Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-30, 13:30   #3901
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A o jakim kremie mowa?
Ja teraz cos mam ten nivea mnie natłuszcza za mocno. Nie wiem czemu bo skore mam sucha ze az mi schodzi. A po Nivea nadal sucha ale przez chwile taka jakbym sie spocila
A krem potrzebny, zaproponujesz mi cos?
Bo ja nie wiem czym tę gębe smarowac
krem na noc z tej serii https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ee.html&next=1
po 3 dniach nic nie mnie nie wysypało, a buzia może odrobinę bardziej nawilżona będę obserwować

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość

Asiu, napisałam tylko że nie wiem czy wygodne bo jeszcze w nich nie chodziłam, jedyne co to troszkę po domu więc nie wiem na pierwszy rzut wydają się wygodne, ale jak się sprawdzą po dłuższym czasie chodzenia zobaczymy



słodka
to napisz koniecznie czy się daje chodzić
a opaska z Twojego rosska nowego



Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu z dziką różą na noc używam codziennie, fakt jest bardzo treściwy ale nic a nic mnie nie zapchał i czuję, że robię coś dobrego dla skóry
a z dziką różą też tak cuchnie jak z orchideą? bo mój to zapach ma okropny

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
sliczna
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
sweeeet!
dzięki
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o, moja opaska ma właśnie takie ząbki jak te na zdjęciach
pokaż fotki na włosach jak już dojdą

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
pokażę Wam ile butów ma Amelka, a to nie wszystkie !:P nie ma tu dwóch par emu i lakierek i to są buty wszystkie takie akurat, ew jeden numer do przody
ooo mała modnisia

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dodaję fotki Wellatonu w świetle dziennym. Trochę inaczej niż wczoraj
Jednak wolę siebie w zimnym blondzie
było 12/1 robić choć u mnie żółto jak by to było 12/3

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja ide po szame do MDonaldsa uwielbiam moje trujace niedziele mimo wszystko
wolimy zjesc w domu niz w tym wrzasku tam a MD mamy kilka metrow od chaty

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

a dziewczyny jeszcze mam pytanie do majacych pieski ?
czym karmiliscie jak byly male??
mój royala, hills'a, eukanuby w ogóle nie chciał tknąć proplan tak trochę lepiej, ale miał zatwardzenia dopiero bozitę zaczął jeść i dodatkowo dawałam mu animondę w puszkach
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:43   #3902
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Witam blondyneczki

musicie mi poradzić, już nie mam siły do tego mojego koloru
Popiel się wypłukał ale przy odrostach są zółtawe...
Jaka farba by mi to wszystko wyrównała?
Chcę jakiś chłodny kolorek, 10.21 loreal dałaby radę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00816.jpg (111,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00828.jpg (134,7 KB, 46 załadowań)
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:56   #3903
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziękuję no więc moje zabezpieczanie w tej chwili wygląda tak, że na końce daje serum takie z pompeczką gliss kura i później psikam całe długości tą odżywką z olejkami również gliss kura a żeby nie skłamać to prostuję już jakieś 5lat przedtem do ochrony stosowałam jedynie jedwab biosilk ale też silikonowe odżywki/szampony więc film ochronny miałam na nich porządny
hej, mozesz dac linka do tego olejku gliss kura? bylabym wdzieczna
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 14:56   #3904
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

czesc kochane

odzywam sie, zyje ale nie bede ukrywac ze jest ciezko i nie wiem ile tu wytrzymam
chcialam do Was zajrzec juz wczesniej ale nie moglam sie polaczyc z komorki, moglam sie tylko zalogowac, pokazywala sie strona glowna i tyle...

w czwartek z rana jeszcze pofarbowalam wlosy tym wellatonem 12/1 ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona. Farba fajna, lagodna jak londa, ale nie wyszlo mi nic a nic popielato, jest nawet zolto, tzn. tylko w sztucznym swietle, a niestety w sztucznym swietle teraz glownie przebywam. Wstawilabym fotki, ale niestety nie mam ani czym zrobic ani jak wstawic...

nie wiem kiedy teraz uda mi sie zajrzec wiec jakby co to do sklikania za jakis czas
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 15:05   #3905
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja karma royal canin dla szczeniat, ale teraz mamy inna- orijen kanadyjska karma http://pl.orijen.ca/products/puppy/ingredients ta polecona mi w dwoch sklepach zoologicznych sklad ma swietny

