Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej skórze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 14:51   #1
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100

Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej skórze?


Witam,niedawno kupiłam skin cleaner do wykonywania peelingu kawitacyjnego ,model KD-8010.W związku z tym mam pytanie jak często mogę stosować peeling kawitacyjny,sonoforeze i masaże ultradźwiękami tak żeby sobie nie zaszkodzić.Jestem słuchaczką na studium kosmetycznym,ale najbliższe zajęcia mam za 2 tyg żeby o to zapytać.Zacznę od tego ,że peeling kawitacyjny robiłam 2 wieczory pod rząd wraz z sonoforezą ,moja skóra jest tłusta i zanieczyszczona i w związku z tym mam taki zamysł.Jeden dzień stosować peeling kawitacyjny ,na następny sonoforeze z masażem ultradźwiękami i tak w kółko aż stan skóry się mi nie poprawi.I w związku z tym mam pytanie ,czy z peelingiem kawitacyjnym i sonoforezą można przedobrzyć,uszkodzić sobie skórę? Będę wdzięczna za odpowiedzi bo jakoś na necie nie umiem się doszukać odpowiedzi
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 15:16   #2
pomorzanka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 126
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

Cytat:
Napisane przez MaRySiAa666 Pokaż wiadomość
Witam,niedawno kupiłam skin cleaner do wykonywania peelingu kawitacyjnego ,model KD-8010.W związku z tym mam pytanie jak często mogę stosować peeling kawitacyjny,sonoforeze i masaże ultradźwiękami tak żeby sobie nie zaszkodzić.Jestem słuchaczką na studium kosmetycznym,ale najbliższe zajęcia mam za 2 tyg żeby o to zapytać.Zacznę od tego ,że peeling kawitacyjny robiłam 2 wieczory pod rząd wraz z sonoforezą ,moja skóra jest tłusta i zanieczyszczona i w związku z tym mam taki zamysł.Jeden dzień stosować peeling kawitacyjny ,na następny sonoforeze z masażem ultradźwiękami i tak w kółko aż stan skóry się mi nie poprawi.I w związku z tym mam pytanie ,czy z peelingiem kawitacyjnym i sonoforezą można przedobrzyć,uszkodzić sobie skórę? Będę wdzięczna za odpowiedzi bo jakoś na necie nie umiem się doszukać odpowiedzi
I jak wrażenia po wypróbowaniu? Właśnie zamówiłam swoje urządzenie i trochę się obawiam, że wydałam kasę na coś, po czym nie będzie różnicy.

A co do pytania, to tutaj http://www.well-necessities.co.uk/ac...Questions.html radzą w przypadku kawitacji na ciało czekać min. 3 dni. Ale nie piszą dlaczego.
pomorzanka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 17:56   #3
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

Cytat:
Napisane przez pomorzanka77 Pokaż wiadomość
I jak wrażenia po wypróbowaniu? Właśnie zamówiłam swoje urządzenie i trochę się obawiam, że wydałam kasę na coś, po czym nie będzie różnicy.

A co do pytania, to tutaj http://www.well-necessities.co.uk/ac...Questions.html radzą w przypadku kawitacji na ciało czekać min. 3 dni. Ale nie piszą dlaczego.

A jaki model konkretnie zamówiłaś?
Ja robiłam dopiero 3 kawitacje w przeciągu dwóch tygodni a mam skórę skłonną do wyprysków i strasznie przetłuszczającą się w strefie T.Po pierwszych dwóch kawitacjach byłam zawiedziona bo efekty były prawe żadne,ale po ostatniej stwierdzam,że buźka jest naprawdę dużo bardziej czysta.Także będę regularnie używała,gdzieś czytałam ,że można robić peeling kawitacyjny max raz w tyg,a co do sonoforezy i masażu ultradźwiękami to tego właśnie nie wiem także czekam na jakieś odpowiedzi wizażanek
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:35   #4
pomorzanka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 126
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

