Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 14:07   #2911
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Tani fluid to cery tłustej z niedoskonałościami???

Wyszukiwarka i KWC!
Na przyszłość nie zakładaj dwóch wątków z osobnymi pytaniami. Mogłaś zadać je w jednym, który już istnieje.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:21   #2912
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Tani fluid to cery tłustej z niedoskonałościami???

Przykro mi, ale wątpię, że uda Ci się znaleźć coś dobrego w granicach tej ceny.
Mam te same problemy i ja używam podkładu Pharmaceris (intensywnie kryjący), który starcza mi na 5 miesięcy. Kosztuje około 32-35 zł. Czasami jest w promocji.
Jestem z niego zadowolona.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:35   #2913
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Tani fluid to cery tłustej z niedoskonałościami???

Cytat:
Napisane przez kasia88155 Pokaż wiadomość
Jaki polecacie fluid do cery tłustej z niedoskonałościami i w miarę tani - do 20zł??????
.....
podkład matującyz firmy KOBO do kupienia w sieci ''Natura'' około 22-24zł za 40ml.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:57   #2914
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny CZY ISTNIEJE Wógole na rynku podklad KTORY NIE ZAPYCHA NIE POWODUJE POWSTAWANIA WAGROW-ZASKORNIKOW ??? nie dusi skory?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:35   #2915
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny CZY ISTNIEJE Wógole na rynku podklad KTORY NIE ZAPYCHA NIE POWODUJE POWSTAWANIA WAGROW-ZASKORNIKOW ??? nie dusi skory?
Owszem istnieje mnóstwo takich podkładów Podkład dopasowany do rodzaju cery nie zapycha porów i nie powoduje pogorszenia jej stanu.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:30   #2916
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

dzien dobry
ostatnio zaczelam poszukiwania pokladu, plynnego, oczywiscie, rozswietlajacego, ktory kryje. Szukalam w KWC, lecz nic kompletnie dla siebie nie znalazlam. Jesli podklad jest rozswietlajacy to nie jest kryjacy, lub 'przeciwzmarszczkowy' a ja takiego nie szukam, poniewaz mam jedynie 16 lat. Potrzebuje podkladu, ktory w swojej palecie odcieni ma jasne kolory, poniewaz mam jasna cere, mam rowniez problem z przebarwieniami po tradziku i oczywiscie od czasu do czasu pojawiaja sie niespodzianki, ktore chce zakryc, dlatego zalezy mi na podkladzie kryjacym! do tego zalezy mi rowniez na rozswietleniu, moja kolezanka miala ostatnio podklad rozswietlajacy, ktory 'blyszczal' w sloncu, slicznie to wygladalo!
Nie chce rowniez, aby Panstwo polecali mi podklady typu Rimmel czy Maybelline, poniewaz wiem, ze te podklady 'drogeryjne' zapychaja i niszcza cere. Chce czegos naprawde dobrego, clinique? clarins? chanel ponoc tez zapycha, vichy mam, ale ich pelate kolorow jest za ciemna.
Prosze o pomoc i z gory bardzo dziekuje! ;*
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:49   #2917
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Owszem istnieje mnóstwo takich podkładów Podkład dopasowany do rodzaju cery nie zapycha porów i nie powoduje pogorszenia jej stanu.
Niestety nie zgodze sie.... testowalam mnostwo podkladow i zawsze ktorys predzej czy pozniej zapychal,powodowal powstawanie wagrow...
CZY ISTNIEJE TAKI KTORY NA PEWNO NIE BEDZIE ZAPYCHAL, nie bedzie pwoowdowal wagrow?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 19:53   #2918
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Pewna to jest tylko śmierć:P Trzeba wyizolować z podkładów to, co zapycha i unikać tego. U jednych to parafina, u innych silikony, u innych glicerydy itd. Testy, testy i jeszcze raz testy...
Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Niestety nie zgodze sie.... testowalam mnostwo podkladow i zawsze ktorys predzej czy pozniej zapychal,powodowal powstawanie wagrow...
CZY ISTNIEJE TAKI KTORY NA PEWNO NIE BEDZIE ZAPYCHAL, nie bedzie pwoowdowal wagrow?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:01   #2919
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Pewna to jest tylko śmierć:P Trzeba wyizolować z podkładów to, co zapycha i unikać tego. U jednych to parafina, u innych silikony, u innych glicerydy itd. Testy, testy i jeszcze raz testy...
Dobrze to moze tak: Ktory podklad dostepny na rynku nie zawiera:
-talku
-parafiny
-parabenow
-glicerydow
???????
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:08   #2920
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Po wyrzuconych pieniądzach w błoto ,ciągłych poszukiwaniach idealnego podkładu ,wiecznych nerwach ,w końcu powiedziałam Nieee!!