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Ogolnie wet polecila royala, eukanube, hill's i purine. Jednak w zoologicznym mi powiedzieli, ze royal ma tylko dobra marke (dzieki reklamie), a wcale nie jest dobra karma. Polecono nam wlasnie orijen albo acane (ta sama firma)- tutaj przynajmniej jest podane ile jest miesa w skladzie, w royalu nie chca tego podawac (nawet na tych spotkaniach-konferencjach z przedstawicielami handlowymi).
Wet powiedziala, ze pedigree i tym podobne to dla psa tak samo jak fast foody dla czlowieka
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...35&postcount=4
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=537299

edit: no ale zeby nie bylo, royala tez kupuje bo czesto sa promocje np 2x500gr za 25zl i kupuje obojetnie jaka byle dla maluszkow, bo tak naprawde do mojej rasy nie ma karmy ale pan w sklepie powiedzial, ze jak bedzie wieksza moda na maltanczyki to i karma specjalnie dla maltanczykow bedzie
czesto daje na zmiane, badz mieszam karme
bardzo przydatne rzeczy mi podalas
moj ma eukanube i slabo ja jepostanowilam ja mieszac z pasztecikiem miesnym i wtedy wsuwa ale musi tez jesc i sucha bo ciagle nie bede mu mieszac ..chyba pomysle nad zmiana karmy moze ma za malo miesa jak sie dowiedzialam na innym forum
pedigree i inne froliki odpadaja to juz wiem

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czesc kochane

odzywam sie, zyje ale nie bede ukrywac ze jest ciezko i nie wiem ile tu wytrzymam
chcialam do Was zajrzec juz wczesniej ale nie moglam sie polaczyc z komorki, moglam sie tylko zalogowac, pokazywala sie strona glowna i tyle...

w czwartek z rana jeszcze pofarbowalam wlosy tym wellatonem 12/1 ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona. Farba fajna, lagodna jak londa, ale nie wyszlo mi nic a nic popielato, jest nawet zolto, tzn. tylko w sztucznym swietle, a niestety w sztucznym swietle teraz glownie przebywam. Wstawilabym fotki, ale niestety nie mam ani czym zrobic ani jak wstawic...

nie wiem kiedy teraz uda mi sie zajrzec wiec jakby co to do sklikania za jakis czas
oj Kwiatku trzymaj sie tam

asiu od jasia rowniez ci dziekuje za info widze i ze twoj nie jadl eukanuby ..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-10-30 o 15:07
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 16:18   #3906
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Snow dziękuję ale ja siebie bardzo lubię w prostych <wstydniś>

Lady, no właśnie, co postanowiłaś z włoskami ?
aa to chyba, że tak

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ciag dalszy mojego psiego wywiadu
a wiec snow ile ma twoja Monka? czy na poczatku sprawiala jakies trudnosci z czystoscia ? jak sobie radzilas,?
moj Denis nawet w nocy sie zalatwia chociaz na noc go wyprowadamy
miałam to szczęście, że moja całą noc przesypiała ale w ciagu dnia waliła co chwila nie martw się na dworze albo nic albo kropelka a w domu pełną gębą, że tak powiem ojj miałam się z nią a ma teraz prawie 2,5 roku

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
gumki fajne

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Buahhot mi też się nie podoba ta z cyrkoniami, za to reszta fajna. Chyba też coś zamówię. Nie obrazisz się ?

pokażę Wam ile butów ma Amelka, a to nie wszystkie !:P nie ma tu dwóch par emu i lakierek i to są buty wszystkie takie akurat, ew jeden numer do przody
o raju

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dodaję fotki Wellatonu w świetle dziennym. Trochę inaczej niż wczoraj
Jednak wolę siebie w zimnym blondzie
ładny kolor

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja ide po szame do MDonaldsa uwielbiam moje trujace niedziele mimo wszystko
wolimy zjesc w domu niz w tym wrzasku tam a MD mamy kilka metrow od chaty

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

a dziewczyny jeszcze mam pytanie do majacych pieski ?
czym karmiliscie jak byly male??
acaną i puriną pro plan

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja karma royal canin dla szczeniat, ale teraz mamy inna- orijen kanadyjska karma http://pl.orijen.ca/products/puppy/ingredients ta polecona mi w dwoch sklepach zoologicznych sklad ma swietny

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Ogolnie wet polecila royala, eukanube, hill's i purine. Jednak w zoologicznym mi powiedzieli, ze royal ma tylko dobra marke (dzieki reklamie), a wcale nie jest dobra karma. Polecono nam wlasnie orijen albo acane (ta sama firma)- tutaj przynajmniej jest podane ile jest miesa w skladzie, w royalu nie chca tego podawac (nawet na tych spotkaniach-konferencjach z przedstawicielami handlowymi).
Wet powiedziala, ze pedigree i tym podobne to dla psa tak samo jak fast foody dla czlowieka
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...35&postcount=4
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=537299

edit: no ale zeby nie bylo, royala tez kupuje bo czesto sa promocje np 2x500gr za 25zl i kupuje obojetnie jaka byle dla maluszkow, bo tak naprawde do mojej rasy nie ma karmy ale pan w sklepie powiedzial, ze jak bedzie wieksza moda na maltanczyki to i karma specjalnie dla maltanczykow bedzie
czesto daje na zmiane, badz mieszam karme
no jasne a co miała polecić porażka od razu przypominają mi się te kretynki co całymi dniami siedzą w domu ze swoim pupilem i piszą na forum o psach, że "jak to Twój pies nie je royala?" wystarczyło napisać inną karmę niż royal i eukanuba i już było się zjechanym.. moja royla nawet tknąć nie chciała a po eukanubie pierdziała jak oszalała

