Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 07:55   #3601
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

uwierzycie, że nadal nie mam wszystkich przesyłek z ddd ?
ja wczoraj dostalam plyn do kurzu z biomanii w koncu ale na 2 maile nie odpisali. Zadnego info dot wysylki tez nie bylo
znalazlam nowy peeling do skory glowy http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Natu...wy-200ml./1112
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 08:31   #3602
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Też nie mam jednej przesyłki z ..... tołpy. Wiem, wiem... Niestety micel jest dla mnie rzeczą, która musi być tania i dobra. Mega promocja zachęciła. Zużywam cholerstwo hektolitrami. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że później i tak myje buzię naturalnym mydełkiem/żelem/pianką Porównam go sobie do biedronkowskiego specyfiku. Ponoć różnią się jednym składnikiem.
Jeszcze nie masz? Brałaś na kuriera? Do mnie w poniedziałek przyszedł. Micela jeszcze nie używałam, bo teraz kolej na mleczko P&R. Możliwe, że dam go babci pod choinkę - ona też myje się bez wody i używa miceli, na pewno będzie zadowolona.

Wysmarowałam się wczoraj próbką kremu na dzień 30+ P&R, podoba mi się to cholerstwo. A cholerstwo, bo drogie to... cholerstwo jedne. Mogłabym w ramach prezentu świątecznego kupić (sami sobie kupujemy prezenty od babci, dajemy to jej i ona pakuje, wsadza pod choinkę u niej, taka zabawa, dzięki temu każdy jest szczęśliwy i spełniony ), ale niedostępny Chyba, że kupić krem na noc i używać na dzień? Używała go któraś z Was, może mi powiedzieć czym się różnią oba kremy?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 08:44   #3603
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja wczoraj dostalam plyn do kurzu z biomanii w koncu ale na 2 maile nie odpisali. Zadnego info dot wysylki tez nie bylo
znalazlam nowy peeling do skory glowy http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Natu...wy-200ml./1112
seria rokitnikowa jest juz od jakiegoś czasu
nie jest naturalna.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 08:47   #3604
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ty nie kus kolezanko tez by mi sie przydal taki "gruntownik" pod mineraly


super pochwal sie koniecznie zdjeciami

za piekne zakupy teraz czas postu
z nowych nabytkow to jestem oczarowana hydrolatem z nasion marchwii w 3 dni poradzil sobie z mega przesuszeniem na twarzy

Tez wzięłam ten hydrolat na DDD. Do tego jeszcze dobralam z werbeny. Oba fajne. Werbena bardziej do tlustej (TZowi podsuwam). Przy okazji DDD przygarnelam jeszcze savon noir z alepii i kilka woskow yc. Troche zaskoczył mnie zapach savon noir. Wcześniej miałam to l'orient neroli i zapachowo o wiele przyjemniejsze
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 08:59   #3605
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
seria rokitnikowa jest juz od jakiegoś czasu
nie jest naturalna.
wiem wiem, ze maja tam silikony i nie do konca sa naturalne, ale ten peeling pod wzgledem skladowym nie jest chyba tak zle co?

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Tez wzięłam ten hydrolat na DDD. Do tego jeszcze dobralam z werbeny. Oba fajne. Werbena bardziej do tlustej (TZowi podsuwam). Przy okazji DDD przygarnelam jeszcze savon noir z alepii i kilka woskow yc. Troche zaskoczył mnie zapach savon noir. Wcześniej miałam to l'orient neroli i zapachowo o wiele przyjemniejsze
to musze nastepnym razem wziazc ten z werbeny a jak pachnie?
Ogolnie fajne te hydrolaty ze ecospa
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 09:07   #3606
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wiem wiem, ze maja tam silikony i nie do konca sa naturalne, ale ten peeling pod wzgledem skladowym nie jest chyba tak zle co?
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość


