Kursy w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 17:00   #1
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare

kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje


Cześć Kobitki. Szukam jakiś namiarów na fajny kurs stylizacji paznokci- zależy mi na tym by mnie nauczono jak dobrze zakładać tipsy-żelki.
wiem, że jest mase Fachmenów oferujących badziewia za spore pieniążki a nic nie uczące....
Szukam kursów na terenie krakowa, wadowic i okolic.
pozdrówcie
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 18:43   #2
issia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze wsi pod Krk ;)
Wiadomości: 6 468
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

w wyższej krakowskiej szkole promocji zdrowia sa kursy na tipsy itp. kolezanka chodzila i bardzo sobie chwalila. cena wynosi cos ok 500 zl ale to najlepiej jak tam zadzwonisz i sie wszystkiego dowiesz
issia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 20:01   #3
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Ja osobiście bardzo polecam P.Darię.Co prawda kursu nie robiłam,ale przez ponad rok chodziłam do niej na tipsiki i byłam naprawdę zadowolona.Wiele razy byłam świadkiem szkoleń i muszę przyznać,że P.Daria bardzo dokładnie i do tego dobrze tłumaczy.Bardzo zwraca uwagę na szczegóły dotyczące wykonania-poprostu jest bardzo dokładna co wg.mnie jest bardzo ważne
Obecnie już nie chodzę,ale tylko dlatego,że zatęskniłam za swoimi paznokciami,dlatego powróciłam do naturalnych.
Naprawdę gorąco polecam Podaję namiary na stronę,możesię przyda
http://www.all4nails.bho.pl/
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:31   #4
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
w wyższej krakowskiej szkole promocji zdrowia sa kursy na tipsy itp. kolezanka chodzila i bardzo sobie chwalila. cena wynosi cos ok 500 zl ale to najlepiej jak tam zadzwonisz i sie wszystkiego dowiesz
odradzam

polecam Eurofashion i Beautice
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:40   #5
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

polecam paulekrk
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:56   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
w wyższej krakowskiej szkole promocji zdrowia sa kursy na tipsy itp. kolezanka chodzila i bardzo sobie chwalila. cena wynosi cos ok 500 zl ale to najlepiej jak tam zadzwonisz i sie wszystkiego dowiesz
Rozmawiałam z osobą świeżo po ich kursie i.... nie znała podstaw. Rzuciłam jej podstawowe hasła w stylu linia włosa, krzywa c, warsta dyspersyjna. Nie miała pojęcia o czym mówię. Acha polecili jej zakup produktów na allegro takich garażowych
To o czymś świadczy. Sama chciałam tam się doszkolić, ale zwątpiłam.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 12:00   #7
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Cool Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z osobą świeżo po ich kursie i.... nie znała podstaw. Rzuciłam jej podstawowe hasła w stylu linia włosa, krzywa c, warsta dyspersyjna. Nie miała pojęcia o czym mówię. Acha polecili jej zakup produktów na allegro takich garażowych
To o czymś świadczy. Sama chciałam tam się doszkolić, ale zwątpiłam.
no comment
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 20:12   #8
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

polecam Darie rowniez i Wiole ja sie tam szkolilam i bylo naprawde okej u.Oboźna w Krakowie
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 20:13   #9
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

polecam Darie rowniez i Wiole ja sie tam szkolilam i bylo naprawde okej u.Oboźna napewno znajdziesz
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 20:19   #10
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Witaj Jeśli mogę coś doradzić, to zerknij tu http://asp.edu.pl/kursy-manicure.php
Po wakacjach wybieram się na ten kurs, mimo, iż jestem z Koszalina (kurs jest w Krakowie), poniewaz słyszalam wiele pochlebnych opinii na róznych forach internetowych i ogólnie w necie duzo czytałam, szukałam najlepszego kursu i zdecydowałam się własnie na ten, mimo iz bedą musiala przejechac całą Polskę.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 00:47   #11
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Thumbs up Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

różowiutka, gratuluje: bardzo trafny wybór!