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
krem na noc z tej serii https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ee.html&next=1
po 3 dniach nic nie mnie nie wysypało, a buzia może odrobinę bardziej nawilżona będę obserwować



to napisz koniecznie czy się daje chodzić
a opaska z Twojego rosska nowego





a z dziką różą też tak cuchnie jak z orchideą? bo mój to zapach ma okropny





dzięki


o, moja opaska ma właśnie takie ząbki jak te na zdjęciach
pokaż fotki na włosach jak już dojdą



ooo mała modnisia



było 12/1 robić choć u mnie żółto jak by to było 12/3



mój royala, hills'a, eukanuby w ogóle nie chciał tknąć proplan tak trochę lepiej, ale miał zatwardzenia dopiero bozitę zaczął jeść i dodatkowo dawałam mu animondę w puszkach
taak mój też śmierdzi aczkolwiek do przeżycia

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
hej, mozesz dac linka do tego olejku gliss kura? bylabym wdzieczna
olejku czyli serum czy odżywka? podaje oba
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...jedwabiem.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czesc kochane

odzywam sie, zyje ale nie bede ukrywac ze jest ciezko i nie wiem ile tu wytrzymam
chcialam do Was zajrzec juz wczesniej ale nie moglam sie polaczyc z komorki, moglam sie tylko zalogowac, pokazywala sie strona glowna i tyle...

w czwartek z rana jeszcze pofarbowalam wlosy tym wellatonem 12/1 ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona. Farba fajna, lagodna jak londa, ale nie wyszlo mi nic a nic popielato, jest nawet zolto, tzn. tylko w sztucznym swietle, a niestety w sztucznym swietle teraz glownie przebywam. Wstawilabym fotki, ale niestety nie mam ani czym zrobic ani jak wstawic...

nie wiem kiedy teraz uda mi sie zajrzec wiec jakby co to do sklikania za jakis czas
cześć Kituś trzymaj się tam kochana i wracaj do nas szybko
kurcze szkoda, że z wellatonu zadowolona nie jesteś no ale to kolejny znak, że Tobie pisana jest tylko i wyłącznie londa
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 16:43   #3907
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

snow
masz racje na psich forach to siedza jakies kretyni/.nki mysla ze czlowiek nie ma co robic tylko gotowac dla psa jedzenie podstawiac mu pod dupe tacke zeby sral a sa tacy wierzcie mi bylam na kilku i jestem zalamana jak niektorzy sa fanatyczni szukalam info jak karmic jak uczyc czystosci i nic sie nie dowiedzialam bo to chorzy ludzie jacys tam siedza niewiem czym zajmuja sie na codzien poza swoim psem
a jak sie dowiedzieli ze kupilam psa ze sklepu hodowli szczeniaczkow to juz wogole dzicz psychole
ich zdaniem psa to sie bierze ze schroniska a nie kupuje za kase
w PL mam psy kundelki przygarniete i mi to wystarczy a tego chcialam kupic i kupilam i mam
musialam sie wyzalic bo szlak mnie strzelil czytajac te kluby fanatykow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 16:54   #3908
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
haha, nie wiem czemu mi sie wkrecilo, ze tam napisalas o olejku po imprezie jestem, to moze dlatego dziekuje w kazdym razie
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 16:59   #3909
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czesc kochane

odzywam sie, zyje ale nie bede ukrywac ze jest ciezko i nie wiem ile tu wytrzymam
chcialam do Was zajrzec juz wczesniej ale nie moglam sie polaczyc z komorki, moglam sie tylko zalogowac, pokazywala sie strona glowna i tyle...

w czwartek z rana jeszcze pofarbowalam wlosy tym wellatonem 12/1 ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona. Farba fajna, lagodna jak londa, ale nie wyszlo mi nic a nic popielato, jest nawet zolto, tzn. tylko w sztucznym swietle, a niestety w sztucznym swietle teraz glownie przebywam. Wstawilabym fotki, ale niestety nie mam ani czym zrobic ani jak wstawic...

nie wiem kiedy teraz uda mi sie zajrzec wiec jakby co to do sklikania za jakis czas
czeesc
czyli jednak wellaton Ci nie podpasowal...
trzymaj sie
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no jasne a co miała polecić porażka od razu przypominają mi się te kretynki co całymi dniami siedzą w domu ze swoim pupilem i piszą na forum o psach, że "jak to Twój pies nie je royala?" wystarczyło napisać inną karmę niż royal i eukanuba i już było się zjechanym.. moja royla nawet tknąć nie chciała a po eukanubie pierdziała jak oszalała
nie no oczywiscie, przyjelam te informacje od wet z dystansem, kupilam royala bo czesto jest w promocji, ale polecili mi ten orijen i chyba przy nim zostane nie jest drogi (ok 16zl za 400gr) i przy tym podobno lepszy niz te karmy, ktore polecila wet
masz racje z tymi forami
a weterynarze czesto dostaja kase za namawianie do kupna konkretnej karmy, tak samo jak z lekarzami
aaa i nie uwazam, ze jesli pies nie je eukanuby czy royala to jest gorszy.. nic na sile, jesli pies nie lubi to nie, ale np z tym pedigree to bym sie wstrzymala, bo tam naprawde w skladzie jest biednie z miesem... szkoda pieniedzy na takie byle co i szkoda zdrowia psiaka.