to musze nastepnym razem wziazc ten z werbeny a jak pachnie?
Ogolnie fajne te hydrolaty ze ecospa
SKŁADNIKI: Aqua with infusions of :Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water*(ekstrakt dzikiej mięty pieprzowej), Calendula Officinalis Flower Extract* (ekstrakt nagietka), Arctium Lappa Root Extract* (ekstrakt łopianu wielkiego), Oxalis Acetosella Extract (ekstrakt szczawika),Urtica Dioica Leaf Extract* (ekstrakt pokrzywy), Geranium Sibiricum Extract (ekstrakt bodziszka), Juniperus Sibirica Extract (ekstrakt jałowca), Hippophae Rhamnoides Fruit Oil* (olejekt rokitnika ałtajskiego), Argania Spinosa Seed Oil* (marokański olejek arganowy), Acrylates Copolymer, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pinus Sibirica Shell Powder, Coco Glucuside, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Powder (pestki maliny), Hippophae Rhaimnoidesamidopropyl Betaine, Glycolic Acid, Menthol, Tocopheryl Acetate (witaminaЕ), Rethinyl Palmitate (witaminaА), Sodium Ascorbyl Phosphate (witaminaС), Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum.


pięknie nie jest czerwone to chemia: sztuczna żywica i sztuczna żywica+pegi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 09:10   #3607
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

SKŁADNIKI: Aqua with infusions of :Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water*(ekstrakt dzikiej mięty pieprzowej), Calendula Officinalis Flower Extract* (ekstrakt nagietka), Arctium Lappa Root Extract* (ekstrakt łopianu wielkiego), Oxalis Acetosella Extract (ekstrakt szczawika),Urtica Dioica Leaf Extract* (ekstrakt pokrzywy), Geranium Sibiricum Extract (ekstrakt bodziszka), Juniperus Sibirica Extract (ekstrakt jałowca), Hippophae Rhamnoides Fruit Oil* (olejekt rokitnika ałtajskiego), Argania Spinosa Seed Oil* (marokański olejek arganowy), Acrylates Copolymer, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pinus Sibirica Shell Powder, Coco Glucuside, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Powder (pestki maliny), Hippophae Rhaimnoidesamidopropyl Betaine, Glycolic Acid, Menthol, Tocopheryl Acetate (witaminaЕ), Rethinyl Palmitate (witaminaА), Sodium Ascorbyl Phosphate (witaminaС), Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum.


pięknie nie jest czerwone to chemia: sztuczna żywica i sztuczna żywica+pegi
tak tez myslalam ale dobrze ze potwierdzilas moje przypuszczenia jak sprawuje sie u Ciebie ruski szampon dziegciowy? o ile dobrze pamietam to go masz
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 09:25   #3608
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tak tez myslalam ale dobrze ze potwierdzilas moje przypuszczenia jak sprawuje sie u Ciebie ruski szampon dziegciowy? o ile dobrze pamietam to go masz
mam ten duży półlitrowy.
bardzo fajny - swietnie oczysszcza, wlosy bez zarzutu.
co do działania przeciwłupieżowego się nie wypowiem, bo łupieżu nie posiadam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 09:30   #3609
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mam ten duży półlitrowy.
bardzo fajny - swietnie oczysszcza, wlosy bez zarzutu.
co do działania przeciwłupieżowego się nie wypowiem, bo łupieżu nie posiadam.
czaje sie na niego tylko nie wiem czy farby nie bedzie mi wyplukiwal z wlosow bo szampony przeciwlupiezowe sa z tego znane
uzywalas juz sante z piwem i henna?
ja dzis testuje 2 dzien pod rzad z inna odzywka i zapowiada sie drugi ulubieniec obok szamponu z biotyna z iherba
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 09:40   #3610
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wiem wiem, ze maja tam silikony i nie do konca sa naturalne, ale ten peeling pod wzgledem skladowym nie jest chyba tak zle co?


to musze nastepnym razem wziazc ten z werbeny a jak pachnie?
Ogolnie fajne te hydrolaty ze ecospa
a mi poza hydrolatem różanym z ZSK nie podchodzą, próbowałam z Biochemii i EcoSpa (te ekologiczne) i mnie trochę podrażniały... gdzieś czytałam, że to może te konserwanty eko mogą tak działać.