Już jakiś czas temu robiłam niejeden kurs w ASP Pani Łęczyńskiej w Krakowie i od tamtego czasu z czystym sumieniem polecić. Nie jest może najtańszy, ale za jakość warto zapłacić, bo w przeciwnym wypadku później i tak dopłaci się podwójnie.

dolare, nie zawiedziesz się, warto!
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 00:56   #12
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

O ASP akurat ani jednego dobrego słowa ne słyszałam.
Wystarczy zresztą zajrzeć na ich stronę internetową, ocenić galerię, poczytać z jakimi serwisami współpracujją i jakie produkty polecają...
"Kameralne 4-8 osobowe grupy" to lekki absurd...
Poza tym 1000zł za sam zel na tipsie i wariacje na temat manicure to lekka przesada.
Absolutnie odradzam.


Polecam albo Euro Fashion albo siebie za jakiś czas
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 03:52   #13
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Talking Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Paulakrk, chyba za dużo słuchasz plotek na targowiskach - naprowadzę cię: słyszałaś jedno bardzo dobre słowo o ASP, ode mnie.
Kurs wspominam bardzo dobrze, nie tylko "gadka o manicure" i "żel na tipsie" jak piszesz. Warto i piszę o tym z własnego doświadczenia a nie "ze słyszenia" czy oceniania cenników/stron.

Cytat:
polecam (...) siebie za jakiś czas
No to już wiadomo skąd ta antyreklama ASP.
Dziękuję, wszystko mi się rozjaśniło.
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 07:40   #14
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Na targowiskach nie bywam.
Plotek nie słucham.

To,że kurs wspominasz bardzo dobrze,to akurat najmniej istotne.
Wspomnienia mają to do siebie ,że stanowią wartość sentymentalno-subiektywną i ostatnią rzeczą jaką należy się kierować przy wyborze kursu są czyjeś miłe wrażenia.
Na wielu forach udzielały się osoby po tym kursie, które nie posiadały nawet elementarnej wiedzy z dziedziny stylizacji.
Nie mówiąc już o poziomie ich prac- a to najbardziej wartościowy miernik.


Chyba jednak 'oceniać cennik' należy bo program tego szkolenia jest bardzo, bardzo ubogi zaś poziom merytoryczny informacji na temat stylizacji paznokci zawarty na tej stronie jet żenująco niski. Momentami wręcz śmieszny - wklejałam tu już kiedyś pewne zabawne fragmenty.
Dla każdego szanującego się stylisty jest to czyste 'obrazoburstwo'.


Cytat:
już wiadomo skąd ta antyreklama
NIe życzę sobie tego rodzaju komentarzy więc radzę je zachować dla siebie.
Skoro ogarnięcie najprostszej formy żartu przerasta Twoje możliwości to juz trudno, ale tego rodzaju insynuacji tolerować nie będę.
Przyjmij zatem ostatecznie do wiadomości ,że są szanujące sie firmy ( czyt. Euro Fashion) , które polecać będę prawdopodobie zawsze i są firmy o wątpliwej reputacji i stylizacyjnej progeniturze, którę bedę odradzać.

Chyba,że zaloguje się na jakims forum, posiedzę na nim 2 lata bez większego udzielania się i zabiorę dopiero głos w temacie, którym będę zywotnie zainteresowana. Albo użyję liczby mnogiej - "w tematach" bo udzielasz się tylko gdy chodzi o asp.
Podobnie jak bardzo wiele osób z komentarzami typu ( "polecam panią asię, jest swietna, salon przy ul Miodowej , tu jest numer telefonu").

Dziękuję , wszystko mi się już wyjaśniło.

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2007-04-25 o 08:08
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 14:30   #15
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Jejku, ile jadu...

Na szczście chyba już wszyscy rozumieją że najlepsza na świecie we wszystkim jest Paulakrk.
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 14:53   #16
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez olkak Pokaż wiadomość
Jejku, ile jadu...
To nie jest jad.
To trzeźwa logika i rzeczowo przedstawione fakty na które jak widać ciężko znaleść kontrargumenty.


Cytat:
Na szczście chyba już wszyscy rozumieją że najlepsza na świecie we wszystkim jest Paulakrk.
Oj, niestety nie.
Nie potrafię gotować.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 16:03   #17
Kasia2710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Ja skonczylam kurs u Eleny w Master Nail. Jestem zadowolona, wiem ze cos sie nauczylam. Ale moje zdanie jest takie ze konczac nawet najlepszy kurs kiedys stwierdzisz "przydaloby sie doszkolenie" albo warsztaty. Aha no i cwiczyc, cwiczyc i jescze raz to samo.