nie jestem tez fanatykiem marek, kiedys mialam psa i jadl zwykle jedzenie, jak dla ludzi i zyl dlugo, ale to byl zwykly kundelek
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-30 o 17:00
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 17:47   #3910
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

czesc,

ja tez wczoraj zafarbowalam dzieki Wam wlosy farba wellaton ale 12/0
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 18:02   #3911
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

w domu rodzicow tez mam psa pinczerka i je wszystko jak czlowiek i zyje juz 13 zaraz lat bedzie
dobra dziewczynki ja wpadlam sie pozegnac jeszcze zaraz musze obsluzyc tz i jego kolegow ktorzy przyjda zobaczyc Denisa

dobranoc i kolorowych
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 19:04   #3912
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow
masz racje na psich forach to siedza jakies kretyni/.nki mysla ze czlowiek nie ma co robic tylko gotowac dla psa jedzenie podstawiac mu pod dupe tacke zeby sral a sa tacy wierzcie mi bylam na kilku i jestem zalamana jak niektorzy sa fanatyczni szukalam info jak karmic jak uczyc czystosci i nic sie nie dowiedzialam bo to chorzy ludzie jacys tam siedza niewiem czym zajmuja sie na codzien poza swoim psem
a jak sie dowiedzieli ze kupilam psa ze sklepu hodowli szczeniaczkow to juz wogole dzicz psychole
ich zdaniem psa to sie bierze ze schroniska a nie kupuje za kase
w PL mam psy kundelki przygarniete i mi to wystarczy a tego chcialam kupic i kupilam i mam
musialam sie wyzalic bo szlak mnie strzelil czytajac te kluby fanatykow
otóż to ja miałam jeszcze sytuację, że kupiłam psa z hodowli domowej a nie z rodowodem i zostałam za to zjechana no ludzie!

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
haha, nie wiem czemu mi sie wkrecilo, ze tam napisalas o olejku po imprezie jestem, to moze dlatego dziekuje w kazdym razie
nie ma sprawy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czeesc
czyli jednak wellaton Ci nie podpasowal...
trzymaj sie

nie no oczywiscie, przyjelam te informacje od wet z dystansem, kupilam royala bo czesto jest w promocji, ale polecili mi ten orijen i chyba przy nim zostane nie jest drogi (ok 16zl za 400gr) i przy tym podobno lepszy niz te karmy, ktore polecila wet
masz racje z tymi forami
a weterynarze czesto dostaja kase za namawianie do kupna konkretnej karmy, tak samo jak z lekarzami
aaa i nie uwazam, ze jesli pies nie je eukanuby czy royala to jest gorszy.. nic na sile, jesli pies nie lubi to nie, ale np z tym pedigree to bym sie wstrzymala, bo tam naprawde w skladzie jest biednie z miesem... szkoda pieniedzy na takie byle co i szkoda zdrowia psiaka.

nie jestem tez fanatykiem marek, kiedys mialam psa i jadl zwykle jedzenie, jak dla ludzi i zyl dlugo, ale to byl zwykly kundelek
rozumiem po prostu podobnie jak Caskada musiałam wywalić swoje żale

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
w domu rodzicow tez mam psa pinczerka i je wszystko jak czlowiek i zyje juz 13 zaraz lat bedzie
dobra dziewczynki ja wpadlam sie pozegnac jeszcze zaraz musze obsluzyc tz i jego kolegow ktorzy przyjda zobaczyc Denisa

dobranoc i kolorowych
dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 19:24   #3913
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
otóż to ja miałam jeszcze sytuację, że kupiłam psa z hodowli domowej a nie z rodowodem i zostałam za to zjechana no ludzie!



nie ma sprawy



rozumiem po prostu podobnie jak Caskada musiałam wywalić swoje żale



dobranoc
nie ma sprawy
moj pies tez nie ma rodowodu, tez kupilam go z hodowli domowej... jak bylam u weterynarza jedna z kobiet, ktora siedziala w poczekalni zapytala mnie czy ma rodowod, jak powiedzialam ze nie, to sie dziwnie na mnie spojrzala powiedzialam jej, ze nie chodze z psem na wystawy, ze mam psa dla samego posiadania i cieszenia sie tym a nie dla zdobywania medali. O nic wiecej nie pytala ✂✂✂ać ją