za to tonik Eubiona ziołowo-miodowy cudny , gdyby jeszcze tylko tańszy był
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 09:55   #3611
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Witam serdecznie! Chciałam wymienić dwie rzeczy z Planeta Organica, w związku z tym nie widzę potrzeby zakładania nowego wątku na Targowisku; wobec tego mam pytanie czy któraś z Was nie byłaby chętna na wymiankę ze mną za te dwie rzeczy (podam linki ze strony sklepu Triny.pl)
http://triny.pl/pl/p/Planeta-Organic...anej-50-ml/408
http://triny.pl/pl/p/Planeta-Organic...oczu-10-ml/412

obydwie rzeczy były używane jednak krótko, dlatego ich zużycie jest niewielkie (mogę później dodać zdjęcia w razie zainteresowania) w razie pytań czekam na odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie!
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 10:09   #3612
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
czaje sie na niego tylko nie wiem czy farby nie bedzie mi wyplukiwal z wlosow bo szampony przeciwlupiezowe sa z tego znane
uzywalas juz sante z piwem i henna?
ja dzis testuje 2 dzien pod rzad z inna odzywka i zapowiada sie drugi ulubieniec obok szamponu z biotyna z iherba
co do wypłukiwania farby to nie wiem....
nie testowałam jeszcze szamponu, ale w łazience już stoi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:08   #3613
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Ja czekam jeszcze na jedną paczkę z ddd, z iwosa na zamówienie.

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;44110100]Witam serdecznie! Chciałam wymienić dwie rzeczy z Planeta Organica, w związku z tym nie widzę potrzeby zakładania nowego wątku na Targowisku; wobec tego mam pytanie czy któraś z Was nie byłaby chętna na wymiankę ze mną za te dwie rzeczy (podam linki ze strony sklepu Triny.pl)
http://triny.pl/pl/p/Planeta-Organic...anej-50-ml/408
http://triny.pl/pl/p/Planeta-Organic...oczu-10-ml/412

obydwie rzeczy były używane jednak krótko, dlatego ich zużycie jest niewielkie (mogę później dodać zdjęcia w razie zainteresowania) w razie pytań czekam na odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie! [/QUOTE]

Ja podziękuję, to nie dla każdego źle, ale moja kapryśna cera różnie reaguje na taką ilość składników w kosmetykach, tu wydaje się wręcz nieskończona. A czemu chcesz je wymienić
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:12   #3614
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja podziękuję, to nie dla każdego źle, ale moja kapryśna cera różnie reaguje na taką ilość składników w kosmetykach, tu wydaje się wręcz nieskończona. A czemu chcesz je wymienić
Podobnie jak Ty postanowiłam zminimalizować pielęgnację twarzy, ponieważ mi nie służy obecna ilość nakładanych kremów i serum... Korah mimo wszystko dziękuję za odpowiedź
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:06   #3615
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja wczoraj dostalam plyn do kurzu z biomanii w koncu ale na 2 maile nie odpisali. Zadnego info dot wysylki tez nie bylo
znalazlam nowy peeling do skory glowy http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Natu...wy-200ml./1112
ja wciąż nie dostałam przesyłki z zarciem dr pelc, inna przesyłka zawierała mąkę, która się zupełnie rozsypała (ubrudziła klatkę i listonosza, ale był dumny, że i tak ją dostarczył ), zaskoczyła mnie również wielkość pilingu do twarzy wake me up (ale to już moja wina bo nie doczytałam że tylko tyle go jest w opakowaniu)
wieczorem postaram się wstawić fotę
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:18   #3616
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ja wciąż nie dostałam przesyłki z zarciem dr pelc, inna przesyłka zawierała mąkę, która się zupełnie rozsypała (ubrudziła klatkę i listonosza, ale był dumny, że i tak ją dostarczył ), zaskoczyła mnie również wielkość pilingu do twarzy wake me up (ale to już moja wina bo nie doczytałam że tylko tyle go jest w opakowaniu)
wieczorem postaram się wstawić fotę
klask i: dla dzielnego listonosza a masz kontakt ze sprzedajacym dlaczego jeszcze nie ma paczki?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:06   #3617
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
klask i: dla dzielnego listonosza a masz kontakt ze sprzedajacym dlaczego jeszcze nie ma paczki?
no właśnie to jest jakiś wielki wałek...paczka była wysłana kurierem siódemką 5 grudnia, sprawdzam dziś staus a tam, że przesyłka dostarczona interweniowałam dziś w tej sprawie...zobaczymy co z tego wyjdzie...