Co do ASP tez nie slyszalam "dobrych" opinii, a co do Euro Fashion to juz wyzsza polka. Nie orientuje sie czy maja jakis oddzial w Krakowie, ale wiem ze kiedys napewno wybiore sie do Pruszcza na jakies doszkolenie.
Kasia2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 12:19   #18
szczerbinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

a ja uważam, że kurs kursem, ale zdolności tez grają dużą rolę... na kurs zapisać może się każdy, bo i na tym, na którym ja byłam były panie bez zielonego pojęcia i jakichkolwiek wcześniejszych styczności z panokciami. więc chyba nie ma sensu oeniać kursu po pracach jego absolwentek. czasami ktoś kto skończy kurs kiepski ma sam takie zdolności że będzię robił ładne paznokcie i odwrotnie.
ja też skończyłam kurs w asp i uważam że nauczyli mnie tam dużo rzeczy. ważne jest aby na tym jednym kursie nie poprzestawać, no i przede wszystkim ćwizyć :0 pozdrawiam
szczerbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 17:59   #19
buntara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 34
Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

Piszcie prosze gdzie robiłyscie kursy w Krakowie. Nazwa szkoły/salonu i czy polecacie czy nie. Prosze was bardzo o opinie.Napiszcie plusy i minusy tych kursów. Zalezy mi na kursie z przedłuzania paznokci metoda zelowa
buntara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 18:11   #20
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

A nie łatwiej było skorzystać z wyszukiwarki a nie zakładać nowy wątek?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169026
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:13   #21
buntara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 34
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

widziałam tamten watek ale tam pisze o kursach z całej polski a mi chodzi o kraków i aby osoby które juz były na kursie w krakowie napisały cos o nich konkretnego
buntara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 19:37   #22
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

O krakowie pisze tymbardziej.

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/content/view/25/51/
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 15:56   #23
buntara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 34
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

no ale mi nie chodzi o to zeby wyspisac miejsca gdzie mozna zrobic kurs bo reklam jest duzo w internecie tylko zeby ktos kto był na takim kursie napisał jak na nim faktycznie było. czy warto czy nie. jakie wady a jakie zalety ale dziekuje bardzo za pomoc

Napewno ktos z was robił kurs w krakowie, podzielcie sie opinia
buntara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 16:36   #24
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

Buntara dałam Ci link do niewątpliwie baaardzo ale to baaardzo dobrych szkoleń które prowadzi znana na wizażu doskonale Paula jest z Krk i możesz znaleść mnóstwo jej prac na podanej stronie a czy warto: Ja się dopiero wybieram ale już wiem że będzie WARTO.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 16:54   #25
buntara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 34
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

Juz sie zapisałam do Pauliny ale mimo tego gyby ktos napisał o innym fajnym i nie zadrogim kursie to tez mogłabym isc w przyszłosci. Ja zrobiłam kurs w ASP (akademia stylizacji paznokcia czy jakos tak) ale nie polecam....drogo i cwiczenia jedynie na sztucznych rekach. nawet jak ktos chciał na sobie cwiczyc to nie pozowlili a teraz gdy w domu robiłam mamie czy sobie tipsy to widac ogromne braki bo na "zywo" to całkiem co innego....
buntara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 07:09   #26
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

Ja robiłam Kurs Stylizacji w Krakowie W Akademii Paznokcia, w Pałacu Pugetów, i byłam zadowolona
A naszą forumową Paulinkę z czystym sercem polecam Sama z chęcią bym się do niej przeszła na doszkolenie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 16:31   #27
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

oj tak tak, ja sie zastanawiam nad szkolonkiem na zdobienia akrylowe, ale to dopiero na wakacje, bo teraz podczas roku szkolnego (jestem nauczycielem) to nie dałabym rady dojechać z Chorzowa
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 12:14   #28
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