Snow a jak oceniasz to serum? Dobre jest? Czy z tego typu produktów masz jakiś inny ulubiony? Chyba jedwab CHI
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 19:26   #3914
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
kolejny raz wellaton 12/1 jestem super zadowolona + długość włosów, rosną chyba
Super I bardzo fajne to cięcie
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no kurcze u Ciebie to widać tą linie półokręgu a ja cyknełam specjalnie przed chwilą całość, sorry ale nie miał mi kto zrobić i widać ze raczej wyglądają na scięte jakby na prosto z tyłu przynajmniej, a przecież byłam miesiac temu u fryzjerki i specjalnie ją prosiłam żeby był półokrąg eh
Ale długie


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
znalazłam jeszcze taką fotkę, mysle ze to mógł byc moj naturalny
To ja mam ciemniejsze Ja mam tak jak to 8.11 z Majirela co Buahhot pokazywała Mocno popielaty wiec i ciemny sie wydaje.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bylam dzis u dziadka- podlaczylismy nowa pralke i ja uwielbiam tak fajnie chodzi tylko martwi mnie ze strasznie wyje normalnie slychac jak wyje silnik i nie wiem czy ona tak ma miec...?jakby silniczek byl za slaby i z trudem krecil bebnem- tz mnie zjechal bo mowi ze to normalne ze troche slychac
i kolejne zaskoczenie ze:
- wiruje tylko przed koncem prania, tak miedzy plukaniami nie, tylko spuszcza wode i dolewa poprzednia pralka wirowala po kazdym plukaniu a plukala 4x...
- nie da sie przyspieszyc danego programu prania pokretlem bo ono tylko nastawia dany program i dalej sie nie porusza.... czyli jak sie spiesze nie moge przyspieszyc troszke prania np. przestawic na wirowanie tylko jak nastawie program bawelna- w sumie beznadziejny bo trwa 2:50 h to musze jak cieć czekac do konca...
sytuacje ratuje program prania recznego i szybkie pranie 15 minutowe- a w realu 20 minut
ale z funkcjami tej pralki ciezko, oj ciezko...
chyba z funkcjonalnosci wolalam stara pralke

generalnie to grunt zeby prala...

z mama sie troche dzis pochujałam
bo jak przyszlam zaczela cos mnie od modelek wyzywac ze jak ja wygladam i zebym jej pomogla liscie grabic a najlepsze ze ja przyjechalam na kawe pogadac a nie orac
i nawet nie zeszla z ogrodu, tylko mnie olała- chwile cos do mnie gadala i grabila a potem poszla ziemie nosic poczulam sie jak intruz wiec zebralam pranie i ide z tz do samochodu, a ona drze sie za mna czy ja sie na nia obrazilam no dajcie spokoj bezczelna baba, teraz mnie dluuugo nie zobaczy o nie!!!
na szczescie z dziadkiem bylo milo i spedzilam u niego chyba z 4 godziny.


Pralka całkowicie normalnie. Naszą też dość mocno słychać, i też wiruje tylko przed końcem prania

A mame olej... skoro ona jest taka dla ciebie Najważniejsze że z dziadkiem dobrze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 19:41   #3915
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

Czeko, kupiłam sobie eyeliner w żelu z catrice, bo essence czarnego nie było i kreski maluje się niebo łatwiej niż takim w płynie no ale niestety pokazało się xero, może lepiej kupić jednak essence
Kurcze... no nie wiem, mi sie robiło po tym z Essence xero tylko w upały, a tak to trzyma sie tak ze musze kupic jakieś tłuste mleczko albopłyn do demakijażu bo zwykłym płynem to sie zamecze na smierc Nawet żelem micelarnym z Biedronki nie chce zejsc czasem Juz nie wspominajac o kredce wodoodpornej Emily z Golden Rose - to jest naprawde wodoodporne.
Ale wiesz co, spróbuj tak - przed aplikacją eyelinera posmaruj powieki korektorem pod oczy, cienką warstwą, poczekaj aż sie ładnie wchłonie. Namaluj kreske, i jak wyschnie to spróbuj ją przypudrować
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
[

Ja lubię siebie też w czarnym ! I czerwonym ;>
Siii I intensywny niebieski
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Kobieto, Ty chyba nie wiesz co znaczy odstawać


a opaska, taka, o!
Bardzo ładna
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a
ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu z dziką różą na noc używam codziennie, fakt jest bardzo treściwy ale nic a nic mnie nie zapchał i czuję, że robię coś dobrego dla skóry
Ja szukam ciągle kremu i nie moge sie na żaden zdecydować... Myślałam ostatnio nad Garnierem tym do suchej i wrażliwej skóry. Ale tak jak pisałam u mnie to trudno z doborem... jeszcze szukałam w kremach dla dzieci ale jakoś żaden mnie nie zachęcił...
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dodaję fotki Wellatonu w świetle dziennym. Trochę inaczej niż wczoraj
Jednak wolę siebie w zimnym blondzie
Co ty gadasz, bardzo ładnie jest
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czesc kochane

odzywam sie, zyje ale nie bede ukrywac ze jest ciezko i nie wiem ile tu wytrzymam
chcialam do Was zajrzec juz wczesniej ale nie moglam sie polaczyc z komorki, moglam sie tylko zalogowac, pokazywala sie strona glowna i tyle...