Cytat:
Napisane przez MaRySiAa666 Pokaż wiadomość
A jaki model konkretnie zamówiłaś?
Ja robiłam dopiero 3 kawitacje w przeciągu dwóch tygodni a mam skórę skłonną do wyprysków i strasznie przetłuszczającą się w strefie T.Po pierwszych dwóch kawitacjach byłam zawiedziona bo efekty były prawe żadne,ale po ostatniej stwierdzam,że buźka jest naprawdę dużo bardziej czysta.Także będę regularnie używała,gdzieś czytałam ,że można robić peeling kawitacyjny max raz w tyg,a co do sonoforezy i masażu ultradźwiękami to tego właśnie nie wiem także czekam na jakieś odpowiedzi wizażanek
Z tymi modelami to jest bardzo zabawnie. Dociekałam wczoraj (porównywałam tylko te tańsze) i wydaje się, że istnieją tylko 3 modele, które są sprzedawane w całej Europie pod różnymi nazwami i z różnymi logami na urządzeniu, chociaż oprócz tego loga wyglądają identycznie i specyfikacje techniczne są też identyczne. I wszystkie one są produkowane w Chinach Poważnie,trafiłam na stronę producenta.

2 modele są najbardziej popularne. Jeden z nich to właśnie KD-8010 (względnie 8020 z akumulatorkiem). A drugi, który zamówiłam to LW-006 (które np. na importmanii nazywa się YL-H01 ).
pomorzanka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 21:16   #5
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

normalna kawitacje w salonie robi się raz na tydzien. najpierw peeling nastepnie nakładamy odpowiedni preparat, na niego żel do ultradźwięków i wykonujemy sonoforezę, nie radze zabiegu robić jeśli mamy metale w ciele, migreny, duże stany zapalne i problemy z sercem...
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 00:14   #6
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
normalna kawitacje w salonie robi się raz na tydzien. najpierw peeling nastepnie nakładamy odpowiedni preparat, na niego żel do ultradźwięków i wykonujemy sonoforezę, nie radze zabiegu robić jeśli mamy metale w ciele, migreny, duże stany zapalne i problemy z sercem...

Fajnie tylko dalej się nie dowiedziałam jak często można stosować SAMĄ sonoforezę
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 10:03   #7
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

Właśnie ja też mam pytanie, co do sonoforezy. Chciałam wybrać się na ten zabieg do salonu kosmetycznego, żeby bardziej nawilżyć buzię, bo mam ciągle suchą, ale tyle jest teraz tych zabiegów w salonach kosmetycznych, że w każdej ulotce widzę tylko "stymulacja produkcji kolagenu i elastyny" "redukcja tkanki tłuszczowej", a ja chcę jedynie nawilżyć buzię i może trochę tak jakby ujędrnić? Ale wydaje mi się, że te moje zmarszczuchy są właśnie od przesuszenia. . Czy sonoforeza niesie ze sobą jakieś ryzyko? Można uszkodzić skórę, czy to jest mało szkodliwy zabieg? W ulotkach i w internecie są same superlatywy...
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 08:02   #8
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

1-2 razy w tygodniu ale max 5 minut
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 06:46   #9
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

dziękuję za odpowiedź a dlaczego nie więcej niż 5 minut ? i czy sonoforeza może wyrządzić krzywdę (osobie 21 letniej) ?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:46   #10
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

Nie powinna jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, nie można non stop się wystawiać na działanie czynników, które mogą być szkodliwe. Mogą, ale nie muszą, ale jeśli plomba wypadnie, zaczną się pojawiać migreny, różne rzeczy się dzieją
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 14:08   #11
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

Aha, dziękuję za odpowiedź
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 07:59   #12
allein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej s

Hej odkopuję wątek Jest bardzo dużo przeciwwskazań, problemy z sercem itp., czy to znaczy, że sonoforeza jest niebezpieczna? W jaki sposób w ogóle działa to urządzenie?
__________________

allein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 08:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.