Cytat:
Napisane przez buntara Pokaż wiadomość
Juz sie zapisałam do Pauliny ale mimo tego gyby ktos napisał o innym fajnym i nie zadrogim kursie to tez mogłabym isc w przyszłosci. Ja zrobiłam kurs w ASP (akademia stylizacji paznokcia czy jakos tak) ale nie polecam....drogo i cwiczenia jedynie na sztucznych rekach. nawet jak ktos chciał na sobie cwiczyc to nie pozowlili a teraz gdy w domu robiłam mamie czy sobie tipsy to widac ogromne braki bo na "zywo" to całkiem co innego....
Ja tez konczylam kurs w ASP i rowniez nie polecam. Tak jak napisalas praca na sztucznych dloniach, pani "instruktorka" w trakcie kursu siedziala w drugim pomieszczeniu i pilowala paznokcie, testowala na swoich paznokciach rozne zele lub sprzedawala w czasie kursu produkty ze sklepiku klientkom ktore w tym czasie przychodzily. W czasie kursu nie bylo mowy o nauczeniu sie przedluzania paznokci na formie (osobne warsztaty za dodatkowe pieniadze). Gdy zadawalysmy jakies pytania to mialam wrazenie, ze przeszkadzamy szkolacej nas pani w jakims waznym zajeciu. Nie dowiedzialam sie wielu rzeczy o ktorych nie mialam wtedy pojecia, a ktore pojawiaja sie teraz w trakcie moich cwiczen. Jedyna osoba ktora okazywala nam jakies zainteresowanie byla wlascicielka ASP ale ona niestety pojawila sie tylko na poczatku kursu zeby omowic z nami sprawy organizacyjne, pozniej w trakcie kursy byla moze przez 2 godziny i oczywiscie byla obecna podczas egzaminu. Mysle, ze wiecej skorzystalabym gdyby to ona prowadzila szkolenie a nie zatrudniona przez nia "instruktorka".

EDIT: aha i jeszcze jedno, o kamuflazu dowiedzialam sie czytajac wizaz, na kursie nie uslyszalam o tym ani slowa.

Edytowane przez d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Czas edycji: 2008-11-09 o 22:08
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 22:28   #29
natalii4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Moje zdanie o ASP jest rónież negatywne, dziewczyny robiłam tam kurs 3 lata temu i tragedia. To są straszni naciągacze. Na ich stronie jest niby promocja i trwa juz 3 lata a ciagle piszą że pod koniec miesiąca bedzie podwyżka i nic. Może i dobrze że jest promocja ale to jest zwykły chwyt marketingowy.
Jestem równiez tego zdania , że szkoła nie gra tu roli tylko kto prowadzi ten kurs. Ja niestety trafiam na bardzo niekompetentną osobę która w głowie nie miała żadnej wiedzy tylko czytała całą teorie z książek. To nie jest dla mnie normalne bo osoba która uczy innych ludzi powinna wiedzieć jak za kolejnością wykonac zwykły manicure, a tu nic. Było mi bardzo przykro bo kurs był drogi i żadnej wiedzy z niego nie wyniosłam oprócz wiadomości o życiu prywatnym naszej instruktorki.
A co do ilości osób na kursie to wcale nie jest rewelacyjnie bo grupa kursantów wynosi od 10 do 12 osób w bardzo małym pomieszczeniu.
Jak widzicie każdy ma inne zdanie, może te pozytywne opinie wynikaja z tego że te osoby miały szczęście i trafiły na instruktora na zastępstwie a nie na tego włąściwego co ja.
natalii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 22:46   #30
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

znam osobiście kursantkę z tej szkoły, miałam z nią kiedyś stały kontakt, ukończyła tam kurs stosunkowo niedawno, bodajże 2 lata temu. poziom jej umiejetności jest mierny. nie potrafi prawidłowo zbudowac paznokcia, nie mówie tu nawet o krzywej C czy też innych technicznych detalach, po prostu jej paznokcie potrafią odpaść po 3 dniach, są płaskie, łopatkowate. po prostu kiepskie technicznie. i to od podstaw. mogę tylko na podstawie oględzin tych paznokci wyrazić swoje zdanie, wg mnie albo ta osoba nie posiada talentu do stylizacji albo szkoła rzeczwiście jest fatalna. ale raczej to drugie, bo kilka razy coś doradziłam i zasugerowałam i widziałam reakcję kogos kto słyszy coś i widzi pierwszy raz w życiu.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 22:06:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.