w czwartek z rana jeszcze pofarbowalam wlosy tym wellatonem 12/1 ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona. Farba fajna, lagodna jak londa, ale nie wyszlo mi nic a nic popielato, jest nawet zolto, tzn. tylko w sztucznym swietle, a niestety w sztucznym swietle teraz glownie przebywam. Wstawilabym fotki, ale niestety nie mam ani czym zrobic ani jak wstawic...

nie wiem kiedy teraz uda mi sie zajrzec wiec jakby co to do sklikania za jakis czas
Trzymaj sie tam kochana


Ja zaraz wkleje do albumu fotki jak wygladam jak juz mi sie ten szary sprał Ostatnio zrobiłam zdjecia. I przy okazji musze sie pochwalić że ucze sie chodzić bez podkładu po kilku latach uzależnienia wręcz i przez problemy z cerą, nareszcie mi sie udało
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 19:45   #3916
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie ma sprawy
moj pies tez nie ma rodowodu, tez kupilam go z hodowli domowej... jak bylam u weterynarza jedna z kobiet, ktora siedziala w poczekalni zapytala mnie czy ma rodowod, jak powiedzialam ze nie, to sie dziwnie na mnie spojrzala powiedzialam jej, ze nie chodze z psem na wystawy, ze mam psa dla samego posiadania i cieszenia sie tym a nie dla zdobywania medali. O nic wiecej nie pytala ✂✂✂ać ją

Snow a jak oceniasz to serum? Dobre jest? Czy z tego typu produktów masz jakiś inny ulubiony? Chyba jedwab CHI
wstrętna baba
tak jedwab CHI ale muszę przyznać, że to serum gliss kura jest takie cięższe, używając go wydaje mi się, że lepiej chronię włosy

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Super I bardzo fajne to cięcie

Ale długie



To ja mam ciemniejsze Ja mam tak jak to 8.11 z Majirela co Buahhot pokazywała Mocno popielaty wiec i ciemny sie wydaje.

Pralka całkowicie normalnie. Naszą też dość mocno słychać, i też wiruje tylko przed końcem prania

A mame olej... skoro ona jest taka dla ciebie Najważniejsze że z dziadkiem dobrze
dziękuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 19:56   #3917
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Snow ale piekne włosie w avatarku
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 19:58   #3918
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
Snow ale piekne włosie w avatarku
a dziękuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 20:02   #3919
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a dziękuję
jak to mozna powiedziec troche Cie sledze tzn Twoje włosy....jakie masz juz dłuugie
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 20:25   #3920
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a dziękuję
ale piekne wlosy w avku
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 20:36   #3921
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
[/COLOR]a dziewczyny jeszcze mam pytanie do majacych pieski ?
czym karmiliscie jak byly male??
Royalem dla yorków juniorków Ale często też np. kurczaka z ryżem i jakimś warzywkiem, mleko z płatkami, danonki, w sumie wszystko co nie jest mocno doprawione. I nigdy nie było żadnych problemów.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

He,kiedyś przeglądałam forum yorkowe.. porażka. Mój pies nie ma rodowodu... czyli to w ogóle oznacza,że powinnam się zastanawiać,czy mój pies jest jeszcze psem. A zresztą to nie ma sensu, bo pewnie i tak zaraz zdechnie, bo nie ma rodowodu.. fanatycy jacyś!

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Hoł hoł hoł,
wróciłam z zakupów i muszę wam się pochwalić! Po prostu to jest najpiękniejszy dzień w całym moim krótkim życiu!!!!!!!!!!!
Ostatnio jak byłam na zakupach to w każdym sklepie ze spodni musiałam przymierzać rozmiar L, a w extremie nawet XL!
A dziś, a dziś! Ski i Mki!!!
łAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAH!!! !!!!!!!!!!!! SKACZĘ Z RADOŚCI!!! : love:

no i kupiłam spodnie i prześliczniutki niebieski eyeliner
KOCHAM TEN DZIEŃ![COLOR="Silver"]
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-10-30 o 20:38
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 21:23   #3922
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Witam blondyneczki

musicie mi poradzić, już nie mam siły do tego mojego koloru
Popiel się wypłukał ale przy odrostach są zółtawe...
Jaka farba by mi to wszystko wyrównała?
Chcę jakiś chłodny kolorek, 10.21 loreal dałaby radę?
zrób alfą albo kolestonem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czesc kochane

odzywam sie, zyje ale nie bede ukrywac ze jest ciezko i nie wiem ile tu wytrzymam
chcialam do Was zajrzec juz wczesniej ale nie moglam sie polaczyc z komorki, moglam sie tylko zalogowac, pokazywala sie strona glowna i tyle...

w czwartek z rana jeszcze pofarbowalam wlosy tym wellatonem 12/1 ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona. Farba fajna, lagodna jak londa, ale nie wyszlo mi nic a nic popielato, jest nawet zolto, tzn. tylko w sztucznym swietle, a niestety w sztucznym swietle teraz glownie przebywam. Wstawilabym fotki, ale niestety nie mam ani czym zrobic ani jak wstawic...

nie wiem kiedy teraz uda mi sie zajrzec wiec jakby co to do sklikania za jakis czas
trzymaj się Kitka i nie zdradzaj Londy!

