?? oczywiście na 3%

ps mówię cały czas o loreal majirel
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:50   #4066
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

viki1988, mam pytanie, pisałaś że robiłaś sobie kąpiel rozjaśniającą, ale nie znalazłam nic ponadto. Mogłabyś napisać ile Ci ona rozjaśniła, z jakiego poziomu na jaki? i masowałaś te 20 min?
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:56   #4067
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

O, Kretoszczurku mam podobny problem, bo moja farba też się sprała, mam połysk złota (choć osobiście widzę rudość, pomijam fakt posiadania tu i ówdzie koloru khaki ) No i korci mnie poziom 6 tylko czy brać z popieli czy z natury, tego nie wiem
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:24   #4068
biedronkaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez biedronkaa2 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu nowa i przeleciam wątek od początku i już zgłupiałam. Jakieś pół roku temu byłam u fryzjera bo tak jak Wy Kochane chciałam sie pozbyć rudości z mojego brązu, jednak zamiast zrobić to, pogłębiłam kolor miedziany. Obecnie mam na głowie Majirel 5,4 jasny brąz miedziany ale zastanawiam sie nad zmianą na jakiś brąz, wydawało mi się że "pragnę" zimnego popielu np. 6.1 ale już zwątpilam czy będzie mi pasował. Prosze Was Ekspertki o radę. Mam dość ciemną karnację i ciemno zielone oczy, oprawa oczu i brwi prawie czarne. W jakie brązy powinnam Waszym zdaniem "uderzyć'? W ciepłe czy zimne? Moze nie powinnam jednak walczyć z cieplymi refleksami? Rudości nie chcę ale może złoty jakiś odcień. Mój naturalny kolor to chyba był kasztan. Bardzo prosze o pomoc i poradę i moze gotowe numerki majirelki.
Ponawiam prośbę o pomoc w doborze koloru ciepły czy zimny mi bardziej pasuje?
biedronkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:46   #4069
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roll eyes:

PISZE DO WAS WNIEBOWZIETA SZCZESLIWA i WOGOLE ZMASAKROWANIE HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

KOLOR MI CHYBA WYSZEDŁ!!!!!!!!!!!!!!!


PISZE CHYBAAAAA boooo jutro zlookam w dziennym i oczywiscie WSTAWIE WAM FOTY przed i po!!!!!!!!!!!!!!!

MAM PRZEPIĘKNY POWTARZAM :


: love:P R Z E C U D O W N Y BEZAPELACYJNIE szary brazik!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : love::l ove:

nie wierze ze sie udalo TYLE MIESIECY prob i staran WRESZICE TO JEST TO!!!juz jak spłukiwałam widzialam na koncach BOSKĄ SZAROSC a jak wysuszyłam to juz wogole OBŁED!!!!!!!!!!
: jupi::


dziękuję Wam za porady szczegolnie podziekowania dla zyty,viki i minithanx a lot girls!!![mam nadzieję że zadnej nie pominełam]: roza::r oza: i serio jestem super mega happy finally!!!!!!

dzizass....chyba nie zasne!!!

jedno mnie tylkp przeraża......ze musiałam do tego dojsc własnymi siłami[moja fryzjerka bezskutecznie i zacięcie kładła mi non stop loreale kt mi wychodzily nie tak jak 3ba..] zaryzykowalam ostatni raz i w koncu sie udało!!!

jutro raport foto będzie tymczasem dobrej nocki Wam zyczę
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 05:14   #4070
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ciesze sie mam nadzieje ze długo ci sie bedzie trzymał na włoskach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:14   #4071
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
O, Kretoszczurku mam podobny problem, bo moja farba też się sprała, mam połysk złota (choć osobiście widzę rudość, pomijam fakt posiadania tu i ówdzie koloru khaki ) No i korci mnie poziom 6 tylko czy brać z popieli czy z natury, tego nie wiem
no właśnie ja to się pomyliłam ja nie zchodzę poniżej 7 bo za ciemne dla mnie .
7 po kilku myciach mi odpowiada dopiero bo tez ciemna wychodzi.