suzabee pięknie dziękuję za paczuchę ale z ilością tego wszystkiego to przesadziłaś

na fotach moje kosmetyczne ddd oraz odwiedziny tk maxx - świece sojowe pachnione eterycznymi i mydełka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddd2013.jpg (168,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swiece i olivia.jpg (182,9 KB, 50 załadowań)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 16:50   #3618
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no właśnie to jest jakiś wielki wałek...paczka była wysłana kurierem siódemką 5 grudnia, sprawdzam dziś staus a tam, że przesyłka dostarczona interweniowałam dziś w tej sprawie...zobaczymy co z tego wyjdzie...

suzabee pięknie dziękuję za paczuchę ale z ilością tego wszystkiego to przesadziłaś

na fotach moje kosmetyczne ddd oraz odwiedziny tk maxx - świece sojowe pachnione eterycznymi i mydełka
Widzę, że moja paczucha prześcignęła niejednego kuriera (wczoraj tż puścił )- miłego testowania

Super nabytki - pasta do zębów to ta czarna? A ten Wake up to gdzie kupowałaś?
Wizyta w TK M udana bardzo- u mnie nie widziałam tego mydła Apricot-Freesia - jak pachnie? A to pierwsze to też Olivia Care??

A odnośnie Lauressa- ja się nie bardzo orientuję w tych ich promocjach; myślisz, że będzie jeszcze coś przed świętami i warto poczekać? Ja jeszcze mam trochę mojego podkładu radiant neutral ethreal (ok 1/5), więc mogłabym zaczekać, ale jeśli Ty pilnie potrzebujesz, to możemy już zamawiać

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-11 o 17:47
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 17:07   #3619
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Hej dziewczyny, może Wy wiecie. Tolpa ma pastę do zębów bez SLS. Ponoć powinna być w rossmannie, ale ja u siebie jej nie wiedziałam. Może Wy coś słyszałyście? Z góry dziękuję.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2013-12-11 o 17:14
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 17:12   #3620
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Tez wzięłam ten hydrolat na DDD. Do tego jeszcze dobralam z werbeny. Oba fajne. Werbena bardziej do tlustej (TZowi podsuwam). Przy okazji DDD przygarnelam jeszcze savon noir z alepii i kilka woskow yc. Troche zaskoczył mnie zapach savon noir. Wcześniej miałam to l'orient neroli i zapachowo o wiele przyjemniejsze
Ja miałam kiedyś hydrolat z nasion marchwi EiEi- śmierdział przeokropnie zatęchłą ścierą; sprawdzałam aż datę, ale była ok - muszę spróbować tego z ecospa
L'orient neroli to jest to z mydlarni u Franciszka? Ja go uwielbiam, podobnie różane- zapachy boskie w porównaniu Alepią i dużo łatwiejsze w obsłudze, bo trochę rzadsze i nie wyślizguje się tak z ręki

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-11 o 17:13
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 17:41   #3621
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no właśnie to jest jakiś wielki wałek...paczka była wysłana kurierem siódemką 5 grudnia, sprawdzam dziś staus a tam, że przesyłka dostarczona interweniowałam dziś w tej sprawie...zobaczymy co z tego wyjdzie...

suzabee pięknie dziękuję za paczuchę ale z ilością tego wszystkiego to przesadziłaś

na fotach moje kosmetyczne ddd oraz odwiedziny tk maxx - świece sojowe pachnione eterycznymi i mydełka
no ładnie!!!
koniecznie daj znać co odpiszą pajace, ale może nie być łatwo...
zakupy piekne
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, może Wy wiecie. Tolpa ma pastę do zębów bez SLS. Ponoć powinna być w rossmannie, ale ja u siebie jej nie wiedziałam. Może Wy coś słyszałyście? Z góry dziękuję.

wiesz, ja w rossie widzę sekcję z tołpą, ale słowo daję nawet się tam nie zatrzymuję
zadzwoń do któregoś sklepu i zapytaj - powinni wiedzieć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 17:46   #3622
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
To podaj 3 ostatnie cyfry tych próbek. Na zgrzewce powinny być.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
sprawdź na stronie, każdy produkt ma swój numerek.
Dzięki dziewczyny, zadzwoniłam sobie i pomogli mi w odszyfrowaniu specyfików
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:28   #3623
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie masz? Brałaś na kuriera? Do mnie w poniedziałek przyszedł. Micela jeszcze nie używałam, bo teraz kolej na mleczko P&R. Możliwe, że dam go babci pod choinkę - ona też myje się bez wody i używa miceli, na pewno będzie zadowolona.