I od tego czasu zaczęłam używać kremy BB!
W końcu mam makijaż o jakim marzyłam


Dlatego Tobie też polecam zapoznać się z tymi cudeńkami
Szczególnie ,że masz dopiero 16lat A jak wiadomo podkłady niszczą cerę W przeciwieństwie do kremów BB ,które poprawiają stan cery
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:14   #2921
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Po wyrzuconych pieniądzach w błoto ,ciągłych poszukiwaniach idealnego podkładu ,wiecznych nerwach ,w końcu powiedziałam Nieee!!

I od tego czasu zaczęłam używać kremy BB!
W końcu mam makijaż o jakim marzyłam


Dlatego Tobie też polecam zapoznać się z tymi cudeńkami
Szczególnie ,że masz dopiero 16lat A jak wiadomo podkłady niszczą cerę W przeciwieństwie do kremów BB ,które poprawiają stan cery
Bzdura. Podkład dobrej jakości i odpowiednio dobrany do typu cery nie wyrządza żadnej szkody.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 20:17   #2922
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Po wyrzuconych pieniądzach w błoto ,ciągłych poszukiwaniach idealnego podkładu ,wiecznych nerwach ,w końcu powiedziałam Nieee!!

I od tego czasu zaczęłam używać kremy BB!
W końcu mam makijaż o jakim marzyłam


Dlatego Tobie też polecam zapoznać się z tymi cudeńkami
Szczególnie ,że masz dopiero 16lat A jak wiadomo podkłady niszczą cerę W przeciwieństwie do kremów BB ,które poprawiają stan cery
krem? ma zmniejszyc widocznosc moich problemow na skorze? chyba nie sadze

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Bzdura. Podkład dobrej jakości i odpowiednio dobrany do typu cery nie wyrządza żadnej szkody.
Wlasnie takiego poszukuje, moze cos Pani polecic?
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:21   #2923
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Kochan nie niszcz sobie w tym wieku cery!!
Jestem przekonana ze wystarczy ci lekki krem koloryzujacy np. firmy Nivea przeznaczony specjalnie dla nastolatek. Podklady szczególnie te mocno kryjace zapychaja jak diabli, niszczą cerę. Wiem co mówie bo już w twoim wieku zaczelam sie masowo smarować fluidami(wtedy podkradanymi z kosmetyczki mamy) i teraz po kilku latach moja cera nie wyglada tak jak powinna..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:25   #2924
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Kochan nie niszcz sobie w tym wieku cery!!
Jestem przekonana ze wystarczy ci lekki krem koloryzujacy np. firmy Nivea przeznaczony specjalnie dla nastolatek. Podklady szczególnie te mocno kryjace zapychaja jak diabli, niszczą cerę. Wiem co mówie bo już w twoim wieku zaczelam sie masowo smarować fluidami(wtedy podkradanymi z kosmetyczki mamy) i teraz po kilku latach moja cera nie wyglada tak jak powinna..
generalnie na codzien uzywam pudru mineralnego, a nie fluidu, mam obsesje na punkcie mojej cery, stad uzywanie drogich kosmetykow. uzywam pudru EDM, ktory jest w 100% mineralny i malo co kryje, ale lepiej sie czuje jednak majac cos na tej twarzy. Jesli chodzi o podklad w plynie o ktorym pisze w watku, chce go uzywac jedynie na 'specjalne' okazje, tzn. na impreze albo cokolwiek waznego, dlatego mysle, ze warto wybrac jeden dobry i miec go, uzywajac sporadycznie, prosze, wiec o rade, bardzo prosze
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:27   #2925
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez patus12 Pokaż wiadomość
krem? ma zmniejszyc widocznosc moich problemow na skorze? chyba nie sadze