Dziewczyny jakie inne farby proponujecie.
Używała któraś ce-ce bo one pojemne i tanie. Kiedyś mi fryzjerka nimi robiła ale w ciepłych tonacjach i nie przypominam sobie jakie były kudełki po nich
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:18   #4072
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez MovieGirl Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roll eyes:

PISZE DO WAS WNIEBOWZIETA SZCZESLIWA i WOGOLE ZMASAKROWANIE HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

KOLOR MI CHYBA WYSZEDŁ!!!!!!!!!!!!!!!


PISZE CHYBAAAAA boooo jutro zlookam w dziennym i oczywiscie WSTAWIE WAM FOTY przed i po!!!!!!!!!!!!!!!

MAM PRZEPIĘKNY POWTARZAM :


: love:P R Z E C U D O W N Y BEZAPELACYJNIE szary brazik!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : love:

nie wierze ze sie udalo TYLE MIESIECY prob i staran WRESZICE TO JEST TO!!!juz jak spłukiwałam widzialam na koncach BOSKĄ SZAROSC a jak wysuszyłam to juz wogole OBŁED!!!!!!!!!!
: jupi::


dziękuję Wam za porady szczegolnie podziekowania dla zyty,viki i minithanx a lot girls!!![mam nadzieję że zadnej nie pominełam]: roza: i serio jestem super mega happy finally!!!!!!

dzizass....chyba nie zasne!!!

jedno mnie tylkp przeraża......ze musiałam do tego dojsc własnymi siłami[moja fryzjerka bezskutecznie i zacięcie kładła mi non stop loreale kt mi wychodzily nie tak jak 3ba..] zaryzykowalam ostatni raz i w koncu sie udało!!!

jutro raport foto będzie tymczasem dobrej nocki Wam zyczę
Ha! ha! aż sam się usmiech na buźke ciśnie, że w końcu ktoś odniósł "sukces" i że nasze "techniki" czasem są lepsze od bezradności "niektórych" fryzjerów. Napisz proszę jeszcze jaką farbę miałaś, z jaką wodą, proporcje, ile mix-u i ile trzymałaś (będzie na przyszłość)i zdjęcia oczywiście poprosimy
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:10   #4073
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
viki1988, mam pytanie, pisałaś że robiłaś sobie kąpiel rozjaśniającą, ale nie znalazłam nic ponadto. Mogłabyś napisać ile Ci ona rozjaśniła, z jakiego poziomu na jaki? i masowałaś te 20 min?
Ja miałam po kilkukrotnym farbowaniu poziomem 6 już bardzo ciemne takie myślę ze prawie 5... używałam oksy.6% (wcześniej próbowałam na 3 % ale to nic nie ruszyło ) rozjaśniło mi do poziomu tak 8-7 po 20 min. i nie masowałam nic
Cytat:
Napisane przez biedronkaa2 Pokaż wiadomość
Ponawiam prośbę o pomoc w doborze koloru ciepły czy zimny mi bardziej pasuje?
Ale skąd my mamy wiedzieć? wklej zdjęcia, przy doborze odcienia bardziej liczy się czy jesteś zimnym czy ciepłym typem urody a nie np.kolor oczu