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bardzo przydatne rzeczy mi podalas
moj ma eukanube i slabo ja jepostanowilam ja mieszac z pasztecikiem miesnym i wtedy wsuwa ale musi tez jesc i sucha bo ciagle nie bede mu mieszac ..chyba pomysle nad zmiana karmy moze ma za malo miesa jak sie dowiedzialam na innym forum
pedigree i inne froliki odpadaja to juz wiem

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------


oj Kwiatku trzymaj sie tam

asiu od jasia rowniez ci dziekuje za info widze i ze twoj nie jadl eukanuby ..
nie chciał Eukanuby za nic tak pluł, że tylko te kulki o miskę dzwoniły a po royalu tak kadził, że bez przerwy okno było otwarte...

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

nie jestem tez fanatykiem marek, kiedys mialam psa i jadl zwykle jedzenie, jak dla ludzi i zyl dlugo, ale to byl zwykly kundelek
mój też jest kundel ze schronu i zdecydowanie przedkłada kiełbasę nad suchą karmę
ale sprawdzałam ostatnio skład konserw dla zwierzaków i są zdecydowanie lepsze niż te ludzkie
Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
czesc,

ja tez wczoraj zafarbowalam dzieki Wam wlosy farba wellaton ale 12/0
i jak? zadowolona?

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
otóż to ja miałam jeszcze sytuację, że kupiłam psa z hodowli domowej a nie z rodowodem i zostałam za to zjechana no ludzie!
Snow, z tymi domowymi hodowlami to różnie jest... Ludzie zachęceni łatwym zarobkiem doprowadzają do tego, że suki są zapładniane co cieczka Nie ma jak z tym walczyć, więc po prostu wszystkie tzw. domowe hodowle są tępione. Poza tym często psy są parowane ot tak, bez sprawdzenia predyspozycji psychicznych i fizycznych. Z tego biorą się problemy z dysplazją lub coraz częstsza agresja u psów z tych łagodniejszych ras. Rozmawiałam ostatnio z hodowcą owczarków niemieckich i opowiadał mi jak uważnie dobiera tatusiów dla swoich szczeniaków, żeby nie były agresywne

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze... no nie wiem, mi sie robiło po tym z Essence xero tylko w upały, a tak to trzyma sie tak ze musze kupic jakieś tłuste mleczko albopłyn do demakijażu bo zwykłym płynem to sie zamecze na smierc Nawet żelem micelarnym z Biedronki nie chce zejsc czasem Juz nie wspominajac o kredce wodoodpornej Emily z Golden Rose - to jest naprawde wodoodporne.
Ale wiesz co, spróbuj tak - przed aplikacją eyelinera posmaruj powieki korektorem pod oczy, cienką warstwą, poczekaj aż sie ładnie wchłonie. Namaluj kreske, i jak wyschnie to spróbuj ją przypudrować
a może ten z catrice jest gorszy po prostu?
dziękuję za rady, jutro postaram się potestować z pudrem

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

[/COLOR]Hoł hoł hoł,
wróciłam z zakupów i muszę wam się pochwalić! Po prostu to jest najpiękniejszy dzień w całym moim krótkim życiu!!!!!!!!!!!
Ostatnio jak byłam na zakupach to w każdym sklepie ze spodni musiałam przymierzać rozmiar L, a w extremie nawet XL!
A dziś, a dziś! Ski i Mki!!!
łAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAH!!! !!!!!!!!!!!! SKACZĘ Z RADOŚCI!!! : love:

no i kupiłam spodnie i prześliczniutki niebieski eyeliner
KOCHAM TEN DZIEŃ![COLOR="Silver"]
zazdroszczę Ci tego uczucia
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 21:52   #3923
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość

pokażę Wam ile butów ma Amelka, a to nie wszystkie !:P nie ma tu dwóch par emu i lakierek i to są buty wszystkie takie akurat, ew jeden numer do przody
widze że prawdziwa kobietka rośnie
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dodaję fotki Wellatonu w świetle dziennym. Trochę inaczej niż wczoraj
Jednak wolę siebie w zimnym blondzie
ładnie jest troche cieplej niż po londzie to fakt
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czesc kochane

odzywam sie, zyje ale nie bede ukrywac ze jest ciezko i nie wiem ile tu wytrzymam
chcialam do Was zajrzec juz wczesniej ale nie moglam sie polaczyc z komorki, moglam sie tylko zalogowac, pokazywala sie strona glowna i tyle...