Też na początku byłam sceptycznie nastawiona
Poza tym nie jest to jakiś tam krem No i jest zrobiony przez niemieckich dermatologów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527527 Tu masz linka
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:32   #2926
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Też na początku byłam sceptycznie nastawiona
Poza tym nie jest to jakiś tam krem No i jest zrobiony przez niemieckich dermatologów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527527 Tu masz linka
hehe, dziekuje, poczytam jak narazie ostatnio zakupilam sobie zelo-krem Clarinsa i dobrze nawilza - jestem zadowolona
Ruszam jednak w dalsze poszukiwania podkladu rozswietlajacego-kryjacego
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:34   #2927
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez patus12 Pokaż wiadomość
Wlasnie takiego poszukuje, moze cos Pani polecic?
W pierwszej chwili przyszedł mi do głowy podkład Ingrid Ideal Face, świetnie kryje i rozświetla, ale ma ciemne kolory. Wbrew pozorom podkład za 15 zł bo tyle on kosztuje też może być świetny.
Skoro Rimmel odpada... Ciężko będzie znaleźć podkład, który kryje i rozświetla, bo jak sama zauważyłaś podkłady rozświetlające są na ogół lekkie, więc nie kryją i odwrotnie. A jeszcze żeby miał jasny kolor...
Może przejrzyj jeszcze raz KWC i wątek o podkładach, może coś Ci wpadnie w oko?
Najlepiej przejść się do Douglasa, Sephory i poprosić o próbki.
Ale zastanów się czy naprawdę podkład jest Ci niezbędny, masz dopiero 16 lat, może warto zaczekać z zakupem fluidu Wiem, że chcesz zakryć niedoskonałości, ale do tego służy korektor a nie podkład. A poza tym uważam, że powinnaś postawić na pielęgnację i skupić się na pozbyciu się przebarwień a nie na ich zakrywaniu, bo od tego problem nie zniknie
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2012-03-12 o 20:37
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:59   #2928
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
W pierwszej chwili przyszedł mi do głowy podkład Ingrid Ideal Face, świetnie kryje i rozświetla, ale ma ciemne kolory. Wbrew pozorom podkład za 15 zł bo tyle on kosztuje też może być świetny.
Skoro Rimmel odpada... Ciężko będzie znaleźć podkład, który kryje i rozświetla, bo jak sama zauważyłaś podkłady rozświetlające są na ogół lekkie, więc nie kryją i odwrotnie. A jeszcze żeby miał jasny kolor...
Może przejrzyj jeszcze raz KWC i wątek o podkładach, może coś Ci wpadnie w oko?
Najlepiej przejść się do Douglasa, Sephory i poprosić o próbki.
Ale zastanów się czy naprawdę podkład jest Ci niezbędny, masz dopiero 16 lat, może warto zaczekać z zakupem fluidu Wiem, że chcesz zakryć niedoskonałości, ale do tego służy korektor a nie podkład. A poza tym uważam, że powinnaś postawić na pielęgnację i skupić się na pozbyciu się przebarwień a nie na ich zakrywaniu, bo od tego problem nie zniknie
podklad za 15 zl? ;O pierwsze slysze, zeby tanie bylo dobre, zazwyczaj jest odwrotnie. Chyba rzeczywiscie bede musiala albo isc do sephory/dauglasa poprosic probki lub po prostu przejrzec ponownie KWC, chociaz tam nic nie znalazlam korektor ostatnio kupilam.. w sephorze Heleny Rubeintein magic counselor, pod oczy, poniewaz mam bardzo duze cienie pod oczami, genetycznie i strasznie to nieestetycznie wyglada - oczywiscie nie uzywam go na codzien, a w ogole nie wiem czy w ogole bede go uzywac. Nie zakrywa moich cieni do konca, a ja skuszona dobrymi opiniami na wizazu kupilam, ale to strata kasy, chyba nikt nie ma takich duzych cieni/dolow pod oczami jak ja, wygladam jakbym byla chora, a najgorsze jest to, ze niczym tego nie idzie zakryc, a jak juz, to przeciez nie bede uzywac tego na codzien, bo zniszcze sobie skore pod oczami - wydaje mi sie, ze zakrylby mi to kamuflaz, a te zas sa ciezkie i strasznie obciazaja cieniutka skore pod oczami. Uzywalabym HR jako korektor, poniewaz to jest korektor, ale Pani z sephory doradzila mi nr 2, ktory pod oczy sie nadaje, bo to dobry kolor, ale na czolo niestety nie. Chce rozjasnienia a nie 'przyciemnienia' juz naprawde nie wiem co robic...
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:06   #2929
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

A może spróbowałabyś minerałów? Ew. kup kryjący podkład i stosuj dodatkowo rozświetlacz.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 21:06   #2930
honey6678
Raczkowanie
 
Avatar honey6678
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 166
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Po wyrzuconych pieniądzach w błoto ,ciągłych poszukiwaniach idealnego podkładu ,wiecznych nerwach ,w końcu powiedziałam Nieee!!