Movie girl, to super, gratulacje czekamy z niecierpliwością na foty
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:22   #4074
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
viki1988, mam pytanie, pisałaś że robiłaś sobie kąpiel rozjaśniającą, ale nie znalazłam nic ponadto. Mogłabyś napisać ile Ci ona rozjaśniła, z jakiego poziomu na jaki? i masowałaś te 20 min?
Sama się kiedyś zastanawiałam, czy sobie nie zrobić kąpieli, ale nie musiałam. Wtedy w grę wchodziło wymieszanie szamponu Head&Shoulders i proszku do rozjaśniania włosów.
Za to ostatnio musiałam się pozbyć niebieskiego z pasemek i wyczytałam gdzieś na ang. stronach że zmieszać szampon właśnie H&S i sodę oczyszczoną(pisali, żeby przetrzymać z 10 min. ale ja tylko umyłam te pasmo). Powiem szczerze, że kolor spłukiwał się i to nawet bardzo i nawet moje włosy które nie były machnięte tym niebieskim wypłukały się do jasnego zlota, a mam rudawe. Jest tylko jedno "ale", strasznie wysuszyło to włosy, także po odżywkę daj jak będziesz próbować. Przypomniało mi się, że kiedyś koleżanka po kursie fryzjerskim robiła demakijaż na bazie z pianki do golenia. A co tam jedno i drugie chemia. Na własną odpowiedzialność, ale soda na prawdę wypłukuje, ale czy nie masakruje to włosów to nie wiem
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:29   #4075
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Sama się kiedyś zastanawiałam, czy sobie nie zrobić kąpieli, ale nie musiałam. Wtedy w grę wchodziło wymieszanie szamponu Head&Shoulders i proszku do rozjaśniania włosów.
Za to ostatnio musiałam się pozbyć niebieskiego z pasemek i wyczytałam gdzieś na ang. stronach że zmieszać szampon właśnie H&S i sodę oczyszczoną(pisali, żeby przetrzymać z 10 min. ale ja tylko umyłam te pasmo). Powiem szczerze, że kolor spłukiwał się i to nawet bardzo i nawet moje włosy które nie były machnięte tym niebieskim wypłukały się do jasnego zlota, a mam rudawe. Jest tylko jedno "ale", strasznie wysuszyło to włosy, także po odżywkę daj jak będziesz próbować. Przypomniało mi się, że kiedyś koleżanka po kursie fryzjerskim robiła demakijaż na bazie z pianki do golenia. A co tam jedno i drugie chemia. Na własną odpowiedzialność, ale soda na prawdę wypłukuje, ale czy nie masakruje to włosów to nie wiem
Ten sposób z sodą oczyszczoną działa na takiej zasadzie ze otwiera łuski włosów dlatego daje efekt takich szorstkawych włosów, żeby tego unknąć trzeba albo zrobić płukankę octową albo użyć kwaśnej odżywki
Jednak wydaje mi się ze przy włosach kilkukrotnie farbowanych to by nie zadziałało...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:45   #4076
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Viki, dzięki.
Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Wtedy w grę wchodziło wymieszanie szamponu Head&Shoulders i proszku do rozjaśniania włosów.
Za to ostatnio musiałam się pozbyć niebieskiego z pasemek i wyczytałam gdzieś na ang. stronach że zmieszać szampon właśnie H&S i sodę oczyszczoną(pisali, żeby przetrzymać z 10 min. ale ja tylko umyłam te pasmo). Powiem szczerze, że kolor spłukiwał się i to nawet bardzo i nawet moje włosy które nie były machnięte tym niebieskim wypłukały się do jasnego zlota, a mam rudawe. Jest tylko jedno "ale", strasznie wysuszyło to włosy, także po odżywkę daj jak będziesz próbować. Przypomniało mi się, że kiedyś koleżanka po kursie fryzjerskim robiła demakijaż na bazie z pianki do golenia. A co tam jedno i drugie chemia. Na własną odpowiedzialność, ale soda na prawdę wypłukuje, ale czy nie masakruje to włosów to nie wiem
oo, ciekawe rzeczy piszesz, tzn. mam na myśli H&S + rozjaśniacz oraz H&S +soda, bo pianki do golenia nie posiadam, a w celu zmycia farby nie będę kupować, to trochę zbyt crazy
Hmm, jakąś miniaturkę HS w domu posiadam, sodę chyba też. Idę się obfocić i wypróbować, czy mi też zejdzie. Szkoda że na efekt trochę poczekam, bo zanim zmyję maskę ... już się niecierpliwię

Rozpracowuję teraz dekoloryzację/kąpiele itd (moje pasemka nie doszły do skutku, bo tam gdzie byłam to albo fryzjerka mnie nie rozumiała, albo proponowała farbę rozjaśniającą, więc się zniechęciłam. Wybrałabym się do Magdy lub Zafirah, gdyby nie ta odległość )
(sorry za OT)
A w temacie brązów - widziałam dziś dziewczynę z fajnym zimnym ciemnym blondem/jasnym brązem, mało brakowało a bym się pytała czy to jej naturalne, a jak nie to czym farbowane

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jednak wydaje mi się ze przy włosach kilkukrotnie farbowanych to by nie zadziałało...
eh, zaryzykuję, przynajmniej za free (no, prawie)
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:30   #4077
MaybeTomorrow
Raczkowanie
 