Wysmarowałam się wczoraj próbką kremu na dzień 30+ P&R, podoba mi się to cholerstwo. A cholerstwo, bo drogie to... cholerstwo jedne. Mogłabym w ramach prezentu świątecznego kupić (sami sobie kupujemy prezenty od babci, dajemy to jej i ona pakuje, wsadza pod choinkę u niej, taka zabawa, dzięki temu każdy jest szczęśliwy i spełniony ), ale niedostępny Chyba, że kupić krem na noc i używać na dzień? Używała go któraś z Was, może mi powiedzieć czym się różnią oba kremy?
Brałam PP. Napisali, że są opóźnienia i na przeprosiny dali kod na żel pod prysznic za 1 gr przy następnym zamówieniu.
Co do cholerstwa, to nigdy nie próbowałam. Jak z wchłanialnością?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:38   #3624
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44116116] Widzę, że moja paczucha prześcignęła niejednego kuriera (wczoraj tż puścił )- miłego testowania

Super nabytki - pasta do zębów to ta czarna? A ten Wake up to gdzie kupowałaś?
Wizyta w TK M udana bardzo- u mnie nie widziałam tego mydła Apricot-Freesia - jak pachnie? A to pierwsze to też Olivia Care??

A odnośnie Lauressa- ja się nie bardzo orientuję w tych ich promocjach; myślisz, że będzie jeszcze coś przed świętami i warto poczekać? Ja jeszcze mam trochę mojego podkładu radiant neutral ethreal (ok 1/5), więc mogłabym zaczekać, ale jeśli Ty pilnie potrzebujesz, to możemy już zamawiać [/QUOTE]
Twoja paczka dotarła błyskawicznie
pasta do zębów to czarna pasta Argitral, kupiłan na happydental razem ze szczoteczkami curaprox, fajna ta pasta bo w końcu miętowa, ostatnio miałam PerioBrite z iherba i okropnie się z nią męczyłam...
piling wake me up and smell coffe kupiłam tu http://www.bliskonatury.pl/pl/p/Peel...arth-Nepal/430
zdziwiłam się, że on taki malutki, niestety w ogóle nie pachnie kawą tak jak sugeruje nazwa...
mydło apricot fresia pachnie mocno kwiatowo - owocowo, ma najintensywniejszy zapach z tych trzech, to pierwsze mydło to też olivia care o zapachu werbeny - pachnie bardzo delikatnie

z lauresem poczekajmy jeszcze trochę, jak będziesz widzieć, że musisz już zamówić podkład to alarmuj

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no ładnie!!!
koniecznie daj znać co odpiszą pajace, ale może nie być łatwo...
zakupy piekne


wiesz, ja w rossie widzę sekcję z tołpą, ale słowo daję nawet się tam nie zatrzymuję
zadzwoń do któregoś sklepu i zapytaj - powinni wiedzieć
nie strasz mnie proszę...mam już dosyć wrażen

żeby było śmiesznie dostałam dziś maila od grupera, że mam uzupełnić pewne dane odnośnie zwrotu clarisonica i oni zajmą się rozpatrywaniem sprawy a frajerzy oddali mi już kase boszzzz...jakie te polskie systemy przepływu informacji są niedopracowane...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:50   #3625
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Brałam PP. Napisali, że są opóźnienia i na przeprosiny dali kod na żel pod prysznic za 1 gr przy następnym zamówieniu.
Co do cholerstwa, to nigdy nie próbowałam. Jak z wchłanialnością?
Też dostałam takiego maila, bo wysłali dopiero po 4 dniach od DDD. Zawsze miłej mieć kodzik niż go nie mieć, a dla nich to też dobrze, bo ktoś zrobi znów zakupy
Bardzo dobrze, u mnie - cera sucha - wchłania się błyskawicznie do matu, zostawiając tylko lekką warstewkę. Nie wiem czy na zimę nie byłby za lekki, ale poużywam jeszcze próbki i przekonamy się. Jest jej na tydzień smarowania Ma świetny zapach.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:50   #3626
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