I od tego czasu zaczęłam używać kremy BB!
W końcu mam makijaż o jakim marzyłam


Dlatego Tobie też polecam zapoznać się z tymi cudeńkami
Szczególnie ,że masz dopiero 16lat A jak wiadomo podkłady niszczą cerę W przeciwieństwie do kremów BB ,które poprawiają stan cery

Dzamatasi czy mogłabyś mi doradzić, przeglądałam wątek o rozbiórkach kremów BB zaciekawił mnie Twój post, jednak jestem w tym temacie zielona. Czy możesz mi powiedzieć, który by się nadawał do ciemnej karnacji ?
honey6678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:47   #2931
Krwawa_Merry
Przyczajenie
 
Avatar Krwawa_Merry
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nie wiem czy dobrze robie ze tu pisze ale mam problem z nosem , i juz nie wiem co robic
podklad po nalozeniu momentalniw splywa mi z nosa i robi sie taki placek na calej twarzy jest okay tylko ten nos po nalozeniu podkladu opruszam twarz pudrem matujacym mam cere mieszana z tlusta strefa T przed nalozeniem podkladu , po umyciu buzi nakladam krem potem po jakims czasie przed podkladem baze moze wy mi pomozecie z gory dziekuje za pomoc
Krwawa_Merry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:54   #2932
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Krwawa_Merry Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze robie ze tu pisze ale mam problem z nosem , i juz nie wiem co robic
podklad po nalozeniu momentalniw splywa mi z nosa i robi sie taki placek na calej twarzy jest okay tylko ten nos po nalozeniu podkladu opruszam twarz pudrem matujacym mam cere mieszana z tlusta strefa T przed nalozeniem podkladu , po umyciu buzi nakladam krem potem po jakims czasie przed podkladem baze moze wy mi pomozecie z gory dziekuje za pomoc
Jaki krem nakładasz i jaką bazę? Od siebie polecam puder bambusowy. Dziewczyny robią też sobie mieszanki z pudru ryżowego, bambusowego, białej glinki i to podobno bardzo dobrze matuje. Może spróbuj też pudrów fiksujacych, np. Art Deco?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:35   #2933
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej używała już może któraś z Was tego nowego podkładu Bourjois 1 2 3 Perfect Foundation ?? ciekawe jaki jest...
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:09   #2934
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A może spróbowałabyś minerałów? Ew. kup kryjący podkład i stosuj dodatkowo rozświetlacz.
Uzywam mineralow.........
Nie chcialabym uzywac za duzo tych podkladow - kryjacy+rozwietlacz - bez przesady. Potrzebuje jednego a dobrego
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:17   #2935
Krwawa_Merry
Przyczajenie
 
Avatar Krwawa_Merry
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jaki krem nakładasz i jaką bazę? Od siebie polecam puder bambusowy. Dziewczyny robią też sobie mieszanki z pudru ryżowego, bambusowego, białej glinki i to podobno bardzo dobrze matuje. Może spróbuj też pudrów fiksujacych, np. Art Deco?

nakladam krem olay do cery mieszanej i bazy gosha.

Edytowane przez Krwawa_Merry
Czas edycji: 2012-03-13 o 16:19
Krwawa_Merry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:32   #2936
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Krwawa_Merry Pokaż wiadomość
nakladam krem olay do cery mieszanej i bazy gosha.
Ojej, myślałam że może krem Ci się gryzie z bazą, bo lubią to robić kremy z parafiną i gliceryną w składzie.
Spróbuj z polecanymi przeze mnie pudrami fiksującymi. No i zawsze (chociaż to marne pocieszenie) pozostają bibułki matujące.
U mnie nos też ma skłonności do świecenia. Ale odkąd przestałam używać podkładów stricte matujących, a poszłam w kierunku rozświetlenia, to problem zniknął (wiem, paranoja). Same meteoryty zapewniają mi mat.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:39   #2937
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Ciężko taki podkład znaleźć ale jedyne co mi przychodzi na myśl to Revlon PhotoReady. Ja go używam i uważam że jest cudowny. Może nie kryje tak jak CS ale buzia wygląda po nim ślicznie. Jest gładka, promienna i taka hm jedwabista..
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 23:42   #2938
Krwawa_Merry
Przyczajenie
 
Avatar Krwawa_Merry
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

coz dziekuje pod koniec miesiaca zamawiam puder fixujacy kryolana
Krwawa_Merry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 08:53   #2939
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

a ja polecam przetestować podkład Guerlain Parure Extreme - rozświetla i kryje co prawda kosztuje skandaliczne dwie stówy, ale podczas trwających w sephorze dni vip, można zapłacić za niego ok 160 zł.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 11:51   #2940
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: podklad dla mnie? rozswietlajacy/kryjacy

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
a ja polecam przetestować podkład Guerlain Parure Extreme - rozświetla i kryje co prawda kosztuje skandaliczne dwie stówy, ale podczas trwających w sephorze dni vip, można zapłacić za niego ok 160 zł.
posiada tzn. 'drobinki', ktore widac w sloncu?
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.