Avatar MaybeTomorrow
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 83
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jak ciemny jest 7.11 z Majirel? [...] obecnie włosy myślę, że mam gdzieś na poziomie 6, a odrost chyba właśnie jakaś 7, ciężko określić, bo po każdym myciu traktuję włosy płukanką z gencjany, która je przyciemnia... używając 7.11 nie wyjdę w ciapki?
a odrost na jakim poziomie masz?

w ogóle to się przywitam podczytuję Was już od dłuższego czasu, bo wiadoma sprawa sprowadziła mnie do tego wątku

a co do 7.11 - farbowałam tym kolorem jakieś 2 tyg temu plus 3% oksydant, naturalne włosy na poziomie 6, poniżej wypłukany Casting 10 min, kolor 4.0 - to pocastingowe też na poziomie 6. no i po 7.11 wyszedł "piękny" ciepły kolorek a odrost bardzo rudawy i mimo użycia 3% jaśniejszy od reszty. a żeby było ciekawiej, to moje naturalne poziom 6 ma bardzo mało ciepłego odcienia. to sobie polepszyłam... Casting, oprócz tego, że był bardzo ciemny, praktycznie czarny, wyszedł stosunkowo zimno.
a że patrzeć na siebie w lustrze nie mogę, to wczoraj kupiłam Alfaparf 6.1, też będę robić na 3%. kuszą mnie jeszcze Chantal i CeCe, ale ma ich w sklepie fryzjerskim - więc poczekają na następny raz. wiem po lekturze, że Chantala nie używał jeszcze chyba nikt. a CeCe dziewczyny drogie któraś z Was używała?
__________________
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle.
But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Marilyn Monroe
MaybeTomorrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:49   #4078
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Pasemka po płukankach zimne, srebrnawe, a włosy pomiędzy nimi rudawe Czekam na Richesse 9,11.... Liczę na to, że mi te rudości przygasi, ale też nie zniszczy efektu pasemek. Ja robiłam wcześniej kolorkiem 8,01 + mix i wyszło super, ale teraz się boję, że zbytnio mi przyciemni pasemka... Stąd decyzja o poziomie 9.........
Ale jaki kolor mixu dodałaś? Żeby zabić czerwień trzeba dodać zielony taaak?
Tylko czy wtedy nie zzielenieją te jasne pasemka?
Mnie tam 8,01 ładnie zgasiło czerwień, ale na krótko (byłam tydzień temu) pasemka też troszkę przyciemniło ale wszystko było ładne i takie świetliste.
Podobają mi się moje odrosty, które są już w naturalnym kolorze i na tych włosach od góry pasemka pięknie chwyciły a kolor pomiędzy jest naturalny.
Natomiast tu gdzie wcześniej było blond b. jasny, potem poziom 6 brąz z nieszczęsną czekoladą, która spiera się na czerwonawo pasemka już żółtawe a ta czerwień mnie dobija po prostu!

Dziewczyny jak często można tonować włosy i czy to szkodzi jakoś bardziej?
A może robic color touch welli to jest ponoć bez amoniaku koloryzacja?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Ah.. doczytałanm że Richesse to własnie koloryzacja bez amoniaku.
Może bym sprobowała
bo chodzic co3 tygodnie do fryzjera za 70zł to mnie nie stać
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:25   #4079
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
A w temacie brązów - widziałam dziś dziewczynę z fajnym zimnym ciemnym blondem/jasnym brązem, mało brakowało a bym się pytała czy to jej naturalne, a jak nie to czym farbowane
heh się pochwalę dziś babeczka w sklepie była przekonana że mam naturalne, niefarbowane włosy ale może to dlatego że byłam prosto od fryzjera

A co do tej sody oczyszczonej z H&S, to wiesz, to może być jakikolwiek szampon, nie koniecznie przeciwłupieżowy
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-02 o 18:26
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:57   #4080
MovieGirl
Raczkowanie
 
Avatar MovieGirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

aloha!!!


z deka juz ochłonęłam - kolorek nadal mi się podoba, ale widzę na grzywce i gdzieniegdzie prześwitują mini blond pasemeczka - dość ciemny narazie myślę, że po 3/4 myciach będzie właściwy.

mysle ze jak nałoze drugi raz to sie zrówna - ale wymieszam chyba z jakims po sąsiedzku z linii tych brązikow - teraz mam serio MYSI MYSI bardzo ładny szaraczek

załączam Wam fotki przed i poyay!!!
MovieGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.