w czwartek z rana jeszcze pofarbowalam wlosy tym wellatonem 12/1 ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona. Farba fajna, lagodna jak londa, ale nie wyszlo mi nic a nic popielato, jest nawet zolto, tzn. tylko w sztucznym swietle, a niestety w sztucznym swietle teraz glownie przebywam. Wstawilabym fotki, ale niestety nie mam ani czym zrobic ani jak wstawic...

nie wiem kiedy teraz uda mi sie zajrzec wiec jakby co to do sklikania za jakis czas
całuski kochana i trzymaj się
i znów powrót do londy
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
[/COLOR]Hoł hoł hoł,
wróciłam z zakupów i muszę wam się pochwalić! Po prostu to jest najpiękniejszy dzień w całym moim krótkim życiu!!!!!!!!!!!
Ostatnio jak byłam na zakupach to w każdym sklepie ze spodni musiałam przymierzać rozmiar L, a w extremie nawet XL!
A dziś, a dziś! Ski i Mki!!!
łAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAH!!! !!!!!!!!!!!! SKACZĘ Z RADOŚCI!!! : love:

no i kupiłam spodnie i prześliczniutki niebieski eyeliner
KOCHAM TEN DZIEŃ![COLOR="Silver"]
to się pochwal fotami
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 21:56   #3924
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a może ten z catrice jest gorszy po prostu?
dziękuję za rady, jutro postaram się potestować z pudrem
Wiesz nie mam pojęcia, ja kupowałam ten z essence bo wiadomo - studentka oszczędza I dla mnie to strzał w dziesiątke.
Spróbuj, może na coś sie to przyda, nic innego mi do głowy nie przechodzi Ewentualnie jeszcze może być tłusta powieka... ale to wtedy by eyeliner schodził. Jak w tym tkwi problem to puder powinien załatwic sprawe
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 21:58   #3925
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

moze tu dostane szybką odpowiedz
dziewczyny chce dzis spedzic noc z olejem , mam troche gliceryny myslicie ze moge poł na pół wymieszac z olejem
mam jej duzo chciałabym ja cała na włosy wylac
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 22:09   #3926
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
moze tu dostane szybką odpowiedz
dziewczyny chce dzis spedzic noc z olejem , mam troche gliceryny myslicie ze moge poł na pół wymieszac z olejem
mam jej duzo chciałabym ja cała na włosy wylac
Nie wiem jak na włosy to zadziała, ale z tego co wiem np o składach kremów to gliceryny nie może być w składzie za dużo, bo powyżej pewnej ilości wyciąga wode ze skóry i powoduje wysuszenie. Więc nie wiem czy nie bedzie tak samo jak wymieszasz czystą gliceryne z olejem i na włosy dasz, nie mam pojęcia.
z tego co pamiętam to powyżej 5-10 % powodowała to wyciąganie wody ze skóry, no i zależy to jeszcze od wilgotności powietrza w otoczeniu. Jak bedzie z włosami to nie wiem
A no i gliceryna ci sie nie rozpuści w oleju. Rozpuszcza się tylko w wodzie i alkoholu.

Na pewno gliceryna ma dobry wpływ na włosy, to bez wątpienia, tylko nie wiem czy właśnie jak dasz jej za dużo to niebedzie działać tak samo jak na skóre

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-10-30 o 22:15
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 22:43   #3927
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

dziewczynki musicie to zobaczyć ja się uśmiałam do łez http://www.youtube.com/watch?v=lvWf6U_AbVE
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 22:45   #3928
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki musicie to zobaczyć ja się uśmiałam do łez http://www.youtube.com/watch?v=lvWf6U_AbVE
ten jest jeszcze swietny http://www.youtube.com/watch?v=2Ns7z...eature=related
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 23:03   #3929
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie wiem jak na włosy to zadziała, ale z tego co wiem np o składach kremów to gliceryny nie może być w składzie za dużo, bo powyżej pewnej ilości wyciąga wode ze skóry i powoduje wysuszenie. Więc nie wiem czy nie bedzie tak samo jak wymieszasz czystą gliceryne z olejem i na włosy dasz, nie mam pojęcia.
z tego co pamiętam to powyżej 5-10 % powodowała to wyciąganie wody ze skóry, no i zależy to jeszcze od wilgotności powietrza w otoczeniu. Jak bedzie z włosami to nie wiem
A no i gliceryna ci sie nie rozpuści w oleju. Rozpuszcza się tylko w wodzie i alkoholu.

Na pewno gliceryna ma dobry wpływ na włosy, to bez wątpienia, tylko nie wiem czy właśnie jak dasz jej za dużo to niebedzie działać tak samo jak na skóre
a dziękuje bardzo za wyczerpującą odpowiedz
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 23:12   #3930
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Dziewczyny, ten jantar chyba dziala

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

ok ide spac, dobranoc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.