nie strasz mnie proszę...mam już dosyć wrażen

żeby było śmiesznie dostałam dziś maila od grupera, że mam uzupełnić pewne dane odnośnie zwrotu clarisonica i oni zajmą się rozpatrywaniem sprawy a frajerzy oddali mi już kase boszzzz...jakie te polskie systemy przepływu informacji są niedopracowane...
przepraszam nie chciałam straszyć.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:51   #3627
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Twoja paczka dotarła błyskawicznie
pasta do zębów to czarna pasta Argitral, kupiłan na happydental razem ze szczoteczkami curaprox, fajna ta pasta bo w końcu miętowa, ostatnio miałam PerioBrite z iherba i okropnie się z nią męczyłam...
piling wake me up and smell coffe kupiłam tu http://www.bliskonatury.pl/pl/p/Peel...arth-Nepal/430
zdziwiłam się, że on taki malutki, niestety w ogóle nie pachnie kawą tak jak sugeruje nazwa...
mydło apricot fresia pachnie mocno kwiatowo - owocowo, ma najintensywniejszy zapach z tych trzech, to pierwsze mydło to też olivia care o zapachu werbeny - pachnie bardzo delikatnie

z lauresem poczekajmy jeszcze trochę, jak będziesz widzieć, że musisz już zamówić podkład to alarmuj


nie strasz mnie proszę...mam już dosyć wrażen

żeby było śmiesznie dostałam dziś maila od grupera, że mam uzupełnić pewne dane odnośnie zwrotu clarisonica i oni zajmą się rozpatrywaniem sprawy a frajerzy oddali mi już kase boszzzz...jakie te polskie systemy przepływu informacji są niedopracowane...
kurier ma obowiązek wziąć od Ciebie podpis przy odbiorze; niech więc pokażą Ci stosowny dokument i będziesz wiedziała, gdzie dostarczyli - może sąsiadce?
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:16   #3628
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
kurier ma obowiązek wziąć od Ciebie podpis przy odbiorze; niech więc pokażą Ci stosowny dokument i będziesz wiedziała, gdzie dostarczyli - może sąsiadce?
dzwoniłam do BOK i chłopak, który ze mną rozmawiał powiedział, że on właśnie rzekomo ma mój podpis potwierdzający odbiór cuda jakieś normalnie...wytłumaczyłam mu, że to nie jest zgodne z prawdą i obiecał przekazać sprawę do mojego lokalnego oddziału celem wyjaśnienia ... napisałam też osobnego maila do centrali, że nie dostałam paczki...
zmęczyły mnie już te wszystkie paczkowe zakręty...
na szczęście jestem tak dobrze zaopatrzona w różne próbki, że spokojnie mogę przez 2 miesiące nic nie zamawiać ...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:40   #3629
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wiem wiem, ze maja tam silikony i nie do konca sa naturalne, ale ten peeling pod wzgledem skladowym nie jest chyba tak zle co?


to musze nastepnym razem wziazc ten z werbeny a jak pachnie?
Ogolnie fajne te hydrolaty ze ecospa
Hydrolat z werbeny ma bardzo delikatny zapach, delikatniejszy niz z nasion marchwii. Pachnie świeżo, lekko ziolowo, przyjemnie

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44116440]Ja miałam kiedyś hydrolat z nasion marchwi EiEi- śmierdział przeokropnie zatęchłą ścierą; sprawdzałam aż datę, ale była ok - muszę spróbować tego z ecospa
L'orient neroli to jest to z mydlarni u Franciszka? Ja go uwielbiam, podobnie różane- zapachy boskie w porównaniu Alepią i dużo łatwiejsze w obsłudze, bo trochę rzadsze i nie wyślizguje się tak z ręki [/QUOTE]

Ta marchewka troche ziolowo mi pachnie.

Tak, neroli od Franciszka. Miałam go z pół roku a to tylko 100g. Tylko że uzywalam do samej twarzy. Alepia ma 200ml i chyba zacznę używać na cialko Jeszcze nie próbowałam uzwac Alepii. Mam nadzieję że ogarne hehehe

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2013-12-11 o 19:49
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:10   #3630
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Ale piękne zakupy zrobiłyście podczas DDD. I kusicie tym make me bio strasznie.
Macie może jakichś faworytów wśród olejków do masażu ciała.
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.